Doom Eternal – PS4 | PlayStation 4 | GameStop, Doom Eternal | Xbox

Doom Eternal

RIP. Roztrhnout. Slavit. Doom Eternal je hostina FPS, která bombarduje hráče s nadšením nasáknutým adrenalinem a směšným množstvím gore. V tomto přímém pokračování reimaginování Doom 2016 hraje software pro vývojář ID roli Angel a Devil, což zmocňuje legendární zabijáka Doom s více silou, zatímco současně dává démonovi více pekelných způsobů, jak způsobit bolest. Toto střet Titanů je podívanou na pohled. Výbuchy a vnitřnosti stoupají přes bojiště, když jsou těžké kovové libry do krveprolití. Bez ohledu na to, kdo stojí, je hráč příjemcem nejlepšího boje série, který zasáhne vzrušující hřiště horečky.

Doom enternal

ID software vám přináší doom věčný na PS4. Zažijte konečnou kombinaci rychlosti a síly ve věčném doom-další skok v push-forward, první osobě. Jako zabiják Doom se vraťte, abyste se postavili na pomstu proti silám pekla. Nastaveno na zcela nový zvukový doprovod pulzní bušení složeného Mickem Gordonem, bojujete přes rozměry, když zabijete nové a klasické démony s mocnými novými zbraněmi a schopnostmi.

Jako doom zabiják se vracíte a zjistíte, že Země utrpěla démonickou invazi. Raze Hell a objevte původ Slayera a jeho trvalá mise roztrhnout a roztrhat … dokud to není hotovo.

Andrew Reiner 18. března 2020

RIP. Roztrhnout. Slavit. Doom Eternal je hostina FPS, která bombarduje hráče s nadšením nasáknutým adrenalinem a směšným množstvím gore. V tomto přímém pokračování reimaginování Doom 2016 hraje software pro vývojář ID roli Angel a Devil, což zmocňuje legendární zabijáka Doom s více silou, zatímco současně dává démonovi více pekelných způsobů, jak způsobit bolest. Toto střet Titanů je podívanou na pohled. Výbuchy a vnitřnosti stoupají přes bojiště, když jsou těžké kovové libry do krveprolití. Bez ohledu na to, kdo stojí, je hráč příjemcem nejlepšího boje série, který zasáhne vzrušující hřiště horečky.

Slayer Doom byl vždy silný, ale nyní je ozbrojen k zubům s kamionem. Nese osm střelných zbraní a může vyzvat úžasný nový launcher namontovaný na rameni s obrovskou řadou typů munice. Boj na dálku však není jeho jediným prostředkem k ničení. Slayer má také čepel, která sahá od jeho paže k srdíčkám z hrudníku, a když se věci zhoršují, může znovu vytáhnout kelímek, což je v podstatě jednorázový světelný meč s jedním zasažením. Výběr zbraní dává hráčům nástroje k přístupu k boji z řady nových vektorů a změny kurzu za běhu, což vede k hlubokému a strategickému zážitku, který kope jako mezek.

Vzhledem k tomu, kolik nepřátel stojí v cestě zabijáku – nemluvě o nesmírném množství munice potřebné k jejich upuštění – jeho zbraně mohou být vyčerpány v záblesku, takže ho nenechává s ničím jiným než hlučná řetězová pila (což je také výbuch, zejména použití, zejména, zejména výbuch protože ho odměňuje municí za každou zbraň). Boj, jak to může být, je krásně organizován a opět zahrnuje design „tlačení vpřed“, což znamená, že musíte přežít od nepřítele k nepříteli, abyste přežili. Zpomalení nebo kachní za krytem téměř jistě přinese smrt. I když se vrhnete přes bojiště, démoni teleportují na vaši polohu a musíte je rychle upustit, abyste postoupili k dalšímu tanci smrti.

