Destiny Warlock Voidwalker PVP Build – 29. září 2015 – Agent Zero, Destiny 2: Nejlepší staví Warlock pro PvP a PVE v sezóně Defiance – Gameriv

Destiny 2: Nejlepší staví Warlock pro PVP a PVE v sezóně Defiance

Druhý modifikátor schopností – Přijměte prázdnotu

Destiny Warlock Voidwalker PVP Build – 29. září 2015

Je čas přijmout prázdnotu! Voidwalker, jak naznačuje název, je prázdnota třídy Warlock. To může být jeden z nejvíce frustrujících, ale jeden z nejpřínosnějších podtříd v osudu. Voidwalker vyžaduje hodně mistrovství a správnou kombinaci schopností, aby se stal extrémně smrtelným.

Tato třída byla vytvořena ze zkušeností. To je to, co pro mě funguje nejlépe při spuštění podtřídy voidwalker v kelímku. Je to odlišné od ostatních dvou podtříd Warlock. Zatímco Stormcaller se zaměřuje na sílu a Sunsinger se zaměřuje na intelekt a účast, Voidwalker se zaměří na intelekt i sílu. Většina z těch, kteří hráli jako Voidwalker, vám řekne, má ve hře některé z nejslabších granátů (zejména pro PvP). Proto je disciplína ignorována.

Best-Vidwalker-Builds

Granát – vírový granát

Již jsem zmínil, že Warlock má pravděpodobně nejslabší granáty ve hře. Mnoho lidí se může hádat proti použití vírového granátu, ale toto je nejlepší volba zde. Protože granáty vám nedostanou tunu poškození vašeho nepřítele, další nejlepší je ovládat je. Vortex Grenade je skvělý pro kontrolu davu, zejména v objektivních hrách v Crucible. Chcete zabránit nepřátelům v zachycení zóny B pod kontrolou? Hodíte svůj vírový granát a stane se jedna ze dvou věcí, buď utíkají před zajetím B (možná vám dokonce poskytne příležitost je zabít, když prchají), nebo budou tak zmatení tím, co se děje a B a B a zemřít na svůj vírový granát (myslíte si, že to není možné, ale věřte mi, existuje mnoho hráčů, které se to stane).

Axion Bolt je další možností s ohledem na to, že hledá cíle. Čím delší však je to lenová cesta, tím menší poškození způsobí. Bolt hledá soupeře extrémně pomalu, což nepřátelům usnadňuje útěk a způsobí minimální poškození.

Glide – Blink

Na většině mých dalších sestav vám řeknu, abyste šli s tím, co pro vás funguje nejlépe v kategorii Glide. Pro The Voidwalker se musíte naučit zvládnout blikání! Je to zdaleka nejlepší skok ve hře. Blink teleportuje hráče na krátkou vzdálenost místo klouzání.

Blink udržuje vaše nepřátele mimo rovnováhu a snadné vám vyhrajte mnoho bojů nebo alespoň zachrání váš život před ztrátou konce jednoho. Mnohokrát jsem byl na pokraji porážky, používal blikání a přistál v perfektní pozici k brokovnici nebo melee a nepříteli, než měl šanci mě dokončit.

Nova Bomb – Shatter

Vaše nová bomba se rozdělí na tři různé projektily. To je určitě způsob, jak jít sem. Pokrývá širší oblast, což nepřátelům ztěžuje útěk z exploze. Je to také skvělý způsob, jak vyzvednout více nepřátel najednou.

Bomba Nova obecně může být buď smrtící, nebo vás zabije, pokud není správně použita. Před uvolněním bomby visíte ve vzduchu. Pokud se nepoužíváte správně. Nova bomba musí být použity prediktivnější než jiné supers. Musíte použít nova bombu s vědomím, že někdo je za rohem a přichází pro vás. Pokud počkáte, až bude vaše zdraví dole, budete vybráni. Je pravda, že lze říci, že téměř každý super. Na chvíli však zavěšení ve vzduchu před uvolněním super je tato podtřída nejzranitelnější.

Energy Drain – Soul RIP

Protože proč ne? Roztržení duší lidí zní jako tolik zábavně! Buďme upřímní. Soul Rip snižuje chlad Nova Bomb. Mít čas častěji je vždy užitečné. Případ může být učiněn pro život krádež, který obnovuje významnou část vašeho zdraví.

První upgrade – Arcane Spirit

Pokud si přečtete mé další sestavení Warlock, budete vědět, že pro všechny doporučuji použít brnění a zotavení nad agility. Stejné principy zde.

