Disney Dreamlight Valley Citters: Jejich oblíbená jídla a jak je krmit – Gamespot, Jak krmit zvířata a jejich oblíbená jídla v údolí Disney Dreamlight – Charlie Intel

Jak krmit zvířata a jejich oblíbená jídla v údolí Disney Dreamlight

Contents

Králíci se nacházejí v Mírová louka. Když se zajímají o jídlo, uteče od vás jen trochu a odrazí se nahoru a dolů. Sledujte je a všimnete si, že utíkají a udělají to znovu. Sledujte je a nechte je třikrát odrazit a konečně vám umožní nakrmit je čtvrtou zastávkou.

Disney Dreamlight Valley Citters: Jejich oblíbená jídla a jak je krmit

Každé zvíře má oblíbené jídlo, ale není vždy jasné, co to bude.

19. října 2022 v 19:43 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Disney Dreamlight Valley poskytuje spoustu přátelství, aby se rozvíjela s klasickými postavami Disney a Pixar, ale existuje řada dalších tvorů, kteří si přejí vaši pozornost-nebo konkrétněji vaše jídlo. Rozptylované kolem každého z biomů ve hře jsou tvory, které můžete nakrmit, a tak vám to vydělá odměny, jako jsou kosmetické předměty a snové střepy. Každý tvor je však trochu jiný, protože všichni mají konkrétní způsob, jak je přimět, aby seděli a oblíbené jídlo, které nabídne lepší odměny. Tady jsou všechny tyto informace na jednom místě pro vás.

Jak přistupovat k každému tvoru a co je nakrmit

Veverky

Veverky se nacházejí v Náměstí. Na rozdíl od některých zvířat v pozdějších biomech, tito malí zvířátka na vás obecně běží a čekají, až je nakrmíte, až budete mít hlad.

Kliknutím k nimž je nevolán

 • Začátek v:
 • Končí na:
 • Automatické přehrávání
 • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: 8 způsobů, jak se Disney Dreamlight Valley liší od křižovatky zvířat

Oblíbené jídlo: Arašídy

Králíci

Králíci se nacházejí v Mírová louka. Když se zajímají o jídlo, uteče od vás jen trochu a odrazí se nahoru a dolů. Sledujte je a všimnete si, že utíkají a udělají to znovu. Sledujte je a nechte je třikrát odrazit a konečně vám umožní nakrmit je čtvrtou zastávkou.

Oblíbené jídlo: Mrkve

Mořské želvy

Mořské želvy se nacházejí na Osplení pláž. Pokud mají hlad, budete se k nim přiblížit, v tom okamžiku se skrývají uvnitř jejich skořápky. Jednoduše tam stojíte krátce, dokud se neobjeví a neumožní vám je nakrmit.

Oblíbené jídlo: Mořská řasa

Mývalové

Mývalové se nacházejí v Les valoru. Tito zvířátka jsou rychle se pohybující a těžko udržují krok, ale když mají hlad, budou sedět na jednom místě a zírají na vás z dálky. Toto je vaše příležitost se k nim přiblížit tiše a pomalu, jen když vypadají uvolněně vpřed. Pokud je jejich hlava nahoře a rozhlíží se kolem sebe, uteče od vás znovu. Nakonec se dostanete dostatečně blízko, abyste dostali výzvu, abyste nakrmili malé buggery.

Oblíbené jídlo: Borůvky

Krokodýli

Krokodýly se nacházejí v Glade of Trust. Hodně se ozývají, ale stejně jako mývalové, zastaví se a sledují vás z dálky, když mají hlad. Když vidíte, jak stojí v klidu a opatrně se dívají kolem, to je vaše narážka. Pohybujte se pomalu k nim, když jsou jejich hlavy dole, pak se zastavte, jakmile se začnou znovu rozhlížet. Nakonec se budou plop na zemi a čekají na nějaké chow.

Oblíbené jídlo: Humr

Slunce

Sunbirds se nachází v Sluneční náhorní plošina. Rychle se třepotají po okolí, ale není tu nic zvláštního, aby se k nim přiblížil, pokud se vám podaří držet krok s nimi.

