Diablo 3 získává lepší sezónu než Diablo 4 – destructoid, kdy je Diablo 3 Season 29? Datum zahájení, podrobnosti, co se stane dál – Dexerto

Kdy je sezóna 29 Diablo 3? Datum zahájení, podrobnosti, co se bude dále

Aby se odemkl těsnění, musí být ten, který předchází, odemknout se nejprve (to se nevztahuje na těsnění R, S a T kvůli tomu, jak jsou umístěny v oltáři). Například, pokud chcete odemknout těsnění B nebo C, utěsněte již odemknout. Neexistuje žádný limit, kolik těsnění nebo lektvarů lze odemknout v daném časovém období, pokud máte požadované materiály k obětování oltáře. Bez ohledu na pořadí, ve kterém odemknete těsnění a lektvary, se náklady zvýší, jak je uvedeno níže.

Diablo 3 získává lepší sezónu než Diablo 4

Diablo 3 získává lepší sezónu než Diablo 4

Blizzard zveřejnil podrobnosti o nadcházejícím Diablo 3 2.76 PTR, která bude běžet 15. srpna 29. srpna. Přesněji řečeno, tato aktualizace zdůrazňuje, na co se přijde Diablo 3 Sezóna 29: Vize nepřátelství.

Pokud jste hráli Diablo 3 sezóna si rychle všimnete, že tato nadcházející sezóna vypadá ve srovnání docela monumentální. Na druhou stranu, Diablo 4‘S Nedávno vydaná první sezóna, sezóna maligního, je docela nevýrazná.

Musím přiznat, že je trochu zvláštní, že po deseti letech 28 docela zjednodušujících období pro Diablo 3, Právě nyní získáváme sezónu naplněnou celovečerním způsobem, který zahrnuje nový režim, zajímavé nové sezónní téma a některé změny větší třídy.

Je Diablo 3 se chystáte získat lepší sezónu než Diablo 4?

Diablo 3 sólo nalezené

Populární režim ARPG Mode Solo Self nalezen přichází Diablo 3

První je nový režim pro jednoho hráče s vlastním jedinečným žebříkem pro sezónní obsah. SSF je velmi populární režim v Cesta vyhnanství, takže má smysl, aby přišel na akční RPG. V tomto režimu je to skutečně zážitek pro jednoho hráče. Nemůžete se seskupovat s ostatními, nikdy, což znamená, že nemůžete obchodovat a nikdy nedostanete zkušenost s bonusem za skupinovou hru.

Tento režim byl již nějakou dobu požadován, protože v aktuálním stavu Diablo 3, Skupina čtyř je vždy nejrychlejší postupem každé sezóny. To je v pořádku, ale mít samostatnou žebříčku, která uznává sólovou hru, rozhodně není špatná věc. Kromě toho bude režim SSF k dispozici také v hardcore režimu, což znamená, že máte pouze jeden život.

Diablo 3 Sezóna 29 Vize nepřátelství

Sezóna 29 je vize nepřátelství a bude mít strop Paragon

Diablo 3 Season 29 je s názvem Vize nepřátelství. Poruchy kolem svatyně vytvořily rozměry kapes, ke kterým lze přistupovat vstoupení do diablolických trhlin. Tyto speciální oblasti mají šanci na to, aby se zabil démony v otevřeném světě. Uvnitř jsou nestabilní vize s mocnými nepřáteli, kteří mohou vytvářet další trhliny a zesilovat potenciální odměny podél cesty.

Kromě toho budou mít některé příšery nové přípony včetně Enervingu, což vytváří AOE kolem monstru. K dispozici je také Necrotic, který snižuje hojení hráčů, dokud nejsou uzdraveni nad 95%, a Leech Resource, což způsobuje, že hity odstraní 65% maximálního zdroje hráče.

Paragon strop přichází také poprvé v sezóně 29. Hráči budou moci přiřadit pouze 800 paragonových bodů celkem svému charakteru, s 200 pro každou kategorii. V předchozích obdobích nebyla na Paragonových bodech žádná čepice, ale získání každého následujícího bodu by trvalo déle. Kromě toho můžete nyní v každém konkrétním atributu uvést až 200 paragonových bodů na rozdíl od předchozího limitu 50.

