Dvanáct deskových her, které můžete hrát s přáteli prakticky | Inovace | Smithsonian Magazine, 11 online deskových her na hraní s přáteli 2023 Aktualizace

11 online deskových her pro hraní s přáteli 2023 Aktualizace

Meilan Solly je Smithsonian Associate digitální editor časopisu, Historie.

Dvanáct deskových her, které můžete hrát s přáteli z dálky

Meilan Solly

S miliony lidí po celém světě praktikují sociální distancování a pobyt doma, videohry jako „Animal Crossing: New Horizons“ a verze franšízy „The Sims“ jsou populárnější než kdy jindy. Ale jak digitální nabídky dosáhnou nových výšin, virtuální verze milovaných deskových her jsou-děkuji před panumickým rozmachem v fandech deskových her-přístupnější, než si člověk může myslet.

Podpořit ty, kteří hledají způsob, jak odvrátit svou pozornost od románu Coronavirus Pandemic, a vyhněte se tomu, aby se na světě osobně kupovali deskové hry, Smithsonian Časopis kurátoval sbírku 12 her, které můžete hrát s přáteli online.

Nabídky sahají od klasiků, jako je Monopoly a Clue po novější hry, jako je Wingspan, Ticket to Ride and Codenames. Každý seznam zahrnuje cenu hry od publikování, platformy (oficiální aplikace nebo web, nepřidružený Copycat nebo distribuční služba s řadou her, například) a přehrávání parametrů. Více možností naleznete na simulátoru stolního stolu (více informací viz položka na Dune) a stolním zařízení (viz položka o vesničanech), které obě umožňují uživatelům vytvářet vlastní virtuální verze fyzických her a deskovou hru, bezplatný nástroj s nástrojem s bezplatným nástrojem s bezplatným nástrojem Není nutné žádné stahování.

Jízdenka

Jízdenka

Cena: Zdarma verze webového prohlížeče lite; Aplikace stojí 6 $.99 až 9 $.99

Namísto skutečné jízdy vlakem, zvažte trekking po celém světě prostřednictvím lístku na jízdu. Online verze návykové hry, která je k dispozici na pěti digitálních platformách, funguje podobně jako fyzická vydání, přičemž hráči se pustí do „Cross-Country Train Adventure, ve kterém [oni] shromažďují a hrají odpovídající karty vlaků, aby si nárokovali železniční trasy spojující města po celém sever. Amerika, “podle vydavatelů Days of Wonder.

Možnosti herní hry sahají od zápasů jedné osoby proti až čtyřem konkurentům umělé inteligence až po přehrávání (ve kterém účastníci fyzicky předávají telefon nebo tablet dalšímu hráči), virtuální relace s náhodnými členy online komunity Ticket to Ride a vzdálené zúčtování s přáteli, kteří také vlastní aplikaci. Expanzní balíčky představující mapy Evropy, Asie, Severských zemí, Švýcarska, Indie, Německa, Velké Británie, Francie a Pensylvánie jsou k dispozici pro nákup hry.

Pokud doufáte, že vyzkoušíte lístek na jízdu, aniž byste se mohli potýkat s relativně drahou aplikací, zvažte registraci s dny Wonder a získáte čtyři bezplatné zkušební hry z upravené verze webového prohlížeče.

Duna

Duna

Cena: Zdarma mod (zkratka pro úpravu nebo přidání ventilátoru do existující hry) dostupné prostřednictvím stolního simulátoru (19 $.99 na Steam)

Dune, jeden z Smithsonian Magazine’s Picks pro nejlepší deskové hry z roku 2019, je založen na stejnojmenném románu sci -fi sci -fi z roku 1965. Hráči vedou konkurenční frakce ušlechtilých rodin, cechů a náboženských řádů, aby navázali dominanci na pusté planetě duny; Jak naznačuje její podtitul, hra umně mísí „Dobytí, diplomacie a zrada.“

Podle Rachel Kaufmanové původně vydané v roce 1979 „rozlehlé sci-fi epic“-který zahrnuje „politika, ekologie, náboženství a technologie“, podle Rachel Kaufman Smithsonian— V roce 1984 byl znovu uvolněn, aby propagoval filmovou adaptaci knihy Davida Lyncha, ale ukázal se jako nepopulární a brzy vyšel z výroby. Nyní, více než 40 let po svém spuštění, nejnovější verze hry konečně obdrží svou splatnost.

