Diablo 4 KFC Free Rewards Guide | PCGamesn, Jak získat položky KFC Diablo 4 – Co koupit a jak vykoupit

Jak získat položky KFC Diablo 4

„Jako odborníci na smažené kuře jsme stanovili standard ve hře smaženého kuřecího sendviče,“ řekl Nick Chavez, CMO, KFC U.S. „Nyní mohou fanoušci Diablo IV nakrmit svůj hlad po našem nejlepším kuřecím sendviči vůbec i exkluzivním herním odměně.”

Diablo 4 KFC Free Rewards Guide

Uvolněte sílu jedenácti tajných bylin a koření a ořízněte nepřátele s dalšími odměnami D4 KFC odměn.

Diablo 4 KFC kosmetika je k dispozici, protože tento čaroděj, který má v každé ruce kuřecí paličku

Publikováno: 1. června 2023

Jak získáte Diablo 4 KFC odměny? Smažený kuřecí gigant se spojil s matkou svatyně, aby hráčům přinesl nějaké funky vypadající nástroje ničení. Už nemusíte brát armády pekla s ničím jiným než křídlem a modlitbou. Naštěstí je získávání těchto zbraní jednoduché a chutné.

Datum vydání Diablo 4 je stejně blízké a budete chtít být tak připraveni, jak jen můžete, pokud chcete převzít Lilith. Naše recenze Diablo 4 jde do toho, kolik triumfu je tato nejnovější nabídka, a pokud chcete co nejrychleji zdokonalit nejlepší třídu Diablo 4, budete muset přidat trochu koření do své stavby. Zde je návod, jak získat nějakou kosmetiku Diablo 4 zdarma.

Seznam pěti zbraní Diablo 4 Tématiky KFC

Jak získám odměny Diablo 4 KFC?

Zde je návod, jak získat kosmetiku Diablo 4 KFC:

 • Propojte svůj účet KFC s vaší bitvou.Čistý účet. Oba jsou bezplatné výtvory, pokud je v současné době nemáte.
 • Při objednávce z aplikace KFC nebo online účtu přidejte do objednávky kvalifikační produkt. Každý nákup kvalifikačního produktu vás opravňuje k odměně ve hře.

Thumbnail YouTube

Jaké jsou odměny Diablo 4 KFC?

Zde je kosmetika Diablo 4 KFC:

 • Plavidlo jedenácti (totem)
 • Dread bažantka zabijáka (luk)
 • Ruka Gallus (Polearm)
 • Thrummingová náprava (personál)
 • Foul Reaper (obouruční kosa)

S každým nákupem smaženého kuře získáte přístup k položce Diablo 4 propuštěné. Celkem je pět a pohybuje se od luku, až po totem a nakonec kosu. Krása těchto odměn je spíše kosmetická než předmět, je to, že můžete po celou vaši cestu houpat zabijáci bažícího bažaře – pokud je to to, do čeho jste.

Nyní, když víte, jak odemknout kosmetiku D4 KFC, dostat se tam, zničit nějaké kuře a ukázat Lilith, který je šéf. Pokud chcete spárovat svou nově objevenou kosmetiku s nějakou skutečnou mocí, máme zde nejlepší rogu.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak získat položky KFC Diablo 4

Je to snadné, ale musíte udělat samostatné objednávky, abyste získali všechny promos

V případě, že jste to ještě neslyšeli, Blizzard a KFC se spojují Diablo 4 Bonusy. Jo, je to divné! Ale šance jste tady, protože chcete vědět, jak celý proces funguje: Dostali jsme vás zakrytý.

Krok 1: Vytvořte si účet KFC a propojte jej s bitvou.síť

Nejjednodušší způsob, jak zahájit celý proces má zamířit do Diablo 4 KFC Promo vstupní stránka zde. Všimněte si, že plné FAQ je umístěno ve spodní části této vstupní stránky: Možná budete muset kliknout na slova „FAQ“, abyste měli vyskakovací poskláda.

Budete požádáni, abyste se přihlásili k účtu KFC a propojili jej s vaší bitvou.Čistý účet na této přesné vstupní stránce. Je to jednoduchý proces, který zahrnuje rychlou zprávu „Schvaluji tento odkaz“ a je dobré jít.