Konečně přichází několik velkých zůstatků třídy, zejména k Crusaderovi, démonovi Hunterovi a čarodějnici.

Diablo 3 Sezóna 29: Vize nepřátelství bude k dispozici na PTR po dobu dvou týdnů od 15. srpna 29. srpna. Pokud máte zájem o připojení, najdete více podrobností o oficiálním příspěvku PTR náhled.

Spisovatel štábu – Steven píše v určité schopnosti již více než deset let. Má vášeň pro příběh zaměřené na RPG jako franšíza Final Fantasy a ARPG jako Diablo a Path of Exile. Ale opravdu je ochoten cokoli vyzkoušet.

Kdy je sezóna 29 Diablo 3? Datum zahájení, podrobnosti, co se bude dále

Diablo 3 Malthael Reaper duší

Blizzard Entertainment

Diablo 3 Season 29 se blíží, Tady je všechno, co potřebujete vědět o naší poslední cestě do pekla, alespoň v Diablo 3. Diablo 4 je nyní také pro další dobrodružství s démony.

Sezóna Diablo 3 Season 29 zpočátku vypadala nepravděpodobně v rozběhu před vydáním Diablo 4, poslední sezóna je nyní tady. Hra se likviduje, když se celý Nefalem světa přesune do boje s Lilith v Diablo 4 – což je nyní tady, takže podívejte se, co jsme si o tom mysleli.

Článek pokračuje po reklamě

Nicméně, Blizzard Diablo 3 Season 29 je zde a jak bylo slíbeno, bude poslední sezónou Diablo 3, než devs obrátí většinu své pozornosti na Diablo 4. Zatímco sezóna 29 bude představovat konec éry pro mnohé, je to také začátek nové pekelné kapitoly. Sezóna 29 Diablo 3 bude poslední plně podporovaná sezóna, Devs potvrdili, že roční období Diablo bude pokračovat, ale nebudou mít žádný nový obsah. Místo toho budou recyklovat a remixovat obsah ze starších ročních období.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co víme o naší poslední cestě, abychom odstranili Diablo v sezóně 29 Diablo 3 – alespoň do doby, než bude nevyhnutelně vzkříšen v Diablo 4.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Kdy končí sezóna 28?
 • Kdy začíná sezóna 29?
 • Diablo 3 sezóna 29 podrobnosti
 • Co se stane po sezóně 29?

Diablo 3 Red Demon s páteřemi se dívá na kameru

Sezóna 29 Diablo 3 bude poslední sezóna.

Kdy končí sezóna Diablo 3 28?

Sezóna 28 Diablo 3 skončila 20. srpna 2023, a poté bude mít jednu poslední sezónu.

Kdy začíná Diablo 3 Season 29?

Sezóna 29 začala žít dál 15. září 2023, V 17:00 čas serveru. Bude to také poslední sezóna Diablo 3.

#Diabloiii Season 29, vize nepřátelství začíná 15. září v 5. str.m. Pt

Dozvíte se o sezónním tématu, režimu samostatného samostatného samostatného samostatného přehrávače, změnách stropu Paragon a další.https: // t.CO/64FD2DPJDA PIC.cvrlikání.com/wsgmzrctpc

– Diablo (@diablo) 8. září 2023

Diablo 3 sezóna 29 podrobnosti

Sezóna 29 Diablo 3 bude tematická jako vízové ​​nepřátelství a přinese nové vyvažování her, opravy chyb a další úpravy kvality života. Sezóna uvidí ozvěny minulosti se začnou projevovat ve světě hry jako, remixovat nápady a nepřátele z předchozích období, čímž se Swansong 29 Diablo 3 vyrábí.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Tyto portály budou známé jako diabolské trhliny a dávají těm, kteří hrají sezónu 29. Sezóna také učiní předchozí téma, obřady svatyně trvalé prostředí a učiní jej hratelným ve všech režimech.