Oblíbené jídlo: Každá barevná variace Sunbird má své vlastní jedinečné oblíbené jídlo. Viz. níže.

 • Emerald Sunbird – Green Passion Lily
 • Golden Sunbird – slunečnice
 • Orchid Sunbird – růžový bromeliad
 • Red Sunbird – Red Bromeliad
 • Tyrkysový sunbird – růžový houseseek

Lišky

Lišky se nacházejí v Matné výšky. Jsou to společenská stvoření, když mají hlad, takže se na vás rozběhnou a kůra, abyste je následovali. Pronásledujte je všude, kde vás vezmou dostatečně dlouho a nakonec vám umožní dát jim nějaký grub.

Oblíbené jídlo: Bílý jeseter

Havrani

Havrans se nachází v Zapomenuté země. Tyto Corvidy mohou být spatřeny docela snadno létat a bít své vlastní podnikání a získat jejich pozornost není příliš tvrdá. Přistupujte k nim pomalu a pak počkejte, až létají v kruhu, který vás na krátkou dobu zkoumá, než se konečně usadí a nechte je nakrmit pětihvězdičkovým jídlem.

Oblíbené jídlo: Jakékoli pětihvězdičkové jídlo

Pro více informací o údolí Disney Dreamlight najdete v našich 20 tipech pro začátečníky.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Jak krmit zvířata a jejich oblíbená jídla v údolí Disney Dreamlight

Králík s mrkví v údolí Disney Dreamlight

v Disney Dreamlight Valley, najdete tuny roztomilých tvorů a zvířat, které vám mohou odměny, pokud jsou správně krmeny. Tady je tedy praktický průvodce, který vám řekne oblíbená jídla, že můžete nakrmit různá zvířata.

V údolí Disney Dreamlight najdete širokou škálu různých zvířat, která se potulují kolem údolí. Můžete s nimi nejen komunikovat, ale také je nakrmit. Musíte se však ujistit, že je to jejich oblíbené jídlo. Pokud je napájeno správnou položkou, můžete získat odměny od těchto zvířat, jako jsou krystaly, noční střepy, snové střepy, paměťové kousky, semena a další.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Každé zvíře je navrženo tak, aby upřednostňovalo konkrétní typ jídla, a je vaší prací, abyste se ho drželi, což znamená, že budete muset rozšířit své znalosti.

Pokud bojujete, náš průvodce vám pomůže najít jídlo a řekne vám, co každý dává přednost.

Fox a ryby v matných výšinách v údolí Disney Dreamlight

Nakrm zvířata své oblíbené jídlo, abyste získali odměny.

Všechna zvířata v údolí Disney Dreamlight: Oblíbené jídlo

Zatím můžete očekávat, že najdete Osm různých druhů zvířat v údolí Disney Dreamlight a s největší pravděpodobností je všechny rozpoznáte.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je seznam zvířat Disney Dreamlight Valley v plném rozsahu:

 • Krokodýli
 • Lišky
 • Králíci
 • Mývalové
 • Havrani
 • Mořské želvy
 • Veverky
 • Sunbirds (kolibříci)

S ohledem na tyto znalosti můžeme nyní rozdělit každé zvíře individuálně a sdělit vám jeho oblíbené jídlo a také kam jít na to, abychom ho našli:

Článek pokračuje po reklamě

Zvíře Oblíbené jídlo Kde to najít
Krokodýli Humr Glade of Trust
Lišky Bílý jeseter Matné výšky
Králíci Mrkve Mírová louka
Mývalové Borůvky Les valoru
Havrani Velký talíř z mořských plodů Zapomenuté země
Mořské želvy Mořská řasa Osplení pláž
Veverky Arašídy / jablka Náměstí
Slunce Orange Sunleek Sluneční náhorní plošina

Jak krmit zvířata v údolí Disney Dreamlight

Nyní, když víte, co každé stvoření ráda jí, musíte se starat o jejich krmení a některá zvířata vám to ve hře usnadní.

Jak krmit krokodýly v údolí Disney Dreamlight

Jeden z těžších tvorů, kteří se mohou krmit, krokodýli vyžadují, abyste si udělali čas, protože se k nim můžete pohybovat pouze tehdy, když je jejich hlava dole. Pokud je to nahoře, budete to vylekat, takže pokračujte pouze tehdy, když je hlava Croc dole.

