DLC (CIV6) | Civilizace wiki | Fandom, nejlepší civilizace 6 DLC | PCGamesn

Nejlepší civilizace 6 DLC

Stojí to za to?

DLC (CIV6)

Zpět k Civilizace VI
DLC (což je krátké Obsah ke stažení) je k dispozici pro Civilizace VI přes páru.

Obsah

Seznam DLC []

Název balení Datum vydání Obsah Odkaz
Aztécký civilizační balíček 1 19. listopadu 2016 Přidává aztéckou civilizaci. [1]
Polsko civilizace a scénáře balíček 20. prosince 2016 Přidává polskou civilizaci a scénář Jadwigy Legacy. [2]
Scénář Vikings Přidává Vikingy, obchodníky a lupiče! scénář, tři přírodní zázraky a šest nových městských států. [3]
Balíček civilizace a scénářů v Austrálii 23. února 2017 Přidává australskou civilizaci, scénář Outback Tycoon a přírodní zázrak Uluru. [4]
Persie a Makedon Civilization & Scénář Pack 28. března 2017 Přidává perské a makedonské civilizace, dobytí dobyků Alexandra a mauzoleum v Halicarnassus a Apadana Wonders. [5]
Nubia Civilization & Scénář Pack 27. července 2017 Přidává nubijskou civilizaci, dary scénáře Nilu a The Jebel Barkal Wonder [6].
Khmer a Indonésie Civilizace a scénář 19. října 2017 Přidává khmer a indonéské civilizace, cestu k scénáři Nirvany, The Angkor Wat Wonder, Ha Long Bay Natural Wonder a nová mapa. [7]
Rozšiřující svazek 2 21. listopadu 2019 Přidá Vzestup a pád a Shromažďování bouře Expanzní balíčky. [8]
Pack Catherine de Medici Persona 23. července 2020 Přidává Catherine de Medici Personas. [9]
Teddy Roosevelt Persona Pack 23. července 2020 Přidá personas Teddy Roosevelt. [10]
Julius Caesar Leader Pack 3 21. listopadu 2022 Přidává Julius Caesar jako vůdce do Říma.

1 balíček DLC zdarma, který byl k dispozici všem 3 měsíce po vydání hry. Okamžitý přístup k Aztékům lze získat předobjednáním hry.
2 K dispozici pouze na Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One. Khmer & Indonesia a Nubia jsou jediné další balíčky DLC, které nejsou zahrnuty do základní hry na konzoli.
3 K dispozici zdarma pro propojení účtu Steam s účtem 2K.

Nový hraniční průsmyk []

Nejlepší civilizace 6 DLC

Zombie přistupují k městu v Civ 6

Takže chcete vědět o civilizaci 6 DLC? Tato série dosud nikdy nedosáhla paradoxní úrovně obsahu expanze, ale je tu dost CIV 6 DLC, že možná budete potřebovat trochu pomoci vyhodnotit vaše možnosti. V době psaní jsme nyní na půl tuctu balíčků scénářů, dvě hlavní rozšíření a nový Frontier Pass představili šest menších balíčků obsahu, které vydaly od května 2020 a dubna 2021.

Čas nakonec řekne, jestli něco dostaneme za to, nebo dokonce jinou „velkou“ expanzi, ale mezitím je tu vše, co potřebujete vědět o současné knihovně DLC CIV 6, včetně všech menších doplňků, které přidávají nové Civs a samostatné scénáře.

Zlomili jsme pro vás vše níže, ale stojí za zmínku, že v době psaní většina počátečních civilizačních/scénářů, které byly uvolněny před rozšířením vzestupu a pádu. Obvykle je můžete vyzvednout zakoupením buď balíčku civilizace a scénářů nebo vydání Platinum. Balíčky „New Frontier“ se však prodávají jednotlivě, takže pokud nechcete, nemusíte si kupovat celou sezónu.

Civilizace 6 DLC

Nejlepší CIV 6 DLC:

 • Scénář vikingů
 • Polsko civilizace a scénáře Pack
 • Austrálie civilizace a scénář
 • Persie a Makedonská civilizace a scénář
 • Nubia Civilization & Scénář Pack
 • Khmer & Indonesia Civilization and Scénář Pack
 • Vzestup a padající expanze
 • Shromažďování expanze bouře
 • New Frontier Pass – Maya a Gran Colombia Pack
 • New Frontier Pass – Etiopie Pack
 • New Frontier Pass – Byzantium a Gaul Pack
 • New Frontier Pass – Babylon Pack
 • New Frontier Pass – Vietnam a Kublai Khan Pack
 • New Frontier Pass – Portugalsko

Výběr Skandinávie modelovaný v Civ 6

Scénář Vikings

Co v tom je?

