Destiny: Uldren Sov / The Crow and Glint / Characters – TV Tropes, Tichá síla vrány v Destiny 2: Sezóna Splicer – Game Informer

Tichá síla vrány v Destiny 2: Sezóna Spliceru

Je možné, že mohu být příliš citlivý, ale pamatuji si ty okamžiky na střední nebo společenské akce, kde se někteří lidé již rozhodli, že mě nenáviděli, aniž by mě znali. Ať už to bylo kvůli slyšení nebo jen kliky, je to trochu irelevantní, jen si pamatuji pocit, že desolace a hluboce zakořeněný smutek, když mám celou mou postavu, jako člověk, vymazáno kvůli mylným představám. Promítání mých vlastních problémů na postavy videoher není pro mě nic nového; Rád se tak ponoří do příběhu, kde se to na několik hodin stane mojí realitou, takže vidět tuto projekci s vránu pro mě nepřekvapilo. Ale jeho hlasový herec odvedl fenomenální práci při zobrazování tichého přijetí nad jeho novou realitou, přijetí nad minulými skutky, které si ani nepamatuje, a přijetí ohledně budoucnosti.

Postavy / Destiny: Uldren Sov/The Crow and Glint

Princ Uldren Sov, mistr vran/vrány, na volné noze Lightbearer

Vyjádřeno: Brandon O’Neil

„Sama královna soudí, která může nebo nemusí vstoupit do říše. Mě? Nevidím žádný důvod, proč by měla být k dispozici pro to, co se u útesu umývá.”

Uldren sov
“Volali mi. Vrána. Můj šéf tě chce vidět.”
Vrána

Královský důvěrník, hlavní donucovací orgán a bratr. Na rozdíl od své sestry je předem o své nedůvěře k městu. Po zjevné smrti své sestry je poháněn šílenstvím Takto král, a stává se hlavním darebákem Opuštěný.

Po jeho zániku na konci roku Opuštěný, Tělo Uldrena Sov bylo nalezeno duchem jménem Glint (přezdívaný tažený vepřové maso několika strážců se setkal podél jeho cest) a bylo oživeno jako lighbearer známý jako Crow. Bohužel, Uldrenova historie jako obloukový darebák Opuštěný nebyl zapomenut a on byl vystrašen z věže. Nyní pracuje jako hlavní důstojník pavouka a je to zaostřovací charakter Období lovu.

https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/b3217526b63e846120e0ab26f6179c3a.jpg