Článek pokračuje po reklamě

Opláchněte a opakujte s trpělivostí a budete se moci dostat dostatečně blízko, abyste ji nakrmili.

Jak krmit lišky v údolí Disney Dreamlight

Je čas se šířit s některými zábavnými liškami, protože jsou mnohem vnímavější k jídlu, prostě chtějí, abyste je pronásledovali na chvíli jako první.

Článek pokračuje po reklamě

Přistupovat k jednomu, zahájit pronásledování a nakonec se zastaví a užijte si čas krmení.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Jak krmit králíky v Disney Dreamlight Valley

Podobně jako lišky, králíci si také užívají nějaké cvičení, takže se přiblížte králíkovi, abyste spustili pronásledování, a několikrát po něm běžte.

Článek pokračuje po reklamě

Moncoon spokojený s jídlem v Disney Dreamlight Valley

Krmte mývalovi jeho oblíbené borůvky.

Jak krmit mývalové v údolí Disney Dreamlight

K krmení mývalu je zapotřebí více utajení s chlupatými stvořeními, které mohou utéct, pokud vydáváte příliš mnoho hluku.

Přistupujte k němu opatrně, jako byste byli krokodýlem, a měli byste být schopni nakrmit jeden v údolí Disney Dreamlight.

Článek pokračuje po reklamě

Jak krmit havrany v Disney Dreamlight Valley

Havran se chová trochu jinak od všech ostatních zvířat, protože nemá jedno přibité jídlo, které miluje. Místo toho preferuje chuť pětihvězdičkových jídel, bez ohledu na to, co to je.

Článek pokračuje po reklamě

Doporučujeme vám tedy uvařit velký talíř z mořských plodů, protože je to snadné vyrobit a vyžaduje méně ingrediencí. Nyní najděte havran v zapomenutých zemích, postavte se pod ní a nepohybujte se. Nakonec by to mělo přistát a dovolit vám nakrmit ji nějakou luxusní kuchyni.

Jak krmit mořské želvy v údolí Disney Dreamlight

Ve hře si nemůžete nechat ujít mořskou želvu, takže jednoduše ji najděte, počkejte, až doslova vyjde ze své skořápky, a můžete ji nakrmit.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak krmit veverky v údolí Disney Dreamlight

Dalším snadným zvířetem je veverka, protože je docela pravděpodobné, že budou chtít jídlo a umožní vám přijít k nim s částí arašídů nebo jablek.

Jak krmit slunce v údolí Disney Dreamlight

Je čas na další pronásledování, protože sluncem je další zvíře, které chce, abyste je tvrdě pracovali, abyste je nakrmili, a budete je muset sledovat, dokud se nerozhodnou, že mají dost.

Jakmile to budou, jděte k nim a nakrmte jim své oblíbené jídlo.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní, když jste v Disney Dreamlight Valley hlavním zvířecím podavačem, podívejte se na naše další průvodce níže a podívejte se, co jiného byste se o hře mohli dozvědět:

Oblíbená jídla, plány a jak krmit zvířata

Zvířata v údolí Disney Dreamlight nabídnout odměny za jejich krmení jejich Oblíbená jídla, a může být dokonce přijat jako společník tvora, aby vás následoval po údolí.

Došlo k určité kvalitě života, aby se v údolí Disney Dreamlight usnadnila krmení zvířat, ale stále je třeba získat spoustu informací o dobách, které se objevují jako součást jejich stanovených plánů a jaké jídlo se jim líbí, a jídlo se jim líbí.

Abychom vám pomohli vyčistit povinnosti DreamLight, najmout společníky Critter a vydělávat odměny, podrobně jsme Jak krmit zvířata v údolí Disney Dreamlight a všechny Oblíbená jídla a plány za každý tvor, který zahrnuje veverky, králíci, želvy, mývalové, krokodýli, sluncem, lišky a havrani.

