DS2 (pracovní název) | Smrtící wiki | Fandom, Kojima Productions oficiálně oznamuje Death Stranding 2 pro PlayStation®5 | Kojima Productions

DS2 Hideo Kojima

Řez režiséra smrti a řezu smrti je k dispozici také prostřednictvím PlayStation®plus. Death Stranding byl také nedávno zpřístupněn na PC Game Pass.

DS2 (pracovní název)

Smrtící 2, stylizovaný jako DS2 a objasněno jako pracovní název, je nadcházející druhá splátka série Death Stranding, napsaná a režírovaná Hideo Kojima, pro PlayStation 5.

Obsah

Příběh []

Znaky a obsazení []

v Smrtící 2 Norman Reedus se vrací jako Sam Porter Bridges, Léa Seydoux jako křehký a Troy Baker jako, pravděpodobně, Higgs. Nicolas Winding Refn by se měl vrátit jako Heartman, zatímco Elle Fanning a Shioli Kutsuna byly obsazeny v neohlášených rolích.

Spiknutí [ ]

Vývoj []

Již měsíc po vydání první hry, prostřednictvím jeho oficiálního účtu Twitter, Nicolas Winding Refn, který hraje Heartman, vydává poněkud zajímavý Twitter, s textem, který čte pouze „drahý přítel“ a připojil fotografii zobrazující režiséra v Společnost Hideo Kojima, na které najdeme slova “Heartman se vrátí” psaný. [1] Během rozhovoru pro Leo, Norman Reedus k otázce „Dobře, takže máte knihu, která se děje, máte poslední sezónu, pak spinoff a natáčíte Death Stranding, videohra.„Odpověděl„ právě jsme začali druhý.“[2] Potvrzující produkci pokračování. Bezprostředně poté, co Hideo Kojima zveřejní tweet, aby „pokáral“ Reedus, i když v žertovaném tónu. [3]

Během herní show Tokio 2022 je publikován teaserový plakát skenováním QR kódu přítomného ve VR Rekreaci kanceláří Kojima Productions, které nese slova „Kdo jsem já?„A ukazuje dívku s dlouhými světly a obličej skrytou tmou, obrázek je později přejmenován na 0xf7K4P59BX0 Na webových stránkách Kojima Productions. Následující měsíc, prostřednictvím tweetu na Twitteru, Kojima informuje, že „odpověď na„ kdo “v TGS bude v příštím„ kde “kde“.“[4] Později na Kojima publikoval druhý teaser plakát, vždy ukazoval dívku s hnědým vlasy se třesky a zakrytou tváří, ale která nese slova„ kde jsem já?„[5] a tweet, který zní„ Odpověď na „WHO“ v TGS bude v příštím „kde“. “[6] Pochybnosti o plakátu„ Kdo jsem?„Jsou rozpuštěny v PAX Australia 2022, kde skenováním QR kódu doprovázejícího plakát je odhalena fotografie Elle Fanningové s titulkem.“.”A s” vlákny “spuštěné dolů je obrázek pojmenován CA8M9GKX1P60 Na stránce. Během tohoto období se Hideo Kojima zabývá sezením vzdáleného zachycení pohybu s dceřinou společností v Los Angeles a editaci videa [7] [8] 8. října, Kojima tweetovala 3D skenovací relaci Elle Fanningové 3D skenování Elle Fanningové. [9]

10. října herec Tommie Earl Jones, který hraje die-hardmana Smrtící smrt, Publikuje frázi na svém účtu Twitter: „Něco přichází! Jsi připraven? “, Možná navrhnout možný návrat jeho postavy. [10] Později 13. října Kojima zveřejňuje výstřel videohovoru mezi ním a Nicolasem Windingem Refn. [11] 20. října Kojima tweetoval, že potkal indický režisér s.S. Rajamouli a při příležitosti je jeho tvář naskenována. [12] [13] V říjnu 28. října je naskenován Woodkid, hudebník a tvůrce tématu pro přívěs režisérovy řezané verze DS. [14] 31. října zveřejní Kojima tweet se slovy „od“ od „kde“ do „jak“ “a připojila obrázek se stejnou stylizovanou ikonou přítomnou v prvním plakátu„ Kdo jsem já?“. [15]