 • Pilot Ace: Je to docela dobrý pilot, jak ukazuje otevření Takto král.
 • Inzerováno navíc: V přívěsech pro základní hru uvádí prominentně v přívěsech (v klipech ze scény, která ve skutečnosti neexistuje). Ve skutečné hře má dvě scény, kde působí jako oslavovaný Lackey pro svou sestru a ani nedostane jméno před vydáním expanze House of Wolves. Je mnohem důležitější v záznacích Grimoire kolem útesu a jeho politiky a nakonec převezme dům králů a pak se stane hlavním darebákem v Opuštěný expanze.
 • Obloukový darebák: pro Destiny 2 Opuštěný Expanze, kde vede masový útěk z vězení starších a zabíjí Cayde-6.
 • ARCH-ENEMY: Jeho vražda Cayde-6 se upevnila jako nejvíce nenáviděnou nemesis mladého vlka, dokonce ochotný opustit povinnosti opatrovníka a překročit sluneční soustavu, jen aby vložil kulku do hlavy Uldrena.
 • Oběť Asshole: Tato linie je rozmazaná kvůli jeho oživení jako opatrovníka, ale byl silně zacházen s téměř každými, s nimiž přišel do kontaktu, protože jeho tvář byla listu nechvalně známého prince. To sahá od opakovaného zabíjení poté, co byl oživen k pavoukům, který připojil výbušniny k jeho duchu Glint, aby ho přinutil do své služby. To má výsledek získání sympatie, protože jasně trpí činy svého minulého já. Je také obětí více než jednou; Jako Uldren je to nenápadný vrah, kterého popravuje mladý vlk, ale důvodem jeho zločinů je to, že se stal obětí podvodu od Rivena a jeho sestry královny. Na rozdíl od většiny příkladů tohoto tropu platí jak před i po jeho vzkříšení.
 • Úžasný okamžik korunování: Ghost Fragment: Reef 4 ukazuje, že má jeden extrémně jednoduchým a utlumeným způsobem: nechal být zajat domem králů a poté, co ho na chvíli porazili, ho přivedli před Kell. A po všech porážkách a ztrátách, které utrpěli na Zemi, Kell of Kings ochotně se vzdal trůnu a nechal Uldrena převzít kontrolu.
 • Badass Normal: Uldren by mohl sundat hordy Vex, infiltrovat černou zahradu a přežil bitvu o Saturn – výkony, které ani strážci nedokázali splnit svými paracauzálními mocnostmi. Zejména, když se Crow pokusí replikovat svůj výkon tím, že zaútočil na hrstku vexi pouhým ručním dělem, byl rychle ohromen a zabit.
 • Battle Trophy: Odejde s Caydeho esem piků poté, co ji použil k natáčení Cayde.
 • Buďte opatrní, co si přejete: Uldren záviděl na strážcích a přeje si jejich sílu navzdory jejich svobodě od politiky, i když pro ně měl hořkou nenávist. Poté, co umírá, se vzkřísí jako jeden, i když postrádá vzpomínky na jeho minulost.
 • Vzdorující až do konce: Dokonce i zírá hlaveň esa piků v zrcadle Caydeovy vlastní smrti, Uldren stále odmítá vzdát. Spíše než žebrání o milosrdenství, ospravedlňuje své činy jako pro Maru a nadává hráče za to, že se pomstila spíše než jakoukoli skutečnou spravedlnost.
 • Disc-One Final Boss: Pro veškerou reklamu Opuštěný učinit z něj být jeho hlavním antagonistou, je skutečně přítomen pouze během první poloviny expanze, která se zaměřuje na hon na něj a jeho opovržení. Druhá polovina expanze se místo toho zaměřuje na manipulaci s manipulací s Mastermind a on je rychle vycházen do doby, kdy příběh přijde na prahu snového města.
 • Každý má standardy: stejně jako blbec, jako je k hráči.
  • Bohužel jeho korupce Rivenem a touhou vidět jeho zesnulá sestra ho přiměla k spáchání zvěrstev podobných a stal se stejně špatný jako dům vlků, ne -li horší.
 • Dokonce i zlo má milované: Velký trhnutí, určitě, opravdu miluje svou sestru. Jeho důvody pro spáchání všech jeho zvěrstev Opuštěný je motivován tím, že ji přivede zpět k životu.
 • Zlo je malicherné: Jak je zde prokázáno. Podle tradice v Forsaken nenávidí strážce a dělá vše, co je v jeho silách. Jeho činy sahají od jejich střelby a jejich posílání na odsouzených k úkolům až po namočení svých duchů v „nesnášenlivém páchnoucím selenofenolu“ a jejich podvádění do demontáže silných zbraní.