 • Veverky Oblíbené jídlo, umístění a harmonogram
 • Králíci oblíbené jídlo, umístění a harmonogram
 • Želvy Oblíbené jídlo, umístění a harmonogram
 • Mývalové oblíbené jídlo, umístění a harmonogram
 • Krokodély Oblíbené jídlo, umístění a harmonogram
 • Slunčí oblíbené jídlo, umístění a harmonogram
 • Foxes oblíbené jídlo, umístění a harmonogram
 • Ravens oblíbené jídlo, umístění a harmonogram
 • Nyní můžete krmit zvířátka několikrát denně, ale zdá se, že to spíše selhává, pokud náhodně nakrmíte zvířete jídlo, které se mu nelíbí, spíše než snadný způsob, jak odměňovat odměny.

  Některá zvířata jsou také více skotská než jiná. Veverky jsou nejjednodušší k přístupu, zatímco tvor jako krokodýl téměř vždy uteče, pokud k němu začnete běžet.

  Jeden z následujících můžete získat Odměny Pro krmení zvířat v údolí Disney Dreamlight:

  • Krystaly
  • Snové střepy
  • Paměťové kousky
  • Motivy
  • Noční střepy
  • Semena

  S velkým poděkováním Ladyaerlynn na DreamLight Valley Subreddit za vyplnění některých mezer s plány trestných.

  Disney Dreamlight Valley Veverce Oblíbené jídlo, umístění a harmonogram

  Je třeba sbírat pět barev veverky, přičemž bílá veverka je nejtěžší najít. Je velmi snadné přistupovat, Takže byste neměli mít žádné problémy s tím, abyste je mohli nakrmit, pokud narazíte na chybu nebo závadu.

  Zde jsou oblíbená jídla, místa a plány pro všechny veverky v údolí Disney Dreamlight:

  Barva veverky Umístění Jídlo se líbilo Oblíbené jídlo Plán
  Černá veverka Náměstí Ovoce Arašídy Úterý, čtvrtek, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Klasická veverka Náměstí Ovoce Arašídy Pondělí, čtvrtek, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Šedá veverka Náměstí Ovoce Arašídy Úterý, středa, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Červená veverka Náměstí Ovoce Arašídy Pondělí, středa, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Bílá veverka Náměstí Ovoce Arašídy Neděle (12:00 – 6:00)

  Králíci Disney Dreamlight Valley Oblíbené jídlo, umístění a harmonogram

  Je třeba sbírat pět barev králíků, přičemž králík Calico je nejtěžší najít. Úspěšné přiblížení králíka trvá trochu času, protože to uteče před vámi první dvakrát, kdy se přiblížíte k jednomu. Blížíte se králíkem potřetí.

  Zde jsou oblíbená jídla, místa a plány pro všechny králíky v údolí Disney Dreamlight:

  Králičí barva Umístění Jídlo se líbilo Oblíbené jídlo Plán
  Černý králík Mírová louka Zelenina Mrkve Pondělí, středa, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Hnědý králík Mírová louka Zelenina Mrkve Úterý, středa, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Calico Rabbit Mírová louka Zelenina Mrkve Čtvrtek (8:00 – 14:00)
  Klasický králík Mírová louka Zelenina Mrkve Pondělí, čtvrtek, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  bílý králík Mírová louka Zelenina Mrkve Úterý, středa, čtvrtek (celý den)
  Neděle (12:00 – 6:00)

  Disney Dreamlight Valley Turtles Oblíbené jídlo, umístění a harmonogram

  Je tu pět barev želv, přičemž želva Černého moře je nejtěžší najít. Úspěšně přistupuje k želvě trochu času, protože Musíte počkat, až to vyjde z jeho skořápky. Jakmile to udělá, dostanete výzvu k tomu, abyste s ním interagovali.

  Zde jsou oblíbená jídla, místa a plány pro všechny želvy v údolí Disney Dreamlight:

  Barva želvy Umístění Jídlo se líbilo Oblíbené jídlo Plán
  Želva černé moře Osplení pláž Plody moře Mořská řasa Pondělí (10:00 – 16:00)
  Hnědá mořská želva Osplení pláž Plody moře Mořská řasa Pondělí, středa, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Klasická mořská želva Osplení pláž Plody moře Mořská řasa Pondělí, čtvrtek, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Fialová mořská želva Osplení pláž Plody moře Mořská řasa Úterý, čtvrtek, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Želva z bílého moře Osplení pláž Plody moře Mořská řasa Úterý, středa, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)

  Disney Dreamlight Valley Roncoons Oblíbené jídlo, umístění a harmonogram

  Je třeba sbírat pět barev mývalové, přičemž modrý mýval je nejtěžší najít. Při přístupu k jednomu buďte opatrní, jako když se dostanete dostatečně blízko a dívá se na vás, měli byste Jděte jen směrem k mývalovému, když má hlavu dolů. Až se dostanete dostatečně blízko, objeví se výzva k krmení.

