Dragon S Dogma 2 Datum vydání Spekulace, úniky, aktualizace dev a další | Ginx Esports TV, Dragon’s Dogma 2: Přívěsy, úniky, zvěsti a vše, co víme – Dexerto

Dragon’s Dogma 2: přívěsy, úniky, zvěsti a všechno, co víme

Dlouho před oznámením oficiálního Dragon’s Dogma 2 byly po kybernetickém útoku zveřejněny dokumenty pro únik Capcom na konci roku 2020, což uniklo existenci Dragon’s Dogma 2.

Dragon’s Dogma 2 Datum vydání Spekulace, úniky, aktualizace dev a další

Wessel Minnie

EA FC24 Průvodce

Všechno, co potřebujete vědět o Dragon’s Dogma 2, od spekulací s datem vydání po úniky, zprávy, tým Dev a motor, na kterém je postaven.

Dragon's Dogma 2 Datum vydání Spekulace, úniky, aktualizace dev a další

Deset let po vydání Dragon’s Dogma, ARPG od Capcom, který viděl, jak se objevil, prozkoumal rychlý fantasy svět Gransys, byl Dragon’s Dogma 2 oficiálně oznámen 16. června 2022 během Showcom Capcom.

Fanoušci dychtivě hledali jakýkoli šrot informací o Dragon’s Dogma 2 od oficiálního oznámení hry. Tento aktuální článek sdílí vše, co víme o Dragon’s Dogma 2, včetně členů týmu Dev, motoru, na kterém je stavěn, spekulace s datem vydání a některé vzrušující úniky.

Aktualizováno 4. září 2023: Tento článek byl aktualizován a zkontrolován pro nejnovější zprávy a úniky Dragon's Dogma 2 '.

Nejnovější Dragon’s Dogma 2 News & Leaks

4. září 2023: Dragon’s Dogma 2 Demo příchozí na TGS 2023
10. července 2023: Připojte se k pěšci!

Popis z oficiálních webových stránek Dragon’s Dogma poznamenává, že: „Na vaší cestě se k vám připojíte pěšáci, tajemné jiné světové bytosti, v tak jedinečném dobrodružství, budete se cítit, jako by byli doprovázeni jinými hráči, zatímco na vlastní dobrodružství.”

25. května 2023: Podívejte se na přívěs prvního draka!
2. května 2023: Zkontrolováno, zda na jakékoli nové informace Dragon’s Dogma 2.

Zkontrolovali jsme, ale nenašli jsme žádné nové informace, které Dragon’s Dogma 2. Budeme pokračovat v hledání, takže zůstaňte naladěni!

3. dubna 2023: Lidé se pro Dragon’s Dogma 2 medializovali!
6. února 2023: Zkontroloval jakékoli nové informace o Dogma 2 Dragon’s Dogma 2.

Zkontrolovali jsme, ale nenašli jsme žádné nové informace, které Dragon’s Dogma 2. Budeme pokračovat v hledání, takže zůstaňte naladěni!

4. ledna 2023: Šťastný nový rok pro fanoušky Dragon’s Dogma 2!
8. prosince: Sledujte ceny Game Awards 2022 Live!

Neexistuje téměř žádná šance, že se Dragon’s Dogma 2 objeví na herních cenách 2022, ale nic není nemožné.

Nalaďte se v The Watch The Game Awards 2022 prostřednictvím Stream YouTube vložený níže. Zahajuje 8. prosince v 19:30 ET / 16:30 PT a 9. prosince v 00:30 GMT.

DATE DOGMA 2 DATUM DATUM SPECIKACE A PLATFORMY

Drak

V době psaní neexistuje žádné oficiální potvrzené datum vydání pro Dragon’s Dogma 2, ale v tomto článku najdete všechny (pokud existují) informace, které vývojář sdílel, a také některé spekulace od Ginx, kdy jsme mohli vidět spustí to.

Když se podíváme na veterána Capcom a Dragon’s Dogma Game Director Hideaki Itsunoův předchozí titul a když byl oznámen, můžeme mít hostující o vydání okna Dragon’s Dogma 2.

Devil May Cry 5 byl vyhlášen v červnu 2018 a byl vydán v březnu 2019, tak méně než rok. Dragon’s Dogma 2 proto může mít cíl uvolnění Q1 nebo Q2 2023, ale může to být mnohem později.

Pokud jde o platformy, na kterých bude hra vydána. Očekáváme však, že Dragon’s Dogma se uvolní na konzolích Xbox i Playstation, PC a Switch, protože není slovo o žádné exkluzivitě dohody.

Jak dlouho se vyvíjí Dragon’s Dogma 2?

Drak

Vzhledem k tomu, že Devil May Cry 5 byl propuštěn v březnu 2019, vývoj Dragon’s Dogma 2 pravděpodobně trvá více než tři roky, protože Hideaki Itsuno nebyl jmenován v žádném jiném projektech.

Musíme zvážit, že vývoj mohl být zahájen až po vydání speciálního vydání Devil May Cry 5 v listopadu 2020.

Video „10 let Dragon’s Dogma“ výše, které nakonec představuje dlouho očekávané oznámení od Hideaki Itsuno, které dramaticky sundá bundu, aby odhalil tričko Dragon Dogma 2.

Jediná věc, kterou víme jistě, je, že hra je ve vývoji, ale ve které fázi vývoje zůstává nejistá. Nemůžeme si pomoci, ale přemýšlíme, jestli budeme slyšet více o Dragon’s Dogma na The Game Awards 2022, který se koná 8. prosince.