Co se stane po sezóně 29?

Sezóna 29 Diablo 3 bude efektivně poslední, alespoň pro nový obsah. Sezóna 30 a dále však bude existovat, pouze každá sezóna z 30 recykluje starý obsah, který se vrací do sezóny 1 a tak dále.

Článek pokračuje po reklamě

Vývojáři uvedli, že hra v podstatě remixuje stará období, včetně staré kosmetiky a témat, která obsahovala tato roční období. I když to bude pro mnoho fanoušků Diablo 3 smutný den, ti, kteří ještě mají zažít velkou část sezónního obsahu Diablo 3, dostanou alespoň šanci tak učinit a hra zůstane podporována Blizzard.

Článek pokračuje po reklamě

Hledá zůstat o krok napřed před konkurencí? Nezapomeňte se podívat na naše průvodce Diablo 3:

Sezóna 28 Rites of Sanctuary – skončila

Sezóna 28 Rites of Sanctuary - skončila

Síla z dnů yore tiše spočívá po svatyni a čeká, až bude znovu odkryta. K tomu, co je pro vás, se rozhodnete, Nephalem. Sezóna 28: Rites of Sanctuary, žije 24. února v 5. str.m. PST/CET/KST. Pro podrobný pohled na sezónní téma, odměny a změny rovnováhy provedené mezi koncem záplaty 2.7.5 ptr a nyní si vezměte gander.

Sezónní cesta

Téma sezóny 28

“Ach, pronásledování mincí vás způsobuje, že děláte ty nejšpičtější věci, ale těžba je zisková.”. Naše hledání starověkých artefaktů Nephalemu nás nutí vstoupit do rozpuštěné hmoty korodujících listů a rozpadající se flóra. Po kameni jsme se odšoupali do kamene, dokud můj nástroj neudělal odolný thunk do skály a nejnepříznivější proud plynu se vynořil. Ostatní horníci mi pomohli vykopat největší artefakt, jaký jsem kdy viděl-zlověstný oltář. Když jsme začali zkoumat tento zvědavý nález, mé myšlenky infiltrovalo slabý šepot. Nebyl to jeden hlas, ale kolektivní. Kdo si nejsem jistý, ale mohu si být jistý, že musíme sdílet náš objev s ostatními. Naším cenným objevem jsme zahájili dlouhou cestu zpět do New Tristram. Uplynulo několik dní, mnoho měšťanů přišlo na oltář a odešlo. Poté Nephalem pochodoval do města a požádal o oltář. . .“
-New Tristram Miner

Sezóna 28 představuje obřady svatyně, našeho nového sezónního tématu. Pomocí starověkého oltáře obřadů může zvědavý Nephalem dodržovat pokyny a obětovat různé materiály pro nevyslovitelnou sílu, která trvá celou sezónu.

Poznámka vývojáře: Naším cílem s tématem této sezóny bylo posílit cestu hráčů v každé sezóně vázáním na cíle materiálu na smysluplné volby. Když se podíváme na vydání Diablo IV, chtěli jsme oslavit jeho příchod s funkcí, která zdůrazňuje postup a nabízí několik zajímavých podrobností o svatyni. Doufáme, že se vám obřady svatyně líbí stejně jako my.

Sezónní kosmetické odměny

Počínaje sezónou 17 jsme začali znovu zavést předchozí odměny, abychom je zpřístupnili hráčům, kteří je možná poprvé zmeškali. Pro sezónu 28 to znamená Odměny původně k dispozici od sezóny 16 se vrací. Kromě slotů Helm a ramen exkluzivního dobyvače mohou hráči vydělat zbrusu novou sérii portrétních rámců s tématem Clarion Call of Adventure. Pro nejvíce oddané kosmetické sběratele máme pár křídel vhodný pro monarcha. Křídla Lempo čerpají inspiraci z některých z nejušlechtilejších tvorů ve svatyni a kromě kosmicky vzácné kapky, jen málo dalších křídel je stejně krásné.

