Dev Watercooler: Připravení pro legii Pvp – Blue Tracker, nejrychlejší způsob, jak připravit Alts in Legion | Průvodce hraní World of Warcraft

Nejrychlejší způsob, jak připravit Alts in Legion

Položky budou mít popisy, které označují, ze které sezóny jsou v náplasti 10.2.
Například následující vesta Kinslayera nyní ukazuje, že položka pochází z Dragonflight Season 2 s úrovní upgrade: Champion 3/8, jak můžete vidět níže.

Dev Watercooler: Připravení pro legii Pvp

V legii děláme několik docela velkých změn v našich systémech PVP, aby byl boj proti vašim spoluhráčům přístupnější, vyváženější a odměňující. Některé z největších změn, které provádíme, souvisí s vybavením – jak to ovlivňuje vaši postavu v PvP a jak se uděluje. Chceme trvat trochu času, abychom se s vámi podělili o více našich myšlenek o tom, jak jsme dospěli k tomuto novému designu PvP Gear a proč si myslíme, že to vytvoří příjemnější zážitek pro všechny.

Nejprve se musíme podělit o malou filozofii na vysoké úrovni o tom, proč máme vybavení ve World of Warcraft. WOW je hra o vaší postavě, jejich dobrodružství ve světě Azerothu a jejich růstu síly. Jedna z nadací hry je odměněna za vaše úsilí s vybavením, které vás posiluje. WOW nabízí širokou škálu aktivit, včetně úkolů, dungeonů, nájezdu a PVP – a zatímco hráči mohou zjistit, že některé části hry se pro ně nejvíce přitahují, každý chce být spravedlivě odměněn za jejich úsilí a dovednost. PVP se neliší: hráči by měli být odměněni a jejich postavy by se měly stát silnějšími, pro účast v PVP – a v legii je chceme odměnit způsobem, na kterém záleží nejen v PvP, ale napříč celou hrou.

Tradičně jsme měli různé cíle pro PvP a PVE Gear a kolik síly vám dává ve vztahu k vašim nepřátelům. Například v obsahu PVE je dobré získat vybavení a nakonec přemohnout kdysi nebezpečné monstrum. Jak hráči přijímají obtížnější nájezd, je důležité, aby monstra rostly u moci a že zařízení, které klesá, také dělá. V průběhu let jsme přidali mnoho různých potíží s nájezdem, abychom vyhověli různým typům hráčů, které máme. To mělo za následek několik úrovní výbavy, díky nimž se zvyšuje náročnější obsah.

V PVP chceme stejný pocit progrese, ale musíme zvládnout, o kolik silnější můžete být ve srovnání s vašimi nepřáteli.

V PVP chceme ten stejný pocit postupu, ale musíme zvládnout, o kolik silnější můžete být srovnávejte se svými nepřáteli – jinými hráči. Zatímco šéf nájezdu nevadí, když je tým hráčů masivně předá, je to frustrující zážitek pro ostatní hráče. Naší výzvou tedy bylo najít způsob, jak umožnit, aby se vaše postava zvýšila prostřednictvím PVP, aniž by se vaši soupeři cítili, jako by nemohli konkurovat. Kromě toho nechceme podkopat hodnotu výdělku prostřednictvím jiných typů hraní, jako je útok.

V minulosti jsme vyzkoušeli řadu řešení. Zavedli jsme odolnost ve Wrath of the Lich King a pak jsme do mixu přidali také PVP Power. Ve Warlordech dostala PVP Gear druhá úroveň položky PVP a my jsme zmenšili zařízení ze zdrojů bez PVP. Všechna tato řešení do určité míry fungovala, ale také zbytečně komplikovala zařízení PvP a bránilo to. Hráči PVP mají pocit, že jejich výstroj není užitečný za okolností PVE a naopak – a když se vybavení, které jste vydělali. Do budoucna budeme mít pocit, že by bylo lepší, kdyby byl vybavení udělený v PVE a PVP stejný. Žádné speciální úrovně položek. Žádné statistiky specifické pro PVP. Hraní jakékoli části hry vám umožní získat odměny, které mají všude smysluplné.