 • Scénář 100-otočení nastavený na vrchol věku Vikingu, který vám umožní hrát jako Dánsko, Norsko nebo Švédsko na mapě, která zahrnuje z Newfoundlandu do Konstantinopole.
 • Tři nové přírodní zázraky z kolem Severního moře: Eyjafjallajökull, Lysefjord a obří Causeway.
 • Šest nových městských států, které se mohou vynořit v jakékoli hře, včetně dvou, které odemknou novou vylepšení dlaždic pro jejich suzerain (klášter z Armagh a Alcázar z Granady).

Stojí to za to?

Toto je zatím jediný kus DLC, který nezahrnuje novou civilizaci, ale také obsahuje jeden z nejlepších scénářů. Na pět babek si myslím, že vaše peníze získáte, i když skrz je hrajete pouze jednou. Mapa je obrovská, existuje mnoho cest k vítězství a každý ze tří Vikingských králů, které můžete hrát, jako nabízejí potenciál pro jiný zážitek.

Příbuzný: Nejlepší hry Viking na PC

Nové městské státy jsou pěkné, pokud se do nich narazíte, když sledujete určitý typ vítězství. Kláštery z Armagh jsou jedním z nejsilnějších vylepšení v CIV 6, pokud se zaměřujete na náboženské vítězství.

Dvě okřídlené husarské jednotky v Civ 6

Polsko civilizace a scénáře balíček

Co v tom je?

 • Přidá Polsko pod Jadwiga jako hratelný Civ. Může ukrást dlaždice budováním pevností a táborů, automaticky převádí města, které ukradne dlaždice od svého náboženství a může postavit nejlepší kavalérii v polovině hry jakéhokoli civilu.
 • Scénář 60-otočení zasazený do 1300 a 1400 let zaměřený na obranu Polska před mnoha vnějšími útočníky.

Stojí to za to?

Jak velký fanoušek okřídlených husrů jsi? Polsko může být velmi silným náboženským civilem – ale hlavním rysem, který je činí zajímavými, je jejich jednotka pro kavalérii podpisu, kterou lze použít k proklouznutí za nepřátelské linie a vytvoření extrémně ničivých poplatků za kladivo a kovadlinu. Mimo to jsou docela vanilka. Scénář Jadwigy je v podstatě režim hordy, ve kterém budete bránit svůj kapitál a některé spojenecké městské státy z vlny po vlně barbarů.

Příbuzný: Přečtěte si náš průvodce nejlepšími civilizacemi CIV 6

Poprvé jsem s tím neměl velmi dobrou zkušenost, protože vám nikdy není vysvětleno, že jedinými aktivitami, které stojí za váš čas. Když Golden Horde vyhladila oběma rozšíření. Je to zajímavý způsob, jak použít mechaniku CIV 6 k vytvoření zcela odlišného typu hry, ale nedostatek jasnosti o tom, co mé cíle byly, byl obtěžující a celkově se prostě neporovnává příznivě s některými z více jemnějších scénářů.

Balíček civilizace a scénářů v Austrálii

Co v tom je?

 • Přidává Austrálii pod Johnem Curtinem jako hratelný Civ. Jsou vhodné pro usazování pobřežních a suchých oblastí, mohou postavit moderní pěchotní jednotku s bonusy k boji na pobřežních dlaždicích a na cizím území a okamžitě se stanou produktivnějšími po vyhlášení války na ně.
 • Scénář 60 otočení, Outback Tycoon, se zaměřil na britské osídlení australského kontinentu a přeměnila tvrdou zemi v ziskový moderní národ v průběhu 18. a začátkem 20. let 20. století.
 • Jeden nový přirozený zázrak, Uluru.

Stojí to za to?

Austrálie je velmi mocný občan se schopností prosperovat i v těch nejvýraznějších, šílených maximálních počátečních pozicích. Mají luxus několik dalších civinek, kteří si užívají kvůli svému zvýšení výroby na začátku obranné války, protože se do určité míry mohou vyhnout budování obranné armády, dokud to absolutně nepotřebují.

Balíček pravděpodobně stojí za to chytit jen za to. Což je dobré, protože scénář Outback Tycoon je docela zklamáním. Miluji to v konceptu. Připomíná mi to docela dost dobrého scénáře pro Afriku v CIV 5, přičemž australský interiér byl náhodně generován pro zvýšení opakovatelnosti. Problém je v tom, že je příliš krátký. Právě když jsem si opravdu začal užívat vývoj své korunní kolonie a odstranění mlhy války z rozlehlého outbacku, objevilo se zbývající oznámení o deseti zatáčkách a zůstal jsem opravdu, když jsem si opravdu přál, aby byla k dispozici epická nebo maratonová verze. S více času na hraní, prozkoumání a industrializaci by to mohl být jeden z nejlepších scénářů parta. Jak je, je to spíše pokles než cokoli jiného.

Persie a Makedon Civilization & Scénář Pack

Co v tom je?

