Diablo 4 Beta End Time: Jak dlouho hráči zbývají bojovat skrz peklo? Zrcadlo online, kdy je čas na koncový čas Diablo 4? | Načtení

Kdy je čas Diablo 4 Beta End

Pokud jste strávili víkend v Diablo 4, pravděpodobně jste již našli oblíbenou třídu. Ale měli byste se dozvědět o třídách Diablo 4 před datem vydání Diablo 4, abyste zjistili, zda jste testovali nejlepší třídu v Diablo 4, zatímco můžete. Nezapomeňte také získat odměnu za Diablo 4 Beta, než dojde k tomu.

Diablo 4 Beta End Time: Jak dlouho hráči zbývají bojovat skrz peklo?

Klíčové umění Diablo 4 s postavou třídy Necromancer stálo v popředí

Po dvou úspěšných obdobích předčasného přístupu během tohoto víkendu a posledního byla doba koncového období Diablo 4 nyní potvrzena Activision Blizzard.

Nadcházející Hack-and-Slasher Activision je zasazený v pekle byl celosvětově hitem, než byl vydán, jak naznačuje obě období beta Diablo 4 na PlayStation, Xbox a PC jsou divoce úspěšné-na melodii jednoho milionu hráčů, kteří se snaží získat přístup k získání přístupu. Je pravda, že došlo k trochu vůči hráčům kvůli obtížím s přístupem k beta zpočátku, ale celkově slibuje, že bude jedním z největších hitů AAA 2023 AAA.

Vaše poslední šance na vyzkoušení všech pěti tříd postav a první akt hry spolu s přáteli v konečném končí Beta Diablo 4 končí později a Activision Blizzard nyní ochotně oznámila přesný čas.

Diablo 4 Beta End Time potvrdil

Včera Activision oznámila na oficiálním účtu @diablo twitter, že čas Diablo 4 Beta je v 19:00 BST / 14pm EDT / 11:00 PDT. To znamená, že zbývá jen ještě několik hodin, než se dostanete, než je přístup roztrhán navždy a hráči musí počkat na oficiální vydání hry koncem tohoto roku 6. června 2023.

I když je smutné, že beta musí skončit vůbec, dává to přinejmenším hráčům trochu více času na vyzkoušení dalších tříd postav, pokud již tak neučiní, a možná dokonce dokončí všechny tři z hrsti výzev Diablo 4 Beta. Dosažení úrovně 20 například s jednou postavou uvidí hráče dostávat jak počáteční tituly oběti, tak i časně Voyager, jakož i příliš rozkošnou kosmetickou položku Beta Wolf Pack Beta Wolf Pack. Ty pak lze použít v plné verzi Diablo 4.

Bojujte jako peklo

Osobně jsem se nehrál tolik beta Diablo 4, jak bych se na PS5 líbil, hlavně proto, že nedávno vydaný remake Capcomu Resident Evil 4 snědl většinu času. To znamená, že poté, co strávil 3 až 4 hodiny hraním jako barbarská třída, bylo snadné pochopit, proč Activision Blizzard vypadá, že má na ruce zásah. Beta Diablo 4 nabídla velkorysé množství obsahu, do kterého se má kopat, ale chytře udržoval úroveň čepice na pouhých 25, aby všechno nedal pryč. Nemůžu se dočkat, až uvidím víc.

Jsem přesvědčen, že tmavší a realističtější tón hry ve srovnání s Diablo 3 bylo správné rozhodnutí. Příběh je tentokrát také dále v popředí a malé vyprávění škádlení uvedené v Diablo 4 beta stačilo, aby mě přimělo považovat Lilith za impozantní darebák. Beta beta jasně fungovala v mém případě dokonale, protože teď jsem všichni v úplném vydání hry.

Kdy je čas Diablo 4 Beta End?

Náš čas se blíží k koncovému času Diablo 4 Beta End čas. Takže se očekává, že přestanete zabíjet další démony.

Diablo 4 Beta End Time: Barbarian in Diablo 4

Publikováno: 27. března 2023

S Diablo 4 Beta End Time Přichází, náš časný přístup do svatyně se blíží ke konci a dveře se zavírají. Naštěstí bude spousta zlých tvorů k lovu, jakmile se datum spuštění bude konat kolem, ale pokud vás zajímá, jak dlouho zůstanete v beta beta, jste na správném místě.

Pokud jste strávili víkend v Diablo 4, pravděpodobně jste již našli oblíbenou třídu. Ale měli byste se dozvědět o třídách Diablo 4 před datem vydání Diablo 4, abyste zjistili, zda jste testovali nejlepší třídu v Diablo 4, zatímco můžete. Nezapomeňte také získat odměnu za Diablo 4 Beta, než dojde k tomu.

Kdy je čas Diablo 4 Beta End?

Čas koncové doby Diablo 4 je nastaven na 27. března ve 12:00 PT / 3 PM ET / 19:00 GMT. Toto bude konec Diablo 4 Open Beta.

Toto je poslední šance dosáhnout limity Max Maximální úrovně Diablo 4 před uzavřením serverů. Jakmile otevřená beta verze skončí, budete muset počkat do úplného spuštění, než budete moci pokračovat v broušení svých oblíbených tříd.

Byly dva víkendy Diablo 4 Beta. Jeden byl omezen na předobjednávky a byl uzavřený beta beta a otevřený beta, která umožnila každému zažít svatyni před úplným vydáním.

Thumbnail YouTube

Tehdy je nastavena čas na koncový čas Diablo 4. Nezapomeňte zjistit všechny informace o více hráči Diablo 4, abyste mohli vědět, jak hrát se svými přáteli, až dorazí datum vydání.

Více z načtení

Callum Self, pokud se nepírá o Marvel’s Spider-Man 2, spadne do nejlepších bitvy, jako je Fortnite, nebo sledování přívěsu Mortal Kombat 1 znovu a znovu, Callum lze najít téměř jakýkoli žánr hry na PS5, Xbox nebo Nintendo Switch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.