  Zde jsou oblíbená jídla, místa a plány pro všechny mývalové v údolí Disney Dreamlight:

  Barva mývalové Umístění Jídlo se líbilo Oblíbené jídlo Plán
  Černý mýval Les valoru Jablka, bobule, kakaové fazole a kokosové ořechy Borůvky Úterý, středa, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Blue Raccoon Les valoru Jablka, bobule, kakaové fazole a kokosové ořechy Borůvky Středa (16:00 – 22:00)
  Klasický mýval Les valoru Jablka, bobule, kakaové fazole a kokosové ořechy Borůvky Pondělí, čtvrtek, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Červený mýval Les valoru Jablka, bobule, kakaové fazole a kokosové ořechy Borůvky Pondělí, středa, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Bílý mýval Les valoru Jablka, bobule, kakaové fazole a kokosové ořechy Borůvky Úterý, čtvrtek, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)

  Disney Dreamlight Valley Crocomiles Oblíbené jídlo, umístění a harmonogram

  Existuje šest barevných krokodýlů, přičemž růžové a bílé krokodýly jsou nejtěžší najít. Při přístupu k jednomu buďte opatrní, jako když se dostanete dostatečně blízko a dívá se na vás, měli byste Jděte pouze směrem k krokodýli, když má hlavu dolů. Přesně jako se blíží k mývu. Až se dostanete dostatečně blízko, objeví se výzva k krmení.

  Zde jsou oblíbená jídla, místa a plány pro všechny krokodýly v údolí Disney Dreamlight:

  Crocodile Color Umístění Jídlo se líbilo Oblíbené jídlo Plán
  Modrý krokodýl Glade of Trust Treska, sledě, chobotnice, tuňáka Humr Pondělí, středa, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Klasický krokodýl Glade of Trust Treska, sledě, chobotnice, tuňáka Humr Pondělí, čtvrtek, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Zlatý krokodýl Glade of Trust Treska, sledě, chobotnice, tuňáka Humr Úterý, čtvrtek, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Růžový krokodýl Glade of Trust Treska, sledě, chobotnice, tuňáka Humr Sobota (6:00 – 12:00)
  Červený krokodýl Glade of Trust Treska, sledě, chobotnice, tuňáka Humr Úterý, středa, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Bílý krokodýl Glade of Trust Treska, sledě, chobotnice, tuňáka Humr Neděle (18:00 – 12:00)

  Disney Dreamlight Valley Sunbirds Oblíbené jídlo, umístění a harmonogram

  K dispozici je pět barev sluncem, přičemž sluncem orchideje je nejtěžší najít. Stejně jako veverky se i slunečníci snadno přiblíží. Jediné, co musíte udělat, je jít k nim a dostanete výzvu k krmení jednoho.

  Zde jsou oblíbená jídla, místa a plány pro všechny slunce v údolí Disney Dreamlight:

  Barva slunečního ptáka Umístění Jídlo se líbilo Oblíbené jídlo Plán
  Emerald Sunbird Sluneční náhorní plošina Květiny Zelené a žluté květy Úterý, středa, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Zlatý sunbird Sluneční náhorní plošina Květiny Oranžové a fialové květy Úterý, čtvrtek, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Sunbird orchideje Sluneční náhorní plošina Květiny Růžové a fialové květy Pátek (9:00 – 15:00)
  Červený slunečník Sluneční náhorní plošina Květiny Modré a červené květy Pondělí, čtvrtek, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Tyrkysový sunbird Sluneční náhorní plošina Květiny Zelené a růžové květy Pondělí, středa, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)

  Disney Dreamlight Valley Foxes Oblíbené jídlo, umístění a harmonogram

  Existuje pět barev Fox, které lze sbírat, přičemž Red Fox je nejtěžší najít. Stejně jako králíci trvá trochu času, než se úspěšně přiblížíte k lišce, protože to uteče před vámi, první dvakrát se přiblížíte k jednomu. Blížíte se k lišce potřetí.