Chcete-li hrát prakticky, stáhněte si stolní simulátor, samostatně popsaný „Online Sandbox“, který umožňuje uživatelům do internetu vytvořit vlastní 3-D modely fyzických her. Hrajte „Stejně jako vy v reálném životě“, poznamenává webová stránka platformy, zvedla se, rotující, třesení a házení kusů digitálních her, kromě převrácení stolu „Když prohráváte hru.“

Základní verze simulátoru stolního simulátoru, která je k dispozici od Steam za 19 USD.99, přichází s 15 klasickými hrami, včetně šachů, pokeru, domis a backgammon. Skutečná síla tohoto všestranného nástroje však spočívá v jeho kapacitě pro obsah vytvořený uživatelem.

Hráči mohou používat funkci semináře Steam k digitalizaci jakékoli hry, kterou chtějí, z deskových her, jako například Osadníci Catana

Catan

Cena: Některé funkce zdarma, ale vyžaduje základní hru (500 zlatých nebo 3 $.99 plus 100 ZDARMA ZDARMA ZLATÁ NA ŽÁDNOST) Odemknout všechny herní režimy; Rozšíření a speciální scénáře dostupné jako nákupy ve hře

Alternativy: Simulátor stolního masa má mod s příklady Catan Base a expanzních balíčků; Předchůdce Catan Universe, aplikace s názvem Catan Classic, je k dispozici ke koupi prostřednictvím App Store a Google Play, ale již není aktualizována a může být předmětem závad.

Online verze osadníků Catana, technicky retulovaného vesmíru Catan v této vydání Multi-Platform 2016, má veškeré kouzlo svého ekvivalentu v reálném životě, který v závodě postaví hráče proti sobě, aby urovnal ostrov s omezenými zdroji. Navíc nabízí funkce pouze pro digitální, včetně přizpůsobení avataru, chatovací místnosti ve hře, konkurentů umělé inteligence a různé úrovně obtíží. Uživatelé soutěží o získání vítězných bodů budováním osad a měst, získáváním zdrojů a obchodováním s – nebo zmařeními – dalšími hráči. První osoba, která dosáhla deseti bodů, vítězství.

Společnost Catan Universe obvykle pořádá bezplatné zápasy tří hráčů na základní hře Catan, ale kvůli nedávné vysoké poptávce je tato funkce dočasně nedostupná. Placení uživatelé se stále mohou účastnit her pro více hráčů a výrobci Catanu doufají, že po vyladění vývoje backendu webu znovu aktivují své bezplatné hry.

Obsah zdarma k dispozici stále k dispozici zahrnuje úvodní bezplatné zápasy dvou hráčů adaptace karetních her Catan: The Duel a „Příjezd na Catan“, který odemkne single hráče versus a a.I. zápasy. Po registraci dostávají uživatelé bonus 100 zlatých kusů a dva svitky, které lze použít k odemknutí speciálních funkcí nebo nákupu expanzních balíčků, jako jsou námořníci, města a rytíři, Rise of inkas, soupeři pro Catan. Celá základní hra, stejně jako každá z rozšíření, stojí 500 zlata (nebo 3 $.99 za 400 zlatých, používaných ve spojení s bonusem za registraci 100 zlata).

Tipy na zvládnutí vesmíru Catan naleznete na vysvětlení Juliany Kaplanové Business Insider.

