Destiny 2 Ztracený sektor exotické míry kapky | Nejlepší 7 dní na hostování serveru, tyto míry poklesu ztraceného sektoru jsou stále hrozné. > Destiny 2 – odměny | Fóra |

Míra poklesu sektoru legendy

Třídy a podtřídy jsou další důležitou součástí toho, jak hrát Destiny 2. Titan, Hunter a Warlock jsou tři třídy ve hře. Každá třída má svůj vlastní soubor dovedností a jiný způsob hraní. Každá třída má také tři podtřídy, které vám poskytují ještě více způsobů, jak se přizpůsobit a specializovat. Hráči se mohou rozhodnout zaměřit se na jednu podtřídu nebo smíchat a shodovat schopnosti, aby si vytvořili vlastní jedinečný styl Play.

Destiny 2 Ztracený sektor exotické míry kapky

Destiny 2 je populární online hra pro více hráčů vyrobenou stejnými lidmi, kteří vytvořili slavnou sérii Halo. Vyšlo v září 2017 pro PlayStation 4, Xbox One a PC a od té doby získala obrovskou skupinu věrných hráčů. V tomto článku se podíváme na svět Destiny 2, včetně toho, jak hrát, příběh a komunitu.

Hraní

Destiny 2 je hraní střelce s prvky hraní a zkoumání rolí. Hráči přebírají roli strážce, který má na starosti ochranu posledního města na Zemi, a chodí na mise po celé sluneční soustavě. Hra má režimy pro jednoho hráče i pro více hráčů a hráči mohou dělat spoustu různých věcí.

Systém Destiny 2 je jedním z jeho nejdůležitějších způsobů, jak hrát. Když hráči dokončí mise, porazí nepřátele nebo se účastní událostí, dostanou odměny. Tyto odměny zahrnují zbraně, brnění a další vybavení, které mohou strážci použít ke změně jejich vzhledu a schopností. Ve hře je také mnoho sociálních prostor, kde si hráči mohou spolu mluvit, obchodní vybavení a získat nové mise.

Třídy a podtřídy jsou další důležitou součástí toho, jak hrát Destiny 2. Titan, Hunter a Warlock jsou tři třídy ve hře. Každá třída má svůj vlastní soubor dovedností a jiný způsob hraní. Každá třída má také tři podtřídy, které vám poskytují ještě více způsobů, jak se přizpůsobit a specializovat. Hráči se mohou rozhodnout zaměřit se na jednu podtřídu nebo smíchat a shodovat schopnosti, aby si vytvořili vlastní jedinečný styl Play.

Příběh

V Destiny 2 se příběh odehrává v budoucnosti, kde většina lidí žije v jednom městě, které je neustále pod útokem nepřátelských mimozemských sil. Hráč převezme roli strážce, válečníka, kterého cestovatel oživil, mocná bytost. Cestovatel dává opatrovníkům schopnost používat magickou sílu zvanou světlo k boji proti nepřátelům lidstva.

Příběh hry je vyprávěn prostřednictvím různých misí a úkolů a do hry se do hry neustále přidává nový obsah. Příběh hry je hluboký a komplikovaný, se spoustou příběhů a nezapomenutelných postav. Svět hry je také plný tajemství a skrytých příběhů, které hráči, kteří je ochotni je hledat, mohou najít.

Společenství

Destiny 2 má velkou a vášnivou komunitu hráčů, kteří rádi zkoumají svět hry a spolupracují na dokončení obtížných misí a akcí. Společenské prostory a systém dohazování ve hře usnadňují hráčům setkat se a vytvářet fireteams přijímat nejtěžší výzvy hry.

Jednou z nejlepších věcí na komunitě Destiny 2 je to, že lidé jsou vždy ochotni pomáhat novým hráčům. Zpočátku mohou být složitá pravidla a příběh hry obtížně pochopitelná. Komunita je naproti tomu známá tím, že je přátelská a vítaná. Zkušení hráči si často věnují čas, aby pomohli novým hráčům dostat se na rychlost.

Ztracený sektor v Destiny 2: Počet vzácných kapek vzrostl na Legend and Master

Ztracený sektor v Destiny 2 po hotfixu, šance na získání exotické položky při hraní samotného na legendě a mistra, ale Bungie neřekl, jak moc.

