Dělá Cyberpunk 2077 2.0 dobře fungovat na parní palubě? Prima hry, Cyberpunk 2077 2.0 Aktualizace nefunguje parní balíček | Tom S hardware

Cyberpunk 2077 2.0 Aktualizace nefunguje parní balíček

The Cyberpunk 2077 2.0 Aktualizace zlepšuje základní hru s mnoha významnými vylepšeními. Objetí NVIDIA DLSS 3.Technologie 5 Rekonstrukce paprsků je Belle of the Ball, což výrazně způsobí, že hra vypadá ještě lépe, než tomu bylo. Racionálně zlepšení zvýšila systémové požadavky na spuštění hry. Například SSD je nyní nutností a CD Projekt Red radí spotřebitelům, aby neběhali Cyberpunk 2077 Na konvenčním pevném disku nebo SD kartě v případě parní balíčku, protože nižší šířka pásma bude pravděpodobně bránit tomu, jak je nový obsah streamován.

Dělá Cyberpunk 2077 2.0 dobře fungovat na parní palubě?

Když se Cyberpunk 2077 poprvé spustil, byl to téměř běžící vtip o tom, jak hra hrála a hrála. Po 3 letech však tým na CD Projekt Red udělal nemožné a proměnil Cyberpunk 2077 na jednu z nejlepších her roku. S vydáním 2.0 Aktualizace, řada problémů s hrami, grafické závady a celkové problémy byly vyžehleny a přeměnila CP2077 na hru, kterou si zasloužil být od začátku. Znamená to však, že parní balíček zůstane v prachu, nyní, když je hra graficky působivější než kdy předtím?

Můžete stále hrát Cyberpunk 2077 na parní balíčku po 2.0 Aktualizace?

Zatímco Cyberpunk 2077 byl vždycky na cestách, šance vzít tuto graficky vylepšenou verzi pro hardware v proudu Gen předvádí krásu, která vždy lhala uvnitř. Protože tato nová aktualizace přichází pouze do Xbox Series X | S a PlayStation 5, bude hardware předchozí generace stále ponechána v prachu. Co to však má společného s parní palubou?

Všechno přichází v Cyberpunk 2077 2.0 Aktualizace

Vzhledem k tomu, že paluba Steam je více v řadě výkonu s 8. generací konzolí, můžete očekávat, že tato nová aktualizace nebude fungovat také na kapesním počítači, ale byl jsem příjemně překvapen, když to stále funguje, že to stále funguje , zvláště pokud uděláte nějaké grafické vylepšení. Nastavte grafickou předvolbu Nízký a použijte FSR 2.1 Chcete -li posílit vizuální prvky při uzamčení FPS na 40 v parní překrytí a budete v době svého života v době svého života.

I když nemusíte zažít všechny aktualizované grafické vzkvétání na přenosné powerhouse, schopnost vzít hru této měřítka a velikost na cestá. Bez ohledu na to, zda hrajete na největší možné soupravě nebo skočíte zpět do Night City na 7palcové obrazovce, musíte být připraveni na cokoli, co tato hra může hodit.

Nezapomeňte se podívat na naši sekci Cyberpunk 2077 níže a zjistěte více o tom, co na vás čeká při návratu k tomuto epickému futuristickému RPG. Bez ohledu na to, jestli se snažíte spojit kdo byl herec v nedávné reklamě Nebo chcete zjistit, kam můžete dostat ruce Některá nová vlákna, Máme vás zakryté v každém kroku cesty.

o autorovi

Shaun Cichacki

Jako fanoušek RPG, Action & Retro Titules, Shaun hraje od doby, kdy byl mladým chlapcem. S ohromující posedlostí zahrnující kovovou zařízení solidní a pizzu víte, že jste na divokou jízdu, pokud jde o věci, o kterých píše.

Cyberpunk 2077 2.0 Aktualizace nezbavuje parní balíček

Steam Deck poskytuje 30 zážitků z FPS s nízkým až středním nastavením.

Parní paluba

Steam Deck (Image Credit: Valve)

Nebojte se, majitelé parní paluby! Cyberpunk 2077 je stále hratelné navzdory strmějším systémovým požadavkům spojeným s novým 2.0 Aktualizace. Německá publikace ComputerBase provedla herní kapesní počítač skrz své kroky na nejnovější verzi hry.

The Cyberpunk 2077 2.0 Aktualizace zlepšuje základní hru s mnoha významnými vylepšeními. Objetí NVIDIA DLSS 3.Technologie 5 Rekonstrukce paprsků je Belle of the Ball, což výrazně způsobí, že hra vypadá ještě lépe, než tomu bylo. Racionálně zlepšení zvýšila systémové požadavky na spuštění hry. Například SSD je nyní nutností a CD Projekt Red radí spotřebitelům, aby neběhali Cyberpunk 2077 Na konvenčním pevném disku nebo SD kartě v případě parní balíčku, protože nižší šířka pásma bude pravděpodobně bránit tomu, jak je nový obsah streamován.