Stejně jako v minulých sezónách budou během sezóny 28 získány dvě nové kosmetické odměny. Dívat se na Taennin malý mazlíček Když se třpytí mezi hvězdami, ponechává vlnky nejčistšího světla a napojte se na svou divokou stranu s Primal Hunter Portrét.

Odměny za sezónu

Pokud jste pilně zabíjeli démony, abyste dosáhli dobyvače na sezónu dříve, určitě jste nashromáždili extra tabs. Každou sezónu získáte jednu další kartu dokončením úrovně dobyvače, až do maximálně Pět:

 • Strážce svatyně: Dokončete úroveň 70 Nephalem Rift na Torment XIII potíže do pěti minut.
 • Gem mého života: Legendární drahokamy na úrovni tři na úroveň 55.
 • Vše, co dělám, je vyhrát: Dokončete dvě dobytí v této sezoně.
 • In pro zabití: Zabijte Azmodan na úrovni 70 za méně než 30 sekund na trápení x obtíže.
 • Peníze nejsou thang: Zabití chamtivosti na trápení x obtíže. Treasure Goblins mimo Rifts Nephalem někdy otevře portály do domény chamtik, trezoru.
 • Vezmi tě tam: Dosáhněte větší úrovně trhlin 60 sólo. Větší roztržení klíčových kamenů lze získat od jakéhokoli Nephalema Rift Guardian.
 • Amplifikace výkonu: Použijte Kanai’s Cube k rozšíření starověké legendární položky s drahokam 50+.
 • Kubická rekonfigurace: Použijte Kanai’s Cube k renorce legendární položky.

Sezónní dobytí

Když už mluvíme o dobytí, také je rotujeme! Zde jsou všechny dobytí, které se vracejí pro sezónu 28:

 • Rychlostní démon a potřeba rychlosti (hardcore) – Dokončete Nephalem Rift na maximální úrovni na Torment X do 2 minut.
 • V dobrý den a já nemůžu zastavit (hardcore) – Legendární drahokamy úrovně tři na úroveň 65.
 • Boss režim a světy od sebe (hardcore) – Zabijte následující šéfy na Max Level na Torment X do 20 minut od začátku hry.
 • Kletby! a Stars Align (hardcore) – Zabijte 350 nebo více příšer v prokleté hrudní události na úrovni 70 na Torment X Obtížnost.
 • Roky války a dynastie (hardcore) – Dosáhněte větší úrovně trhlin 55 sólo bez bonusů ze šesti následujících sad tříd.

Haedrigův dárek

Konečně, sady tříd odměněné za dokončení určitých kapitol v sezóně se svolením Haedrigova dárku znovu otočily. Níže jsme uvedli dostupné sady. Pro ty nové v ročních obdobích to funguje:

Dokončení kapitol II, III a IV sezóny vás odmění třemi dary Haedriga. Ty obsahují několik kusů z jedné z vašich tříd. Hráči mohou odemknout pouze jednu třídu nastavenou tímto způsobem za sezónu napříč hardcore a non-hardcore, takže si vyberte moudře!

Sada, kterou obdržíte, závisí na třídě postavy, kterou hrajete, když otevřete dárek každého Haedriga. Chcete -li shromáždit celou třídu, budete muset otevřít všechny tři na stejnou znaku.

Zde jsou sady poskytnuté Haedrigovým dárkem v sezóně 28:

 • Barbarian – horda devadesáti divochů
 • Crusader – Aegis of Valor
 • Demon Hunter – Gears of Dreadlands
 • Monk – vzory spravedlnosti
 • Doktor čarodějnice – Mundunugu’s Regalia
 • Průvodce – Typhonův závoj
 • Necromancer – maškaráda hořícího karnevalu

Poznámky k opravě

Níže najdete poznámky o opravě pro nadcházející aktualizaci Diablo III: Patch 2.7.5. Tato oprava se žije dál 21. února v 11:30 a.m. PST.

Poznámka: Všechny změny se vztahují na všechny verze Diablo III, včetně PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch a PC, pokud není uvedeno jinak.