Takže za předpokladu, že chceme odměnit stejné vybavení v PVE a PVP, jak můžeme zvládnout protichůdné cíle, které jsme zmínili dříve? Budeme muset změnit to, co zařízení znamená v PvP.

Pro začátek musíme zmenšit mezeru v oblasti výkonu, kterou zařízení vytváří v PvP.

Pro začátek musíme zmenšit mezeru v oblasti výkonu, kterou zařízení vytváří v PvP. Zpočátku jsme uvažovali o tom, že ignorovali vybavení úplně, ale připadalo mi kontraintuitivní, že zařízení nenabízelo vůbec žádný růst síly. Prozkoumali jsme také možnost, která zahrnovala škálování zařízení PVP na určitý rozsah na úrovni položek, ale to bylo komplikované a učinilo distribuci sekundárních statistik důležitější než úroveň položky. Myslíme si, že je důležité, že pokud hráč uvidí kus vybavení, který je upgradem na úrovni položky, budou ho chtít vybavit.

Nakonec jsme dospěli k řešení, kde automaticky nastavíme statistiky hráčů v PVP a tyto statistiky zvyšujeme na základě vaší průměrné úrovně položky. Hráči by pochopili, že jejich statistiky nepocházely z vybavení, ale na kvalitě jejich vybavení záleží. V současné době jsme systém vyladili tak, že pro každý bod nad úrovní položky 800 se vaše statistiky zvyšují o 0.1%. To znamená, že někdo s ozubeným vozidlem je pouze o 10% silnější než někdo s ozubením položky 800. Pro srovnání, to je zhruba stejné zvýšení, jako je pouhý nárůst úrovně 10 položek ve Warlords of Draenor. To nám umožňuje zajistit, aby se zařízení obecně cítilo dobře, a zároveň zmenšuje mezeru v přijatelném rozsahu.

Nyní, když jsme omezili výstroj pro mezeru v PVP, můžeme nabídnout skvělé odměny za zařízení na stejné úrovni jako zbytek hry – ale nyní musíme řešit, jak je odměněno. Jednou z velkých změn v Legii je, že zařízení již nebude dodáváno prostřednictvím měn PVP a prodejců. Samozřejmě víme mnoho hráčů, jako je předvídatelná povaha nákupu zařízení od prodejců. Mohou si vybrat přesně položku, kterou chtějí, a nikdy neobdrží položku, kterou nechtějí. Zní to jako perfektní situace, ale je to také emocionálně plochý, předvídatelný zážitek. Neexistuje žádné očekávání, jaká bude vaše odměna. Žádné nadšení, když dostanete něco, co chcete. Žádné zklamání, když dostanete něco, co ne. Chceme přinést tento emocionální zážitek na odměny PVP – a zároveň se snažíme minimalizovat množství zklamání, které zažíváte.

V legii, když hráči vyhrají bojiště, potyčka, arénu nebo hodnocené Battleground, mají šanci získat přímo kus vybavení.

V legii, když hráči vyhrají bojiště, potyčka, arénu nebo hodnocené Battleground, mají šanci získat přímo kus vybavení. Kromě toho vaše první několik vítězství týdně v každém jmenovitém držáku odmění garantovaný kus vybavení, který se zvýšil na úrovni položky na základě vašeho hodnocení v držáku. Pro oba systémy funguje zařízení jako ve zbytku legie. Kdykoli vám bude uděleno vybavení, má šanci na další zvýšení úrovně položek.

Chápeme, že náhodnost v ozubeném ozubením byla v minulosti pro PVP problematická, ale myslíme si, že výše uvedené změny v PvP Gear vyřeší drtivou většinu problémů, se kterými jsme se setkali dříve. V legii bude vaším primárním cílem v PVP zvýšení vaší průměrné úrovně položky. Získání (nebo nedostávání), že dokonale položka Trinket nebude něco, o co se budete muset starat. Máme také zavedené systémy, které sníží pravděpodobnost, že uvidíte stejnou položku dvakrát, což vám pomůže zavrhnout vaši sadu zařízení. Největší výhodou snížení předvídatelnosti při převodovce v PvP je, že můžeme nabídnout vybavení na stejné úrovni jako zbytek aktivit World of Warcraft. Nejen, že to bude přijímat vybavení od PVP vzrušující a odměňující, ale také činí PVP atraktivnější pro všechny hráče WOW.