Doom Eternal je se svými novými přírůstky mnohem náročnější hrou než předchůdce. Jak již bylo řečeno, je to spravedlivé a zvládnutelné vzhledem k palebné síle, kterou nyní sbalíte, a četné způsoby, jak můžete znovu získat kousky zdraví. Část nárůstu obtížnosti pochází ze zavedení nových typů nepřátel. Zatímco hrozba, kterou vyskytuje Elemental Pain Elemental. Všude se nepřátele chraňuje, chrání se ohnivým štítem a má silnou kůži, která dokáže nasáknout munici. Většina setkání, ať už proti nepřátelům starým nebo novým, má slušnou výzvu a může být smrtící, pokud jste ve své popravě nedbalí.

Mnoho protivníků může bít a nyní to můžete vidět vlastní očima prostřednictvím úžasného nového kosmetického poškození. Každý výstřel vybírá na jejich brnění a maso, a pokud vypadají jako chůze kostry, jsou jistě připraveni setkat se s Reaperem. Je to fantastický způsob, jak ukázat pokrok v polovině bitvy, a vypadá to skvěle.

Když se nepřítel chystá spadnout, uvidíte, jak to bleskne oranžová nebo modrá, což znamená, že je můžete provést s slávou slávy. Tito finišery jsou stejně příšerné jako komické-jeden démon může být roztrhán ve dvou, zatímco jiný může mít hlavu rozbitý do hrudi jako rána. Glory zabíjí znovu sloužit roli tolik potřebného trojsekundového oddechu, který umožňuje hráčům přemýšlet o jejich dalším tahu (a také získat trochu zdraví zpět).

Podobně jako hra 2016, akce běží hladce a jde hladce o přesnost přesnosti a využití nepřátelských slabostí. Ovládací prvky jsou krásně módní a umožňují hráčům rychle přepínat zbraně, přepínat mezi jejich různé režimy střelby a šipky přes bojiště jako vysoko létající trapeze.

Gunplay může být krvavý vrchol, ale je zvýrazněn výrazně vylepšeným environmentálním průchodem. Hráč může zdvojnásobit skok, pomlčku, západka na stěny, houpat se z pólů a dokonce použít masový háček (který je vystřelen ze super brokovnice), aby se zapadl na nepřítele a přiblížil se na jeho místo. Některé z těchto akcí jsou šité do boje, ale když poslední démon zasáhne zemi, pravděpodobně budete mít za úkol je použít k procházení nebezpečným terénem – doplněné o točící se ohnivé řetězce z Mario Games. Tyto sekce jsou skvěle navrženy a vyžadují přesné načasování a trajektorie. Platforming prvek také přichází do hry, aby vyřešil environmentální hádanky – možná otevřít dveře nebo dosáhnout nové oblasti.

Některé z těchto hádanek jsou hloupé a cítí se na místě ve hře jako Doom Eternal. Největší vrah ve vesmíru zřejmě musí střílet tlačítka a stisknout bloky, aby zjistil, jak otevřít dveře. Abyste zajistili, že hráči nebudou po dlouhou dobu pařeza, id id barevně označené prvky puzzle v zářící zelené, což znamená, že do nich nemusíte vkládat příliš mnoho mozkových sil. Jsou spíše obtěžování než cokoli jiného.

Doom Eternal přetéká tajemstvím odhalit; Některé jsou zábavné sběratelské předměty a jiní jednoduše vylučují tradici. Nejdůležitější tajemství jsou upgrady a je jich spousta. Mods opět dává svým zbraním speciální schopnosti, na které se přepnete za běhu. Například bojová brokovnice může vystřelit lepkavé bomby nebo proměnit v plně automatickou zbraň. Tyto mody jsou chytré a dávají každému nástroji ničení rozhodně odlišný pocit. Můžete také sledovat tokeny pro upgrade těchto modů, což vám opět poskytne spoustu důvodů k plnému prozkoumání lineárních úrovní.

Oblek Slayer může být vylepšen jak pro bojové, tak pro kosmetické účely, což dále prohlubuje hru. Dokonce vám umožní vyladit tok hry sám přes runy. Tyto mocné kameny pomáhají hráči ve všem od vylepšené kontroly pohybu ve vzduchu až po zpomalení času na pokraji smrti a mnohem více. Všechny tyto systémy upgradu dělají obrovský rozdíl.