Sezóna 28: obřady svatyně

Pro sezónu 28, Rites of Sanctuary, cestujeme hluboko do tajemných ruin slavícího lesa. Uprostřed těžební výpravy se občané pocházeli z nového Tristramu narazili na zlověstný oltář vytesaný z archaického materiálu nesoucího kryptické značky. Otřeseni ke svému jádru Eldritch Aroma of the Monolith, získali pomoc odvážného Nephalema ochotného prozkoumat tento zlověstný objev, který byl kdysi ponechán na čase – The Oltář obřadů.

Domov moci, o kterém se předpokládá, že je zaniklý ze svatyně, oltář obřadů udělí tyto mystické síly hodným Nephalemu. . .Po nabídnutí oběti. Můžete začít komunikovat s oltářem obřadů na Úroveň jedna.

Po příjezdu na oltář obřadů uvidí hráči 26 volaných ikon Těsnění a tři Legendární síly lektvaru. Udělejte si chvilku a seznámíte se s níže uvedenými prvky.

Těsné a legendární síly lektvaru

Těsnění Napájení
A Vaše doba trvání časovače zabijáka a bonus za odměnu se zdvojnásobí.
B Fondy reflexe vydrží po celou sezónu a nejsou odstraněny smrtí.
C Položky nemají požadavek na úroveň.
D +200 poškození
E +25% Snížení poškození raket
F +25% rychlost pohybu (neomezený)
G Zvýšit škody proti elitám o 15%.
H Zvednutí zdravotnických glóbusů uděluje štít za 5% vašeho maximálního zdraví po dobu 7 sekund. Max Stacks 5.
I +25% Snížení poškození melee.
J Zvyšuje bonus za nejvyšší poškození dovedností o 10%.
K Zvýšit škody proti elitám o 20%.
L +10% poškození +20% poškození
M Zdvojnásobte množství dechů smrti, které klesají.
N Kritické hity Grant Resource: Mana: 15, nenávist: 5, Wrath: 5, Arcane Power: 3, Fury: 3, Spirit: 5, Essence: 5.
Ó Zdvojnásobte množství odměňovacích mezipaměti, které klesnou od dokončení odměn.
Str Automaticky se vyzvednou pokrok z Nephalemu a větších trhlin.
Orby pokroku z Nephalemu a větších trhlin jsou automaticky vyzvednuty do 60 yardů.
Q Snižuje škody způsobené elitami o 25%.
R 15% poškození +30% poškození
S Získat imunitu vůči efektům kontroly davu.
T Získat průchod.
U Domácí mazlíčci vyzvednou dech smrti.
PROTI Elite Packs Drop jeden další pokrok Orb.
W Zvýšit škody způsobené šéfy o 25%.
X Domácí mazlíčci vyzvednou a zachraňují běžné, magické a vzácné předměty.
Y Zvýšit svou šanci vyhnout se o 15%.
Z Zdvojnásobte šanci najít legendární položku zakoupenou od Kadaly.
Lektvar aa Když pijete svůj zdravotní lektvar, projevíte jeden ze tří runických kruhů na základě, že grant zvýšil poškození, zvýšené snížení cooldownu nebo zvýšené snížení nákladů na zdroje.
Lektvar ab Když pijete svůj zdravotní lektvar, všichni nepřátelé do 25 yardů způsobí o 25% menší poškození.
Lektvar AC Když pijete svůj zdravotní lektvar, získejte náhodné svatyně nebo efekt pylonu.
Když pijete svůj zdravotní lektvar, získejte náhodnou svatyni nebo účinek rozměrového výkonu.
INZERÁT Když klesne prvotní položka, klesá také druhá náhodná prvotní položka.

Poznámka vývojáře: Chtěli jsme, aby sezónní téma bylo mocné a obohacující, ale hrací Pylon hru úplně zlomil. Provedli jsme tedy některé úpravy, abychom udrželi vysokou úroveň výkonu, zatímco pro postup vaší postavy stále záleží. Odstranili jsme všechny pylony z konečné síly lektvaru a nahradili jsme je 16sekundovým rozměrem Power Pylon. Abychom kompenzovali snížení výkonu, vyrazili jsme několik těsnění poškození jinde ve stromu.