Existují také obavy z PVEERS i PVPERS, že „lupiči budou dělat arénu, aby získali snadné vybavení“ a „Gladiátoři budou jen dělat mýtické nájezdy, aby se dostali do snadného vybavení.„Cítíme, že je důležité si pamatovat, jak náročné mohou být oba typy her. Downing Mýtické šéfy a vydělávání hodnocení Gladiator jsou dva z nejobtížnějších úspěchů v naší hře. Myslíme si, že hráči, kteří prokázali dovednost na těchto úrovních, si zaslouží být odměněni lepším vybavením.

Strávili jsme spoustu času přemýšlením o tom, jak zlepšit situaci PvP Gear pro každého, kdo miluje World of Warcraft. Vážíme si slyšení vašich myšlenek o těchto změnách, takže nezapomeňte zveřejnit své myšlenky v komentářích níže.

Nejrychlejší způsob, jak připravit Alts in Legion

Tato příručka je zaměřena na hráče, kteří nemají luxus, aby se připojili k běhům M+ a byli přenášeni v nájezdech jejich přáteli.

Jak říká název, tato příručka je zaměřena na Alts, což znamená, že máte hlavní postavu, která s největší pravděpodobností provedla obsah legie.

Pokud se jedná o novou postavu, která se jen naklonila 110, přeskočte dopředu na bod 2.

1) Neochvějný výstroj (ILVL 880+)

Unsicled Gear jsou položky, které klesá z obsahu Argus s 880+ ILVL a je bitva.Čistý účet široký, význam, může být zaslán jiným postavám ve stejné bitvě.Čistý účet.

Může to pocházet z
* Vzácné tření
* Vzácné truhly
* Invaze
* Pravidelné davy
* Úkoly

Jsou rozděleny do látky, kůže, pošty a talířů a pokrývají každý slot (dokonce i relikvie), s výjimkou zbraně samozřejmě.

To je skvělý začátek, který vám dává postavu základní linii.
Můžete nosit téměř a celou sadu netvořeného vybavení. Výjimky jsou prsteny a drobnosti, ve kterých můžete mít pouze 1 prsten a 1 drobnost (jedinečný vybavení).

Pokud vybavíte postavu s neomezeným zařízením, budete mít přibližně 885-888.
Toto vybavení je 880+ a (+) znamená, že se může stát warforged/titanforged a dávat ještě vyšší ilvl.

2) Dokončete celou questline Argus

Toto je váš další krok a měl by být dokončen.
Dokončení questline Argus vám poskytne:

 • Celkem 900+ zahalených argunitů z QS.
 • Odemkne WQS v celém argusu
 • Odemkne portály menší invaze
 • Odemkne větší invazní portály
 • Páchejte zabít Arguse a získat legendární prsten (1000 ILVL)

3) Veiled Argunité (ILVL 910+)

Jakmile dokončíte Questline Argus, budete mít přes 900 zahalených argunitů.

Veiled Argunites je nová měna, kterou používáte k nákupu Relinquesed Gear.
Vzdalé zařízení jsou rozděleny do látky, kůže, pošty a talířů a pokrývá každý slot (dokonce i relikvie), s výjimkou zbraně.
Každá položka stojí 650 zahalených argunitů.
ILVL je 910+.
Může to být válečné a titenforged.

Prodejce se nazývá Thaumaturge Vashreen.
Nachází se ve Vindicaar (kosmická loď) ve spodním patře na východní stranu mini mapy.

Jak vydělávat/brousit zahalené argunity

Dostanete zahalené argunity z:

 • Quests (děj a boční úkoly)
 • Tručičky v Argusu (8-10)
 • Světové úkoly (45)
 • Vzácné elitní davy (vzácné tření) (20)
 • Objednávací hala mise (20+)
 • Armáda světla „vyslanec“ a argussian Reach „Emissary“ (125)
 • Z týdenního úkolu (Fuel of Doomed World (300)

4) Světové úkoly / invaze (ILVL 890+)

Od té doby, co jste provedli questline Argus, jste odemkli světové úkoly a invaze.

