DOTA Underlords: Sezónní systém – říjen 2019 | Esports Tales, Dota Underlords: Vysvětlená hra na hodnocení

DOTA Underlords: Vysvětlená hra na hodnocení

Po tomto období kalibrace můžete očekávat, že vaše hodnocení bude pečlivě sledovat s vaším glickem, s jednou námičkou. Bez ohledu na to, jak daleko by váš glicko mohl klesnout, nesnižujeme vaše hodnocení pod hlavní hodností. Vstoupíte do Matchmaking pomocí nemodifikovaného Glicka, ale neztratíte odznak pod touto podlahou.

DOTA Underlords: Sezónní systém – říjen 2019

DOTA Underlords: Sezónní systém - říjen 2019

Pořadový systém v DOTA Underlords se skládá z 8 řad rozdělených na 5 úrovní. Zjistěte informace sdílené vývojáři Valve Bruno Carlucci a Jeff Hill v systému MMR.

Tento článek budu aktualizovat v průběhu času včetně všech informací, které máme v hodnocení a distribuci.

Beta sezóna

Říjen 2019

Velká aktualizace vydaná 24. října masivně vylepšila hru, ale hodnocený systém se nedotkl.

Když se tato aktualizace zavede, bude hraná hra na několik hodin deaktivována. Jakmile jsme nastavili naživo, pozice hráčů budou trochu komprimovány jako součást nové aktualizace.

Srpen 2019

Nový hodnocený systém

Aktualizace č. 213 vydaná 1. srpna přinesla několik změn do systému DOTA Underlords Rank. Shrneme je.

Nyní existují dvě fronty multiplayerů: Režim Casual and Setked.

Neformální

 • Budete se shodovat s odpůrci vaší stejné úrovně dovedností.
 • Můžete se stát sólo nebo s přáteli.
 • Hry hrané v tomto režimu neovlivňují vaši hodnost.

Hodnoceno

 • Vaše hodnost se používá k nalezení soupeřů.
 • Noví hráči budou muset odemknout režim hraním 5 příležitostných her.

Poznámka: Denní výzvy a úspěchy lze získat v obou herních režimech.

Získávání a ztráty hodnosti

 • Dříve byste získali a ztratili hodnost v závislosti na vašem umístění a řadách vašich soupeřů, zatímco nyní Vaše hodnocení se změní pouze na základě toho, kde skončíte v hodnoceném zápase.
 • Pořadí je označeno číslem, takže si můžete zkontrolovat svá vylepšení po každé hře.
 • Kdykoli dosáhnete další menší pozice, dostanete bonusové body.
 • Stejně jako předtím, nemůžete klesnout pod hlavní hodnost po dosažení.

Níže uvedený obrázek ukazuje hodnotné body, které získáte/prohrajete na základě vašeho umístění v zápase, a pořadové body potřebné k dosažení určité pozice.

Pořadí body podle umístění a pozice - ventil

Hodnocené večírky

Vývojáři DOTA Underlords si jsou vědomi toho, že večírky v hodnocení by mohly být zneužívány k využití hodnoceného systému, takže ukládají určité limity, aby jim zabránily:

 • V režimu se hodnotí pouze večírky až tří hráčů.
 • Pokud členové strany nemají stejnou hodnost, nejvyšší pozice se používá pro dohazování.
 • Při hraní na večírku získáte a ztratíte jiné množství pozic.
Umístění 1 2 3 4 5 6 7 8
Strana 2 +88 +63 +33 0 -33 -63 -88 N/a
Strana 3 +75 +50 +15 -15 -50 -75 N/a N/a

Tabulka nezahrnuje 8. místo, protože při hraní na večírku se vaše umístění počítá relativní pouze s členy bez strany. Například, pokud se dva přátelé večítají a první, který bude vyloučen, skončí celkově na 4. místě, jeho hodnost by se zvýšila o 33.

Pán bílé věže se mění

Po zavedení nového systému s hodnocením nového hráče si několik hráčů stěžovalo, že pozice Lord of White Spire se vyvinula do seznamu hráčů, kteří hrají nejvíce podložky Dota.

Vývojáři vydali řešení s aktualizací 14. srpna: Nyní je skóre Lord of White Spire Aktualizováno pomocí standardního vzorce Elo.

V tomto systému závisí počet získaných nebo ztracených pořadových bodů na dovednosti vašich protivníků. Čím vyšší je vaše hodnocení ve srovnání s vašimi protivníky, tím více máte v sázce: výhra povede k menšímu nárůstu a ztráta povede k většímu poklesu.

Kromě toho je možné, že se skóre pořadí klesne při umístění 4. nebo vyššího a zvýšení při umístění 5. nebo níže, v závislosti na hodnocení hodnocení vašich soupeřů.