Dragon’s Dogma 2 používá RE Engine

Engine RE je absolutní zvíře rozvojové sady nástrojů, která poháněla jako Devil May Cry 5 a Resident Evil Village.

Poslední hra Hideaki Itsuno, Devil May Cry 5, byla postavena na motoru k velkému úspěchu. Proto jsme nadšeni, že se můžeme podělit o to, že RE Engine bude použit pro Dragon’s Dogma 2, podle oznámení oficiálního účtu hry na Twitter hry.

Dragon’s Dogma 2 Dev Team

Drak

Kromě legendárního Hideakiho Itsano jako draka dogma 2 herního režiséra se zdá, že se několik dalších veteránů vrací do práce na pokračování.

Umělecký ředitel původní hry (Daigo Ikeno) a Designer Level (Kenichi Suzuki) se připojili k Hideaki Itsuno ve videu a všichni vypadali velmi nadšeni!

Dragon’s Dogma 2 News Details

Dlouho před oznámením oficiálního Dragon’s Dogma 2 byly po kybernetickém útoku zveřejněny dokumenty pro únik Capcom na konci roku 2020, což uniklo existenci Dragon’s Dogma 2.

Od té doby nedošlo k oficiálním zprávám ani důvěryhodným únikům, pokud v červenci 2021 nepočítáte nyní spuštěný 4chanský příspěvek. Zobrazit snímek níže uvedeného příspěvku.

Drak

Takže to máte, všechno, co víme o Dragon’s Dogma 2, z motoru, který se staví, oficiální oznámení, tým dev a další. Jakmile budou informace k dispozici, budeme se snažit aktualizovat tento článek.

Wessel Minnie

Napsal Wessel Minnie

Wessel je bývalým členem Bravado Gaming, nejlepší jihoafrické organizace eSports a bývalým editorem společnosti Glitched.online. Najdete také na HLTV diskutovat o všem CS: Go eSports. Když nepíše ani úpravy, Wessel není tak pacientně čeká na uvolnění Counter-Strike 2, přemýšlel o nejlepších sestavách Diablo 4 pro každou třídu nebo se pustil do zemí mezi Elden Ring po předchozí čas. Miluje ARPGS a jakýkoli titul Soulsborne, na který může dostat své rukavice.

Dragon’s Dogma 2: přívěsy, úniky, zvěsti a všechno, co víme

Drak

Capcom

Dragon’s Dogma 2 byl konečně odhalen, takže jsme zaokrouhlili všechny úniky, zvěsti a zprávy o tomto vysoce očekávaném titulu.

Hype obklopující Dragon’s Dogma 2 se stále staví a když hra oslavila své 10 výročí, mnoho fanoušků začalo spekulovat, kdy Capcom uvolní RPG Monster-Slaying.

Zatímco na vysoce očekávaném pokračování musí být ještě více podrobností odhaleno, první přívěs zobrazený na PlayStation Showcase 2023 konečně uvedl obrázek o tom, co mohou fanoušci očekávat.

Článek pokračuje po reklamě

Abychom se dostali na rychlost, shromáždili jsme vše, co v současné době víme o pokračování – včetně podrobností o potenciálních datech vydání, úniku a pověsti.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

  • Existuje datum vydání Dragon’s Dogma 2?
  • Dragon’s Dogma 2 přívěsy
  • Dragon’s Dogma 2 Únik a zvěsti

Existuje datum vydání Dragon’s Dogma 2?

Drak

Datum vydání Dragon’s Dogma 2 bylo dříve uniklo.

Capcom ještě musí odhalit oficiální datum vydání pro Dragon’s Dogma 2. Útok ransomwaru 2020 poznamenal, že hra měla předběžné datum vydání „Q2 2022“, ale to již není, protože jsme již uprostřed roku 2023.

Je velmi pravděpodobné, že okno vydání bylo plánováno někdy v roce 2024. Vzhledem k tomu, že tolik her bylo v minulosti zpožděno, nebude pro fanoušky překvapením, pokud Dragon’s Dogma 2 splní stejný osud také.

Článek pokračuje po reklamě

Dragon’s Dogma 2 přívěsy

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Toto je vůbec první přívěs oficiálně odhalený na PlayStation Showcase v roce 2023. Byl to jeden z mnoha vzrušujících odhalení, spolu s některými očekávanými tituly, jako je Marvel’s Spider-Man 2 a Assassin’s Creed Mirage.

Článek pokračuje po reklamě

Dragon’s Dogma 2 Trailer dává hráčům pohled na to, jak bude hraní vypadat v pokračování, představí nesmírně vylepšenou grafiku a honosný boj.

Showcase 2023 Capcom nabídla přehled hry o Dragon’s Dogma 2. Studio také sdílelo informace o charakteru zahrnující Ulriku a Nadinia.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Dragon’s Dogma 2 Únik a zvěsti

Drak

Únik draka Dogma 2 musí ještě odhalit žádné hry nebo snímky obrazovky.

Zatím neexistují žádné úniky nebo zvěsti Dragon’s Dogma 2. Můžeme však vidět některé úniky, když se hra blíží ke spuštění, takže se ujistíme, že tuto sekci aktualizujeme, jakmile se to stane. Prozatím to jsou všechny informace, které máme na Dragon’s Dogma 2. Jakmile uslyšíme další podrobnosti, určitě tento rozbočovač aktualizujeme, takže se zde často zkontrolujte.