Diablo 4 Unikátní položky: Kompletní seznam, Diablo 4 Unikátní položky: všech 59 jedinečných a to, co dělají | Shotkul skalního papíru

Diablo 4 jedinečné položky: všech 59 jedinečných a to, co dělají

Níže najdete seznam všech jedinečných šperků v Diablo 4, včetně jejich schopností a kterými třídy je lze použít:

Diablo 4 jedinečné položky: Kompletní seznam

Unikátní předměty jsou nejvzácnější a nejvíce specializované zbraně a kousky brnění v celé hře. Ne všechny jedinečné položky jsou však vytvořeny stejně, protože některé z nich jsou specifické pro třídu, zatímco jiné nejsou. Navíc je hrstka jedinečných tak vzácných blizzard nazývá „uber“.

Tato příručka pokrývá všechny jedinečné položky v Diablo 4.

Uniques in Diablo 4

Unikátní položky patří mezi nejvyhledávanější položky v celé hře. Nabízející špičkové statistiky a výkonné přípony jsou k dispozici pouze jedinečné Světová úroveň 3 (noční můra) potíže a vyšší.

Na rozdíl od legendárních zbraní, které mohou klesnout s náhodnými aspekty a přípony, se objevují jedinečné předměty Opravené připojení a jedinečné účinky to nikde jinde nelze.

Diablo 4 List Uniques

Většina jedinečných je specifická pro třídu, ale několik z nich může být vybaveno jakoukoli třídou. V Diablo 4 je právě k dispozici 54 jedinečných položek.

Master Uniques in Diablo 4

Pro záznam, Jedinectví nejsou nutně nejsilnějšími předměty ve hře. Měli se cítit zvláštní díky svým exkluzivním a vysoce specializovaným vlastnostem, ale v závislosti na vaší sestavení se mohou některé legendární položky vhodnější vhodné.

Jedinečné položky obrazovky Diablo 4

Unikátní předměty, Diablo 4

Kolik jedinečných můžete vybavit?

Diablo 4 nemá žádné omezení počtu jedinečných položek, které vaše postava může v daném okamžiku vybavit. Technicky vzato, můžete vybavit jedinečnou položku pro každé brnění, šperky a slot pro zbraně na svou postavu.

Můžete extrahovat jedinečné aspekty Diablo 4?

Nelze extrahovat jedinečný aspekt jedinečné položky. Totéž platí pro jeho přístavy. Na rozdíl od legendárních zbraní, které se mohou válet s náhodnými přípoji a legendárními aspekty, mají jedinečné příchyty a exkluzivní jedinečný efekt, který nelze najít nikde jinde.

Jak zacílit na farmy Uniques

V Diablo 4 neexistují žádné specifické metody pro hospodaření s jedinečnými předměty. Uniques však lze hospodařit stejným způsobem, jakým můžete obhospodařovat konkrétní typ zbraně nebo slot z brnění: Hospodařením s přidruženými typy nepřátel V nočních můrách Dungeons. Například, pokud chcete obhospodařovat jedinečnou dýku, měli byste farmovat bandity a kultury, nejlépe v Dungeons Nightmare.

Kulturisté příšery

Tato příručka se zabývá tím, jak hospodařit jedinečné předměty v Diablo 4 na základě typů nepřátel.

Diablo 4 Uber Uniques

Hrst jedinečných předmětů je tak vzácná a těžko najít Adama Jacksona, vedoucího třídy pro Diablo IV, vzal na Twitter, aby objasnil, jak je lze získat. Šest nejvzácnějších jedinečných jednotek v Diablo 4 je následující:

Umění Položka Třída Slot Jedinečný efekt Vydáno Rarita
Andariel’s Visage Žádný Kormidlo Štěstí hit: Až do [15-20%] šance vyvolat jedu nova, která uplatní poškození [x] otravy po dobu 5 sekund na nepřátele v této oblasti. Zahájení Uber
Doombringer Žádný 1h meč Štěstí hit: Až do [15-25%] šance na poškození [x] stínu okolním nepřátelům a snížit poškození způsobené o 20% po dobu 5 sekund. Zahájení Uber
Harlequin Crest Žádný Kormidlo Zisk [10.0-20.0%] Snížení poškození. Kromě toho získáte +4 řady všech dovedností. Zahájení Uber
Roztavené srdce Seliga Žádný Amulet Zisk +30% maximální zdroj. Kromě toho, když způsobíte poškození, vypusťte zdroj [3-6] za každých 1% života, místo toho byste místo toho ztratili. Zahájení Uber
Prsten nebi bez hvězdy Žádný Prsten Každé po sobě jdoucí obsazení základních dovedností snižuje náklady na zdroje vaší další základní dovednosti o [8-12%] až na maximum 40% . Zahájení Uber
Dědeček Žádný 2H Sword Zvyšuje vaše kritické úderné poškození o [60-100%] . Ostatní vlastnosti této zbraně se mohou pohybovat výše než obvykle. Zahájení Uber
Ahavarion Spear of Lycander Žádný Personál Získejte náhodný účinek svatyně po dobu 10-20 sekund po zabití elitního nepřítele. Může dojít pouze jednou za 30 sekund. Sezóna 1 Uber

Podle Jacksona může těchto šest položek upustit jakoukoli úroveň 85+ nepřítele, který může upustit pravidelné jedinečné. Také to vždy klesnou na 820 výkon! Pokrýváme 6 Uber Uniques in Diablo 4 zde.

Nový Diablo 4 Uniques: Sezóna 1

Blizzard potvrdil, že sezóna 1 představí hrst nových jedinečných. Jakmile budou odhaleny, přidáme je do této sekce.

Než půjdeš…

Pokud máte zájem o konkrétní třídy, můžete zkontrolovat našeho průvodce Rogue Uniques.

Diablo 4 jedinečné položky: všech 59 jedinečných a to, co dělají

Inarius sestupuje na křídlech světla ve snímku obrazovky Diablo 4 cutscene

Chcete se dozvědět více o Diablo 4 jedinečných položek? Unikátní předměty jsou některé z nejlepších kusů zařízení v Diablo 4. Mají síly, které jsou mnohem silnější než jakékoli legendární aspekty, a výrazně zlepší jakoukoli sestavu. Existují dva typy jedinečných: normálních, které jsou velkou zvýšení síly, a Uber Uniques, které jsou mnohem vzácnější a mění se, pokud jsou použity.

Diablo 4 má v současné době 59 jedinečných předmětů, včetně těch, které byly nedávno představeny s náplastí sezóny 1. Jedná se o směs brnění, šperků a zbraní a mnoho z nich může použít pouze konkrétní třída. V této příručce rozebíráme všech 59 jedinečných položek a jejich síly, abyste mohli snadno najít ty nejlepší pro vaši třídu.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie
Jaká je nejlepší třída v Diablo 4? Podívejte se na toto video a zjistěte.Sledujte na YouTube

Diablo 4 jedinečné brnění

Níže najdete seznam všech jedinečných kusů brnění v Diablo 4, včetně jejich schopností a kterými třídy mohou být použity:

Jakákoli třída

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Andariel’s Visage Helm (Uber jedinečný) Lucky Hit: Až do 15–20% šance spustit jedovatý nova, která uplatní otravu poškození po dobu 5 sekund nepřátelům v této oblasti.
Harlequin Crest Helm (Uber jedinečný) Získejte snížení poškození 10–20%. Kromě toho získáte +4 řady všech dovedností.
Pěsti osudu Rukavice Vaše útoky náhodně způsobují 1% až 200-300% jejich normálního poškození.
Frostburn Rukavice Lucky Hit: Až do 15–25% šance na zmrazení nepřátel po dobu 2 sekund.
Břitva Hruď Získejte 80-24 950 trnů.
Troufalost Kalhoty Účinky, které vás uzdravují nad 100% život, vám poskytnou bariéru až do 40-80% vašeho maximálního života, který trvá 8 sekund.
Kajícné greaves Boty Zanecháte za sebou stopu mrazu, která zimnice nepřátel. Získáte o 7-10% více poškození chlazených nepřátel.