Světové questy v Argusu dávají 890+ zařízení a 880+ na zlomených ostrovech, takže vždy zkontrolujte mapu a zjistěte, zda je něco, co potřebujete, aby váš char vyplnil pro dolní ILV rychlostní stupeň.

5) Jednou 890 ILVL – Získejte první legendární (ILVL 1000)

Jakmile zasáhnete 890 ILVL na váš průměrný ilvl, que up na Raid Finder na posledním křídle pro Antorus Burning Throne.

Od doby, kdy jste dokončili linku Argus Quest, máte snahu zabít Argus.

Zabíjení Argus (v tomto případě na vyhledávači Raid, nezáleží na tom, jaké potíže) dokončí úkol a odmění vám legendární prsten.

Váš průměrný ilvl bude nyní kolem 910+

6) Koupit nebo řešit 880 zařízení a upgradovat na 930

Můžete nosit vytvořené vybavení 880 ILVL, které lze upgradovat na ILVL 930.

7) Kupte si svůj druhý legendární (ILVL 1000)

Pokud máte zlato, můžete si koupit legendární z AH nebo CRAFT.

8) broušení bdění esencí – více legendárních

Můžete si koupit legendární za 1000 probuzení esencí.

Další příspěvky

 • Jak získat 10.2 hlava Enchant – Incancesces Essence
 • Ultra Fast Reputation Boost – The Dream Wardens – 10.2 – Dragonflight
 • 4 barvy pleti na vzkvétání Whimsydrake
 • Týdenní odměna za úkol – 10.2
 • Koupit Dreamseeds for Dragon Isle Supplies – 10.2
 • 10.2 World Boss – Gear – Ilvl
 • Brewfest 2023 – Blue Post
 • Všechny dračí glyfy ve smaragdovém snu
 • 10.2 – Dream Wardens Renown Rewards
 • Taktika šéfa Smolderon Raid – 10.2 – Amirdrassil: The Dream’s Hope

Jste více než vítáni používat jakékoli informace pro svůj vlastní obsah – ale viz prosím.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->

stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Poslední příspěvky

 • Jak získat 10.2 hlava Enchant – Incancesces Essence
 • Ultra Fast Reputation Boost – The Dream Wardens – 10.2 – Dragonflight
 • 4 barvy pleti na vzkvétání Whimsydrake
 • Týdenní odměna za úkol – 10.2
 • Koupit Dreamseeds for Dragon Isle Supplies – 10.2
 • 10.2 World Boss – Gear – Ilvl
 • Brewfest 2023 – Blue Post

Wow dohánění v záplatě 10.1.5 – Vše, co potřebujete vědět

Můžete zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejňte příspěvek s vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek bude vyžadovat schválení moderátora, než bude viditelný.

Nedávno procházení 0 členů

Žádní registrovaní uživatelé prohlíží si tuto stránku.