1. listopadu najde herní web zasvěcených zasvěcenými skrytý obrázek na webu Kojima Productions, kde herečka plakátu „kde jsem?„Je odhaleno, je to Shioli Kutsuna. GIF pak odhalí druhý plakát s titulkem „Jak to, co je?„Na černém pozadí a pod logem toho, co vypadá jako námořní stvoření. [16] Zprávy později potvrdily tweet od Kojimy z 3D skenování herečky. [17] Na konci listopadu je Kojima v Kalifornii, pravděpodobně v dceřiné společnosti KJP, aby sledoval natáčení pohybu, ve kterém je herečka Shioli Kutsuna přítomna. [18] [19] O několik dní později Kojima vydává tři loga, z nichž dvě již byla vidět v WHO a jak plakáty, se zněním „Začněte novou cestu“. [20]

7. prosince, den před TGA 2022, Kojima vydala tweet obsahující dvě předchozí plakáty plus třetí nový, s obličejem podobnou křehké, se slovy „„ kdo “, kde„ „jak“ a nyní „proč“. “[21] Během TGA 2022 Kojima oficiálně odhalí Smrtící 2, stylizovaný DS2, s odhalením přívěsem, který potvrzuje přítomnost křehkého, stárnoucího SAM a také Troy Baker v obsazení, i když není potvrzeno, že jeho postava je opět Higgs. [22] Během hovoru na jevišti Kojima potvrdil, že příběh napsal před a během pandemie Coronavirus, ale jak Humoursly řekl, změnil část příběhu ve hře na „nepředpovídání budoucnosti“.

Během 16. podcastu Spotify v Hideo Kojima Norman Reedus potvrzuje, že jeho zasedání pro smrt pro smrt 2 jsou „právě nyní začínají“ a Kojima také dodal, že DS2 se bude cítit „nostalgicky“ pro fanoušky originálu, ale také se cítí nová pro ně Kdo nebyl, že se tato technologie za poslední 3 roky hodně zlepšila s věcmi, které jsou nyní možné, když to nebylo předtím a že DS2 není „nejen běžné pokračování.”[23]

10. ledna 2023, kapela Chvrches, která vydala původní píseň Death Stranding jako hlavní singl alba Smrtící úmrtí: Timefal Pro první hru, provedla návštěva Kojima Productions, možná naznačuje novou spolupráci. [24] Následující den má kapela naskenované tváře. [25] 13. února je Kojima v Londýně, kde potká Woodkid [26], Lea Seydoux a Elle Fanning [27] pro sérii dabových sezení [28] [29] [30] na Molinare Studio. [31] [32] 1. března, tchajwanský režisér Kevin Ko, navštivte Kojima Productions, dárek pro Kojima Box Art jeho filmového hororového filmu „Zhou“ [33], během návštěvy byl skenován, což potvrzuje „Little“ Část “v DS2 [34] .

Po dabovacích sezeních, v dubnu, je Kojima opět v U.S. s celým obsazením, pro řadu výstřelů zachycení výkonu. [35] [36] [37] V květnu [38] v pozdějším záběru zachycení výkonu [38] účast dětí [39] na scéně naznačuje jejich přítomnost ve hře, ať už jako hologramy, NPC nebo aktivní postavy ještě není známo. Během této relace je také přítomen Ludvig Forssell, bývalý kompozint KJP a nyní na volné noze. [40]

5. července, zpěvák a skladatel Daichi Miura navštívili Kojima Productions a byl naskenován, naznačil návrat hudebníka nebo novou postavu. [41] [42] 14. září řada tweetů potvrzuje Yuji Shimomura jako ředitele akčních scén [43] a přítomnost Mamoru Oshii jako herce během sekvence zachycení pohybu. [44] Dne 20. září je Kojima opět ve studiu Molinare v Londýně, tentokrát se Shioli Kutsunou, na další dabovací relaci. [45]

DS2 Hideo Kojima

Logo Kojima Productions Logo Kojima Productions

© Kojima Productions Co., Ltd.

2021 Všechna práva vyhrazena

CoverImage_ds2

CoverImageformobile_ds2

Kojima Productions oficiálně oznamuje Death Stranding 2 pro PlayStation®5

Společnost Kojima Productions dnes oznámila, že Death Stranding 2 (Working Titul) pro PlayStation®5 je oficiálně ve vývoji. Při příležitosti oznámení vydalo studio oficiální upoutávku na upoutávku na letošní ceny The Game Awards 8. prosince 2022.

Stejně jako u všech svých minulých mistrovských děl bude nejnovější titul vyráběn, napsán, režírován a navržen samotným Hideo Kojima. Obsazení dosud patří Norman Reedus, Léa Seydoux, Elle Fanning, Shioli Kutsuna a Troy Baker.

