Disney Dreamlight Valley pro Nintendo Switch – Nintendo oficiální web, ээкономь прtečny покупке Disney Dreamlight Valley в Steam

Игра в раннем

Popis softwaru poskytnutý vydavatelem.

Disney Dreamlight Valley

Tato položka bude odeslána do vašeho systému automaticky po zakoupení.

Prozkoumejte svět plný magie Disney! Objevte bohaté příběhy při budování perfektního sousedství po boku Disney a Pixar Heroes and Villains.

Vítejte v údolí Disney Dreamlight Valley! Ukažte svou lásku k Disneymu s exkluzivním oblečením, které slaví klasická témata Disney Parks, spolu s milovanými postavami, jako je Mickey Mouse. Tento zakladatel’s Pack poskytuje přístup ke hře a obsahuje exkluzivní položky.

Disney Dreamlight Valley je hybrid mezi životem-SIM a dobrodružnou hrou bohatý na úkoly, průzkum a poutavé aktivity představující Disney a Pixar Friends, staré i nové.

Kdysi idylická země, Dreamlight Valley bylo místem, kde postavy Disney a Pixar žily v harmonii – dokud zapomínající. Po celé zemi rostly noční trny a přerušily nádherné vzpomínky vázané na toto magické místo. S nikde jinde, beznadějné obyvatelé Dreamlight Valley ustoupili za zamčenými dveřmi ve snovém zámku.

Nyní je jen na vás, abyste objevili příběhy tohoto světa a přivedli magii zpět do Dreamlight Valley!

Objevte tajemství Dreamlight Valley
Osvoboďte hrad snů od zákeřného přilnavosti zapomínajícího a odemkněte jedinečné říše dobře milovaných postav Disney a Pixar. Každá oblast má své vlastní výzvy, s hádankami, které mají vyřešit a přátelé, aby se vrátili zpět do Dreamlight Valley. Zdarma hrad snů z uchopení zapomnění a odemkněte říše velkých královen a králů, jako jsou Anna a Simba. Každá říše obsahuje jedinečné výzvy s hádankami, které lze vyřešit ve snaze přivést přátelství zpět do údolí.

Začnete své dobrodružství v údolí, ale vaše cesta vás zavede do nekonečna … a dále! Prozkoumejte, co se skrývá v lese Valor a statečné nejhlubší jeskyně. Kdo ví, kdo – nebo co – můžete objevit.

Formujte přátelství s postavami Disney & Pixar
Zahrada se zdí • E, vařte s Remy nebo kopejte a ryby s praštěním. Jaký lepší způsob, jak shromažďovat, řešit a znovu vybudovat údolí než s přítelem! Od krásných princezny po nebezpečné darebáky, každý obyvatel Dreamlight Valley přináší svůj vlastní příběh oblouk, úkoly a odměny. Seznamte se s denními hangouty a spřátejte se s některými z vašich oblíbených postav Disney a Pixar.

Obnovte údolí do své dřívější slávy
Osvoboďte údolí od přilnavosti zapomínajícího a návratu Dreamlight Valley k jeho dřívější velikosti tím, že si to uděláte. V Dreamlight Valley můžete postavit perfektní okolí, které je pro vás s plně přizpůsobitelným rozvržením, kreativním terénním úpravou a tisíci dekorativních předmětů.

Usadíte se na pláži vedle Moany, nebo zavoláte Buzz Lightyear svého souseda na náměstí na náměstí?

Vyjádřete svůj styl Disney
Vydejte svou vnitřní princeznu, darebák nebo Disney Bound! Sestavte jedinečné oblečení a ozdobte svůj domov tisíci fantastických předmětů. Pomocí nástroje Touch of Magic můžete dokonce vytvořit své vlastní návrhy pomocí Disney a Pixar Scals!

S fotoaparátem ve hře se připravte na zachycení selfie západu slunce s Rapunzelem, kulinářské stvoření s Remym nebo si jednoduše váží na okamžik.

Hra v neustálém vývoji
Nový obsah znamená, že vždy je třeba prozkoumat něco čerstvého. Seznamte se s novými postavami v údolí, podívejte se na nejnovější sbírky oblečení a nábytku v obchodě Scrooge a úplné náročné akce ve hře! Nezapomeňte pravidelně snít svou cestu zpět do Dreamlight Valley, abyste objevili nová dobrodružství!

Popis softwaru poskytnutý vydavatelem.

Игра в раннем


Приобретите игру и начните играть

Примечание: данная игра. Она может измениться в будущем, а может остаться в текущем состоянии, так что, если вам не по вкусу то, что игра может предложить сейчас, рекомендуем дождаться её дальнейшего развития. Узнать болше

Сообщение от разработчиков

Почему ранний доступ?