 • Přidává Makedon pod Alexander Veliký jako hratelný Civ. Nedostane jednu, ale dvě jedinečné jednotky ve starověké éře, které zcela mění, jak bojujete s válkami, což umožňuje takové zametací dobytí, které historicky dosáhl. Kromě toho ho jeho pasivní schopnosti odměňují za dosažení takových dobytí.
 • Přidává Persii pod Cyrusem jako hratelný Civ. Získávají bonusy za vyhlášení překvapivých válek (a také za to nezískají tolik teplného trestu) a nesmrtelnou jedinečnou jednotku, která může fungovat jako na dálku a bojovník na blízko.
 • Načasovaný scénář (mezi 37 a 60 zatáčkami v závislosti na obtížnosti), dobytí Alexandra, který vás vyzývá k replikaci historických kampaní makedonského wunderkindu předtím, než dojdou hodiny.
 • Dva nové divy: mauzoleum v Halicarnassus a Apandana.

Stojí to za to?

Duo z Makedonské a Persie je pravděpodobně nejlepší hodnotou za vaše peníze, pokud jde o nové Civs. Makedon se může cítit jakousi notu, protože jejich bonusy jsou docela zbytečné, pokud nejdete za to, že se nejedná o dobytí brzy a často. Je však neuvěřitelně uspokojivé pochodovat po celé mapě s hyposisty a Hetairoi, vedeným velkým generálem, vyhlazením jakékoli opozice, která byla krátká střelných jednotek. Perští nesmrtelníci jsou ideálně vhodné pro brzy přijímání měst a brání vám v tom, abyste museli stavět dva různé typy pěchoty, protože také plní roli lukostřelců. Jejich další bonusy jsou také skvělé, když se staly vnitřním, kulturním nebo náboženským powerhouse využívající pouze domácí obchodní cesty, což omezuje riziko ztráty obchodníků na dlouhých, nebezpečných mezinárodních karavanech.

Scénář pro mě ve své stimulaci trochu padl. Brzy je to hodně legrace, ale posledních několik měst, která musíte dobýt, je tak daleko, že je možné si uvědomit kde je potřebujete, než vyprší hodiny. Když armáda skutečně dorazila, jen zřídka jsem čelil jakýmkoli náročným bojovým rozhodnutím, ale byl jsem poražen pouze logistickým pomalým.

Některé nubijské budovy sedí na pouštní dlaždici

Nubia Civilization & Scénář Pack

Co v tom je?

 • Přidává Nubii pod Amanitore jako hratelný Civ. Dostanou opravdu dobrý ranní hraní lukostřelce a bonusy k budování a vyrovnávání jednotek na dálku, což je nesmírně silné až do střední hry, a jedinečné zlepšení dlaždic, které jim umožňuje rychle založit velmi produktivní města.
 • Scénář 125-otočení, dary Nilu, sledování historie údolí Nilu z roku 2100 př.nl (krátce po pádu starého království) až do doby římského dobytí Egypta.
 • Jeden nový zázrak, Jebel Barkal.

Stojí to za to?

Pokud máte rádi lukostřelce, Nubia bude pravděpodobně jedním z vašich oblíbených civs. Nevytvářejí můj užší seznam, ale způsob, jakým nubijské pyramidy zefektivňují a přeplní vaše městské plánování, rozhodně vydrží spoustu hádání z toho, že je nové osídlení zdravé a produktivní.

Dárky Nilu však stojí za to. Pravděpodobně bych byl ochoten zaplatit dvakrát tolik, než DLC v současné době stojí za přístup ke scénáři. Spolu se scénářem Vikingů představuje vrchol designu scénáře, který je v současné době k dispozici v CIV 6, a dokonce se příznivě srovnává s některými z těch skvělých z Civ 5. Zkoumání údolí Nilu, vyvíjející se podél jeho břehů a bojujících vln invazí včetně Asýřanů, mořských obyvatel, Makedonců a nakonec dokonce i Římané dávají velký pocit progrese skrze bouřlivou historii regionu a velké množství výzev, kterým čelíte.

Egypt i Nubia jsou hratelné, přičemž primárním konfliktem je, který z nich vzroste do dominance. Existuje spousta událostí pro každého, kdo vám může poskytnout historické velké generály a další výhody založené na historických milnících. Jedinou věcí, která ji držela zpět, byla chyba, která znemožnila náboženské vítězství, protože jedna z budov pro mě nikdy odemkla. Na druhou stranu, to mě nechalo s možností dobývání všeho – což pravděpodobně skončilo zábavnější než budování sedmi chrámů do Amunu by to bylo. Vidím, že se mnohokrát vracím k tomuto masitému scénáři a stěží si to dokážu natolik mluvit. Díky tomu je tento DLC nepřípustný, i když nikdy nehrajete Nubii v normální hře.

Některé dřevěné budovy na chůdách uprostřed zálivu, obklopené loděmi

Khmer a Indonésie Civilizace a scénář

Co v tom je?