 • Smrt tváří s důstojností: Poté, co byl v Petra a milosrdenství mladého vlků, nepřál o svůj život a jednoduše zavře oči, než ho popraví.
 • Fatální chyba: Jeho osobní myšlení bloudivé příliš daleko od Mara a rozšířením útesových probuzených je to, co většinu jeho pádu nastavilo, protože byl manipulován Rivenem přes Anthem Anatheme, což je zdroj energie, který poháněl přání a nerealistickými touhami, že to Nedostatek skutečné touhy Awoken je imunní vůči.
 • Chamtivost: vzhledem ke zbytku probuzeného. Tellic II uvádí, že Uldren měl touhy, které se odchýlily od probuzeného (nebo jeho nedostatku). To je to, co umožňuje Rivenovi manipulovat s ním, poté, co se k těmto touhám ozařuje do hymny anatheme ozáření z Uldrena.
  • Sezóna ztracených ukazuje, že jeho oddanost jeho sestře není z jeho strany zcela ochotná, protože Mara formovala své vědomí, aby následovala její vůli, když se znovu narodili v distribuci.
 • Monstrum zelené oči: Opuštěný Lore ho maluje jako zoufale závislí na strážcích, kteří mají velkou moc, aniž by byli svázáni v politice.
 • Nenávistný dřez: Uldrenův první akt Opuštěný je zavraždit Cayde-6 v studené krvi (a ne nějakou levnou smrt, ani je zabit pro skutečné podle Božího slova), spustil mladý vlčí hledání pomsty a nastavil tmavší tón příběhu; ten, který bere prvky ze západní pomsty příběhu. Druhý z roku Destiny 2 V podstatě začíná vaší postavou (a prodloužením, fandomem) pro Uldrenovu krev, šel k útesu, aby ho lovil, stejně jako padlé barony, které vede, a pak ho postaví před soud za své zločiny. Přirozeně jde dolů podobně jako Cayde, ale výrazně patetickým způsobem, když byl hlasem Riven podveden tvrdým hlasem. Pak On se vzkřísí jako strážce, což by donutilo Vanguarda, aby ho vyčistil všechny jeho zločiny, navzdory době mezi těmito činy, jeho smrt a jeho vzkříšení je pouhé okamžiky v kosmickém měřítku.
 • Heavy: jeho činy řídí spiknutí Opuštěný, od vytváření opovržení, představení vězení ve vězení starších a zavraždění Cayde-6, což vede k hledání strážce po pomstě. Uldren je však manipulován tím, že Riven se dopustí těchto skutků a odhaluje se jako skutečná mistrovství za událostmi Opuštěný.
 • Otočení na patě: Zatímco jeho oživení do Guardian Crow funkčně z něj dělá jinou osobu, účinek je v podstatě stejný. Trvá to nějakou dobu, než získá respekt postavy hráče a předvoje, ale stává se cenným spojencem.
 • Hero Killer: Zavraždí Cayde-6, jeden z vůdců Vanguardu a velmi mocný strážce.
 • V kapotě: V době, kdy se podíval na tento pohled Opuštěný.
  • Jako vrána to stále má, a vzhledem k tomu, jak to visí nad jeho obličejem.
 • Je to osobní s drakem: Riven je mistrem za událostmi Opuštěný, Nemá však vztah s mladým vlkem a je jich zaměřena pouze na to kvůli potenciální hrozbě, kterou představuje pro sluneční soustavu, zatímco je to její nevědomý pěšák, Uldren, který se stává jejich nejhorším nepřítelem kvůli tomu, že má osobně osobně zavraždil jejich mentora a přítele, Cayde-6.
 • Jerkass: Je nesmírně hrubý a blahosklonně pro kohokoli, kdo není jeho sestrou.
 • Jerk se srdcem ze zlata: Jak je hrubý a standoffický, chce jen zajistit bezpečnost útesu a jeho sestry. ale Všechno Záleží mu na útesu a jeho sestra.
  • Zdá se, že zlato značně zmizelo v době Opuštěný, Když se proniká do vězení starších, uvolňuje některé z nejhorších zločinců, jaké kdy systém viděl, a účinně prohlašuje válku proti útesu i městu.
