Diablo Immortal Blood Rose Location a Boss Fight Guide | PCGamesn, Blood Rose – Diablo: Immortal Guide – IGN

Krev zvedla

Fáze jedna – Krev růžová bude lemována dvěma menšími ústy, která ostřelová škodlivé koule. Poslouchejte řev krve Rose, protože to předchází útoku Aoe Spike, který se budete chtít vyhnout pohybovým dovednostmi. Také si všimnete červených kruhů na podlaze, které signalizují příchozí projektily – znovu se jim vyhněte za každou cenu. Tu a tam občas vyvolá krev shluk tmavých popínavých popínavých likcí, které blokují vaši cestu k jejich pánovi.

Diablo Immortal Blood Rose Location a Boss Fight Guide

Diablo Immortal Blood Rose Boss bojová oblast

Hledá nalezení Umístění Diablo Immortal Blood Rose? Tento bojový boj je proti, doslova doslova velká krvavá růže, která nasává krev od hráčů, kteří se odváží sundat ji dolů. S tak škodlivým mechanikem budete potřebovat všechny nejlepší tipy a triky, jak najít a porazit tento hybridní hlavní příběh a World Boss.

Diablo Immortal Blood, která patří k hraběnce zapomenuté věže. Během hlavní kampaně narazíte na krev v rámci osmého úkolu v tmavém dřevě, vzkříšení krve, ale můžete s ní nezávisle bojovat jako šéf World. Abychom se však mohli setkat s událostí zóny, musí být vaše postava alespoň na úrovni 60 a musíte dokončit hlavní kampaň, takže můžete přejít na peklo, které jsem ve hře.

S miliony zdravotnických bodů a arzenálem ničivých útoků, které máte k dispozici, budete potřebovat spoustu spojenců, aby porazili krev Rose. Zde je místo, kde najít tento šéf světa a jak ho porazit.

Umístění růžové krve Diablo Immortal Blood: Mapa s oranžovým špendlíkem, který ukazuje umístění šéfa krve

Umístění krevní růže

Ve hře narazíte na krev poměrně brzy vzhledem k tomu, že se nachází ve druhé hlavní oblasti, tmavé dřevo. Na západ od Fetid Swamp a za zříceniny sanguine najdete malý vězení, kterého jsme označili na mapě výše. Toto je doupění krve a šéf bude skrytý uvnitř, čeká na boj.

Jak porazit krev Rose

Zatímco krev Rose nemá devastující 20 milionů HP hydra Diablo Immortal, má 7.4 miliony, což znamená, že se budete chtít ujistit. Před přijetím krve Rose se doporučuje být alespoň na úrovni 49 – podívejte se na našeho průvodce Diablo Immortal Leveling, kde najdete několik tipů na dosažení tohoto.

Stejně jako u každého šéfa světa můžete bojovat sami, ale být připraveni na zdlouhavou a velmi náročnou bitvu. Tipem by zde bylo pozvat ostatní hráče v oblasti prostřednictvím funkce chatu, aby vám pomohli.

K útoku Blood Rose existují dvě hlavní fáze.

Fáze jedna – Krev růžová bude lemována dvěma menšími ústy, která ostřelová škodlivé koule. Poslouchejte řev krve Rose, protože to předchází útoku Aoe Spike, který se budete chtít vyhnout pohybovým dovednostmi. Také si všimnete červených kruhů na podlaze, které signalizují příchozí projektily – znovu se jim vyhněte za každou cenu. Tu a tam občas vyvolá krev shluk tmavých popínavých popínavých likcí, které blokují vaši cestu k jejich pánovi.

Druhá fáze – Lakrii se obětuje k krvi, doplní její zdraví a udělí jí několik čerstvých pohybů. Jedním z nich je nasměrovaný paprsek, který zametá ve směru hodinových ručiček kolem arény a poté proti směru hodinových ručiček – můžete se tím vyhnout se správnou dovedností pohybu. Ve druhé fázi je na základně krve Rose nový řev, pro který se můžete poslechnout, jakmile se objeví hustý shluk tmavých popínavých popínavých popínavých. Postavy na dálku by neměly mít žádné potíže s tím, že se tomu vyhýbá, ale postavy melee musí být mimořádně ostražité, protože jakékoli ztracené zdraví doplní vlastní HP fond Blood Rose. Pokud bojujete s náhodné, ujistěte se, že je varujete před tímto útokem.

Toto je jeden z těch bojů, kde byste se měli více soustředit na vyhýbání se útokům, než vyřadit masivní poškození.

Krevní odměny

Kromě získání XP a upgradu vašich herních dovedností je porážka krevní růže také skvělým způsobem, jak naplnit váš měřič korupce.