 • Přidá khmer pod Jayavarman VII jako hratelný civ. Jejich schopnosti vyrábějí akvadukty (které normálně téměř nikdy nestavím) ve skutečnosti docela silné a dostávají děsivou dělostřeleckou jednotku namontovanou slona, ​​která se může pohybovat a střílet ve stejném tahu.
 • Přidává Indonésii pod Gitarja jako hratelný Civ. Získají obrovské bonusy za stavbu poblíž pobřeží nebo jezerních dlaždic a jsou skvělé při šíření svého náboženství na jiné pevné masy.
 • Scénář 50-otočení, cesta do Nirvany, ve kterém mnoho vír ve východní Asii soutěží o dominanci počínaje 750 nl, krátce po zavedení islámu.
 • Nová mapa pro pravidelné kampaně modelování všech východní Asie, včetně skutečných startů pro všechny Civs nativní z regionu.
 • Jeden nový zázrak, Angkor Wat a jeden nový přirozený zázrak, Ha Long Bay.

Stojí to za to?

Nejsem blázen do Khmer nebo Indonésie, mechanicky. Khmerské bonusy z akvaduktů určitě změní vaši běžnou rutinu plánování měst a domrey otevírá mnoho možností pro včasné dobytí. Mezitím Indonésie může šířit své náboženství stejným způsobem, jakým Vikingové šíří drancování a válčení, které mohou být odměňující na určité typy map. Oba jsou slušní – prostě ne nutně tak zvláštní nebo vzrušující.

Scénář se zaměřuje téměř výhradně na teologický boj, protože nemůžete stavět normální vojenské nebo námořní jednotky. Je to v pořádku nápad, ale bohužel mě to neudělal, protože jsem si myslel, že teologický boj v Civ 6 stále není moc dobrý. 50 zatáček také činí jeden z nejkratších scénářů a já jsem měl tendenci všeobecně preferovat ty delší na tomto seznamu, protože se cítili mnohem více jako úplné, historicky bohaté zážitky.

Namontované jednotky projíždějí a drancovaly nepřátelské město

Vzestup a padající expanze

Co v tom je?

 • Věrnostní systém může způsobit, že se města vzbouří a stane se svobodnými městy nebo dokonce vadou jiným civům.
 • Guvernéři mohou být nyní přiřazeni městům, aby podpořili jejich loajalitu, poskytli jim jedinečné výhody a otevření nových herních stylů.
 • Zlaté věky a temné věky modelují vzestupy a pády v historii vaší civilizace.
 • Mimořádné události postaví více vůdců proti společné agresivní hrozbě.
 • Osm nových občanů včetně holandských, Scottich, Mapuche, Zulu, Cree, Georgian, Korean a Mongols.
 • Nový, více militaristický vůdce pro Indii: Chandragupta.
 • Přečtěte si naše plné recenze vzestupu a pádu zde. Náklady 29 $.99 /24 £.99

Stojí to za to?

Pokud jste byli stále na plotě, s největší pravděpodobností to nebude zamilovat. Systém mimořádných událostí je v tuto chvíli trochu ohromující a velké věky nejsou tak působivé, jak by měly být. Guvernéři však nabízejí skvělou novou vrstvu pro správu města se spoustou strategických možností. A řada nových civionů se rychle stala mým oblíbeným – zejména Mapuche, Cree, Holanďany a Mongolům. Určitě dostanete své peníze za hodnotu jen na nových civinách a vůdcích, a porovnáte cenu s některými z menších DLC.

nad městem vybuchne sopka

Shromažďování expanze bouře

Co v tom je?

 • Do hry byly přidány účinky na životní prostředí a přírodní katastrofy, což umožnilo překročení městských dlaždic povodněmi, sopkami atd.…
 • Nové inženýrské projekty mohou pomoci zmírnit znečištění a další přírodní katastrofu a také chránit před obavami o životní prostředí.
 • Osm nových civilizací a devíti nových vůdců, včetně vůdce, kterého lze vybrat pro více než jednoho vývaru.
 • Světový kongres z Civ V se vrací.
 • 21. století je přidáno jako nové ucho.
 • Nový obsah z hlediska scénářů, stavebních jednotek a struktur a vylepšení stávajících systémů, jako je špionáž.
 • Přečtěte si naši plnou recenzi na shromáždění Storm zde. Náklady 39 $.99 / £ 34.99

Stojí to za to?

Nové účinky na životní prostředí vám určitě dávají hodně tlačení zpět a obecně musíte začít přemýšlet mnohem dlouhodobější o tom, jak se vaše civilizace rozvíjí a kde skončíte s výsadbou kořenů. Nové civilizace jsou obecně vynikajícími doplňky a schopnost Elanora z Aquitaine být vůdcem pro Francii nebo Anglii je zajímavým experimentem, o kterém doufám, že uvidíme pokračovat.