Systémové požadavky jsou vyšší, ale jsou stále velmi rozumné. Cyberpunk 2077 Pouze přikazuje čtyřjádrový procesor, 6 GB paměti, 70 GB SSD a poněkud moderní grafická karta s minimem 6 GB paměti. Parní paluba zaškrtne všechny políčka s výjimkou grafické části. Jak již víme, vlastní AMD Zen 2 Soc (Aerith) uvnitř parního balíčku má pouze osm jednotek Compute Compute RDNA 2 (CUS) až 1 až 1.6 GHz k likvidaci čipu. Mělo by to však být v pořádku, protože Steam Deck vydává hry při rozlišení 1280×800, což není tak zdanění jako 1080p (1920×1080). Herní kapesní počítače Valve také využívá technologii AMD FidelityFx Super Resolution 2 (FSR 2), aby se zlepšila snímky.

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Přednastavení Průměrný rámeček FPS 1% minima
Nízká, FSR „vyvážená“ 33.2 25.4
Nízký 31.5 22.3
Parní paluba 30.2 22.0
Střední, FSR „Balanced“ 30.0 21.9
Střední 27.8 20.3
Vysoký, FSR „Balanced“ 25.6 19.2
Vysoký 24.0 15.6

Parní paluba, běží na parníms 3.5 Preview, doručil průměrnou snímkovou frekvenci kolem 30 fps značky při nastavení středního obrazu a nižší. Herní kapesní počítače zveřejnilo nejlepší výsledek při nízkém nastavení s FSR na vyvážené předvolbě a dosáhl průměrné snímkové frekvence 33.2 FPS a 1% minimum 25.4 FPS.

Cyberpunk 2077 má konkrétní předvolbu parní paluby, která vyrovnává výkon a věrnost obrazu. Podle benchmarků společnosti ComputerBase dosáhla předvolba parního balíčku průměrná rámcová sazba 30.2 FPS a 1% minimum 22 fps. Výsledky jsou podobné použití střední předvolby s FSR na vyvážení. ComputerBase subjektivně tvrdí, že střední předvolba vypadá lépe než předvolba parního balíčku.

Bohužel, vysoká předvolba je mimo dosah na parní palubu. Ani FSR nemůže zachránit herní kapesní počítač z daňové grafiky. Díváme se na 25.6 FPS a 19.2 FPS pro průměrné snímkové frekvence a 1% nízké, respektive, při vysokém nastavení s FSR na vyvážení.

CD Projekt Red vyvíjí velké úsilí na optimalizaci Cyberpunk 2077 Pro různé platformy. Na rozdíl od konzolí PC nebo aktuální generace, jako je PlayStation 5 nebo Xbox Series X, Steam Deck, herní kapesní počítač, nemá stejné množství palebné síly. Je skvělé, že si mobilní hráči stále mohou užít Cyberpunk 2077 při přiměřené kvalitě a výkonu obrazu. The Phantom Liberty DLC je však dalším příběhem, protože vývojář varuje, že posouvá procesor na maximum.

Zůstaňte na špičce

Připojte se k odborníkům, kteří čtou hardware Toma pro vnitřní stopu na PC Tech News – a mají více než 25 let. Pošleme rozbiré zprávy a hloubkové recenze CPU, GPU, AI, Hardware Maker a přímé do vaší doručené pošty.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Zhiye Liu

RAM recenzent a editor novinek

Zhiye Liu je spisovatelem na volné noze v Tomově hardwaru nás. I když miluje všechno, co je hardware, má měkké místo pro CPU, GPU a RAM.

Můžete hrát Cyberpunk 2077 na Steam Deck?

parní balíček Cyberpunk 2077

Ventil/CD projekt

Je Cyberpunk 2077 na parní palubě? Tuny fanoušků Futuristického RPG na otevřeném světě CD Projekt se zajímají. Tady je to, co potřebujete vědět.

Cyberpunk 2077 měl obrovské oživení díky populárnímu anime Netflix a spoustu aktualizací hry, která původně spustila jako hroznou záležitost.

Od té doby, co se parní balíček poprvé spustil v únoru 2022, mnoho fanoušků přemýšlelo, zda by na něm Cyberpunk 2077 byl hratelný.

Článek pokračuje po reklamě

Pojďme se ponořit do toho, zda a jak můžete hrát Cyberpunk 2077 na Steam Deck.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Cyberpunk 2077 Screenshot

Cyberpunk 2077 se dostal na drsný začátek, ale viděl nedávný příliv hráčů.

Je Cyberpunk 2077 na parní palubě?

Cyberpunk 2077 je hratelný na parní palubě. Hra však ještě není oficiální na parní balíčku, ale hra je na zařízení nesmírně hratelná.

Aktualizace Edgerunners, která zasáhla hru začátkem září. Tato aktualizace zahrnuje malé opravy chyb na problémy, jako je hra nereagující po pokusu o změnu klíčových vazeb, a také opravit problém, kdy vyhrazená předvolba používala ultra nastavení namísto správně vytvořeného nastavení grafiky.

Článek pokračuje po reklamě

Dokonce i bez oficiálního těsnění schválení ventilu běží Cyberpunk na parní balíčku dobře a měl by být dobré jít, ať už chcete grafiku na vysoké úrovni nebo křupavou hladkou snímkovou frekvenci.