Dying Light 2 Zůstaňte lidský – PCGamingwiki PCGW – Bugs, Fixes, Havary, Mods, průvodce a vylepšení pro každou hru PC, Dying Light 2 si v současné době užívá obrovský den vydání na Steam | VGC

Dying Light 2 si v současné době užívá obrovský den vydání na Steam

Obecná informace

Dying Light 2 Zůstaňte lidský

Dying Light 2 Zůstaňte lidský je hororová hra přežití zasazená do post-apokalyptického světa, vyvinutá a publikovaná společností Techland.

Je to pokračování Umírající světlo, Vydáno v roce 2015 jako součást série Dying Light.

Oznámeno v červnu 2018, Dying Light 2 Zůstaňte lidský byl plánován na propuštění na začátku roku 2020 [1], ale byl zpožděn do prosince 2021, aby poskytl více času na rozvoj [2] [3] . V září 2021 byla hra opět zpožděna do 4. února 2022. [4]

Hra obdržela několik záplat, které zlepšily výkon, zlepšily fyziku Ragdoll, změny kvality života a poskytování více možností pro převzetí takových Xess, FSR 2.0 a DLSS 3. [5]

Obecná informace

Dostupnost

Denuvo Anti-Tamper DRM byl odstraněn 31. ledna 2023. [5]

Rozdíly v verzi

The luxusní edice Zahrnuje „legendární“ outfit/zbraň/paraglider Skin, první počátek spuštění DLC, exkluzivní kouzlo zbraně, digitální soundtrack a umělecká kniha.

The Ultimate Edition Zahrnuje vše od vydání Deluxe na vrcholu druhého počátečního spuštění DLC, dvouhodinovou noc XP a některé předměty předčasného řemeslného tvorby.

Dying Light 2 si v současné době užívá obrovský den vydání na Steam

Umírací světlo 2: Zůstaňte člověk na velmi silném startu na páře.

PC verze PC Open-World Zombie Title, který je také k dispozici prostřednictvím obchodu Epic Games Store, byla vydána 3. února ve 16:00 PT / 19:00 ET (4. února ve 12:00 GMT).

V době zveřejnění má 156 000 souběžných hráčů, když během prvních 11 hodin dostupnosti dosáhl vrcholu 164 591.

Podle dat zveřejněných na SteamDB někdy přilákalo pouze 50 dalších titulů více souběžných hráčů na online herní platformě Valve.

Data se velmi příznivě srovnávají s údaji předchůdce hry, umírající světlo 2015, které dosáhlo vrcholu souběžného počtu hráčů téměř 46 000.

Navrhuje také špičkové souběžné počty hráčů v letošním roce. Počet hráčů Monster Hunter Rise stojí 134 262, zatímco součty God of War 73,529.

Dying Light 2, který od svého prvního odhalení na E3 2018 utrpěl několik let zpoždění, je nyní k dispozici také pro PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Podle VGC’s Dying Light 2 Review je to neinspirující dobrodružství zachráněné vynikajícím parkourem.

Další čtení

Recenze: Dying Light 2 je neinspirující zombie-adventure uložená vynikajícím parkourem

To, co začíná jako napjatý boj o přežití v přesvědčivém herním světě, se rychle promění v poměrně obecnou hru na otevřeném světě

Jordan Middler a Aaron Bayne Ggrecon Middler a Ggrecon také zhodnotili velké vydání v této diskusi o kulatém stole pro recenzenty.

Podle páru se to, co začíná jako napjatý boj o přežití, který vás povzbuzuje, abyste se smrtelně obávali tmy.

V polovině ledna byla vydání přepínače Dying Light 2 výrazně tlačena, přičemž Techland nyní plánoval hru do šesti měsíců od ostatních verzí.