„Hráči, kteří se účastní fáze Disney Dreamlight Valley Early Access, budou první, kdo prozkoumá DreamLight Valley a obdrží exkluzivní odměny, které si ponechají, jakmile bude hra oficiálně spuštěna příští rok.

V rámci prvního přístupu jsme odhodláni slyšet zpětnou vazbu hráče a pracovat, abychom se ujistili, že se všichni hráči cítí zahrnuti a zastoupeni.“

Сколько примерно эта игра будет?

„Hra bude v raném přístupu až někdy v roce 2023; Přesné datum bude do té doby záviset na naší rychlosti vývoje. To znamená, že budeme v raném přístupu po dobu nejméně 6 měsíců.“

Чем планируемая полная?

„V plné verzi bude hra obsahovat úplný hlavní příběh. V budoucnu budeme ohlásit specifika o startovacích postavách, mezi něž patří nezapomenutelné postavy od Mickey & Friends, Disney’s The Lion King, The Little Mermaid a Moana, Disney a Pixar’s Toy Story, Wall • E a další.

Tým má plán pro pravidelné aktualizace obsahu a věnuje se zajistit, aby hra rostla a vyvíjela; Máme také speciální obsah určený pro události Disney a Pixar v reálném světě, jako jsou vydání filmu.

Při spuštění Early Access nabídne hra hráčům zážitek pro jednoho hráče, kromě několika online funkcí, které hráčům umožní sdílet obsah ve hře na reálných stránkách sociálních sítí. Jsme odhodláni vytvořit hru, která je reaktivní na potřeby a přání hráčů, vyvíjející se po celý život hry. Hra prozatím obsahuje schopnost brát selfies s postavami inspirovanými Disney a Pixar a snadno je sdílet na stránkách sociálních sítí v reálném světě. Těšíme se na sdílení dalších informací, jakmile budeme blíže k předčasnému přístupu i oficiálnímu spuštění hry.“

Каково текущее состояние версии в?

„Zážitek hry se rozšiřuje o tradiční prvky hry Life-SIM s robustním vyprávěným dobrodružstvím složeným ze sólové kampaně a jedinečného systému přátelství ve vesnickém karanténě, kde má každá postava inspirovaná Disney a Pixar svůj vlastní vyhrazeno Příběh oblouku.

Denní údolí aktivity byly navrženy tak, aby prohloubily spojení hráčů s jejich přáteli ve hře. Aktivity předvádějí přirozený žánr-IP fit, protože milované aktivity, jako je rybolov.“

Изменится ли цена игры после ыхода з раннего доступа?

„Chcete -li se účastnit včasného přístupu, musíte si zakoupit balíček zakladatele. Zakoupením balení zakladatele a být jedním z prvních hráčů budete komunikovat s herním týmem a pomůžeme nám vytvořit lepší hru. Jako zakladatelé zažijete hru jako první a budete odměněni spoustou zakladatelských předmětů, které nebudou k dispozici později (po brzkém přístupu). Hra bude zdarma hrát, když vyjdeme z raného přístupu.

Po předčasném přístupu bude Disney Dreamlight Valley zahrnovat obchod ve hře naplněný kosmetickými předměty, aby přizpůsobil vaši postavu a dům. Hra nemá žádné monetizační mechanismy, jako je placený energetický systém nebo kapitán času hraní. Placený obsah je omezen na kosmetické nebo placené rozšíření her, které budou k dispozici v budoucnu.

Je důležité si uvědomit, že obsah balíčku zakladatele překračuje hodnotu samotných balíčků a bude k dispozici pouze během předčasného přístupu.“

Как ы планируете вовлекать сообщество разработку игры?

„Plánujeme využít pomoc komunity prostřednictvím vyhrazeného kanálu Discord, sociálních sítí a průzkumů. Plánujeme používat bugové desky s prioritou stanovenou ve spolupráci s komunitou. Používáme také automatický sběr dat, abychom nám pomohli lepší rovnováhu a polské údolí Disney Dreamlight Valley. Vytváříme velkou hru s karanténou s tunami možných situací, takže nemůžeme prozkoumat každou jednotlivou misi a kombinaci výběru postav, nástroje, umístění a výběru dialogu bez našich hráčů a jejich hlasy budou slyšet. Komunita bude také využívána pro výstavbu funkcí pro více hráčů.“

Не подděрживается руский
Этот проčova manželka не подňo. Пожалуйста, перед покупкой ознакомь со списком подерживаемых зы.