Dopad Genshin: Jak porazit manifestace Thunder | The Nerd Stash, Thunder Manifestation – Genshin Impact Guide – IGN

Všechny interaktivní mapy a umístění

Thunder Manifestation je nový nepřítel Inazuma Boss z Dopad Genshin 2.1 Aktualizace. Budete muset porazit a nakonec farmovat tento Oceanid Lookalike, abyste získali korálkový charakter bouřkových korálků, aby se vyrovnaly dvě postavy Inazuma, Raiden Shogun a Kujou Sara. Zde můžete najít a odemknout manifestace Thunder a také nejlepší strategie k porážce Dopad GenshinŠéf.

Dopad Genshin: Jak porazit manifestace hromu

Dopad Genshin: Jak porazit manifestace hromu

Thunder Manifestation je nový nepřítel Inazuma Boss z Dopad Genshin 2.. Budete muset porazit a nakonec farmovat tento Oceanid Lookalike, abyste získali korálkový charakter bouřkových korálků, aby se vyrovnaly dvě postavy Inazuma, Raiden Shogun a Kujou Sara. Zde můžete najít a odemknout manifestace Thunder a také nejlepší strategie k porážce Dopad GenshinŠéf.

Kde najít manifestace hromu Dopad Genshin

Dopad Genshin: Jak porazit manifestace hromu

Nejprve, abyste odemkli manifestace Thunder, musíte dokončit řetězec Quest Quest „Seirai Stormchasers“. Chcete -li začít poněkud zdlouhavý úkol, který zahrnuje průzkum a několik hádanek, jděte do Katheryn v Inazumě. Bouře uprostřed ostrovů Seirai se vyjasní poté, co jste skončili s úkolem a manifestace Thunder se objeví na vrcholu Amakumo Peak. Než budete odemčeni jeho světová verze Světové šéfy, budete muset porazit manifestace Thunder.

Zde jsou všechny položky, které lze zrušit manifestací Thunder:

 • Sady artefaktů:
  • Cestovní lékař
  • Instruktor
  • Exil
  • Modlitby za moudrost
  • Finále Gladiator
  • Wandererova skupina
  • Bouřkové korálky
  • Vajrada Ametyst Sliver
  • Vajrada ametyst kunk
  • Fragment Vajrada ametyst
  • Vajrada Ametyst Gemstone

  Doporučené postavy, které snadno porazí manifestace hromu Dopad Genshin

  Dopad Genshin: Jak porazit manifestace hromu

  . Dost vtipné, to znamená postavy ze 2.1 Aktualizace, Raiden Shogun a Kujou Sara, stejně jako Beidou, jsou prakticky zbytečné. Vykopte je a vybírejte postavy s prvky pyro nebo kryo nebo místo uživatelé luku a katalyzátoru. Jejich útoky na dálku a/nebo schopnosti navádění se ukážou užitečné, protože manifestace Thunder se rád vznáší vysoko a musíte se často vyhnout jeho útokům.

  Ranged Pyro/Cryo Mít štít Léčitel/podpora
  Ayaka Diona Barbara
  Jantar Dilic Ningguang Bennett
  Childe Ganyu (Elemental Burst) Noelle Diona
  Ganyu (Elemental Burst) Hu Tao Jean
  Kazuha
  Sacharóza
  Tartaglia
  Yanfei
  Yoimiya
  1. Traveler (Geo)
  2. Jantar
  3. Xiangling
  4. Aloy
  1. Yanfei
  2. Xinyan
  3. Ningguang
  4. Bennett/Suchrose
  1. Dilic
  2. Kazuha
  3. Yoimiya
  4. Ayaka

  Vzory útoku na manifestace hromu

  • Letí do vzduchu a uvolňuje několik pulzujících elektro sond kolem arény, což způsobuje poškození elektrika. Thunder Manifestation získá 25% vztek, pokud vstoupí do rozsahu jedné z sond při pulzu.
  • Provádí náhodné údery blesku kolem arény.
  • Po dosažení 75% HP uvolní plnou elektroeckou vlnu a automaticky vstoupí do rozzuřeného režimu (pokud není rozzuřeno).
  • Může teleportovat.
  • Kadeř se nahoru a otáčí se křídly a rychle se krájí dopředu.
  • Letí do vzduchu a řve a vysílá obrovské účinky elektro rázové vlny.
  • Předvolání dvě stěny blesku, které se rychle blíží vaší poloze.
  • Vystřelí pět sad elektrického peří.
  • Mouchy a přemístění poblíž hranice arény, pak se ponoří vpřed v přímé linii.
  • Letí nahoru a zavolá na vaši pozici několik bleskových šroubů. Šrouby zasáhnou v kruhové oblasti a pro každou vlnu zasáhnou třikrát.
  • Nabíjí se a zacílí hráče s Thunder Circle na krátkou dobu. .

  Každý hráč, který je zasažen útoky manifestace Thunder, zamkne pozornost šéfa na tento konkrétní cíl.

  Strategie poražení hromového projevu v Dopad Genshin

  Thunder Manifestation je vyroben z čisté elektrické energie a zcela imunní vůči všem elektrickým útokům. . Thunder Manifestation se však také rád rychle pohybuje a někdy se vznáší příliš vysoko, takže znaky luku a katalyzátoru jsou v tomto boji účinnější.