Podle Patch Hotfix poznamenává, že dnes Bungie uvedl, že počet kapek ve ztracených odvětvích Destiny 2 vyšel pro sólové hráče na legendárních a hlavních potížích. Po čtyřhodinovém výpadku Bungie opravil chybu v Destiny 2, díky níž byli někteří strážci a jejich zbraně neviditelnými. To způsobilo počet legendárních ztracených sektorů a Master Lost Sector kapky stoupat nahoru.

Míra poklesu sektoru Destiny 2 se mění, protože někteří hráči jsou naštvaní, že tyto činnosti v současné době vyžadují úroveň energie z roku 1830 pro legendární ztracené sektory a 1840 pro Master Lost Sectors. Z relativního hlediska je to mnohem těžší než v dřívějších verzích. Maximální síla pro sezónu je 1850, což hráčům přináší potíže s magisterským potížem. Někteří hráči tedy říkají, že nestojí za to, protože odměny jsou malé a existuje jen malá šance na získání exotického vybavení.

Pro ty, kteří nevědí, jak legendární ztracené sektory fungují, jsou šance, že hráči dostanou exotické kousky brnění, které již nemají, nebo lepší verze zbrojních kusů, které již mají. Když je hra resetována každý den, legendární a mistrovské ztracené sektory se změní, a tak i exotická hlava, paže, hrudník, nohy a třídní brnění, které dostanete jako odměnu.

Ale od doby, kdy vyšel Lightfall, hráči řekli, že zvýšené obtíže ztracených odvětví nestojí za malé odměny a nízkou šanci na získání exotického kvůli tomu, jak těžké to bylo.

Vypadá to, že rozhodnutí Bungie zvýšit míru poklesu bylo reakcí na tuto kritiku. To vše přichází po problémech s tím, jak je Hard Destiny 2 Lightfall. Hlídky a aktivity v seznamu skladeb Vanguard Ops na Neomuně jsou těžší než předtím, ale věci jako soutěžní režim Destiny 2 Root of Nightmares Raid je mnohem jednodušší.

Naštěstí změny míry poklesu ukazují, že Bungie přinejmenším poslouchá zpětnou vazbu hráče o věcech, jako je poskytování více odměn za těžší úkoly. Ale protože Bungie neřekl, jak moc se míra poklesu zvýšila, hráči nemohou vědět, zda stojí za jejich čas jít do těchto ztracených sektorů bez velkého soudu a omylů.

A zatímco exotika ztraceného sektoru může být stále obtížné získat, stále existuje spousta dalších exotik na seznamu Destiny 2 Lightfall Exotics, které se mohou pokusit získat, jako je Destiny 2 Vexcalibur Exotic Glaive nebo Destiny 2 Final Warning Exotic Strand Sidearm, která je považována za jednu z nejlepších bočních zbraní ve hře.

Tyto míry poklesu ztraceného sektoru jsou stále hrozné.

Dnes zhruba 4 hodiny legendy ztratili odvětví, průměrovali asi 5-6 minut za běh. Toto je stále masivně newardová část hry. Stále to vypadá, že exotika je na šanci 1/10 kapky. Určitě by měli být jako 30% na legendě. Také musíte přidat nějaký typ ochrany proti lítosti. Jít téměř 90 minut bez exotického se cítí naprosto hrozně. Řekl bych cokoli po 4 bězích bez exotického kapky to zaručuje 5. Už je to dost špatné na to, aby měl šanci 1/8 (přinejlepším!) dokonce získat exotiku, které chcete lepší statistiky. Alternativně by nám umožnilo zaměřit se na exotické kapky ze ztracených odvětví na konkrétní kousky brnění by bylo mnohem lepší. Tímto způsobem byste mohli jen hospodařit s každým [/i] den v jakémkoli ztraceném sektoru [/i] a broušením směrem k exotice, které chcete. Úplně jsem viděl argument proti tomu, že bytost by jen čekala na dobré sektory, i když se to už stane. Nevím, jak je to možné, nebo jak rychle to může přijít, ale něco je třeba udělat.