Krok 2: Objednejte si položky „způsobilé“ v aplikaci nebo na webu

Abychom skutečně získali promo položky z KFC, Musíte si objednat „způsobilé položky“ (sendviče) pomocí KFC.Com web nebo aplikace (nikoli v obchodě). Zde je drobné tisk na úplném seznamu způsobilých položek:

“Všechny sendviče na KFC.”.Com nebo aplikace KFC se kvalifikuje pro Diablo ve hře kosmetických odměn. Všechny vlajky s a Diablo IV Příznak odměn na objednávkách KFC odemkne odměny za kosmetický přenos ve hře. Kvalifikační výrobky zahrnují: kuřecí sendvič KFC, kuřecí sendvič KFC, kořeněné kuřecí sendvič KFC, kořeněné kuřecí sendvičové kombo, KFC sendvič (klasický nebo pikantní) + nuggety Big Box.“

Všimněte si, že budete muset provést samostatné nákupy, abyste získali všechny odměny. To je dobrý tisk, pokud jsem to někdy viděl!

„Ne, odměny jsou odemčeny za každý nákup včetně kvalifikační položky. Budete muset provést čtyři samostatné nákupy obsahující kvalifikační produkt a připojit svůj KFC/Battle.Čisté účty pro odemknutí všech 5 kosmetických odměn.“

Krok 3: Vypněte své věci

Pokaždé, když si objednáte, dostanete bonusovou položku.

Jaké jsou promo položky KFC?

Naštěstí nebudete muset spěchat a koupit KFC, pokud to nechcete, protože kosmetická promos jsou docela krotká. Pro každou třídu existuje jedna zbraň:

 • Dread bažantka zabijáka
 • Thrummingová náprava
 • Ruka Gallus
 • Plavidlo jedenácti
 • Foul Reaper

Kdy Diablo 4 KFC promo konec?

Tady je to Diablo 4 Promo období KFC se skutečně děje:

Objednejte si jakýkoli kvalifikovaný sendvič prostřednictvím vašeho účtu KFC od 29. května do 2. července a odemkněte exkluzivní Diablo IV Odměny do 15. července. Nákupy provedené mezi 5/29/2023 a 7/2/2023 se budou kvalifikovat pro odměny. Poznámka – Odměny lze odemknout od 5/30, ale nákupy kvalifikačních položek na KFC.Com nebo aplikace KFC na 5/29 se kvalifikuje na odměnu za kosmetický přenos ve hře.“

EIC, ředitel recenzí – Chris si užívá Destructoid od roku 2008. Nakonec se rozhodl udělat další krok v lednu 2009 blogování na webu. Nyní je personál!

KFC Chicken Sendviče odemkněte exkluzivní odměny Diablo® IV ve hře za omezenou dobu

Louisville, KY. , 1. června 2023 / PRNewswire / – Kentucky Fried Chicken® dělá svůj kuřecí sendvič KFC ještě chvějícím s pikantní novou propagací vázanou na vysoce očekávanou novou videohru Diablo® IV. Nyní prostřednictvím 7/2*, zákazníci, kteří nakupují jakýkoli kuřecí sendvič KFC (klasický nebo kořenitý, včetně možností kombo) na aplikaci KFC nebo KFC.Com bude mít nárok na odemknutí exkluzivních odměn ve hře ** v jedné z nejočekávanějších videoher roku. Exkluzivní odměny ve hře zahrnují až pět bitevních kosmetik v barvách červené a bílé značky KFC, přičemž každé vybavení představuje jednu třídu Diablo, aby pomohla hráčům předvést jejich styl.

Kuřecí sendvič KFC se skládá z čtvrtlesové, dvoukolletá, extra křupavá ™ all-bílá kuřecí prsa filet s křupavými okurkami, čerstvě opékanou máslovou buchtou a perfektním množstvím reálného mayo plukovníka (klasický (klasický (klasický (klasický (klasický (klasický (klasický (klasický (klasický (klasický (klasický ) nebo Pikantní omáčka plukovníka (kořeněná). Každý sendvič je připraven, když je objednán, takže se podává pokaždé horké.

Pro vývoj svého nejlepšího kuřecího sendviče vůbec v roce 2021 testoval tým KFC pro inovace potravin okurky s osmi variacemi tloušťky a spolupracoval se šesti různými pekárny na více než 10 receptech, aby našel nejlepší ingredience, které by mohly jít spolu s křupavou KFC, křupavé smažené kuře.

„Jako odborníci na smažené kuře jsme stanovili standard ve hře smaženého kuřecího sendviče,“ řekl Nick Chavez, CMO, KFC U.S. „Nyní mohou fanoušci Diablo IV nakrmit svůj hlad po našem nejlepším kuřecím sendviči vůbec i exkluzivním herním odměně.”

„Každý má rád dobrou propagaci jídla a kuře KFC zasáhne značku právě pro objevování svatyně,“ řekl Rod Fergusson, generální ředitel Diablo. „Adventurers bude chtít být jistě, aby tyto smažené kosmetické kosmetiky byly připraveny na nabíjení do víkendu Diablo IV.”