Sagrada

Sagrada

Cena: 6 $.99 až 9 $.99

Stejně jako Barcelonská katedrála, která dává této hře její jméno, je Sagrada známá pro své luxusní vizuální prvky. Hráči přebírají role řemeslníků za úkol oživit ohromující vitráže La Sagrada Familia k životu a konkurují „dice-drafting“, aby vytvořili nejkrásnější okno ze všech.

Klíčem k zajištění vítězství je identifikace perfektních kostek (jak je diferencováno podle barvy a čísla) pro každé podokno okna – volba komplikovaná pravidly týkajícími se umístění kostky. Přerušení těchto pravidel vynakládáním speciálních nástrojových karet, kromě přizpůsobení se splnění „nestydajících požadavků vašich patronů“ a současně udržování „vašeho podpisového uměleckého vkusu“ také umisťuje hráče na cestu na první místo. Hrát sám, versus a.I., s přáteli nebo s členy vaší domácnosti.

Monopol

Monopol

Cena: Zdarma s účtem Pogo nebo k dispozici jako aplikace za 3 $.99

Platformy: Pogo, App Store a Google Play

Alternativní: Monopol je také k dispozici jako mod na simulátoru stolního stolního

Klasická realitní hra, ve které hráči nakupují, obchodují a udržují nemovitosti Atlantic City v naději, že se dostanou do konkurence do bankrotu, je k dispozici pro hraní online zdarma prostřednictvím herního portálu Pogo. Zaregistrujte se na účet, abyste mohli soutěžit s přáteli, a.I. nebo jiní online uživatelé, ale buďte připraveni na předplatné Club Pogo (6 $.99 za měsíc) pro přístup k webu bez reklam.

Pro více technologický zážitek si stáhněte oficiální aplikaci Monopoly prostřednictvím App Store nebo Google Play. Vykreslená společností Marmalade Game Studio, aplikace se může pochlubit podrobnými 3-D animacemi, bez reklam, online a offline režimů pro více hráčů, přizpůsobitelným pravidlem domu a rychlým režimem ideální pro zkrácení notoricky zdlouhavé runtime.

Vesničané

Vesničané

Cena: Volný, uvolnit

Plošina: Stolní

Vesničané, dobrodružství „budování karet a budování vesnic“ zasazeno v důsledku středověkého moru, žádá hráče, aby vedli tvrdě zasažený region k prosperitě strategickým výběrem osadníků, aby osídlili komunitu. Jak vysvětluje stránka Kickstarter hry, zakladatelé vesnic musí „najmout ty správné lidi, aby vytvořili lukrativní produkční řetězce a zároveň vyváželi výrobu potravin a kapacitu budovy.„Jednotlivec s nejvíce prosperující vesnicí vyhrává.

Digitální verze vesničanů je k dispozici zdarma se základním účtem Tablopia. Stejně jako stolní simulátor se popisuje tabletopie jako „online aréna pro hraní deskových her stejně jako v reálném životě.„Platforma v současné době obsahuje téměř 900 her, z nichž mnohé jsou v raném vývoji, a proto jsou nabízeny uživatelům, kteří jsou ochotni je otestovat. Vytvoření účtu Tablopia je zdarma, ale přístup k určitým hrám vyžaduje prémiové předplatné. Některé hry si mohou hrát s omezeným počtem uživatelů, ale potřebují předplatné, aby narazily na počet hráčů.

Mezi další hry zdarma k dispozici prostřednictvím stolního stolního patří Lisboa, Architects of the West Kingdom a Smithsonian Nejlepší desková hra z roku 2018 Vyberte Everdell. Premium hry zahrnují Anachrony: Moduly, Pocket Mars a Artefakts, Inc.

Pandemický

Pandemický

Cena: 4 $.99 až 19 $.99

Vzhledem k současné globální zdravotní krizi se může pandemie zdát jako pochybný výběr zábavy. Ale hra, která žádá hráče, aby spolupracovali na záchraně světa před smrtícími chorobami, je ve skutečnosti mnohem povznášející, než to zní-a může to sloužit jako tolik potřebný zdroj naděje, nebo alespoň rozptýlení, uprostřed těchto zkušebních časů.

