? | Dreamlight Valley Aktualizace Uptation Datum, čas a podrobnosti – Dot ESPORTS

Kdy je další aktualizace Disney Dreamlight Valley

Na základě mých zkušeností s aktualizačními vzory společnosti Gameloft mohou hráči obecně očekávat, že přibližně dva měsíce uvidí novou verzi aktualizace. Některé z těchto aktualizací budou mnohem větší než jiné, ale Gameloft přesto přináší nějakou formu nového obsahu v každé aktualizaci.

První hlavní cíle aktualizace obsahu Disney Dreamlight Valley

Gameloft odhalil nové podrobnosti o první hlavní aktualizaci Disney Dreamlight Valley, včetně plánů na jeho spuštění v říjnu.

“I když zatím nemůžeme sdílet přesné načasování, zacílíme na vydání přibližně za 3 týdny,” přečte zprávu na oficiálním účtu Twitter hry.

.

Bude také zahrnovat vylepšený režim fotografií, nové pózy avataru a opravy chyb.

“Byli jsme odfouknuti vzrušením, které jste přinesli do údolí, ale také víme, že stále existují problémy, které je třeba řešit,” řekl Gameloft.

.

Hráči by měli v nadcházejících týdnech očekávat aktualizace, protože Gameloft se blíží k oprav zamykání.

Celkově se uvedla, že přichází celkem více než 40 oprav, pro problémy včetně blokátorů progrese quest, déšť, který neléčí plodiny a zkreslení zvuku na přepínači.

Disney Dreamlight Valley spuštěno tento měsíc v Early Access for PC a konzole.

Kdy je další aktualizace Disney Dreamlight Valley?

Hráč stojící s masivním obsazením postav Disney před centrem Plaza si přeje

I když je to technicky stále ve stavu raného přístupu, Disney Dreamlight Valley udržuje hráče po celém světě docela obsazené pravidelnými aktualizacemi, což do údolí přináší nový obsah poměrně často.

Protože se aktualizace probíhají poměrně často, hráči pravděpodobně přemýšlejí, kdy další dorazí.

Kdy je další aktualizace pro Disney Dreamlight Valley?

Po spuštění aktualizace Dreamsnaps 19. července, další Disney Dreamlight Valley Aktualizace je naplánována do příjezdu někdy v září. Na základě obvyklých vzorců společnosti Gameloft mohou hráči pravděpodobně očekávat, že tento spuštění aktualizace někdy na konci září, pravděpodobně v určitém okamžiku mezi září. .

Každá nová aktualizace již dříve spustila kolem 8:00 do 9:00 CT, takže zářijová aktualizace téměř jistě bude také. .

Ačkoli aktualizace Dreamsnaps byla menší, bude v září sledována debutem a Realm, Belleův příjezd a strašidelná nová hvězda. .

Hráč, který si vezme selfie s zapomenutým a usmívajícím se

Na základě minulých aktualizací je pravděpodobné, že zářijová aktualizace bude mít alespoň jednu další postavu pro hráče, kteří mají najmout kromě Belle. Protože je to Kráska a zvíře .

Jak často Disney Dreamlight Valley přijímat aktualizace?

poprvé spuštěno ve svém současném stavu včasného přístupu v září. 6, 2022, a doručil spoustu nových postav, říší, předmětů a čerstvého obsahu, který hráči prozkoumali, než se rok uzavře. V roce 2023 tento trend pokračoval a Disney Dreamlight Valley .

Na základě mých zkušeností s aktualizačními vzory společnosti Gameloft mohou hráči obecně očekávat, že přibližně dva měsíce uvidí novou verzi aktualizace. Některé z těchto aktualizací budou mnohem větší než jiné, ale Gameloft přesto přináší nějakou formu nového obsahu v každé aktualizaci.

Od té doby Dreamlight Valley v současné době je v raném přístupu, hráči pravděpodobně uvidí nějakou masivní aktualizaci před rokem 2023, která přesune hru na titul zdarma. Gameloft sdílí, že k tomu dojde před uzavřením roku.

Funkce multiplayeru je také v dílech pro samý konec roku plus tunu dalších překvapení podle plánu, takže hráči se na co těší hodně.

Jessica je novinářkou eSports a herního novináře již něco přes pět let. Vyučuje také eSports žurnalistiku na Rowan University. Sledujte ji pro všechny věci hraní, @jessscharnagle na Twitteru.