  Jako nepřítel šéfa má manifestace hromu obrovské množství HP a hodně se vyhýbá. Jako takový se snažte nespěchaně spěchat a jen to hrát bezpečně. Jděte do přírůstkového poškození, jakmile jste si jisti oknem příležitosti. Začíná boj v ne Rozzuřený stav a uvolní pouze sondy a příležitostné rázové vlny, z nichž se můžete snadno dostat ven. Přesto se pokaždé, když dostanete hit Thunder Manifestation, rozzuřený bar se pomalu vyplní. .

  Jakmile bude rozzuřený, manifestace Thunder zahájí extrémně silné útoky, které způsobí masivní poškození. Například elektronické stěny vás mohou snadno zabít v 1-2 hity. Využijte krystalizujte pomocí geo znaků ke generování elektropoinků pro zmírnění svých útoků. V tomto okamžiku se manifestace hromu také rád teleportuje po celé aréně. Dashing nebo se pohybuje za sebou skrze sprinting se vyhýbat přímo kolem jeho velkého útoku nebo po jednom z jeho otvorů by měl zabránit v teleportu.

  A jak je uvedeno výše, pozornost manifestace Thunder může být uzamčena konkrétnímu hráči, pokud budou zasaženi. Tuto strategii můžete zneužít v kooperativní hře, kde přehrávače tanků upoutají pozornost šéfa, zatímco jiní se bezpečně zaměřují na útok na manifestaci hromu.

  Genshin Impact Guide – Jak porazit oživující kryo regin

  Dopad Genshin je k dispozici na PC, Android, iOS, PlayStation 4 a PlayStation 5 platformách.

  Thunder Manifestation

  Dopad Genshin

  Tento průvodce dopadem Genshin obsahuje informace o tom, jak porazit šéfa, Thunder Manifestation umístěné v Inazumě. Thunder Manifestation je šéf zamčený za světovým úkolem. Tato příručka navíc poskytne také několik tipů a triků, které vám pomohou snížit manifestaci hromu, jakož i nabízené odměny.

  Thunder Manifestation je boj šéfů, který je mnohem nimbler než váš průměrný šéf světa. Může se přiblížit přes bojiště s jeho točením pohybem a může rychle obsadit elektro dovednosti, aby vás udržel na uzdě. Pokud máte potíže s tím, jak to kvůli tomu, jak rychle se pohybuje, můžete použít uživatele luku jako Yoimiya nebo Ganyu, abyste měli snadnější čas.

  Místo manifestace hromu

  Thunder Manifestation se nachází na ostrově Seirai a je k dispozici pouze po dokončení seirai Stormchasers World Quest.

  Thundering Manifestation Location.png

  Thunder Manifestation je velmi složitý šéf světa, aby bojoval kvůli jeho nimbleness. Jsme tu proto, abychom vám dali několik tipů, jak porazit manifestace hromu. Pro přípravu si musíte být docela jistí, že se uhýbáte, pokud nemáte postavu, která vám může poskytnout štíty.

  Fáze jedna

  První fáze bitvy je velmi krátká, tato fáze začíná ve chvíli, kdy spustíte boj. Thunder Manifestation se vás pokusí zasáhnout bouřkami, takže se snažte vyhnout je.

  Hromové manifestace první fáze.png

  Thunder Manifestation je zranitelný po celou dobu, kdy to dělá, takže se můžete pohybovat nahoru a zasáhnout ho, zatímco se snažíte vyhnout se všemu hromu, aby vás zasáhl.

  Druhá fáze

  Toto je hlavní fáze a trvá až do zbytku boje. Thunder Manifestation má 3 tahy, o kterých musíte být opatrní.

  • Elektro hranol
  • Spinning Attack
  • Elektro

  Elektro Hranotí útok je naváděcí tah, zatímco za vámi přichází obdélníkový tvar elektroe. Způsob, jak se s tím vypořádat, je jen utéct. Nepřesunujte se nahoru a nezaútočte na manifestaci Thunder a zároveň se tímto útokem pronásledují, pokud si nejste jisti svými štíty.

  Thunder Manifestation Electro Prism.png

  Spinning Attack je tah s krátkým navíjením. Stejně jako název napovídá, Thunder Manifestation se točí jako beyblade a pomlčka k vám, aby vás pokusila zasáhnout. Můžete to tankovat svými štíty nebo se prostě jednoduše vyhnout, abyste se ujistili.

  Elektrová zeď je tah, kde z obou stran vaší postavy pocházejí dva elektronické vedení a vy byste se museli přesunout z cesty, abyste se vyhýbali. Jednoduše pomlžte nebo tank s štítem, pokud je to sebevědomí.

  To je do značné míry! Opláchněte a opakujte druhou fázi a měli byste být schopni porazit manifestace hromu!

  Thunder Manifestation Rewards

  Zde jsou potenciální odměny po porážce Thunder Manifestation:

  • VAJRADA AMETHYST ASCENSION CRYSTALS (v závislosti na světové úrovni se mohou pohybovat od fragmentů po drahokamy)
  • Cestovní artefakty lékaře
  • Artefakty instruktorů
  • Exilové artefakty
  • Modlitby za moudrost
  • Gladiátorovy finálové artefakty
  • Wandererovy skupiny artefaktů