  • Lorebook „Forsaken Prince“ vrhá trochu více světla na Uldrenovu nenávist vůči strážci a ukazuje mu, že plačí po padlém archonu, který je smrtelně zranil a bezcitně odešel zemřít. Jeho zoufalá touha zachránit umírající Archon ho vede k tomu, aby nevědomky vytvořil první opovržení. Ukázalo se, že Archon je fikrul.
  • Poté, co se stane vrána, projevuje určitou úroveň laskavosti a obdivu pro strážce a kolegy z lightbearerů a je mnohem méně abrazivní ve prospěch více stažených a vyhrazených.
  • Období ztracené posmrtně se rozšiřuje na část „zlata“. Uldren byl slaven jako hrdina a ochránce svého lidu, který trávil čas skládáním příběhů pro děti, když ne (nebo během) misí pro Maru. Dokonce i Petra (jeho vrah) a Joylon (jeho nejbližší přítel) vyjadřují smutek v tom, jak daleko padl, zejména s ohledem na Riven (a Savatathun) manipulace.
 • Kick the Dog: Zdá se, že jeho noční můra je spíše ráda, že to dělá s vránu, v jednom okamžiku se ho dokonce zeptá, jestli si pamatuje, jaké to je, aby stiskl spoušť a zabil Cayde-6.
 • Amnézie vedená laserem: Během událostí byl vzkříšen duchem Černá zbrojnice. Stejně jako mnoho strážců, které se narodily tímto způsobem, ztratil všechny vzpomínky na svou minulost. Spider se chce ujistit, že se o své minulosti nedozví, a ujistil se, že nikdy neblápejte příliš daleko od spletiného pobřeží.
 • Karma vedená laserem: Po zabití Cayde-6 a způsobující zmatek na útesu ve své snaze osvobodit, kdo si myslí, že je jeho sestra, je to o to o to vhodnější, že Petra a mladý vlk vzbudí jeho mini-král pohrdání na zem v Otočte se, než ho zatáhnete a střílí ho mrtvého, když leží bezmocný a zlomený na zemi, stejně jako to, jak Cayde vyšel po ruce.
 • Láska z vás dělá zlo: Jeho slušný k darebáku je poháněn jeho touhou znovu vidět jeho sestru.
 • Žádné jméno: až do House of Wolves, Nebylo pro něj uvedeno žádné jméno.
 • Royals, kteří skutečně něco dělají: Uldren je pompézní trhnutí, ale je také první, kdo odpověděl, když strážce nakreslí zbraň proti královské padlých stráž.
 • Jediný Survivor: Je to jediný známý přeživší z probuzené flotily, která zaútočila na Oryxův dreadnaught, s nárazem na Mars, a pokouší se vrátit k útesu hledat svou sestru.
 • Bolest Loser: Není šťastný, když se hráči Guardian skutečně podaří přinést hlavu brány pána. Když královna řekne, že budou ctít dohodu, která jim pomohou dostat se do černé zahrady, říká, že by je měli jen zabít a zachránit potíže.
 • Spymaster: Přikazuje Crows, které slouží jako agenti pro shromažďování zpravodajských inteligencí.
 • Polykání celé: Hlas Riven ho pohlcuje během vyvrcholení Opuštěný, I když je stále v jednom kuse po zabití ohavnosti.
 • Vzal si úroveň v Jerkassu: Zatímco Uldren byl už velkým trhnutím, když se s ním setkáte, jeho korupce z Riven ho proměnila v chladnokrevný zabiják.
 • Uns Uns Pawn: Uldren utrácí většinu z Opuštěný poháněn jeho touhou najít svou sestru, vedený halucinací Mara Sov. Uvedená halucinace se ukáže jako iluze Ahamkara Riven, aby nalákala Uldrena směrem k snovému městu a svobodné z jejích pout. Když Uldren přinese shard cestovatele a roztaví ho s korupcí v okolí strážce, halucinace Mara Sov mu blahopřeje, než se odhalí jako monstrózní hlas Riven a pohlcující Uldren poté, co dosáhl svého účelu.
 • Dobře zamýšlený extremista: Chová se jako hlavní trhnutí pro hráče, ale jeho chování je poháněno jeho touhou chránit svou sestru a jeho lid.
 • Co jste ve tmě: Na konci Opuštěný Když leží poraženo a zíral po sudech obou nově regenerovaných eso Spades a dynastie Petra, zmíní, že hranice mezi světlem a tmou je tenká. Sleduje se tím, že se zeptá mladého vlka, jestli vědí, na které straně jsou. Po krátkém okamžiku váhání odpoví na tiché přikývnutí, což způsobí, že Uldren zavřel oči přijmout jeho osud, ale řez na černou před zabitím je nejednoznačný, kdo stiskl spoušť.