První modifikátor schopností – Annihilate

Annihilate zvyšuje velikost explozí Nové bomby a každý granát. Pokud je budete používat, můžete také vytvořit nějaký zmatek, když tak učiníte! To je lepší pro pokrytí širší oblasti a vyřazení více nepřátel. Pokud jste četli popisy rozzlobené magie, možná si myslíte, že to zní užitečně. Věřte mi, nedělá to tak, jak se to zdá. Pro ty z vás, kteří neví, co je rozzlobená magie, má to „sledovat“ nepřátele. Rozzlobená magie opravdu „nesleduje“ soupeře, alespoň se to nezdá. Vaše bomba nebo rozbití se může pohnout o něco blíže k cíli, ale ne natolik významné, aby ji zaručila zde.

Druhá upgrade – božská objednávka

Samozřejmě je to všechno o brnění, zvláště když skákáte do vzduchu a snažíte se dostat z vaší bomby Nova. Zůstaňte naživu dost dlouho na to, abyste sledovali, jak vaše Nova Bomba zničí některé nepřátele!

Druhý modifikátor schopností – Přijměte prázdnotu

Jak jsem již zmínil, je čas přijmout prázdnotu! Kromě toho, že jsem mým přítelem a já mottem, pokaždé, když poškodíte soupeře novo bombou nebo granátem, spustí efekt odtoku energie. Již jsem se zmínil o používání duší rip přes život krádež, a proto. Pomůže vám to častěji generovat bombu Nova. Jen se ujistěte, když používáte granát a novo bombu, zasáhnete svůj cíl. Životní krádež může hodně pomoci. Pokud však máte plné zdraví, když zasáhnete, je to zbytečné. Přijměte zde prázdnotu!

Primární zbraň – výběr uživatele

Každá zbraň má své pozitivní a nevýhody. Vyberte si ten, s kterým se cítíte nejpohodlnější běh. Někteří mají skvělá výhoda, která se kombinují s vaší konkrétní stylem hry lépe než jiné. Osobně se obvykle vážím s handcannon.

Sekundární zbraň – brokovnice

Miluji běhání s brokovnicí, protože je to rychlé zabíjení. Mít jakoukoli podtřídu Warlocku to ještě zlepšuje kvůli rozsahovému melee. Nezabíjejte s výstřelkou? Zasáhněte je melee. Nezabíjejte s melee? Zasáhněte je s střetkou. Brokovnice velmi dobře doplňuje každou podtřídu Warlocku.

Těžká zbraň – výběr uživatele

Použijte, co se vám líbí. Všichni jsou zábavné běžet, když dostáváte zabíjení. Osobně používám kulomet, protože vám může při správném použití přinést tunu zabití. Totéž lze říci o meči, ale je velmi únavné používat efektivně, zejména když lidé pobíhají kolem brokovnic.

Celkově

To může být někdy těžká třída, a já jsem měl spravedlivý podíl na frustraci. S tím bylo řečeno, je to také velmi zábavná třída, a nemohl jsem si představit život bez blikání. To je jeden z hlavních důvodů, proč jsem tuto třídu provozoval, je blikání. Je to nejlepší způsob, jak se dostat z špetce. Tuto třídu použijte správně a zcela přijmete mezeru k vítězství!

Destiny 2: Nejlepší staví Warlock pro PVP a PVE v sezóně Defiance

Nejlepší Warlock Build

Ahoj! Strážci. Hledáte nejvyšší stavbu Warlock? Pak jste na správném místě, protože zde vám ukážeme, jaký druh sestavení out-of-the-box si můžete vytvořit s touto třídou v Destiny 2, abyste ovládli své protivníky v PVE & PVP.

Destiny 2 je akční MMO, kde se můžete vy a vaši přátelé kdykoli připojit k účasti na jediném dynamickém světě. Odemkněte silné elementární schopnosti a shromažďováním jedinečného vybavení změnit vzhled a styl hry.

Tento MMO má tři odlišné třídy: Hunter, Warlock a Titan. Warlock je nejvíce přizpůsobivá charakter parta obsahující některé z nejlepších podtříd a ve většině scénářů mohou být vynikající pro týmové nebo sólové hry. Stručně řečeno, tato třída je skvělou volbou pro začínajícího nebo vracejícího se veterána, který hledá nový nový začátek s potenciálem obrovského poškození této třídy a zároveň poskytuje jejich spoluhráčům nezbytnou podporu v případě potřeby.

Jak již bylo zmíněno dříve, Warlocks jsou flexibilní postavy, které dokážou uzdravit a posílit škodu squadmatesů, což je činí na bojišti opravdu všestranné. Kromě toho mají několik fantastických podtříd s velkými supers a granáty, takže jsou smrtelné v PvP i PVE. Nakonec jim jejich trhlina umožňuje pomáhat svým spoluhráčům a sobě v jakékoli situaci.