Jak fungují těsnění a lektvary

Jak vidíte, po odemknutí první pečeti, Pořadí, ve kterém odemknete další těsnění a získáte jejich síly, je zcela na vás a které síly jsou v souladu s budováním vaší postavy nejvíce. Jakmile je odemknuta těsnění nebo legendární síla lektvaru, okamžitě obdržíte tuto pečeť nebo sílu lektvaru a budete mít schopnost odemknout připojená těsnění nebo lektvary, jakmile budete mít požadované materiály. Všechna těsnění a lektvary mohou být odemčeny hráči a Síly se vztahují na všechny vaše postavy – tyto síly vydrží po celou sezónu 28.

Jak odemknout těsnění a lektvary

Odemknutí těsnění a lektvarů nebude snadný výkon, zejména po několika obětích – ocitnete se prohrabáváte se napříč skóre démonů zabití Sanctuary zabíjení zabránit vám v získávání oltáře plné síly Rites.

Hráči musí shromažďovat materiály uvedené v nabídce oltáře obřadů a obětovat je, aby získali sílu pečeti nebo lektvaru. Kromě přijetí síly po odemknutí si všimnete, že se generický text dříve přeměnil malý příběh o bouřlivé minulosti Sanctuary.

Aby se odemkl těsnění, musí být ten, který předchází, odemknout se nejprve (to se nevztahuje na těsnění R, S a T kvůli tomu, jak jsou umístěny v oltáři). Například, pokud chcete odemknout těsnění B nebo C, utěsněte již odemknout. Neexistuje žádný limit, kolik těsnění nebo lektvarů lze odemknout v daném časovém období, pokud máte požadované materiály k obětování oltáře. Bez ohledu na pořadí, ve kterém odemknete těsnění a lektvary, se náklady zvýší, jak je uvedeno níže.

Studujte náklady na každou oběť a teoretizujte, kde ve svatyni najdete některé z těchto vzácných materiálů.

Náklady na odemknutí pečeti nebo legendární síly lektvaru

# Náklady
1 10 opakovaně použitelných částí
2 1 Flawless Diamond (nebo větší), 15 tajemného prachu, 20 resubilních částí
3 1 větší klíč roztržení, 10 dechů smrti
4 Jakákoli třída specifická sada Helm
5 20 zapomenutých duší, 10 khanguranových run, 10 Caldeum Nightshade, 10 Arereat War Tapestry, 10 poškozených andělských maso, 10 Westmarch Holy Water
6 1 Leoric lítost, 1 lahvička hniloby, 1 idol teroru, 1 srdce strachu
7 Reaperovy zábaly
8 30 zapomenutých duší
9 1100 krveprolití
10 1 Flawless Royal Ruby, 20 Death’s Dechs, Ring of Royal Grandeur
11 1 Flawless Royal Emerald, 30 Khanduran Runes, 30 Caldeum Nightshade, 30 Arereat War Tapisery, 30 poškozený andělský maso, 30 Westmarch Holy Water
12 20 Greater Rift Keys, 1 Ramaladniho dar
13 1300 krveprolití
14 Zkamenělý výkřik
15 Výzva Rift Cache
16 250 zapomenutých duší
17 1400 krveprolití
18 Starověký pekelný amulet
19 Jeden nikdy nekončící otázky
Čtyři stránky setu dungeonu z vaší třídy. Další informace naleznete v níže uvedeném grafu.
20 Starověký puzzle prsten, 50 khanguran runs, 50 Caldeum Nightshade, 50 Arereat War Tapisery, 50 Porušené andělské maso, 50 Westmarch Holy Water
21 500 dechů smrti, 300 zapomenutých duší
22 1 500 krveprolití
23 Whisper of Asonement Rank 125
24 Jakákoli rozšířená zbraň
25 Zaměstnanci pasení
26 1600 krveprolití
Lektvar 1 55 prvotní popel
Lektvar 2 110 prvotní popel
Lektvar 3 165 prvotní popel

Dokončení této oběti tak činí pro všechny ostatní třídy postav na vašem účtu.