https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/02bfd7b0_4264_417b_84ab_9053d2f06fc2.jpeg

https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/the_crow_455x300.jpg

Vrána, v Období lovu

 • Všechno ostatní sobů: Na kartě Lore pro Amnestia-S2, předtím, než byl nalezen pavoukem, se na něj v divočině setkal jen pár strážců, kteří se na něj setkali s nepřátelstvím a zármutkem. I když si není vědom všech podrobností, přinejmenším ví, že kdo byl před svým vzkříšením.

Vrána: Nejsem hloupý. vím. Osoba, kterou jsem býval, udělal něco hrozného. Cítím to, když se lidé dívají do očí a uvidí ho. Způsob, jakým jste se na mě podívali, když jsme se setkali.

 • Po uzavření závěru Opuštěný a Černá zbrojnice, Role Uldrena víceméně zmizela a byla v tradici pouze krátce zmíněna pro exotickou loď Amnestia-S2. Vrátí se dovnitř Období lovu Jako strážce „Crow“ pracuje s Osirisem a The Guardian na příkazech pavouka.
 • Poté, co byl vynesen do zaměření během Sezóna Spliceru, Vrána se dosud vrátila jako hlavní postava v následujících sezónách.
 • Lancer: Efektivně se stane pro mladého vlka poté, co byl osvobozen od pavouka, nyní plně v souladu s cestovatelem a jeho agenty.
 • Hrál přímo s Zavalou a Ikorou, dvě postavy, které spolu s mladým vlkem mají všechny důvody pohrdat Crowovou za své činy jako Uldren Sov. Ikora je první, kdo ho oficiálně přivítal do svých řad, věří, že Crow není uldren a že pomsta nepřinese Cayde zpět. Zavalo neví, kdo je Crow, kromě toho, že byl jeho bodyguard během událostí Období vyvolených, ale když to ví, nemá žádnou zlobu a také ho vítá. Pravděpodobně to také pomáhá, že mu vrána zachránila život. Dvakrát.
 • Ponořeno s dovolenou Amandy. Po Čarodějnice královna, kde se učí Crow, je vzkříšená uldren sov, začne se od něj distancovat. Sezóna pronásledování má ji ještě dále a vehementně popírá, kdo je vrána, stále si myslí, že je to uldren sov .
 • Stal se tím s lordem Saladinem. Saladin je poslední svého druhu, hořký, stárnoucí železný pán, který vidí nepřátele lidstva jako příšery, které je třeba naprosto zničit. Vrána, naopak, je poměrně nový strážce, který vlastně poznal mimozemské závody, které bojují s lidství.
 • Vrána má menší kontrast s kolegou Hunter Ana Bray. Předtím, než se dozvěděla temnější tajemství své rodiny, se Ana zoufale snažila dozvědět se o svém původu a vazbách na bludy a zašla tak daleko, že předstírala její vlastní smrt, aby ji Vanguard nezastavil. Crow, na druhé straně, nechce absolutně nic společného s jeho minulostí, více než ostatní strážci, kvůli hněvu jeho kolegů na něj. Na rozdíl od Ana a dalších opatrovníků má Vanguard všechny důvody k tomu, aby Crowova minulost udržovala tajemství. Navíc, zatímco Ana přichází vlastnit temné dědictví rodiny Bray a používat jej navždy se svou sestrou, Crow se vyděsí při vyhlídce, že ho skončí jako uldren.
 • v Vybrán, Skoro se vystavuje zachránit Zavalu, ale také zachrání jeho život a vydělává Zavalův úctu, což také vydělává jeho přijetí, když je konečně vystaven.
 • v Ztracený, Jeho vzpomínky jsou obnoveny a snaží se porozumět Sanathunu a vrhnout se do těžké krize duševního zdraví. v Čarodějnice královna, ochotně si nechává být mučen Lucentním mláďatem, aby se pokusil naučit se nějaké informace a sebevražedné bomby, než ho Eris lambasts a řekne mu, aby se dostal na hlavu rovně.
 • v Vzrostl, Zvyšuje se strojem, kterému plně nerozumí, aby osvobodil úl lightbearing, nakonec se dopustí náhodného vraždy zabíjení Caiatl Psion a ohrožuje křehkou alianci Vanguarda . Potřeboval ho vinou v důsledku toho, že Saladin ochotně slíbil svou věrnost Caiatl, aby ušetřil vránu z určité smrti na její ruce.
 • Nevybral odhalení, že je Uldren Sov, vrah Cayde-6 a vůdce opovržení, velmi dobře a požaduje, aby ho Ikora odnesla z mise. To se rozšíří v sedmém vstupu knihy Ripples Lore Book „Izolation“, kde cestuje do Venuše a vybírá boj s vysvětlením Vex, když poprvé objevil černou zahradu, Uldren se také v určitém okamžiku včas dostal do boje s VEX a podařilo se zabít Vex Minotaur bez jakýchkoli pravomocí nebo vnější pomoci. Vrána se snaží udělat totéž a snaží se zabít Minotaura bez použití světla, aby zjistil, zda to opravdu byl uldren sov .
 • Prochází dalším v Období vzrostlé. Jeho náhodná vražda Psiorium v ​​zavádějícím pokusu osvobodit Lucent Hive ho zanechává nešťastný vrak a je zcela ochotný nechat ho Caitl zavraždit. Cítí se ještě horší, když se Saladinovi podaří zachránit svůj život, ale v tomto procesu je nucen do životního dluhu a připojí se k válečné radě Cabal až do své smrti.
 • Ve svém volném čase shromažďuje věci, které jsou jinak považovány za „rozbité“ a udržuje je v naději, že je jednoho dne může opravit.
 • Zjevně se naučil trochu eliksniho jazyka, protože poznamenává, že používají „Velask“ jako způsob, jak říci „ahoj“.
 • v Období vyvolených, Je jedním z mála strážců, kteří sympatizují se současným stavem Cabal, pochopí jejich situaci za to, že ztratil svůj domov.