 • Hráči šéfů BISS budou i nadále používat starý systém, i když čelí lordům hráčů bílých věží ve svých hrách.
 • Strany jsou stále povoleny a vaši přátelé mohou najít pány ve svých zápasech.
 • Stejně jako dříve, hráči na stejné straně neovlivňují hodnost druhého.

Červen a červenec 2019

Neexistuje neformální fronta, takže každý zápas pro více hráčů je hodnocená hra.

Beta sezóna bude trvat několik měsíců a bude uzavřena spuštěním první konkurenční sezóny, která přinese novou rotaci hrdinů, aliancí a předmětů.

V pěti úrovních je celkem osm řad:

 • Povýšenec
 • Grifter
 • Psanec
 • Vynutit
 • Pašerák
 • Poručík
 • Šéf
 • Velký šéf

DOTA Underlords Beta Season Rank Medaile - Wykrhm Reddy

Underlords používá upravené skóre Glicko1

Vývojář ventilu Jeff Hill poskytnuty podrobné informace o tom, jak funguje systém hodnocení Dota Underords:

Počáteční kalibrace

„Podlody vnitřně sledují vaši dovednost pro dohad pomocí upraveného skóre Glicko1.

Abychom představili svou hodnost, kalibrujeme skóre pořadí, které se konverguje s vaším glickem po kalibrační období, které je v průměru kolem 25 her. Toto skóre pořadí je to, co vám dává odznak, takže během tohoto období kalibrace uvidíte, že úroveň odznaku roste poměrně často.

Po tomto období kalibrace můžete očekávat, že vaše hodnocení bude pečlivě sledovat s vaším glickem, s jednou námičkou. Bez ohledu na to, jak daleko by váš glicko mohl klesnout, nesnižujeme vaše hodnocení pod hlavní hodností. Vstoupíte do Matchmaking pomocí nemodifikovaného Glicka, ale neztratíte odznak pod touto podlahou.

Cítili jsme, že to byla rovnováha mezi tím, že jsme nechali padat vaši hodnost kvůli ztrátě pruhu, a přímo ztracením pocitu úspěchu, kterého jste dosáhli z vyššího vrcholu skóre v sezóně.“

 • Během prvního 25 her, Systém zjistí úroveň vaší dovednosti se skóre skryté úrovně dovedností, takže hodnost bude hodně kolísat. Po kalibraci bude trvat déle, než se postaví.
 • Medaile pořadí označuje „vrchol vaší dovednosti během sezóny“. Po získání určité medaile si ji ponecháte jako nejlepší úspěch pro aktuální sezónu (poté nezávisle na svém výkonu).
  • Ztráta her sníží vaše skryté MMR i vaši úroveň, ale Váš odznak profilu se nespadne pod hlavní hodnost: Grifter, Outlaw, Enforcer atd.

  Rekalibrace na konci sezóny

  „Všechny tyto hodnoty budou každou sezónu rekalibrovány způsobem, který musí být ještě určen. Téměř jistě to bude systém typu „měkkého resetu“, kde na Glickos otevíráme nejistotu, a tvrdě resetuje skóre pořadí, aby váš odznak nechal rekalibrovat pro sezónu.“

  • Na konci sezóny dojde k měkkému resetu, který opět přidá k vašemu skóre dovedností určitou nejistotu.
  • Odznak medaile bude tvrdě resetovat, takže si budete moci vydělat nový.

  Kelímek obrazovky pro zatížení světla pro kotl - ventil

  Získávání a ztráty hodnosti

  Jeff a Bruno také vysvětlili, jak systém počítá, pokud bychom měli na konci zápasu získat nebo ztratit hodnost.

  Shrnutí, hra předpovídá, kde se odhaduje, že skončí, a získáme nebo ztratíme MMR v závislosti na našem skutečném umístění.

  Závisí to na řadách všech hráčů ve hře, na vašem konečném umístění a hodnotě nejistoty vaší pozice (jak stabilní je vaše hodnost). Není to tak jednoduché jako Top 4 / Bottom 4, protože můžeme získat mnohem více údajů o vaší dovednosti z vašeho konečného hodnocení než jen jednoduché w / l. ”

  – Jeff Hill – vývojář Valve

  Existují Několik faktorů ve hře:

  • „Skutečná“ hodnost všech hráčů ve hře.
   • Nezapomeňte, že každý profil hráče zobrazuje vrcholový sezónní odznak, ale jejich skutečný MMR může být nižší.