V tmavém dřevě chcete vyplnit svůj měřič korupce na 100%, abyste mohli pokračovat do události zóny „Purify the Corruption“ a shromáždit ještě více odměn. Porážka krve růže vám může dát asi 30% na vašem měřiči, takže to může být rychlý způsob, jak ji vyplnit.

Jakmile je měřič korupce plný, odemknete schopnost vytvořit posledního šéfa, stínového klonu sebe sama, že musíte za 90 sekund vyloučit, abyste dokončili událost.

Takže to máme. Jak najít a porazit Diablo Immortal Blood Rose. Samozřejmě chcete zajistit, abyste měli nejlepší postavu, kterou můžete vzít na šéfy, takže podívejte se na náš seznam Ultimate Diablo Immortal Tier pro všechny nejlepší tipy pro výběr nejlepší třídy. Máme také Diablo nesmrtelné sestavy pro každou postavu.

Grace Dean Grace po většinu své kariéry píše o hraní a technice. Když nehraje The Sims, může být nalezena hraní jiných her pro správu nebo RPG většinu nocí v týdnu.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Krev zvedla

Tato stránka obsahuje informace o porážce jednoho z hlavních šéfů tmavého dřeva Diabla Immortal, krev Rose.

Tento šéf je součástí úkolu před vstupem do zapomenuté věže (i když i přes to můžete dungeon normálně dělat), stejně jako šéf Světového, který se může pokusit pouze s velkou stranou dobrodruhů (kvůli jeho milionům zdraví ). Ať tak či onak, boj používá stejnou mechaniku. Najdete krev růst v dalekém severozápadním rohu tmavého dřeva kolem sanguine ruin.

Boj šéf krve

Bloodrose1.jpg

Pokud se během příběhu setkáte s krev, najdete tři rogue, kteří jsou zvyklí na opětovné opětovné vzrost, než začne jeho útok. Má dobrou kombinaci blízkého dosahu a vzdálených útoků a budete muset být neustále v pohybu, abyste vyhráli tento boj.

Nejčastěji bude krev růže používat dvě menší ústa na obou stranách, aby začala pršet projektily, a budou střídat střelbu v úhlech na vzdálené strany a blízko centra, než se znovu přesunou zpět. Rychlost jim ztěžuje, aby se vyhnuli, ale bojovníci z blízkého dosahu se nebudou muset starat o většinu výstřelů.

Bloodrose2.jpg

Další konstantní tah, který krev Rose přijme, je, když se její ústa zavře a snižují se dolů, než vypustí řev nebe – bude to následovat s velkými cestami hrotů, které vystoupí do středu, a pak se objeví další stopy do strany. Určitá dovednost vám může nechat přeskočit cestu, jak se pohybuje ven, jinak se budete chtít pohybovat dovnitř, abyste se vyhnuli zbytku hrotů.

Bloodrose5.jpg

Jakmile jste způsobili dostatečné poškození, krev růží začne házet několik dalších pohybů do mixu. Hlavním mezi nimi je jeho schopnost svolat tmavé popínavé vinné révy v malém prstenu kolem něj a blokovat bojovníky na blízko, dokud je nedokážete proříznout. Často to bude následovat spuštěním několika krevních projektů, které kráter do země. Podívejte se rychle na červené kruhy pro hrozící výbuchy a stále se pohybujte, abyste se vyhýbali.

Bloodrose4.jpg

V tomto okamžiku, pokud bojujete s sólovou verzí krve, brzy ji zničíte, ale toto není konec. Lakrii se objeví, aby se obětovala, aby znovu oživila krev a vstoupila do druhého boje.

Nejenže bude krev růže přivedena zpět do plného života, ale bude mít ještě více zvláštních útoků:

Bloodrose6.jpg

Krevná růže může emitovat velký směrovaný paprsek, který zametá ze strany na stranu, a proto je obtížné se vyhnout, protože pokrývá většinu arény.

Bloodrose8.jpg

Je to nejsilnější a smrtící schopnost, ale přichází, když vyzařuje velmi hlasitý řev, který rozostří vaši vizi a přivolá kolem něj velký červený kruh. Řev začne táhnout vaši postavu směrem k jeho hmotě, protože poblíž jeho základny se objeví několik kousavých květin. Pokud aktivně neutékáte, budete vtaženi do zóny a způsobí nesmírné poškození

Bloodrose9.jpg

Buďte upozorněni: pokud jste během této fáze dostatečně blízko, uzdravíte také krev jeho poškození. Jako světový šéf může každý hráč, který je v této pasti chycen! Dejte svým spoluhráčům vědět, že se dostanete pryč!

S těmito útoky bude trvat mnohem větší mobilitu a čas, než bude neustále způsobit trvalé poškození a nakonec snížit smrtící rostlinu.