CoverImage_ds2

Posters_ds2

Posters_mobile_ds2

DS2_SS1

DS2_SS2

DS2_SS3

DS2_SS4

DS2_SS5

DS2_SS6

Původní hra, Death Stranding, byla vydána společností Sony Interactive Entertainment pro PlayStation®4 8. listopadu 2019 a 505 her pro PC 14. července 2020. Řez režiséra byl spuštěn 24. září 2021 a posílil zážitek z úmrtí tím, že nabízí hráčům více akcí postav, rozšířené oblasti, rozšířené příběhy prostřednictvím nových misí a jedinečný systém sociálního řetězce, který hráčům umožňuje zůstat spolu v kontaktu po celém světě po celém světě -Akce hra, včetně darování cenných zdrojů na přestavbu struktur. Řez režiséra je definitivní zážitek a je v současné době k dispozici na PlayStation®5 a PC.

Řez režiséra smrti a řezu smrti je k dispozici také prostřednictvím PlayStation®plus. Death Stranding byl také nedávno zpřístupněn na PC Game Pass.

*Je vyžadována registrace.

Logo Kojima Productions

Požadováno ověření věku

Tento web obsahuje obsah nevhodný pro mladší publikum. Zadejte své datum narození a pokračujte.

Hideo Kojima říká Smrtící 2 Bude předefinovat ‘Strand’

Pandemie Covid dala bývalému komínovi Auteurovi, aby přemýšlel, vidíte

Publikováno 3. srpna 2023
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Screenshot 2 z obrazovky ukazuje, že křehký drží dítě, zatímco kolem její hlavy se vznáší definice

V nedávném rozhovoru s japonskou publikací Hudba Natalie , Smrtící smrt Režisér Hideo Kojima odhalil, že jeho nadcházející pokračování, Smrtící 2 , Znovu se znovu uvedou význam slova „Strand“ kvůli pandemii Covid.

Týden ve hrách: Co se uvolňuje za Pikmin 4
Slzy královstvíNovinářský questline a stav Hyruleanské žurnalistiky
Nehrál jsem Final Fantasy XVI “Správně,” a to je v pořádku

Poté, co Kojima poprvé odhalil upoutávku na upoutávku Smrtící 2 Na loňském herním ocenění odhalil, že už začal psát DS2Příběh před pandemickým hitem, ale poté, co prožil svým děsivě podobným světem, se vrátil na rýsovací prkno s psaním pokračování. Kojima rozpracoval jeho restrukturalizaci DS2Příběh, říká:

Na začátku existovalo téma „Připojení“ a poté jsem si udělal spoustu poznámek o nastavení postav, herních nápadech atd. Jako jak to připojit. Dal jsem to dohromady při zachování rovnováhy … ale musel jsem všechno přepsat kvůli Coroně. v Smrtící smrt, Byla to spravedlnost připojit se, ale s krizí Corona se zdůraznila pseudoony, jako jsou dálkové paleta. Na druhou stranu jsem cítil, že taková pseudo-připojení by nevedla k naplnění lidských životů. Koneckonců, lidé musí jít do vnějšího světa a pohybovat se.

Kojima Productions / Playstation

Izolace a fragmentace světa během pandemie „dramaticky“ změnila způsob, jakým lidé viděli, co to znamená být připojeno, což vedlo autora k revizi definice slova „Strand“ v DS2.

Kojima šla režim goblinů s homonymy Smrtící smrt

Smrtící smrt Viděl Kojima provádět hatt trik druhů tím, že předpovídá, jak by celosvětová pandemie, jako je Covid, vedla k globálnímu uzamčení a zase zvýšila důležitost služeb doručování pošty, aby společnost udržovala společnost celou společnost. v Smrtící smrt Hrajete Sam Porter Bridges, kurýr pro Bridges, logistickou společnost, která metaforicky a doslova staví mosty po celé Americe trekkingem po sci-fi pustině a dodáním balíčků.

Pokud by tato slovní hra na mostech nebyla dostatečně zatlučena domů, musí se Sam vyhnout inkoustovým monstra na své cestě pomocí „mostu“ dítěte, které dokáže detekovat jejich přítomnost. Ale počkejte, je toho víc. V průběhu hry hraje Kojima také s téměř každou variantou homonymum „Strand.“

Kromě toho, že je Strand v názvu hry, používá Kojima variantu slova k reprezentaci pobřeží pláže, sloveso, což znamená, aby někoho opustil, a dokonce vytvořil svou vlastní definici pro Smrtící smrtŽánr jako „hra typu pramene“, což volně znamená, že se jedná o videohru, kde mohou hráči spolupracovat na dokončení společných cílů prostřednictvím své online funkce, i když spolu nehrají. Je to všechno vyčerpávající, když sedíte a dusíte na něm Smrtící 2.