Na frontě pro více hráčů je Doom Eternal obrovským krokem zpět pro celou sérii. Nemůžete deathmatch, vytvořte si vlastní mapy a jedinou možností dostupné při spuštění je asymetrický zážitek 2V1 s názvem Battlemode. Je to v podstatě hra kočky a myš mezi zabijákem ovládaným člověkem a dvěma démony ovládanými lidmi. Slayer, který má veškerý svůj výstroj z kampaně, je kočka. Bitvy jsou zběsilé a hraní jako démoni jako Revenant a Mancubus je zábavné, ale na kostech této multiplayerové zkušenosti není moc masa a ve srovnání s dalšími nabídkami série se zmizí ve srovnání s dalšími nabídkami série.

Z bojového hlediska jste nemohli požádat o mnohem více z doom věčného. Řval to s vzrušením a jen se stále zvětšuje a zlepšuje se, jak to jde. Ano, trochu to zakopne v hádankách, ale hráči jsou často odměněni za to, že se snažili je rozbít. ID software byl opět relevantní doom s hrou 2016, a nyní se vývojář jasně baví ukázat hráčům, jak divoká může tato vize získat.

POJEM

Pokračování, které zmocňuje zabijáka zkázy s více zbraněmi, které používá k potrestání ještě větší a mrtvější démonické armády

GRAFIKA

Hra řval hladký klip a vypadá ďábelsky dobře. Síly zla jsou extrémně rozdrceny

ZVUK

Zvukový doprovod Micka Gordona je těžký, ale rytmy jsou chytlavé. Kontrabass také spojuje s srdečním rytmem hráče, když se boje krvavě

Hratelnost

Nové zbraně a nepřátelské typy přidávají k boji významné vrstvy složitosti. Je to rychlé, zábavné a nabité s odrůdou

ZÁBAVA

Hra 2016 nyní vypadá jako primer pro mnohem komplikovanější bitvu proti silám pekla

PŘEHRÁT

Doom Eternal

Doom Eternal, zabiják stojí na vrcholu hromady mrtvých démonů s kouřovým městem v pozadí

 Hellovy armády napadly Zemi. Staňte se zabijákem v epické kampani pro jednoho hráče, abyste dobyli démony v rozměrech a zastavili konečné zničení lidstva. Jediná věc, kterou se bojí. jsi ty.

Přívěsy a hraní

Xbox Series X Console Plus řadič

Optimalizováno pro Xbox Series X | S

Hry postavené pomocí vývojové sady Xbox Series X | S jsou navrženy tak, aby využívaly jedinečné schopnosti řady Xbox X | S. Představují bezkonkurenční zatížení, vizuální prvky, citlivost a snímky až do 120fps.

S vysokým dynamickým rozsahem
Rozlišení 4K
60 snímků za sekundu
Trasování paprsků
Inteligentní doručení
Prostorový zvuk Premium Dolby Atmos a DTS: X Zvuk

Výběr her k dispozici nebo brzy s Xbox Game Pass včetně Starfield, Cities: Skylines II, Lies of P a Forza Motorsport

Objevte svou další oblíbenou hru

Hrajte stovky vysoce kvalitních her s přáteli a navíc si užijte multiplayer konzoly online a členství v EA, vše za jednu měsíční cenu.

Co je nového s Doom Eternal

Horda příšer se vynoří z bodu tření a jsou připravena k útoku

Horde režim a aktualizace 6.66 K dispozici nyní

Zdarma všem hráčům! Zažijte zcela nový režim Horde Arcade, soutěžit v upgradovaném BattleMode 2.0 Multiplayer, uveďte své dovednosti na test se dvěma zcela novými hlavními úrovněmi, vydělejte nové kůže pro zabijáka a démony a další.