   Můžete o tom zhruba přemýšlet o tom: Na základě svého glicka a vašich soupeřů se očekává, že umístíte někde mezi 1 a 8. Pokud přepravujete, je pravděpodobnější. Pokud skončíte na druhém místě a byli jste nejlepším hráčem ve hře s velkým rozpětím, můžete ztratit nějakou hodnost. ”

   – Bruno „Bruno“ Carlucci – vývojář ventilů

   Zatím nevíme přesnou distribuci hodnosti, procento hráčů na každé úrovni, a pokud je nejvyšší hodnost otevřená nebo omezena pouze na nejlepších 100/200 hráčů, ale Dota podloží je stále v beta beta a doufejme, že Valve poskytne správné API pro shromažďování dat v budoucnu.

   Více článků DOTA Underlords:

   • Seznam synergie aliancí hrdiny
   • Nejlepší jednotky DPS Hero
   • Velikost bazénu hrdiny
   • Nejlepší položky seznam úrovní
   • Seznam opravných poznámek podložky

   Obrázek záhlaví (Acid Hydra nakládací obrazovka pro Venomancer): Valve

   Vincenzo “Skulz” Milella

   Vincenzo je spisovatel esports s deseti lety zkušeností. Bývalý redaktor hlavního ředitele pro Natus Vincere, vytvořil obsah pro DreamHack, Faceit, Dotafire, 2p a další. Následujte ho dál Cvrlikání a Facebook.

   DOTA Underlords: Vysvětlená hra na hodnocení

   DOTA Underlords: Vysvětlená hra na hodnocení

   Dota: Underlords přidal systém hodnocení pro zbrusu nový Autobattler Valve a my máme vše, co potřebujete, abychom vyšplhali na žebřík.

   • 1 DOTA: Vysvětlil systém hodnocení podložky
    • 1.1 DOTA Underlords řady
    • 1.2 Valve hovoří o systému hodnocení

    DOTA: Vysvětlil systém hodnocení podložky

    Ve většině her hráči získávají více bodů MMR, když dokončí hru na prvním místě. V případě podloží Dota jsou však první čtyři hráči v jakémkoli zápase považováni za vítěze. Samozřejmě, čím vyšší hráči umístí, tím více bodů dostanou. Naopak, pokud se ocitnete v dolní části čtyři, připravte se na ztracení bodů MMR.

    V současné době Valve zvažuje každý jednotlivý zápas v multiplayeru A hodnocenou shodu. Poté, co to bylo řečeno, samotná beta sezóna bude trvat jen pár měsíců. Ve skutečnosti je naplánováno skončit, jakmile začne oficiální konkurenční sezóna, která s největší pravděpodobností přinese tuny změn, jako jsou noví hrdinové, rotace atd.

    Dota podložky řady

    Existuje celkem osm řad, které mají různé úrovně.

    Hráči mohou vyšplhat po žebříčku, kdykoli ve svých zápasech skončí. Abychom však unikli „pekla Elo“ zvané „Upstart“, hráči mají bonus – nejlepších šest. To znamená, že v upstarts hra udělí MMR MMR prvním šesti hráčům v zápase místo obvyklých prvních čtyř. To umožňuje hráčům rychle rychle stoupat.

    Kvalifikované západoevropské týmy – Analýza regionu Ti 12

    Každá výše uvedená pozice má pět úrovní. Hráči mohou zkontrolovat, jak vysoká je hodnost soupeřů, když se podíváme na malý symbol pod jejich praporem. Čím propracovanější je symbol, tím vyšší pozice bude hráč!

    Dobrá věc je, že hodnocený systém funguje podobně jako ten v Dota 2. Místo zahájení však získáte symboly. A co víc, jakmile dosáhnete určité pozice, nebudete moci klesnout pod ní, i když jste chtěli. Toto je opět další podobnost s systémem hodnocení Dota, i když to bylo vždy poněkud kontroverzní.

    Valve hovoří o systému hodnocení

    Zde je to, co prohlášení Valve o systému hodnocení:

    „Podlody vnitřně sledují vaši dovednost pro dohad pomocí upraveného skóre Glickoi 1. Abychom představili svou hodnost, kalibrujeme skóre pořadí, které se konverguje s vaším glickem po kalibrační období, které je v průměru kolem 25 her. Toto skóre pořadí je to, co vám dává odznak, takže během tohoto období kalibrace uvidíte, že úroveň odznaku roste poměrně často.“

    Jakmile se nové aktualizace začnou kopat, očekávejte více informací o tomto. Mezitím nezapomeňte chytit všechny nadcházející kvalifikace pro TI 9, protože určitě budou smrtící. Pokud si nechcete nechat ujít žádnou z nejnovějších zpráv ESPORTS, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Twitteru.