Příbuzný: Nejlepší strategické hry na PC

Shromažďování Storm není samy o sobě není tak průlomové, jak byste se možná domnívali. Stejně jako v případě Rise & Fall, jen tak, že získáte tento DLC na vlastní pěst. Akumulativní účinek obou DLC však znamená, že hra obecně si konečně začíná uvědomovat svůj plný potenciál. Cena je trochu hodně za to, co se dává, že platíte dvě třetině plné ceny hlavní hry za ne téměř dvě třetiny hry podle našeho názoru, podle našeho názoru.

Civilizace VI New Frontier Season Pass

Jak bylo oznámeno v květnu 2020, další fáze politiky DLC CIV 6 bude zahrnovat běh menších balíčků. Přihlášení k odběru celého běhu jako cena 32 GBP.99 /39 $.99 vám bude činit šest balíčků, přičemž jeden bude uvolněn zhruba každé dva měsíce. První byl propuštěn v květnu 2020. Každý balíček bude obsahovat alespoň jednu civilizaci a vůdce, stejně jako nové herní režimy a další obsah, jako jsou okresy nebo zázraky.

Příbuzný: Nejlepší 4x hry na PC

Tyto balíčky jsou také k dispozici individuálně, takže rozdělíme každý balíček, jak je oznámeno/vydán, takže máte co nejvíce informací.

Pack Maya & Columbia

Vydáno: 21. května 2020 | 7 £.39 / $ 9.99 | Všechny podrobnosti

Mayská civilizace s novým vůdcem: Lady Six Sky. Zahrnuje jedinečnou jednotku Hul’che a observatoř

Civilizace Gran Kolumbie S novým vůdcem: Simón Bolíva. Zahrnuje jedinečné jednotky General a Llanero a také Hacienda jedinečné zlepšení

Nový herní režim: Herní režim „Apokalypse“ (vyžaduje civilizaci VI: Shromažďování Storm):

 • Přidává lesní požáry a meteorické sprchy jako typy katastrof do všech her
 • Volitelný, specializovaný herní režim s exkluzivními změnami pravidel:
 • Nové katastrofy: Dopad komety a sluneční světlice
 • Větší verze stávajících katastrof
 • Nová vojenská jednotka: SoothSayer, podpůrná jednotka, která může při příkazu hráče spustit přírodní katastrofy.
 • Nová skórovaná soutěž: Oběťové jednotky sopky. Vyžaduje, aby Soothsayers používali svou jedinečnou akci na přátelských jednotkách poblíž sopky
 • Svět vstupuje do apokalyptického stavu, když změna klimatu dosáhne své maximální úrovně

Nové zdroje: Med (luxus), kukuřice (bonus)

Nové přírodní zázraky: Bermudský trojúhelník, Paititi, fontána mládí

Nové městské státy: Caguana (kulturní), Singapur (průmyslový), Lahore (militaristický), Vatikán City (náboženské), Taru (Scientific), Hunza (obchod)

Etiopie Pack

Vydáno: 23. července 2020 | 3 £.99 / $ 4.99 | Všechny podrobnosti

Etiopská civilizace S novým vůdcem: Menelik II. Zahrnuje Oromo Cavalry Unique Unit & Rock-Hewn Church Tile Improvement

Nový herní režim: „Tajné společnosti“ (vyžaduje rozšíření bouří v Rise & Fall & Shromažďování):

 • Volitelný, specializovaný herní režim s exkluzivními změnami pravidel.
 • Přidá do hry čtyři tajné společnosti.
 • Každá tajná společnost nabízí hráčům specializovaného guvernéra, který uplatňuje své bonusy v celé civilizaci.
 • Tajné společnosti mohou nabízet hráčům nové zdroje, pasivní bonusy, jedinečné budovy, jednotky nebo projekty, aby se zvýšily cíle společnosti.
 • Pomocí členství v tajné společnosti posílí příznivost a spojenectví s ostatními vůdci.

Nový okres: Diplomatická čtvrť:

 • Postavte diplomatickou čtvrť, okres, který lze postavit pouze jednou za civilizaci, se zaměřením na zahraniční vztahy.
 • Vylepšete diplomatickou čtvrť budováním budov konzulátu a kancléře.

Balíček Byzantia a Gaul

Vydáno: 24. září 2020 | 7 £.39 / $ 9.99 | Všechny podrobnosti

Civilizace Byzantia s novým vůdcem: Basil II. Zahrnuje jedinečné jednotky Dromon Ship a Tagma, jedinečný okres Hippodrome, Civilizační schopnost taxi a schopnost porfyrogénnētos

Gaul Civilization s novým vůdcem: Ambiorix. Zahrnuje jedinečnou jednotku Gaesatae, jedinečnou okres Oppidum, Civilizační schopnost Hallstatt Culture a schopnost vůdce krále EBRONES

Nový volitelný herní režim: Dramatický věk (vyžaduje hraní vzestupu a pádu nebo shromažďování bouří):

 • Civilizace vždy vstupují do zlatého nebo temného věku každou éru, která obsahuje silnější bonusy a pokuty.
 • Místo věnování získají hráči přístup k výkonným novým sociálním politikám, jako jsou zlaté politiky a aktualizované temné politiky, které nabízejí větší flexibilitu a sílu.
 • Zejména temné věky jsou nebezpečnější než kdy jindy, protože hráči v temném věku budou mít část své říše okamžitě dopadající do svobodných měst a volná města mohou vyvíjet tlak na jiná města.