Unikátní barbarská brnění

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Gohr’s Devastung Grips Rukavice Whirlwind exploduje každé 2 sekundy a po skončení to způsobí 16-26% poškození základního základu okolním nepřátelům jako poškození požáru.
Vztek Harrogath Hruď Lucky Hit: Až do 20-40% šance na snížení cooldownů vašich nelidských dovedností o 1.5 sekund, když způsobíte krvácení na nepřátele.
100 000 kroků Boty Po získání posledního bonusu za škodu z The Walking Arsenal Key Pasive, automaticky obsazení pozemního stopu a získáte 32-50 zuřivosti. K tomu nemůže dojít více než jednou za 30 sekund.

Unikátní Druid Armor

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Vasilyho modlitba Kormidlo Vaše pozemské dovednosti jsou nyní také dovednosti a opevněte vás za 0-36.
Neukojitelná zuřivost Hruď Forma je nyní vaše skutečná forma a získáte +3 řady na všechny dovednosti.
Mad Wolf’s Glee Hruď Forma vlkodlaka je nyní vaše skutečná forma a získáte +3 řady na všechny dovednosti vlkodlaka.
Stormův společník Kalhoty Vaši vlčí společníci jsou naplněni silou bouře, způsobují poškození blesku a získávají schopnost vytí bouře.

Unikátní brnění Necromancer

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Nebezová vizou Kormidlo Bone Spear zanechává ozvěny, když cestuje, které exploduje, a způsobuje poškození 11-3 448.
Vytí zdola Rukavice Místo toho, aby se okamžitě odpálil, vyvolává exploze mrtvoly volatilní kostru, která se účtuje u náhodného nepřítele a exploduje. Poškození exploze mrtvoly se zvýší o 30-40%.
Cuirass Blood Artisan Hruď Když vyzvednete 5-10 krevních koulí, vynoří se duch kostních kostí zdarma, což způsobuje bonusové poškození na základě vašeho současného procenta života.
Greaves z prázdné hrobky Boty Vytvořte znesvěcenou půdu pod vašimi silnými přístřešky, když cestují, a poškozujte nepřátele za 12-3 881 stínových poškození po dobu 2 sekund.
Stěna bez víčka Štít Lucky Hit: Zatímco máte aktivní kostní bouři, zasažení neovlivněného nepřítele má 5-25% šanci vytvořit další bouři na jejich místě. Každý z vašich aktivních bonusů o oběti zvyšuje šanci o 25% a celkový další kostní bouře, které můžete mít o +1.

Unikátní Rogue Armor

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Cowl of the bezemne Kormidlo Získáte 15-25% zvýšené štěstí, že halitační šance proti nepřátelům kontrolovaným davem.
Pochopení stínu Rukavice Štěstí hit: Poškození zranitelného nepřítele s dovedností střelce nebo Cutthroat má až 24-34% šanci svolat stínový klon, který napodobuje váš útok.
Oči ve tmě Kalhoty Pokud to nezasáhne šéfa nebo hráče, past na smrt se bude i nadále znovu vyzbrojit, dokud nezabije nepřítele. Cooldown Trap Death Trap se však zvyšuje o 15-20%.

Unikátní Čarodějské brnění

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Rukavice iluminátoru Rukavice Fireball se nyní odrazí, když cestuje, exploduje pokaždé, když zasáhne zem, ale jeho exploze způsobuje o 55-65% menší poškození.
Raiment nekonečného Hruď Po použití teleportu jsou k vám přitahováni blízcí nepřátelé a ohromeni 2-3 sekundy, ale Cooldown Teleporta se zvýší o 20%.
Iceheart Brais Kalhoty Nepřátelé, kteří umírají, když zmrazí, mají 11-20% šanci uvolnit Frost Nova.
ESU dědictví Boty Vaše šance na kritickou stávku se zvýší o 20-30% vašeho bonusu za pohyb.