„Bojíš se toho, kým jsem býval. Že se nějak vrátí. já jsem také.”

 • v Období strašidelné, Crowovo znechucení pro jeho minulost se zintenzivňuje, jakmile je na něj svázána noční můra Uldrena, radostně se třese v Crowově tváři, jak se cítil, když zastřelil Cayde-6. Po nějaké době na získání jeho ložisek si však Crow uvědomí, že jeho noční můra není Uldren, ale jeho (spíše pokřivené) vnímání Uldrena, které díky mladému vlkovi a Erismu si dokáže uvědomit a vyrovnat se s nimi se vyrovnat.

Pavouk (v Období lovu): Jen nezmiňujte jméno uldren sov. Kvůli jeho úkolu.
Vrána (v Období ztracených): Na našich minulých životech by nemělo záležet. Začínám se divit, proč jsem jediný strážce, který soudil můj.

„Nejsem jen lightbearer. Nejsem ten muž, kterým jsem byl předtím. Je pryč, navždy. Jsem nástrojem vůle cestovatele. Jsem strážce.”

 • Lightfall Přináší ukazuje známky oprava roztržení, protože Amanda začíná přijímat myšlenku, že je nespravedlivé držet Crow zodpovědný za Caydeovu smrt. Jak již bylo řečeno, stále potřebuje čas na zpracování. Mezitím se zdá, že Crow je spokojený s trpělivě hraním dogged milého chlapa .
 • Období vyvolených přišel ho do úderů se Saladinem nad jejich výhledem na Cabal, s jeho nepřátelským pohledem na zhoršující se vránu natolik, že se ptá, kde byl Saladin během červené války, zatímco jeho kamarádi bojovali.
 • Podnořený. v Období ztracených, Vrána nakonec dostane svou paměť zpět přes Sapathûn. Když o tom diskutuje s mladým vlkem, zpočátku zní, jako by na ně vzteřil, jen aby se ustoupil a řekl, že měli pravdu, aby před ním udrželi jeho minulost v tajnosti, a poznamenal, že by to udělal ve své postavení.
 • Také volá Saladin a Zavalla, když uvězňují několik úlu a podrobují je znásilnění mysli v rukou Caiatl’s Psions. To ho opravdu kousne do zadku později, když skončí nesprávným odpostoucím psisoriem, zabíjí lucent úl a psion ho běží. Nakonec téměř zničí křehkou koalici mezi Caiatl’s Cabal a Vanguard a téměř zemře za jeho skákání zbraně, než se Saladin zasekává a nechal se stát součástí válečné rady Caiatl místo toho.
 • v Lightfall Jeho vztah s Amandou je na opravě po zjevení jeho předchozího života, pouze pro Amandu zemřít během záchranné mise na základně Shadow Legion Base. Přísahá, že se pomstí, ale v zrcadle křížové křížové výpravy po Caydeově vraždě mnozí poukazují na to, že je nepravděpodobné, že by dokonce přineslo Crow jakékoli uzavření.