Nový svět zázraky: Biosféra, socha Zeuse

Nový mapový skript: Highlands – Vyzkoušejte svou civilizaci proti mapě, kterému dominují kopce a horské pásy.

BALKYON Pack

Vydáno: 19. listopadu 2020 | 3 £.99 / $ 4.99 | Všechny podrobnosti

Civilizace Babylon: s novým vůdcem Hammurabi. Bablyon má jedinečnou jednotku starověké éry, která nahrazuje Spearmana (Sabum Kibitum), náhradu za budovu vodního mlýna (Plagum) a jedinečná schopnost CIV umožňují získat masivní posílení vědy ze spouštění okamžiků Eureka, za cenu základní vědy za kolo za to. Schopnost Hammurabi vám dává bonusy vůči stavbě budov a také na další vyslance.

Nové volitelné hrdiny herního režimu a legendy: Přidá 12 mocných hrdinových jednotek čerpaných z historického seznamu mýtických a legendárních postav, z nichž každá má vlastní jedinečné schopnosti založené na jejich mytologii:

 • Noví hrdinové mohou být objeveni prostřednictvím projektu Heroic Tales City nebo prostřednictvím průzkumu a městského státu diplomacie.
 • Hrdinové mají konečnou životnost a vyprší po určitém počtu zatáček, ale lze je vyvolat pomocí víry, aby pomohl vaší věci znovu.
 • Poprvé, když hrdina zemře nebo vyprší, zanechají za sebou dvě hrdinské reliální skvělé díla: Epic a symbolický objekt. Tyto relikvie mohou pomoci jejich civilizaci po zbytek hry.
 • Památky mohou tyto položky zobrazit ve dvou nových hrdinských reliálních slotech.

24 nových skvělých lidí: včetně básníka Rumiho (spisovatele), kulturního antropologa Margaret Mead (vědce) a egyptského architekta Imhotepa (inženýr).

Šest nových městských států: Jeden z každého typu a existují také dvě nová jedinečná vylepšení odemčená novými městskými státy:

 • The Mahavihara je postaven městským státem Nalanda a poskytuje další vědu a bydlení. Poskytuje také bonusovou víru za každou sousední místo Svatého a bonusové vědy za každý sousední kampus. Mahavihara odemkne náhodnou technologii poprvé, když je poprvé postavena a musí být postavena na ploché půdě, která sousedí s jinou Mahaviharou.
 • The Obchodní kopule je postaven městským státem Samarkand a poskytuje další zlato a další bonusové zlato za každý sousední luxusní zdroj. Cesty mezinárodního obchodu zasílané z měst s obchodováním vytvářejí pro každou kupole zvýšené zlato. Nelze postavit sousedící s jinou obchodní kupolí.

Výstřel z CIV 6 při pohledu na jedinečnou okres Vietnam a jedinečnou jednotku

Vietnam a Kublai Khan Pack

Vydáno: 28. ledna 2021 | 7 £.39 / $ 8.99 | Všechny podrobnosti

Vietnamská civilizace: Tato kultura zaměřená na civilizaci vedenou Bà Triệu má afinitu k bažinám, deštným pralese nebo dřevěným dlaždicím. Jejich schopnost CIV „Devět Dragon River Delta“ znamená, že na těchto dlaždicích můžete stavět pouze pozemkové specializované okresy, ale také získáte bonusy na výrobu, vědu a kulturu.

 • Schopnost Lady Triue – „Vyjměte agresory“ – poskytuje další bojovou sílu pro jednotky bojující ve výše uvedených dlaždicích a také poskytuje další pohyb, které jsou zvýšeny, pokud je tato dlaždice ve vlastnictví Vietnamu.
 • Unikátní jednotkou Vietnamu je Voi Chiến, která nahrazuje Crossbowman. Po útoku se může pohybovat a má další pohyb.
 • Vietnamský jedinečný okres ist on thanh, který nabízí další kulturu pro každý sousední okres. Při zkoumání „let“ bude generovat cestovní ruch na základě produkce kultury. Nahrazuje tábor.

Nový vůdce: Kublai Khan byl přidán jako alternativní vůdce pro Čínu i Mongolsko. Jeho jedinečná schopnost – Gerege – poskytuje další slot pro hospodářskou politiku v jakékoli vládě. Poprvé získáte také náhodnou Eureku a inspiraci při založení obchodního příspěvku ve městě jiné civilizace.