Diablo 4 jedinečné zbraně

Níže najdete seznam všech jedinečných zbraní v Diablo 4, včetně jejich sil a kterými třídy je lze použít:

Jakákoli třída

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Ahavarion, kopí Lycandera Zaměstnanci (Uber jedinečný) Získejte náhodný účinek svatyně po dobu 10-20 sekund po zabití elitního nepřítele. Může dojít pouze jednou za 30 sekund.
Doombringer Meč (uber jedinečný) Lucky Hit: Až do 15-25% šance na 52-11 795 škody na okolní nepřátele a snížení jejich škody způsobené o 20% po dobu 5 sekund.
Řeznický sekáč Sekera Lucky Hit: Když kriticky zasáhnete nepřítele, máte až 100% šanci se bát a zpomalit je o 61-75% po dobu 4 sekund.
Dědeček Obouruční meč (jedinečný Uber) Zvyšuje vaše kritické úderné poškození o 60-100%.

Unikátní barbarské zbraně

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Přísaha starověka Obouruční sekera Ocelový GRASP uvádí na trh 2 další řetězy. Nepřátelé zasaženi ocelovým uchopením jsou zpomaleni o 55-65% po dobu 3 sekund.
Azurewrath meč Lucky Hit: Vaše základní dovednosti mají až 20% šanci zmrazit nepřátele po dobu 3 sekund a způsobit je 30-13 609.
Pole Crimson Dbouruční meč Při používání této zbraně vytváří poškození alespoň jednoho nepřítele s prasknutím krevní bazén, který způsobuje poškození 7-3 085 krvácení po 6 sekundách. Nepřátelé stojící v bazénu mají 15% zvýšené poškození krvácení.
Hellhammer Dbouruční Mace Otřes zapálí nepřátele spalování země za dalších 24-7 258 poškození po dobu 3 sekund.
Přezbrojení Dbouruční Mace Blow Death vytváří rázovou vlnu, která způsobuje 24-38% jeho základní poškození nepřátel. Nepřátelé, kteří zemřou do tohoto účinku, také resetujte Cooldown Death Blow.
Ramaladni’s Magnum Opus meč Dovednosti pomocí této dohody o zbrani 0.1-0.3% zvýšené poškození za bod zuřivosti, ale ztratíte 2 zuřivosti.

Unikátní druidové zbraně

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Fleshrender Jednoho rukou Mace Oshotující řev a vytí krev 20-9 073 poškození otrávených nepřátel v okolí.
Greatstaff of the Crone Personál Claw je nyní bouřkovou dovedností a také vrhá bouřkovou úder při 120–150% normální poškození.
Voskování gibbous Sekera Při zabíjení nepřátel s držadlem získejte utajení po dobu 2 sekund. Breaking Stealth s útočnými granty přepadení, které zaručuje kritické stávky pro 1-2.5 sekund.

Unikátní zbraně nekromancer

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Černá řeka Kosa Exploze mrtvoly spotřebovává až 4 další mrtvoly kolem počáteční mrtvoly, což způsobuje 122–130% zvýšené poškození a s 21-25% větší poloměr na další mrtvolu.
Bezkrvavý výkřik Dvouruční kosa Lucky Hit: Vaše dovednosti temnoty mají až 100% šanci na vytvoření 7-10 další podstaty proti zamrzlým nepřátelům.

Unikátní nepoctivé zbraně

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Asheara’s Khanjar Dýka Hity s touto zbraní zvyšují rychlost útoku o 4-6% po dobu 4 sekund, až 20-30%.
Odsouzení Dýka Vaše základní dovednosti se zabývají o 20-40% zvýšené poškození při utrácení 3 kombo body. Vaše základní dovednosti používající tuto zbraň mají 30% šanci generovat 3 kombo body.
Eaglehorn Luk Pronikavý výstřel má 30-80% šanci vystřelit šipku, která odrazí ze stěn a scenérie. Zasážení nepřátel zezadu s pronikajícím výstřelem je učiní zranitelnými po dobu 3 sekund.
Skyhunter Luk První přímá škoda, kterou způsobíte nepříteli, je zaručená kritická stávka. Pokud jste měli maximální hromádky Precision Key pasivní.
Větrná síla Luk Lucky Hit: Hits s touto zbraní má až 10-20% šanci způsobit dvojí poškození a zaklepat cíl zpět.