Glint, dříve vytáhl vepřové maso

Vyjádřeno: Richard Nguyen Sloniker

 • Bumbling Sidekick: Ve srovnání s Crowem, který je velmi inteligentní a může extrapolovat to, co se stalo, než byl vyroben na Guardian, aniž by musel být výslovně vyprávěn, Glint je trochu rozptýlený a těžko se zaměřuje na důležité věci.
 • CloudCuckoolander: Glint se často tak zachytí na věcech, na kterých opravdu nezáleží, že často potřebuje Crow, aby ho odtáhl zpět do zaměření.
 • Výbušné vodítko: Aby se zajistilo, že Crow neopustí svůj zrak, pavouk vybavil Glintovu skořápku s úpravou, která funguje jako je tato. Pokud jde příliš daleko od zamotaného pobřeží? Výložník. Do konce roku je naštěstí odstraněn Období lovu.
 • Dobré je hloupý: Glint je přátelský, laskavý a opravdu ne příliš jasný, protože měl tendenci analyzovat i anorganické trosky, než našel Crow.

Tichá síla vrány v Destiny 2: Sezóna Spliceru

Od Uldrenu po vránu to není poprvé, co jsme se odrazili na reinkarnaci vraha Cayde-6 a nebude to poslední, ale protože příběh aktuální sezóny se stará o jeho blízké, nemůžeme to Pomozte, ale přemýšlet o něčem opravdu krásném o této postavě. V březnu během sezóny vyvolených Destiny 2 jsem napsal zdlouhavou funkci o tom, jak jsem nenáviděl Bungie za to, že mě tuto postavu miloval stejně jako já. Je mi líto, že mohu oznámit, že moje láska se stala jen silnější a hraničí s posedlostí studie postav. Jsou to přestávky, ale jsem rád, že trajektorie, o které jsem mluvil, je relevantní pro současné postavení vrány. Mise tohoto týdne pro sezónu Spliceru ho upevnila pouze jako jednu z nejvíce silnějších postav v současném vesmíru Destiny 2.

Vrána byla středovým bodem v sezóně zvolených – sezóna, která pokračovala tím, co se teď děje se Splicer. Během úkolu v předchozí sezóně je jeden okamžik, kdy se stanete na alternativních spacích čtvrtí pro vránu a stává se tichým rozhovorem mezi ním a hráčem. Místnost je řídká s levným spacákem jako postel a malými mementami, aby zavolala na vlastní. Je to tady, že vrána uvádí, že toto místo potřeboval od pavouka, a to není moc, ale je to jeho. To je také další příležitost, kdy uznává, že musí zůstat skrytý před veřejným pohledem, protože kdokoli, koho potkává, ho pohrdá za akcí Uldren. Upřímně se to rozbije srdce a neočekával jsem, že se pro něj cítím tak hluboce, když jsem nenáviděl Uldrena se vším, co jsem měl.

Je možné, že mohu být příliš citlivý, ale pamatuji si ty okamžiky na střední nebo společenské akce, kde se někteří lidé již rozhodli, že mě nenáviděli, aniž by mě znali. Ať už to bylo kvůli slyšení nebo jen kliky, je to trochu irelevantní, jen si pamatuji pocit, že desolace a hluboce zakořeněný smutek, když mám celou mou postavu, jako člověk, vymazáno kvůli mylným představám. Promítání mých vlastních problémů na postavy videoher není pro mě nic nového; Rád se tak ponoří do příběhu, kde se to na několik hodin stane mojí realitou, takže vidět tuto projekci s vránu pro mě nepřekvapilo. Ale jeho hlasový herec odvedl fenomenální práci při zobrazování tichého přijetí nad jeho novou realitou, přijetí nad minulými skutky, které si ani nepamatuje, a přijetí ohledně budoucnosti.