Co je třída Warlock?

Nejlepší staví Warlock pro PvP a PVE v sezóně lupku

Warlock je vynikající třída, když způsobuje poškození AOE velké skupině nepřátel. Jsou to týmově závislé postavy. Na rozdíl od Hunter a Titan mohou použít svou léčivou trhlinu a zmocnit trhlinu k uzdravení a zvýšení výstupu poškození squadmatesů. Jejich jedinečné podtřídy jsou také vynikající pro pomoc spojencům v jakékoli situaci.

Jejich strom talentů se soustředí na pomoc jejich týmu a poskytnutí jim trochu mobility. Stejně jako třídy Titan a Hunter, třída Warlock má čtyři podtřídy. Každá specializace nabízí jedinečné dovednosti a herny, aby hráči mohli experimentovat a najít přesný, který chtějí.

Nejlepší sestavení pro PvP

Nejlepší staví Warlock pro PvP a PVE v sezóně lupku

S vydáním zbrusu nové sezóny Destiny 2, „Sezóna lupu.“Bungie vydala poslední a poslední podtřídy přepracováno Arc 3.0. Komunita Destiny 2 dychtivě čekala na toto přepracování a když konečně změny dostaly, okamžitě skočili do nového stromu podtřídy a nových fragmentů.

Podtřída Stromcaller Arc Warlock je nejzajímavější pro boj proti hráči-proti hráči, protože se poškozuje elektrické poškození, které způsobuje velkým skupinám nepřátel. A proto jsou v současné meta nejlepší koncovou hru PvP Warlock Build. Kromě toho jsou složité zachytit kvůli své klouzavé schopnosti, což jim umožňuje cestovat obrovskými vzdálenostmi.

Vynikající super Super Stromcaller Warlock lze použít k rychlému a snadno zničení vašich nepřátel. To je nejlepší super, pokud chcete omráčit svého soupeře a rozbít je na malé kousky. Dále můžete do arzenálu tohoto Warlocka přidat bouřkový granát, který zavolat bouři Lightning v nepřátelské zóně, která může způsobit poškození nepřátel v rámci výbuchu v oblasti účinku.

A pro skok byste měli použít vyvážený klouza. K maximalizaci vaší stavby můžete použít jakoukoli exotickou brnění, ale doporučujeme používat korunu Tempests, Getaway Artist, Stormdancer’s Brace a GeoMag Stabilizéry. Každá brokovnice je s touto sestavou ideální, ale bylo by užitečné bojovat s velkou skupinou nepřátel, pokud máte zbraň AOE.

Nejlepší sestavení pro PVE

Nejlepší staví Warlock pro PvP a PVE v sezóně lupku

Voidwalker Warlock má významný potenciál PVE v Destiny 2. Jejich silné super a lstivé granáty mohou rychle změnit tok boje, což z nich může udělat noční můry pro svého protivníka. Pokračujte v házení granátů a za všech okolností budete v pořádku. Možná však budete muset zvýšit své provoz granátu, aby byl tento styl herního stylu proveditelný. Kromě toho mohou provádět dvojitý skok a použít své klouzání, aby se vyhnuli nepřátelskému ohni.

V PVE je Nova Bomba efektivním super pro voidwalker Warlocks. Jejich super jim umožňuje zahájit výbušný šroub neplatného světla vůči jejich soupeři a roztavit je do poloměru. Tato sestava by měla prospěch z používání rozptylového granátu. Tento granát bude fragmentovat do mnoha menších dolů a explodovat přes širokou oblast.

Můžete raději použít Strafe Glide pro skok, protože s skokem můžete jít jakýmkoli směrem. Kromě toho je život krádeže dobrým modifikátorem pro tuto sestavu, protože umožňuje vašemu Warlockovi rychleji se uzdravit, pokud je nepřítel poškozen. Konečně, Contraverse Hold, Nic manacles, astrocytů a secant filaments jsou vynikajícími doplňky tohoto kombo. Pokud jde o brnění, můžete v podstatě využít jakékoli brnění, které máte. Kromě toho je jakákoli energie založená na energii optimální pro toto sestavení kvůli úpravům na život v životě.

Toto jsou dvě nejsilnější stavění Warlock pro PvP a PVE v Destiny 2. Samozřejmě je můžete vždy vyladit a hrát si, abyste se ujistili, že jsou pro vás ten správný zápas. Doufám, že to pomůže a hodně štěstí tam, Guardian.