Nové volitelné herní monopoly a korporace: Tento nový režim se zaměřuje na ekonomickou strategii a nabízí pobídky k hledání a kontrole luxusních zdrojů:

 • Nyní můžete využít více kopií stejného luxusního zdroje a vytvořit „průmysl“, který udělí bonusy hostitelskému městu.
 • Průmyslová odvětví můžete vyvinout na „korporace“, abyste zvýšili bonusy, ale také vytvořit „produkty“, které mohou být obchody na burze nebo přístavu, podobně jako skvělá díla.
 • Produkty mohou být dodávány do jiných měst, aby sdílely průmyslové účinky během civilizace.
 • Nakonec si můžete vytvořit monopol, když vaše civilizace dominuje globální nabídce jediného luxusního zdroje. Ty poskytují další cestovní ruch a vytvářejí velké množství zlata.

Nový okres: „Preserve“, která přichází se dvěma novými budovami: Sanctuary a The Grove. První opatření musí být umístěna v odlehlé oblasti nedotčené jinou infastrukturou a může spustit bombu kultury. Poskytuje také výhody bydlení a odvolání.

 • V okrese Preserve lze postavit dvě budovy. The Háj odemkne mystiku, zatímco Svatyně odemkne zachování. Oba zvyšují výnosy sousedních „okouzlujících“ a „úchvatných“ dlaždic, které se nezlepšily.

Portugalské jednotky Faetoria a NAU v CIV 6

Portugalský balíček – 25. března 2021

Vydáno: 26. března 2021 | 3 £.99 / $ 4.99 | Všechny podrobnosti

Portugalská civilizace: Portugalsko vedené společností João III se zaměřuje na námořní průzkum a námořní obchod. Unikátní schopností CIV je „Casa da índia“, což výrazně zvyšuje výnosy obchodních cest do jiných frakcí, ale omezuje tyto trasy do měst na pobřeží nebo do měst s přístavem.

Jednotky Trader mají také další dosah na moři a jsou schopny okamžitě vydat na vodní dlaždice, aniž by se musely čekat na příslušnou techniku. Taky:

 • Jedinečnou schopností Joao je „Porta do Cerco“, která poskytuje všechny jednotky zvýšený rozsah zraku. Zvyšuje také kapacitu obchodní trasy, kdykoli se Portugalsko setká s novým Civ a poskytuje otevřené hranice všechny městské státy.
 • Unikátní jednotkou Portugalska je Nau, námořní jednotková melee, která nahrazuje karavel. Začíná jednou bezplatnou propagací, vyžaduje menší údržbu a má dva poplatky k vybudování feitorií.
 • Feitoria jsou speciální přepravní přístav jedinečný pro Portugalsko, které lze postavit pouze NA na pobřežní dlaždici v cizím městě, za předpokladu, že je vedle luxusního nebo bonusového zdroje. Samotná Feitoria poskytuje bonusy svému hostitelskému městu a nelze ji odstranit jinými frakcemi. Pokud Portugalsko obchoduje s tímto městem, dostane další zlato a výrobu.
 • Unikátní budovou Portugalska je navigační škola, která nahrazuje univerzitu. Zvyšuje výrobu směrem k námořní jednotce v každém městě, které jej staví. Zvyšuje také vědecký výnos města pro každé dvě pobřežní nebo jezerní dlaždice na hranicích města.

Nový herní režim: Obrana Zombie byla přidána jako volitelná sada pravidel, kde každá jednotka má šanci respawn jako dravý zombie, když zemře. Zombie jednotky hlad po a útoku na nejbližší nezombie jednotku; Jakékoli jednotky, které zabijí, podlehnou infekci a respawn jako samotné zombie.

 • Tento režim je dodáván s novými vylepšeními dlaždic tematických kolem pastí a obrany, které lze postavit na vlastněném nebo neutrálním území. Zombie nikdy nezničí pasti, podlehnou jim jen.
 • Dva nové projekty umožní civilizacím dočasně podrobit zombie jednotky, buď jejich jednoduše odkloněním, nebo je vpravo rozpouští nepřátele.

Dva zázraky Nového světa: Etemenanki poskytuje další vědu přinášejí každé kroky, stejně jako bonusové vědy a produkci na nivy a březnové dlaždice. Torre de Belém poskytuje další zlato a velké admirálské body. Cesty mezinárodního obchodu, které se pustí z města, dostávají další zlato za každý luxusní zdroj v cíli.

Nový mapový skript: Mapový skript „mokřady“ nabízí nové strategické výzvy a obranné možnosti s vyšší koncentrací bažinných dlaždic.

Než půjdeš: Vysvětleno 6 rychlosti, map a nastavení obtížnosti

Aktualizujeme tuto příručku s budoucí DLC, jakmile bude uvolněn, takže se ujistěte, že se pravidelně kontrolujete zpět.

