Dopad Genshin: Všechny bannery unikly z verze 3.1 až 3.3; Venti, Eula, Childe, Yae Miko, Raiden a další, abyste získali opakování, genshin dopad 3.1 Bannerová fáze jedna čtyři hvězdičky potenciálně úniku | Načtení

Genshin Impact 3.1 bannerová fáze jedna čtyři hvězdičky potenciálně prosakují

Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. V současné době pokrývá spoustu dopadu Genshin na weby, jako jsou Gamespot a PCGamesn.

Dopad Genshin: Všechny bannery unikly z verze 3.1 až 3.3; Venti, Eula, Childe, Yae Miko, Raiden a další, abyste se znovu objevili

Dopad Genshin: Všechny bannery unikly z verze 3.1 do 3.3; Venti, Eula, Childe, Yae Miko, Raiden a další, abyste se znovu objevili

Jak bylo uvedeno dříve, nedávné spekulace a úniky dopadu Genshin naznačovaly, že Eula by mohla být znovu opětovném opětovnému opětovnému spuštění spolu s Archons také na druhých bannerech v nadcházejících verzích. Nyní se vynořily netěsnosti online, které odhalují každou postavu, která bude uvedena na omezených bannerech z verze 3.1 do verze 3.3.

Genshin ovlivňuje nové postavy z verze 3.1 do verze 3.3

3.1:
Nové postavy: Cyno, Nilou, Candace
Rerun Factors: Venti, Eula

3.2:
Nové postavy: Nahida, Layla
Znovuzrušené postavy: yae, childe

Tyto úniky jsou považovány za spolehlivé, protože prázdné úniky dříve odhalily přesné informace.

Verze 3.1 uvidí Cyno, Nilou a Candace

Společnost Cyno, Nilou a Candace byla odhalena společností Hoyoverse v rámci Drip Marketing. Candace je čtyřhvězdičková postava, zatímco ostatní dva jsou 5 hvězdiček.

Verze 3.2 představí Nahida a Layla

Nahida, který je Dendro Archon ze Sumeru, bude nejnovější postavou Archon, která bude k dispozici ve verzi 3.2. Spolu s ní přijde Layla, která se říká, že je uživatel čtyřhvězdička Cryo Sword. Ještě o ní není k dispozici mnoho informací.

Konečně, verze 3.3 představí Scaramouche jako Wanderer a Faruzan

Scaramouche se konečně stane hratelným ve verzi 3.3 Jak Wanderer a předchozí úniky navrhly, že jeho design také obdrží generální opravu a místo toho použije anemo vidění. Faruzan se říká, že je čtyřhvězdičkovým uživatelem Anemo Bow, který by údajně fungoval jako podpůrná postava pro Wanderera.

Opakuje se z verze 3.1 do verze 3.3

Opakování části úniků je prozatím považováno za spekulace a mohou se změnit.

Venti, Eula ve verzi 3.1

Pokud se „Archon Marathon“ spekuloval dříve, pak se ukáže být pravdivý, pak po Zhongliho opakování ve verzi 3.0, měli bychom vidět, jak se ve Venti přivádí na omezeném banneru. Ve stejné aktualizaci se říká, že Eula je důležitá pro úkol události, a proto také obdrží opakování.

Yae Miko, Childe ve verzi 3.2

Yae Miko se objeví v události ve verzi 3.2, který byl také potvrzen jiným spolehlivým únikem, Ubatcha. Její vzhled bude mít spojení s Layla. Miko, spolu s Eula, je uveden v Obchodu Play Store a App Store Images ve hře, což zvyšuje spolehlivost této spekulace. Childeův opakování je splatné ve hře a je spekulováno, že dorazí ve verzi 3.2.

Kromě nových znaků,
Yoimiya a Childe jsou zapojeni do akce společně. Vlastně trochu roztomilá zábava.
YAE je zapojena do jiné události také s Layla.

– Ubatcha (@ubatcha1) 4. září 2022

Albedo, The Raiden Shogun a Ayaka ve verzi 3.3

Albedo by mohl být zapojen do akce ve verzi 3.3. Raiden by mohl být součástí Archon Marathon.