Pro hraní pandemie se jeden až pět hráčů chová jako tým odborníků vybavených tak, aby obsahovali, a pokud vše půjde dobře, ukončete spoustu virových ohnisek. Každý hráč přebírá zvláštní roli, jako je vědec, odborník na operace nebo výzkumný pracovník; Všechny role přicházejí s jejich vlastními jedinečnými schopnostmi. Cílem je cestovat mezi městy a výzkumnými středisky, zastavit šíření čtyř nemocí a současně zkoumat léky. Pokud hráči najdou všechny čtyři léky včas, vyhrají hru.

Pandemic a její různé expanzní balíčky jsou technicky dostupné pouze jako pro jednoho hráče nebo místního multiplayeru (což znamená, že jednotlivci musí hrát proti a.I., Připojte se ke hře přes stejnou internetovou síť nebo fyzicky projděte kolem hracího zařízení), ale ti, kteří si zakoupí prostřednictvím distribuční platformy, mohou použít funkci dálkového přehrávání k obcházení tohoto omezení. Vidět Kabelové Pro více informací o vytvoření dálkového vztahu společně.

Codenames

Codenames

Cena: Volný, uvolnit

Plošina: Neoficiální online verze hostovaná na koňské pasta.com

Vydavatel Codenames Czech Games Edition plánuje vydat online verzi populární společenské hry, která do konce dubna přijde dva týmy proti sobě. Mezitím však mají milovníci slovní hry přístup k bezplatné, nepřidružené verzi Adventure Secret Agent prostřednictvím koňské pasty.com.

Chcete -li hrát, jednoduše navštivte web, vyberte identifikátor hry (jako je heslo) a jazyk, povolte nebo deaktivujte časovač a klikněte na „GO.„Stránka automaticky vygeneruje odkaz pro sdílení s přáteli. Kooperativní verze hry – v tom, že hráči pracují jako jediný tým místo toho, aby se navzájem soutěžili – je k dispozici na Codenamesgreen.com.

Vodítko

Vodítko

Cena: Zdarma nízko-technologická verze k dispozici online; Oficiální vydání se pohybuje od 3 $.99 až 11 $.99

Skutečně retro verze stopu – hra vražedných tajemných večírků, která žádá hráče, aby vyloučili, která postava se dopustila zločinu, kde k incidentu došlo a jaká zbraň byla použita – je k dispozici zdarma prostřednictvím Arcadespot, ale jak by se dalo očekávat, zastaralý, zastaralý, zastaralý, zastaralý Rozhraní přichází s omezeními, nejvíce prominentně neschopnost hrát s přáteli na dálku. Přesto, pokud jednoduše hledáte rychlou sólovou opravu, nebo pokud máte spolubydlící a členové rodiny, kteří se ochotní posadit a střídat se před počítačem, tato verze udělá trik.

Oficiální aplikace pro vodítko, která je k dispozici prostřednictvím App Store, Google Play a Steam, je bohatě animovaná a snadno použitelná. Hrát proti hře a.I., nebo se spojte s přáteli pro online zápas. Stopa „Sezónní průsmyk“ s deseti novými deskami – včetně rekreace viktoriánského Londýna osídleného Sherlockem Holmesem a Dr. Watson a egyptský archeologický kop inspirovaný románem Agatha Christie – je také k dispozici ke koupi.

Rozpětí křídel

Rozpětí křídel

Cena: $ 7.99 DLC (stahovatelný obsah) s nákupem stolního simulátoru (19 $.99)

Alternativní: K dispozici také uživatelům Premium Tabletopia

Wingspan, eklektická desková hra, která transformuje hráče na ptačí nadšence, kteří pracují na přilákání návštěvníků k konkurenčnímu ochraně přírody, získal řadu ocenění – včetně místa na místě SmithsonianNejlepší seznam deskových her – protože debutuje v roce 2019. Hra je vytvořena Birder Elizabeth Hargrave a je uznána za vědeckou přísnost, poutavé ilustrace a jedinečný předpoklad.