Podobný obsah

Personál

Obrázek kredit: Magdalena.
Blizzard šel do nadcházejících změn mnichů Mistweaver pro 10.2, když se zabývají zpětnou vazbou hráče a představují, jaké jsou jejich plány pro specifikaci. Ponoří se do nové sady vrstvy, konkrétně vyloučí poškození.
Mistweaver (zdroj)
Ahoj Mistweavers!
Máme několik aktualizací naplánovaných pro strážce snu a rádi bychom zde sdíleli některé z našich myšlenek.
Aktualizace obrannosti a léčení elixíru
Mistweaver je skrytější, než bychom chtěli, zejména pro léčitele založeného na melee a jeho obranná sada nástrojů je založena hlavně na aktivním používání kouzel. Nemáme pocit, že je vhodné požádat Mistweavers, aby aktivně spravovali téměř každou část své obranné soupravy, aby hráli na nejvyšší úrovni, takže chceme prozkoumat pasivitu pro uzdravení Elixir.
Souhlasíme také, že existuje prostor pro zlepšení se současným aktualizovaným pasivním designem a hráči mohou očekávat aktualizace v nadcházejících sestavách PTR, které mají poskytnout hodnotu, zatímco není nutný nízký zdravotní účinek.
Tato pasivní aktualizace nám také dává prostor pro provedení úprav bez namáhání klíčového vazebného prostoru k určitému osobnímu obrannému prvku sady nástrojů Mistweavera, který se v současné době používá – jmenovitě vyloučit poškození.
Vyloučit poškození
Bylo provedeno několik změn, které vyloučily poškození, aby se zvýšila jeho životaschopnost pro Mistweaver a plně ji integrovala do soupravy. Nejedná se o off-globální možnost, jako je léčení Elixír, takže to může být mnohem působivější a zároveň snižovat celkový APM potřebný k optimálně hraní Mistweaver v napjatých okamžicích. Je to trochu kompromis, ale doufáme, že celkový pocit je jako uzdravení elixíru, ale punchier. Kromě toho bude odstraněna uklidňující mlha pro vyloučení.
Také si myslíme, že to může pomoci třídnímu talentovanému stromu cítit se uspokojivěji se projít, protože vyloučení škodlivé talenty bude spíše lákavou možností. Doufejme, že tyto aktualizace v celkovém stavu pomohou Mistweaver defenzivně a zároveň je uspokojivější a přístupnější.
Strážci snu úrovně
Jsme si vědomi několika problémů s funkcemi, včetně některých uzdravovacích kouzel, která se do jeho akumulace nepočítají. Veškeré uzdravení (kromě jiných akumulátorů, jako je samotná Chi Harmony a lekce hněvu) má přispět k konečnému uzdravení. Chystáme se to řešit v budoucích sestavách PTR.
Děkujeme a těšíme se na vaši trvalou zpětnou vazbu!

Personál

Blizzard reagoval na zpětnou vazbu týkající se drobností přicházejících v Dragonflight Season 3 a oznamuje změny přicházející na Nymueovy rozpadající se vřeteno a Rashok roztavené srdce.
Nymueovo rozpadající se vřeteno
(Zdroj)
Zpětná vazba pro mě je, že s tímto drobností se necítí zábavná, s nímž si ve svém současném stavu hraje zábavné a cítí se jako špatný poškození s nevýrazným mistrovským buffem
Děkujeme za data zpětné vazby a testování. V dalším sestavení je několik změn:
Kanál se snížil na 3 sekundy s odpovídajícími úpravami na poškození a doba trvání mistrovských hodnot se zvýšila na 18 s mistrovstvím se zvýšilo o ~ 40% i po změnách trvání a kanálu; Aktuální hodnota na PTR je v podstatě chyba související s účetnictvím o poškození ztraceného rotace za sekundy, byla také zvýšena v menší míře bonusové poškození zakořeněné cíle se zvýšilo na 50% Rashokovo roztavené srdce
(Zdroj)
Zdá se, že tato úroveň nájezdu není nedostatek dobrých uzdravovacích drobností. Možná bychom na chvíli houpali Rashokovu cetku.
V nadcházejících týdnech budou uzdravení drobností vidět úpravy ladění.
Rashokovo roztavené srdce poskytlo více energie, než bychom se jim líbilo, a bude vyžadovat některé změny mimo redukci Mana Restore.

Položky budou mít popisy, které označují, ze které sezóny jsou v náplasti 10.2.
Například následující vesta Kinslayera nyní ukazuje, že položka pochází z Dragonflight Season 2 s úrovní upgrade: Champion 3/8, jak můžete vidět níže.

Ember soud bude k dispozici každý den místo jednou týdně v náplasti 10.2.
Malá změna v položce databáze Garrtalent naznačuje, že Ember Court ze Shadowlands bude k dispozici denně na rozdíl od jednou týdně v nadcházející aktualizaci.

Crimson Glimmerfur je nová hora přicházející na obchodní místo v Patch 10.2!
Fox Mount zmiňuje Velkého otce zimy, takže předpokládáme, že bude k dispozici před prosincem.
Crimson Glimmerfur
„Jeden z oblíbených tvorů velkého otce Winter.”