Leana Hafer Leana Hafer je fanouškem historických a historických strategických her. Nastává na dietě Paradox Grand Strategy (zejména krásy Crusader), Totální válku a být naštvaná na koncept římské říše. Hostuje a produkuje žádný CB: Grand Strategy Podcast, stejně jako tři pohyby dopředu. Psala také pro Pcgamer a IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Sid Meiers Civilization VI 6 PC – DLC

Sid Meier's Civilization VI Digital Deluxe PC (EU & UK)

Hlavní fotografie produktu

Civilizace VI Nabízí nové způsoby, jak se zapojit do vašeho světa: města se nyní fyzicky rozšiřují po celé mapě, aktivní výzkum v oblasti technologie a kultury odemkne nový potenciál a konkurenční vůdci budou sledovat své vlastní agendy na základě jejich historických rysů, když závodíte za jeden z pěti způsobů, jak dosáhnout Vítězství ve hře.

 • Podívejte se na zázraky vaší říše se šíří po mapě jako nikdy předtím. Každý okres, Wonder a Improvement je postaven na svém vlastním hexu, což vám umožňuje přizpůsobit vaše město obsahu vašeho srdce.
 • Od komerčního centra do kosmického materiálu poskytuje každý okres jedinečné a výkonné bonusy. Vyberte a vyberte, které okresy, které mají být vytvořeny, aby vyhovovaly vašim potřebám!
 • Staňte lépe než protivníci, postavte se strategicky pro své spojence a staňte se nejlepší civilizací na Zemi.

Jaké jsou požadavky systému?

MINIMÁLNÍ

 • OS Windows 7 64bit / 8.1 64bit / 10 64bit
 • Procesor Intel Core i3 2.5 GHz nebo AMD jev II 2.6 GHz nebo větší
 • Paměť 4 GB RAM
 • Grafika 1 GB & AMD 5570 nebo NVIDIA 450 nebo Intel Integrated Graphics 530

Doporučeno

 • OS Windows 7X64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
 • Procesor čtvrtá generace Intel Core i5 2.5 GHz nebo AMD FX8350 4.0 GHz nebo větší
 • Paměť 8 GB RAM
 • Graphics 2GB & AMD 7970 nebo Nvidia 770 nebo větší

Žánr

Dobrodružství, multiplayer, singleplayer, strategie

Plošina

Hodnocení zákazníků CDKEYS Napsat recenzi
Celkové skóre
Recenzováno Talon 21/08/2023
tak dobré. miloval to. donutil mě porazit ngl.
Přezkoumáno společností Cameron 30/06/2023
Cilvisation potřebuji více ano
Recenzováno Fyhren 26/06/2023
L Bozo lidem, kteří to přinesli na 50 liber
Recenzováno společností Didacus 11/02/2023
Skvělá hra s přáteli
Je to skvělá hra s přáteli a volný čas.
Recenzováno Loganem 24/11/2022
Skvělá hra a za dobrou cenu
Recenzováno Georgie 19/11/2022
Zpočátku velmi zastrašující, ale jakmile se naučíte lana, je to tak zábavné!
Recenzováno Kristen 28/05/2022

Milujte franšízu Civs! DLC je trochu drahý, když není v nabídce

 • DLC je poměrně drahá, když není v prodeji

Přezkoumáno Bill 27/03/2022

Zábavná hra, ale pro mě potřebuje několik modů, aby se uživatelské rozhraní na první pohled dozvědělo a některé z normálních her jsou trochu pomalé

Zkontrolováno společností Coolman69 05/03/2022

Je velmi zábavné hrát s přáteli. Pokud nemáte žádné přátele, nemusí to být tak zábavné. Ale pokud máte velmi zábavu

Recenzováno archar 23/02/2022
Skvělá online desková hra

Doporučil to přítel, který byl závislý, byla to zábava a my jsme to hráli spolu párkrát. Pokud chcete převzít země a přejmenovat je na nejpodivnější věci, pak 10/10, jako je to jako 2 lihoviny tady, jste bohové

 • převzetí zemí
 • může se po chvíli nudit

10 z 33 načtených recenzí

Ukázat na stránku
Napište svou recenzi

Aktivujte pomocí páry:

 1. Stáhněte si a nainstalujte klienta Steam na počítač.
 2. Otevřete parního klienta, přihlaste se a najděte kartu Games v horní nabídce. Klikněte na to a poté vyberte „Aktivovat produkt na Steam…“
 3. Zadejte svůj jedinečný kód, který se zobrazí na stránce „Objednávky“ CDKEYS.com a sledujte výzvy k aktivaci.
 4. Vaše hra je nyní viditelná na kartě „Knihovna“ a je k dispozici ke stažení/instalaci, až budete připraveni.
  Zde najdete další podporu pro klienta Steam: https: // nápověda.poháněný párou.com/en/wizard/helpwithsteam