Unikátní čarodějové zbraně

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Flamescar Hůlka Zatímco nasměrujete, pravidelně střílíte uhlíky, které jsou přitahovány nepřáteli, z nich.
Zaměstnanci nekonečného vzteku Personál Každé 3. obsazení Fireball vypustí 2 další projektily.
Zaměstnanci Lam Esena Personál Nabité šrouby Pierce, ale o 25-35% menší poškození.
Oculus Hůlka Získejte účinek okouzlení teleportu zdarma. Když se vyhýbáte pomocí teleportu Enchantment, jste převezeni na náhodné místo.

Diablo 4 jedinečné šperky

Níže najdete seznam všech jedinečných šperků v Diablo 4, včetně jejich schopností a kterými třídy je lze použít:

Jakákoli třída

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Roztavené srdce Seliga Amulet (uber jedinečný) Zisk +30% maximální zdroj. Kromě toho, když způsobíte poškození, vypusťte 3-8 zdroje za každých 1% života, místo toho byste místo toho ztratili.
Matkovo objetí Prsten Pokud hlavní dovednost zasáhne 5 nebo více nepřátel, je vráceno 20-40% nákladů na zdroje.
Prsten nebi bez hvězdy Ring (uber jedinečný) Každá po sobě jdoucí obsazení jádra dovedností snižuje náklady na zdroje vaší další dovednosti o 8-12%, až na maximum 40%.

Unikátní barbarské šperky

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Battle Trance Amulet Zvýšit maximální komíny Frenzy o 2. I když máte maximální šílenství, vaše další dovednosti získávají o 10-20% zvýšenou rychlost útoku.

Unikátní Druid šperky

 • Vlkodlak: Vaše další nelidské dovednosti za dovednosti.
 • WESBEAR: Vaše další dovednost vlkodlaka vás uzdraví za 4-1 815, když je poškození poprvé.

Unikátní šperky nekromancer

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Přívěsek Deathspeaker Amulet Krevní nárůst vrhá na vaše přisluhovače mini nova a způsobí poškození 4-1 361. Poškození se zvýší o 10% na cíl vypuštěno počátečním obsazením, až 50%.
Ring of Mendeln Prsten I když máte 7 nebo více přisluhovačů, které získáte: Lucky Hit: až do 10% šance zmocnit všechny své přisluhovače, což způsobí, že další útok z každého exploduje za 120-36 291 fyzických poškození.

Unikátní rogue šperky

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Slovo Hakana Amulet Váš déšť šípů je vždy naplněn všemi propuštěními najednou.

Unikátní šperky čaroděje

Jedinečná položka Typ položky Napájení
Esadora je přetékající portrét Amulet Po sběru praskající energie existuje 10% šance na uvolnění blesku Nova, což způsobuje poškození blesku.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení souborů cookie a zobrazení tohoto obsahu Povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

To zabalí náš průvodce na Diablo 4 jedinečné položky. Pokud vám to pomohlo zjistit, kterou třídu chcete vyzkoušet v sezóně 1, podívejte se na naše sestavy Diablo 4 Necromancer, Rogue sestavy, Druid sestavy, Barbarian sestavy a čaroděj staví průvodce užívat si. Pokud jste to ještě před novou sezónou ještě neučinili, použijte naši interaktivní mapu Diablo 4 k nalezení všech oltářů Lilith, spolu s dalšími důležitými sběratelskými předměty a POI po celou sezónu.

Activision Blizzard je v současné době předmětem řady právních předpisů, pracovních sporů a obvinění z obtěžování na pracovišti. Shotgun rockového papíru bude o těchto otázkách i nadále psát a také pokrývat hry Activision Blizzard v rámci našeho závazku pokrýt předměty zájmu našim čtenářům. Nejnovější zprávy najdete vždy pod naší značkou Activision Blizzard.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Zobrazení ptáků / izometrické sledujte
 • Následujte Blizzard Entertainment
 • Diablo IV následujte
 • Hack & Slash následovat
 • Sledujte multiplayerové družstvo
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat
 • Sledovaný hráč následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.