DLC jsou k dispozici jako stolní simulátor DLC (na rozdíl od modů, které jsou obvykle bezplatné, uživatelem vytvořené modifikace původního obsahu, vyrábí se přímo hrací společnost Estetika podpisu deskové hry, i když někteří uživatelé poznamenali, že funkčnost hry by mohla použít aktualizaci. Mezi další DLC nabízené stolním simulátorem patří Scythe, alternativní historická hra nastavená ve 20. letech Europa a Boss Monster: The Dungeon Building Card Game.

Twilight boj

Twilight boj

Cena: 6 $.99 až 9 $.99

Twilight boj, strategická hra pro dvě osoby během studené války, postaví Spojené státy proti U.S.S.R. V závodě o vytvoření globální dominance prostřednictvím „Politický vliv a pokusy o převrat.„Digitální verze boje Twilight, která je k dispozici jako aplikace, zachycuje stejnou úroveň napětí, které prostupuje jeho fyzickou inkarnací, umně popisuje skutečné historické události při zachování pocitu hry s vysokými sázkami.

Zdokonalovat své dovednosti hraním proti a.I. soupeř nebo pomocí výukového programu ve hře, poté se spojte s přítelem online pro zúčtování Cutthroat. Uživatelé si mohou také zakoupit Mini Expansion Pack s názvem Twilight boje: Turn Zero. Podle popisu aplikace umožňuje expanze hráčům prozkoumat alternativní počáteční situace pro konkurenční supervelmoci, s ohledem na otázky, které by se stalo, kdyby se západní spojenecké síly dostaly do Berlína před Sovětů.

Hra života

Život

Cena: 2 $.99 až 4 $.99

Ve hře života, stejně jako v reálném životě, je mnoho ponecháno náhodou: v tomto případě rozmary náhodně otřeseného kola. Hráči závodí, aby dosáhli odchodu do důchodu, získali tituly, tituly, vlastnosti a blízké. Jednotlivec, který odchází do důchodu s nejvíce bohatstvím vyhrává.

Aplikační verze života, vyvinutá stejným studiem zodpovědným za digitalizaci monopolu a stopu, ilustruje tuto cestu s podrobnými 3-D animacemi-uvítací upgrade z původní šachovnice života vytvořené podnikatelem Miltonem Bradleym v roce 1860. Hrajte sami, s přáteli nebo s členy vaší domácnosti, soutěží ve verzi základní hry „Fast Mode“ nebo v Minigamech exkluzivních aplikací.

Získejte nejnovější příběhy ve své doručené poště každý pracovní den.

Meilan Solly

Meilan Solly je Smithsonian Associate digitální editor časopisu, Historie.

11 online deskových her pro hraní s přáteli [2023 aktualizace]

Nejlepší online deskové hry | Online deskové hry pro děti | Online hry s přáteli

Na této stránce by mohly být přidružené odkazy, což znamená, že dostaneme malou provizi všeho, co si koupíte. Jako spolupracovník Amazonu vyděláváme z kvalifikačních nákupů. Před provedením online nákupu proveďte vlastní výzkum.

Hledáte nejlepší online deskové hry samostatně nebo se svými přáteli?

Pokud ano, přistáli jste na správné stránce! V tomto článku sdílíme 11 klasických deskových her, které můžete hrát online. Vybrali jsme je na základě hodnocení uživatelů a pozitivní zpětné vazby od lidí, kteří je v minulosti hráli.

Než však přejdeme na náš seznam, nejprve se s vámi podělte o několik klíčových bodů o rozdílu mezi hrami online a hrami na desce.

Obsah

Online hraní vs. Hraní na desce

Probíhá bitva o tom, co je lepší: hraní online her nebo hraní fyzických her.