 • Barbar:
  • 12, 14, 18, 22
  • 31, 35, 37, 40
  • 52, 56, 60, 63
  • 71, 74, 78, 83
  • 85, 86, 90, 92
  • 93, 97, 101, 106
  • 112, 121, 126, 130

  Poznámka vývojáře: Souhlasíme s tím, že získávání nikdy nekončících otázek bylo obtížnější než požadované. Rozhodli jsme se nasměrovat hráče, aby shromažďovali potřebné sady pro vstup do setů a poskytli důkaz na oltáři obřadů.

  Odhalte starodávnou legendu – rozbalení všech pečetí

  Poté, co jste dobyli armády pekla a získali potřebné materiály k odemknutí všech 26 pečetí a tří lektvarů, obdržíte odměnu, která se skutečně hodí nezastavitelné síly – The Křídla teroru kosmetická, pečeť. Doporučujeme vám odemknout všechna těsnění a lektvary do oltáře obřadů, nejen proto, abyste inspirovali teror uvnitř vašich nepřátel, ale také sestavili fragmenty minulosti svatyně.

  Funkce prvotního popela

  Získání prvotních položek není žádný malý úkol. Proto přidáváme nový Funkce prvotního popela S touto oloubem na pomoc ve vašem úkolu. U kováře můžete nyní Zachránit prvotní položku pro 55 prvotních popelů.

  Máme také Přidán recept prvotní položky do krychle Kanai, což vám umožní upgradovat jakoukoli netrobenou legendární položku na prvotní položku pro 100 prvotních popelů. Najednou lze nosit pouze jednu upgradovanou prvotní položku a upgradované prvotní položky si nezachovávají vlastnosti legendární položky, která byla použita. Nové připojení jsou váleny pro všechny upgradované prvotní předměty.

  Oprava chyb

  Oltář obřadů

  • Popis napájení pro SEAL N byl aktualizován pro zvýšenou jasnost.
  • Domácí zvířata již nebudou vyzvednout a zachránit běžné, magické a vzácné předměty ostatních hráčů kvůli síle ze SEAL X.
  • Opraven problém, kdy Seal V způsobil, že klesla více koule v pokroku, než bylo zamýšleno.

  Změny mnichů

  • Kombinovaná stávka pasivní dovednost:
   • Každý duchovní generátor, který používáte, zvyšuje poškození svých dalších duchovních generátorů o 100% po dobu 10 sekund.
   • Každý třetí zásah také Dazes nepřátele do 11 yardů, zpomalení jejich pohybu o 30% a rychlost útoku o 20% po dobu 10 sekund.
    • Otřes otřesů: Nepřátelé zasaženi dohodou o zmrzačení vlny o 20% méně poškození po dobu 10 sekund.
    • Breaking Wave Rune: Nepřátelé zasaženi ochromující vlnou přijímají 10% dodatečné poškození ze všech útoků po dobu 10 sekund.
    • Předvídavá runa: Každý třetí zásah také zvyšuje poškození všech vašich útoků o 15% po dobu 10 sekund.
    • Asimilace Rune: Každý nepřítel zasažen třetím hitem zvyšuje vaše poškození o 5% po dobu 10 sekund.

    Změny položky

    Barbar

    • Horde z devadesáti divochů (bonus 6-dílů):
     • Frenzy nabídky o 2 000% zvýšené poškození na zásobník.