V sezóně Spliceru má mnohem méně hlasových linií než ve zvoleném. Právě s touto sezónou si začínám uvědomovat tichou sílu, kterou má Crow, síla, která mi pomáhá milovat tuto postavu a milostné části v sobě. Chci věci vylepšit. Ve hře, svět, ale nejsem hlasitý jako mnozí jsou a hlasité – někdy – je dobré. Jsem tichý, když musím být, brutální, jindy, když je to nutné, ale vždycky sleduji, vždy vážím, jak mohu udělat i ten nejmenší dopad, aby se věci zlepšily. Ať už je to v přátelství, v oboru, ve kterém pracuji, svět, jak to víme? I tak jednoduché, jako když se někdo usmívá, že vidím, že se bojí. Hodně z toho pramení z mých vlastních bojů. Disassocituji více než ne proto, že každý den bojuji spravedlivý . být tady. Být naživu, fungování. Pohybující se, chůze, mluvení. Mnohokrát může tato disociace vyjít jako chladná nebo bezcitná. Nebo to může způsobit, že se hodím do projektů, abych se zaměřil na další dech, který – samozřejmě – samozřejmě – popadl velkolepě odtlačením lidí kolem mě pryč. Přehlídka však pokračuje. Stále musíte vstát, platit účty, dělat to, co se očekává. A v tom je síla, cítím, navzdory zjevným boji a standardizovaným slabost.

S Crowem si nepamatuje činy Uldrena, ale přijímá důsledky jednání, které provedl. Zná místo, které ho kolem něj vložila a respektuje toto místo. Dělá. Ale také ví, kdy má něco hodnotného přispívat. Během prvního týdeníku příběhu může být Crow slyšena při přenosu, který mluví se Saint-14 o nájezdu v táboře Eliksni. Tiše vyjadřuje svou touhu pomáhat a dokonce i paprika v jazyce padlého, protože „Myslel jsem si, že byste měli vědět.„Jeho hlas byl utlumený, ale základem této tiché povahy je zuřivost, touha dělat dobro z jiného důvodu než skutečnost, že je to správná věc. Nestará se o slávu ani o světě, který vidí své skutky, chce dělat dobro, protože to je naše lidstvo: naše empatie, náš soucit, naše vrozená dětská touha učit se a růst.

V tu chvíli mě to opravdu zasáhlo, jak mocná je vrána. Je laskavý, ale ne slabý. Je tichý, ale ne tichý. Ta skromná síla je inspirativní a něco, co se snažím každý den usilovat. A vážné kudos do Bungie, protože chůze, která je hrana skromného a silného nože, je drsná a je to svědectvím psacího týmu i hlasového herce postavy – Brandon O’Neill -, že to tak dobře udělali.

Uldrenův oblouk byl sám o sobě zajímavý se svým sestupem do světově měnícího vzteku a smutku, ale jeho vzestup do člověka bez očekávání, bez rodinných pouta, bez života promočeného v lžích a podpruhování je stejně přitažlivý je stejně přitažlivý. Zatímco jsem věděl, že mě bude zajímat, jak se Bungie chystá tuto postavu otočit v očích tolika, které milovaly Cayde, ve hře i ven, neočekával jsem, že se plíživá láska vyvíjí, pokud jde kdo by mohl být. Musím to předat Bungie; Zabíjení Cayde byl riskantní tah a ten, který mnozí v té době ohlašovali jako „poslední hřebík v rakvi“ pro pokračování. Když viděl tuto zpětnou vazbu a stejně to udělal, Bungie udělal hazard, který se vyplatil desetkrát. Kam odtud jdeme dál. Když Crow slyší píseň, mnozí očekávají, že se stane temným koněm, heraldem zkázy a chmurnosti, ale myslím si, že tato tichá síla s komunitou by mohla znamenat opak. Je silnější, než mu dáváme uznání; než mu lidé ve věži dávají uznání. Mohl by to být světlo, které potřebujeme, a to jak v příběhu, tak opětovné učení, co to znamená být lidským v digitálním věku, kde hlasitost a horká vytažení První se stává prioritou.

Nebo možná jsem jen mimo svůj rocker, to je vždy také možné. Nevím, co si myslíš? Jsem příliš zjednodušuji jeho charakter? Příliš mnoho čtení? Zvuk s vašimi myšlenkami v sekci komentáře níže.