Doom Eternal, druhá část starověkých bohů, epická bitva mezi zabijáky a démony na skalnatém pekelném sstativě

Doom Eternal: The Ancient Gods – Druhá část

Zažijte epický závěr na ságu zabijáka. Odmítl jsi bohy a probudil se starověkého zla. Nyní se shromáždí rozptýlené sentinelové armády, obléhá si obléhání do poslední bašty pekla, prolomí stěny pevnosti a čelí samotnému temnému pánu. Vaše válka proti pekla končí zde. Získejte to hned

Starověcí bohové části první, doom věčný, zabiják stojí mezi hordou démonů s nataženými zbraněmi

Vaše válka neskončí ..

Zažijte epické pokračování v kriticky uznávaném zkáze věčné v první expanzi kampaně: Starověcí bohové-část první část. Zabíjení Khan Maykr zanechalo nerovnováhu moci, která ohrožuje veškeré stvoření. Legie pekla zbouraly nebesa a vyhrožovaly rozšířením jejich kontroly napříč rozměry. S pomocí starého spojence bojete se zpět do Urdaku a rozhodněte se o osudu vesmíru. Vaše poslání je nyní vaše vlastní. Získejte to hned

Herní funkce

Slayer se dívá přes rameno v těžkém kovovém obleku, osvětlený oblouk v pozadí

Úroveň hrozby zabijáků na maximum

Získejte přístup k nejnovější technologii zabíjení démonů s pokročilým praetorským oblekem Doom Slayer, včetně plamenometru namontované na rameni a zatahovací zápěstí na zápěstí na zápěstí. Upgradované zbraně, mody a schopnosti vás činí všestrannější než kdy jindy.

Obří rohaté monstrum zaútočí na hráče s pistolí připravenou

Unholy Trinity

Když jste mrtví, nemůžete zabíjet démony a nemůžete zůstat naživu bez zdrojů. Vezměte si, co potřebujete od svých nepřátel: Glory Kill Pro další zdraví, v účasti na brnění a démony řetězové pily, aby se zásobili municí.

Hráč vystřelí démonovou kostru zbraní

Nová třída (destruktivitelného) démona

Vyhladit více démonů než kdy předtím, každý s jedinečnými útoky a schopnostmi. Vrací se fanoušky fanoušků, zatímco horda zcela nového démonů se připojí k seznamu. Roztrhněte své oblíbené démony do jádra se systémem „Destructible Demons“ Doom Eternala.

Slayer bojovat s velkým monstrem se zbraněmi jako paže

Zadejte BattleMode

Nový zážitek z více hráčů 2 versus 1 postavený od základu v ID softwaru. Plně ozbrojený doom zabiják čelí proti dvou hráčům ovládaným démonům a bojuje s tím v nejlepším z pěti kola zápasu intenzivního boje první osoby.

Futuristická budova stojí za svěžími stromy a sochou, zatímco nad nadměrně se víří modré mraky

Nikdy předtím neviděl světy

Battle démoni ve vesmíru, v pekle a napříč rozměry, když bojujete za záchranu lidstva. Použijte ručně vyráběné prostředí, abyste při zkoumání epických úrovní získali navrch a deště na své nepřátele.

Podsvětí příšer a chrlí červená láva v doom věčném

Podrobnosti o hře

Zažijte konečnou kombinaci rychlosti a síly, když se roztrhnete přes rozměry s příštím skokem v boji proti push-forward, první osobě. Raze peklo, zachraňte lidstvo a objevte původ Slayer in Doom Eternal. Doom® Eternal je vyvinutá společností ID Software, přímým pokračováním k Doom®, vítězem nejlepší akční hry Game Awards z roku 2016. Doom Eternal vás poháněl IdTech 7 a nastavil na zcela nový zvukový doprovod pulzně, který složil Mick Gordon světy. HDR: Funkce HDR dostupná s podporovanými hrami a televizory. Xbox One X Enhanced: Vylepšené funkce pro Xbox One X podléhá uvolnění aktualizace obsahu. Informace o her v Xboxu.com/enhanced.

Dodatečné informace

Hodnocení čekající

  • Může obsahovat obsah nevhodný pro děti. Navštivte ESRB.Org pro informace o hodnocení.