     Lovec démonů

     • Chanon Bolter:
      • Vaše pasti na špice jim lákají nepřátele a způsobí 150-200% zvýšené poškození. Nepřátelé mohou být posmíváni jednou za 10 sekund.
      • Každý výbuch ze Spike Trap poškodí všechny nepřátele znovu po 1 sekundě a způsobí 150-200% zvýšené poškození.
      • Zvyšuje poškození pasti o 10 -15%.
      • Zasáhnutí nepřátelského předvolání pasti špičky, pokud je na vašem akčním baru. Každá detonace pasti špičky obnovuje 1 disciplínu.
      • Spike Trap způsobuje 100% zvýšené poškození nepřátel postižených Caltrops. Spike Trap nyní okamžitě osvěží poplatky za použití, již nestojí zdroje a každá detonace obnovuje 2 disciplínu.
      • Položení pasti špičky poskytuje 60% snížení poškození. Doba trvání tohoto bonusu se vždy rovná počtu již položených pastí v sekundách.
      • Exploze Spike Trap vystřelí postižené nepřátele k nejbližšímu sadě Caltrops. Položení pasti na špičku uděluje 75% snížení poškození. Doba trvání tohoto bonusu se vždy rovná počtu již položených pastí v sekundách.
      • Spike Traps způsobuje 10 000% zvýšené poškození a každý po sobě jdoucí výbuch z reakce na detonační řetězec způsobí o 10% více poškození než předchozí výbuch.
      • Spike Trap způsobuje 10 000% zvýšené poškození a každá po sobě jdoucí exploze z odpálené řetězové reakce způsobí o 25% více poškození než předchozí výbuch.

      Poznámka vývojáře: Po naslouchání zpětné vazbě komunity o změnách Natalya jsme chtěli přesunout Natalyi od ozubených kol Dreadlands, což jí dává jedinečnou identitu. Doufáme, že Natalya’s Playstyle dává hráčům větší kontrolu nad výbuchy, které vyrazili při navigaci na bojišti.

      • Gears of Dreadlands:
       • Vaše primární dovednosti způsobují 15 000% zvýšené poškození.
       • Vaše primární dovednosti se zabývají o 27 500% zvýšené poškození.

       Poznámka vývojáře: Odzali jsme schopnost Strafe od Natalya’s, ale přesto chceme podporovat hráče, kteří si užívají stavění.

       • Shadow’s Mantle (2-dílná bonus):
        • Zatímco je vybaveno zbraní na blízko, poškození vašich bolas, Čakram, fanoušek nožů a Amplale se zvýší o 6 000%.
        • Bonus Shadow’s 2-SECE BONUS již nemá výhody Spike Trap.
        • Spike Traps získává rozptylovou runu, jsou nasazeny dvakrát rychleji a způsobují 150-200% zvýšené poškození.
        • Generátory nenávisti, útoky pomsty a dohody o 1700% Multishot Zvýšené poškození za bod disciplíny, kterou v současné době má lovec démonů.

        Mnich

        • Vzory spravedlnosti (bonus 6-dílů):
         • Bití s ​​bouřkou spěchu při zametání větru je aktivní zvyšuje velikost zametacího větru a zvyšuje veškerou poškození způsobenou o 20 000.
         • Dashing Strike utratí 25 ducha, ale vrátí poplatek, když ano.

         Necromancer

         • Maškaráda hořícího karnevalu (bonus 6-dílů):
          • Kostní oštěp je 9 000% zvýšené poškození. Simulacrum získají trojnásobek tohoto bonusu.

          Šaman

          • Duchovní palba:
           • Manitou Rune: Vyvoláte přízrak, který se nad vámi vznáší, uvolňuje duchovní šrouby na nedaleké nepřátele pro 6 000% 14 000% poškození zbraně jako chlad za 20 sekund.

           Poznámka vývojáře: Lékaři čarodějnic mají sólové sestavy S, ale jejich stavění zemědělství není tak snadné hrát jako jiné třídy. Abychom pomohli, jsme zvedli manitou runu na Spirit Barrage. Doufáme, že dáme hráčům vylepšenou stavbu rychlosti zemědělství, a zároveň zachytíme jednu ze svých nejlepších sólových tlačících sestav významně a produkují rychlejší zabití šéfa.

           kouzelník

           • The Typhon’s Veil (6-bonus):
            • Hydras způsobuje 4 000% zvýšené poškození pro každou hlavu Hydra naživu.