V březnu společnost KFC a Blizzard Entertainment zahájila svou spolupráci tím, že zákazníkům nabídla možnost prohlédnout si Diablo IV během beta víkendu zakoupením Double Down sendvič KFC Double Down sendvič. Nyní spuštění 6. června je Diablo IV další splátkou v sérii videoher definujících žánr a zve hráče, aby se připojili k boji proti zlu.

Tato další kampaň zdůrazňuje, že fanoušci KFC čelí při výběru mezi klasickými nebo kořeněnými smaženými kuřecími sendviči a potěší publikum hráčů tím, že tuto otázku prosí, “Udělali byste cokoli pro kořeněné smažené kuřecí sendvič s smaženým Kentucky?”

K odemčení exkluzivních odměn ve hře musí zákazníci vytvořit účet KFC v aplikaci KFC nebo KFC.com a synchronizuje jejich účet KFC s jejich bitvou Diablo IV.Net ® účet, který automaticky odemkne první odměnu. Zákazníci pak mohou odemknout až čtyři další odměny zakoupením kvalifikačních položek nabídky v aplikaci KFC nebo KFC.com pouze během propagačního období (jedna sendvičová objednávka odemkne jednu novou odměnu). Stav odemčených odměn naleznete na KFC.com/diablo.

Po zadání objednávek na kuřecí sendvič KFC na KFC.com nebo aplikace pomocí rychlého vyzvednutí, zákazníci mohou zamířit do svého místního KFC a vyhnout se lince, zaparkovat na vyhrazeném VIP parkovacím místě a jít dovnitř, kde bude jejich kuřecí sendvič horký a připraven a čekat na rychlé vyzvednutí KFC.

KFC má pozadí v herním světě, včetně datování z roku 2019, kde byli hráči vyzváni, aby zapůsobili na animovaný plukovník Sanders ve svých dobrodružstvích v kulinářské škole. Fanoušci KFC v Brazílii mohou také odemknout odměny Diablo IV na svých trzích prostřednictvím podobných propagací.

*KFC účet a bitva.Požadováno čisté vytvoření účtu. Musíte si zakoupit sendvič mezi 5/29 a 7/2 prostřednictvím účtu KFC na KFC.com nebo aplikace KFC – ne instaurant. Bitva.Čistá synchronizace vyžadovaná k odemknutí odměn – dostupné od 5/30. Diablo IV se prodával samostatně. Jedna odměna za nákup. Maximálně 5 odměn na účet. Jen ty.S. Objednávky způsobilé. Musí být 18 nebo starší. Zrušená objednávka není způsobilá. Digitální objednávání dostupné na zúčastněných místech. Dokud zásoby vydrží. Diablo a Battle.Síť jsou registrované ochranné známky společnosti Blizzard Entertainment, Inc. v u.S. a další země. Viz KFC.com/diablo pro více informací.

** Odměny jsou načasované exkluzivní obsah do 31. července 2023 .

O KFC
KFC Corporation se sídlem v Louisville, KY. , Od roku 1952 slouží radosti prostřednictvím svého původního smaženého kuře a prstu Lickin ‘Good Food. Původní recept KFC představuje nezaměnitelnou chuť KFC-přísně tajné, jedinečné směsice 11 bylin a koření, která byla zdokonalena plukovníkem Harland Sanders a je stále používána dodnes. Kromě kbelíkových jídel a stran homestyle, speciality KFC zahrnují kuřecí nugety KFC, kuřecí sendvič KFC v kořeněném a klasickém, extra křupavé Nabídky, slavné misky KFC ® , KFC MAC & Cheese Bowls, Pot Pies a Secret Recept Fries. Ve více než 150 zemích a územích po celém světě existuje více než 28 000 restaurací KFC. KFC Corporation je dceřinou společností Yum! Brands, Inc., Louisville, KY. (NYSE: Yum). Pro více informací navštivte www.KFC.com. Sledujte KFC na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Tiktoku.

O Blizzard Entertainment, Inc.
Nejznámější pro ikonické videohry Vrchol včetně Warcraft®, Overwatch®, Diablo® a Starcraft®, Blizzard Entertainment, Inc. (www.vánice.com), divize Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI), je přední vývojář a vydavatel zážitků z zábavy. Blizzard Entertainment vytvořila za posledních 30 let některé z nejvíce uznávaných a žánrově definujících her v tomto odvětví, s rekordem, který zahrnuje více cen Game of the Year Awards. Blizzard Entertainment zapojuje desítky milionů hráčů po celém světě s tituly dostupnými na PC prostřednictvím bitvy.Net ®, Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, iOS a Android.

Zdroj smažené kuře Kentucky