Někteří říkají, že hraní online je lepší, protože je praktičtější a pohodlnější, zatímco jiní nesouhlasí a říkají, že fyzické aktivity jsou stále zábavnější a stimulující.

Kterákoli dáváte přednost. Ale aby vám poskytl představu o rozdílech mezi fyzickými hrami a online hraními, zde je diskuse o výhodách obou.

Fyzické hraní je společensky uspokojivější kvůli interakci, která s ním přichází, jako je oční kontakt a mluvení o strategickém plánování (zejména s kooperativními hrami).

Navíc u fyzických her není třeba zdůraznit upgrady a aktualizace. To, co vidíte, je to, co dostanete. Pokud chcete upgrade, můžete si koupit sadu rozšíření – ale vaše fyzická desková hra nikdy nebude vyžadovat, abyste aktualizovali novou verzi nebo zaplatili za upgrade.

Na druhou stranu, pokud zjistíte, že chcete upgradovat, je online verze mnohem snazší. Místo zadání objednávky nebo přechodu do obchodu můžete jednoduše několikrát kliknout na myši a stáhnout sadu rozšiřování.

Fyzické deskové hry jsou pro naše zdraví mnohem výhodnější než digitální hry, protože trávení hodně času na počítači může vést k bolesti očí a zad, problémům s tunelem karpálního tunelu a dalším možným nemocem. S ohledem na to, vaše digitální hry by měly být přísně regulovány, aby se zabránilo příliš mnoho času stráveného online.

Ale online hry jsou určitě přístupnější – můžete hrát kdekoli, kdykoli, kdykoli. Nemusíte s sebou přinést spoustu různých deskových her, vše, co potřebujete, je váš notebook nebo váš telefon.

Výzkum navíc ukazuje, že online hry vyvíjejí koordinaci rukou očí. Existují dokonce studie, které mohou prokázat pozitivní účinky online hraní na lidi s dyslexií.

Nyní, když jste viděli výhody a nevýhody obou, je na vás, zda se chcete držet přehrávání fyzických deskových her nebo si vzít hry online.

Pro ty, kteří mají rádi myšlenku hraní deskových her na svých digitálních zařízeních, je zde seznam nejlepších online deskových her venku!

1. Monopol

Monopol | Monopoly online | Multiplayer online deskových her online

Monopoly Online je stejně elegantní a elegantní jako fyzická desková hra, kromě toho, že je to pozitivnější a moderní. Poskytuje stejný herní zážitek, protože pravidla hry jsou stejná, ale pravděpodobně to považuje za mnohem užitečné a pohodlnější.

Co je na této online verzi poměrně jedinečné, je to, že můžete hrát pouze monopoly prostřednictvím své funkce „single-hráče“. Při hraní samostatně hrajete proti náročné a stimulaci AI aplikace.

Herní noci jsou samozřejmě zábavnější a vzrušující při hraní s přáteli nebo rodinou, takže i když je to dobrá volba, pokud nemáte nikoho, s kým si můžete hrát, určitě navrhujeme najít několik dalších hráčů.

Tato verze Monopolu má funkce online i offline „multiplayer“. V režimu offline multiplayer se telefon chová jako desková hra, zatímco vy a vaši přátelé ji přejdete mezi zatáčkami. V online multiplayerovém režimu se můžete spojit s telefony svých přátel a dokonce i cizími lidmi z celého světa.

Marmalade Game Studio tvrdí, že Monopoly Online nabízí skvělý zážitek, zejména s jeho funkcí „bez reklamy“. Je bez rizika a Hasbro-schválený. V závislosti na vašem telefonu a obchodě s hraním má také nákupy v aplikaci pro ještě zábavnější funkce.

Klady

  • Grafika a animace jsou působivé a dobře navržené.
  • Hráči si mohou navzájem chatovat, což je plus pro spoluhráče.
  • Nové funkce hry přidávají vzrušení z celého zážitku.