Genshin Impact 3.1 bannerová fáze jedna čtyři hvězdičky potenciálně prosakují

Genshin Impact 3.1 Banner fáze jedna čtyři hvězdičky: Candace

Genshin Impact 3.1 je na nás a fanoušci se budou chtít dostat své rukavice na nedávno oznámené postavy Genshin Impact Cyno a Candace, spolu s Venti, kteří se vrací za jeho třetí opětovnou spuštění. The Genshin Impact 3.1 Bannerová fáze jedna čtyři hvězdičky doprovázející Candace zůstaly záhadou, i když to již nemusí být, pokud nová zpráva od spolehlivého komunitního úniku „prázdná“ drží vodu.

Podle Blank, Genshin Impact 3.1 Bannerová fáze jedna čtyři hvězdička bude Candace, Kuki Shinobu a Sayu.

Shinobu poprvé dorazil s Oni’s Royale Arataki Itto Re-Run Banner v červnu. Zástupce vůdce Aratakiho gangu je první a jedinou elektrovou podporou v hitu ARPG, což z ní činí jedinečný vyzvednutí. Pokud se chystáte přitáhnout Shinobu, určitě se vyzbrojte tím nejlepším dopadem Genshin dopad Kuki Shinobu se staví dopředu.

Mezitím se Sayu neviděla od dubna, kdy vystupovala na volavém soudu Kamisato Ayaka Re-Run Banner. Stejně jako Shinobu je Sayu nejlépe využíván jako podpůrná postava, která v tomto slotu na banneru dává dvě solidní možnosti.

Samozřejmě vezměte všechny a všechny úniky s obří špetkou soli jako obvykle, i když Blank’s Track Rekord byl obvykle s těmito věcmi v souladu.

Více z načtení

Aaron Down, když Aaron nestřílí prsty na nohou MW3 nebo ve Starfield Hole, zjistíte, že předstírají, že jsou v LOL Worlds v League of Legends, nebo si prožijte své dny nedělní ligy ve FC 24 (on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ Ony).

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Únik dopadu Genshin odhaluje čtyřhvězdičkové postavy přicházející ve 3.1 bannery

Únik dopadu Genshin odhaluje čtyřhvězdičkové bannerové postavy přicházející v 3.1: Anime Girl se zeleným vlasy a maskou

Tento nový únik dopadu Genshin je uvedeno tři čtyřhvězdičkové postavy, které se v první polovině Anime RPG verze 3 připojí k Cyno a Venti.1 bannery. Hoyoverse již oznámila, že Candace se připojuje k seznamu jako novou čtyřhvězdičkovou postavu, a nyní se zdá, že se k ní připojí Kuki Shinobu a Sayu na nadcházejících bannerech postavy.

Pro ty, kteří si neuvědomují, je Candace uživatelem vodního pletiku, Shinobu je elektrický meč wielder a Sayu používá Anemo a Claymores. Ještě o Candace zatím moc nevíme, ale Shinobu je léčitel mimo pole, který se upravuje s elementárním mistrovstvím, takže může dobře pracovat s Cyno. Sayu je také léčitel mimo pole a její schopnost skartovat odpory s Anemo bude pravděpodobně také doplnit Cynoův styl hry.

Informace o banneru pocházejí ze známého Genshin Leaker Blank, který sdílel seznam v tweetu. Byly také odhaleny pětihvězdičkové možnosti banneru zbraně, ačkoli tato informace byla potvrzena uvnitř neshody Wangsheng Funeral Parlor-server známý pro úniky a obecné diskuse o Genshin.

Vypadá to, že elegance konečného luku a personál Scarlet Sands Poarm bude dvě pětihvězdičkové zbraně v první polovině Genshin Impact verze 3.1. První z nich je fantastický luk pro Venti, který poskytuje energetické dobití, zatímco ten druhý je nový Polearm, který bude pravděpodobně Cyno nejlepším možností v řeči, vzhledem k načasování jeho vydání.

Jak vidíte, ve verzi 3 je toho hodně, co je třeba zatáhnout.1 Aktualizace. Nezapomeňte využít výhody Primohemů zdarma a různých nových herních akcí, které jsou na cestě, zejména od 3.1 je o jeden týden kratší než většina ostatních aktualizací. Pokud máte štěstí, můžete dokonce zadat nadcházející kvízovou show pro potenciálně obrovskou výplatu.

Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. V současné době pokrývá spoustu dopadu Genshin na weby, jako jsou Gamespot a PCGamesn.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.