Disney Dreamlight Valley Toy Story Adventure DLC Datum vydání, více | The LoadOut, Disney Dreamlight Valley’s Big Toy Story Aktualizace získává datum vydání – Polygon

V prosinci dorazí aktualizace příběhu Disney Dreamlight Valley

Nicole Carpenter je senior reportér specializující se na vyšetřovací rysy o pracovních problémech v herním průmyslu, stejně jako podnikání a kultura her.

Disney Dreamlight Valley Toy Story Adventure DLC Datum vydání, více

Disney Dreamlight Valley Toy Story DLC Datum vydání: Buzz je vidět v The Toy Story Realm

Disney Dreamlight Valley se rychle rozšiřuje a po pouhém spuštění do Early Access hra již získává svou první novou říši: Toy Story, která rozšíří existující seznam říší ve hře. Ale kdy můžete očekávat Disney Dreamlight Valley Toy Story Adventure DLC Datum vydání?

Kromě toho, kdy se uvolní na PC, PlayStation, Xbox a Switch, pravděpodobně chcete vědět, které postavy z franšízy se objeví. A kde se dostanete k prozkoumání? Níže najdete přehled všeho, co potřebujete vědět o aktualizaci před jeho vydáním.

Disney Dreamlight Valley Toy Story Adventure DLC Datum vydání

Disney Dreamlight Valley’s Toy Story Adventure Realm DLC se připraví na 6. prosince 2022. .

Disney Dreamlight Valley Toy Story Adventure DLC hraní

V přívěsu odhalujete malý kousek hračkové hračkové hračky Disney Dreamlight Valley Toy Story Adventure. .

V procesu dokončení oblasti budete také moci odemknout novou kosmetiku, předměty a další pro vaši postavu a vesnici. Gameloft by měl snad odhalit více, když se přiblížíme k datu jeho vydání.

Thumbnail YouTube

Disney Dreamlight Valley Toy Story Adventure DLC znaky

Tato aktualizace říše pro Disney Dreamlight Valley přidá ve dvou klasických postavách s hračkou, Woody a Buzz.

Obě postavy budou pravděpodobně moci přidat do vaší vesnice, jakmile dokončíte sadu úkolů a úkolů v oblasti Toy Story Realm. Ještě nevíme, zda budou v aktualizaci nějaké jiné postavy jako Jessie. Tuto příručku však aktualizujeme, pokud uslyšíme více.

A to je vše, co víme o The Disney Dreamlight Valley Toy Story Adventure DLC Datum vydání vydání. Pokud právě hrajete ve hře, máme spoustu tipů, které vám pomohou, včetně toho, jak odemknout všechny postavy, seznam misí a úkolů a jak rychle při hraní získat rychlý snů.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

V prosinci dorazí aktualizace příběhu Disney Dreamlight Valley

Pokud si něco koupíte z polygonového odkazu, může Vox Media vydělat provizi. Viz naše prohlášení o etice.

Sdílejte tento příběh

 • Sdílejte to na Facebooku
 • Sdílejte to na Twitteru

Podíl Všechny možnosti sdílení pro: Disney Dreamlight Valley’s Big Toy Story Aktualizace dorazí v prosinci

Snímek z údolí Disney Dreamlight, který ukazuje Woodyho a Buzzyho s hráčem-charakterem v ložnici,

Nicole Carpenter je senior reportér specializující se na vyšetřovací rysy o pracovních problémech v herním průmyslu, stejně jako podnikání a kultura her.

Disney Dreamlight ValleyDalší aktualizace přichází na prosinec. 6 a přidá a Příběh hraček Realm a Questline do hry, vývojář Gameloft oznámil úterý. Přichází na všechny platformy – Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One a Xbox Series X – v ten den.

Disney Dreamlight Valley Hráči dychtivě čekají na velkou aktualizaci od doby, kdy to Gameloft oznámil v září. Přichází po menší aktualizaci, která přidala Lví králScar v říjnu. The Příběh hraček Aktualizace přidá novou oblast, která vypadá jako Andyho pokoj, kde se hráči zmenšují na velikost hraček, aby pomohli Buzz Lightyear a Woody. Tyto postavy, jako ostatní, které pocházejí z říší Disney Dreamlight Valley, Pravděpodobně přijde žít ve městě s vlastními questy a interakcemi s jinými postavami.

Šťastné výročí @Disney a @Pixar’s @toyStory! Připravte se na své další velké dobrodružství s Buzz Lightyear a Woody 6. prosince, když se druhé aktualizace Disney Dreamlight Valley spustí na všech platformách.✨ Obrázek.cvrlikání.com/mg9bc2yjbf

– Disney Dreamlight Valley (@disneydlv) 22. listopadu 2022

The Příběh hraček Aktualizace také přinese spoustu -Inspirované kosmetické předměty, jako je roztomilé dřevité oblečení, které je vidět výše. Pravděpodobně budou existovat i různé dekorace v domácnosti a na světě.

Scar přidal prvek chaosu Disney Dreamlight Valley Když byl do hry přidán – je to nakonec lva. Ačkoli je tu naprosto menší nebezpečí, když se ohraničíte několik hraček, může to znamenat nějaké zábavné akce postavy – některé z nejlepších částí hry.

Stejně jako u každé aktualizace se Gameloft zaměří na spoustu oprav chyb s Příběh hraček Aktualizace. Můžete sledovat jeho pokrok s deskou Trello, kde vývojář uvádí, na čem funguje a co bude dál-věci jako nehody konzoly nebo sazby položky plochy. Disney Dreamlight Valley je hra včasného přístupu a bylo tu spousta problémů; Hra měla obzvláště drsné spuštění.

Gameloft také provozuje spoustu prodejů Disney Dreamlight Valley na všech svých platformách. Jak jeho standardní edice, tak ultimate edition jsou v prodeji na obchodech s Epic Games Nintendo, Epic Games, Steam a Microsoft a Playstation Shops. Zde je rozdělení prodeje od Gameloft:

Začíná listopad. . 4

 • Standardní vydání – 15% sleva
 • Ultimate Edition – 25% sleva

Začíná listopad. 17 a končí nov. 29

 • Standardní vydání – 15% sleva
 • Ultimate Edition – 25% sleva

Začíná listopad. 22 a končí nov. 29

 • Standardní vydání – 20% sleva
 • Ultimate Edition – 25% sleva

Začíná listopad. 16 a končí DEC. 1

 • Standardní vydání – 15% sleva
 • Ultimate Edition – 25% sleva

Začíná listopad. 18 a končí nov. 28

 • Standardní vydání – 20% sleva
 • Ultimate Edition – 25% sleva

Disney Dreamlight ValleyStandardní vydání je obvykle 29 $.99, a Ultimate Edition je 69 $.99. Ultimate Edition, také nazývaná The Founder’s Pack, přidává spoustu kosmetických předmětů, měny ve hře a exkluzivní oblečení.