  Zde jsou oblíbená jídla, místa a plány pro všechny lišky v údolí Disney Dreamlight:

  Liška barva Umístění Jídlo se líbilo Oblíbené jídlo Plán
  Černá liška Matné výšky Bass, krab, losos, tilapie Bílý jeseter Úterý, středa, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Blue Fox Matné výšky Bass, krab, losos, tilapie Bílý jeseter Úterý, čtvrtek, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Klasická liška Matné výšky Bass, krab, losos, tilapie Bílý jeseter Pondělí, středa, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Červená Liška Matné výšky Bass, krab, losos, tilapie Bílý jeseter Sobota (2:00 – 8:00)
  Bílá liška Matné výšky Bass, krab, losos, tilapie Bílý jeseter Pondělí, čtvrtek, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)

  Aktualizace září Disney Dreamlight Valley je zde! Nyní můžete získat Belle a Beast dokončením do západního křídla a prince v přestrojení. Pohádková kmotra je stále v údolí, takže můžete pokračovat v příběhu prostřednictvím úkolu zapomenutých vzpomínek. Nyní můžete mít také více domů hráčů a přizpůsobit nábytek. Pokud stále chytíte příběh, ujistěte se, že dokončíte Great Blizzard hledání odemknutí Olafa, spolu s přivedením Simby i Nala do údolí. Další pomoc, podívejte se na náš seznam receptů, jak upgradovat svůj dům, změnit barvu domu, Citters ‘oblíbená jídla a kódy vykoupení. Nakonec nezapomeňte navštívit náš budoucí a aktuální seznam postav, abyste zjistili, kdo by mohl navštívit údolí!

  Disney Dreamlight Valley Ravens Oblíbené jídlo, umístění a harmonogram

  Je třeba sbírat pět barev Raven, přičemž hnědý havran je nejtěžší najít. Ravens bude kroužit nad vámi, až se dostanete dostatečně blízko k jednomu, ale stejně jako želvy, vše, co musíte udělat, je počkat, až se přiblíží k zemi, pak se můžete přiblížit k jednomu a výzva k krmení se objeví.

  Zde jsou oblíbená jídla, místa a plány pro všechny havrany v údolí Disney Dreamlight:

  Havraní barva Umístění Jídlo se líbilo Oblíbené jídlo Plán
  Blue Raven Zapomenuté země 3hvězdičková jídla 5hvězdičková jídla Úterý, čtvrtek, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Brown Raven Zapomenuté země 3hvězdičková jídla 5hvězdičková jídla Úterý (18:00 – 12:00)
  Klasický havran Zapomenuté země 3hvězdičková jídla 5hvězdičková jídla Pondělí, čtvrtek, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Červený havran Zapomenuté země 3hvězdičková jídla 5hvězdičková jídla Pondělí, středa, pátek (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)
  Bílý havran Zapomenuté země 3hvězdičková jídla 5hvězdičková jídla Úterý, středa, sobota (celý den)
  Neděle (12:00 – 12:00)

  Další pomoc v údolí Disney Dreamlight, podívejte se na naše stránky o budoucích a aktuálních postavách, kódech a receptech a receptech.

  Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

  Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

  Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

  Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
  Témata v tomto článku

  Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Disney Dreamlight Valley následovat
  • Gameloft následovat
  • Sledujte vedení
  • Následujte přepínač Nintendo
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • PS5 následovat
  • Sledujte karanténu
  • Xbox One následujte
  • Xbox Series X/S Sledujte

  Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

  Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

  Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

  Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

  Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

  Senior Guides Writer

  Jessica je spisovatelka průvodců ze Severního Irska, která ráda křičí na její televizi. Často v hororových filmech, občas při vítězství Fortnite. Když nepoškodí její hlasivky, Jessica ráda zdůrazňuje její inventář v RPG a ztratí se v otevřených světech.