Elden Ring zaklínač vs čarodějnictví: Nejlepší kouzla k výběru., Zaklínadla vs. Kouzelníky v Elden Ring: Což je lepší? Gamepur

Zaklínadla vs. Kouzelníky v Elden Ring: Což je lepší

Předpokládejme, že jste začali s prorokovou třídou. V takovém případě již budete mít toto zaklínadlo od začátku, ale nebojte se, pokud jste si vybrali jinou třídu, jak se můžete také naučit od bratra Corhyna, který se nachází u kulatého stolu pro níže 600 run.

Elden Ring zaklínač vs čarodějnictví: Nejlepší kouzla k výběru

Tato příručka představuje nejlepší zaklínadlo Elden Ring vs čarodějnictví, aby co nejlépe využilo hraní a co nejlépe využilo vašich kouzel.

Autor: Huzaifah Durrani 20. ledna 2023 Poslední aktualizace: 30. srpna 2023

Elden Ring je již hit s masy, protože vzdává hold hrám Souls ‘. Náš průvodce zmiňuje hloubkový pohled na některé z klíčových mechaniků orientovaných na boje, jako jsou zaklínače a čarodějnice. Hra je na začátku docela složitá a vyžaduje mistrovství mechaniky her a více zaklínačů a čarodějství, aby se vaše magická stránka zážitku z Elden Ring co nejlépe využila. Takže bez dalšího povyku, pojďme se dostat do debaty mezi Elden Ring Zaklínadlo vs čarodějnictví.

 • Čarodějství a Zaklínadla jsou dva způsoby použití kouzlo v Elden Ring. Zatímco sdílejí stejné základy, jak se používají.
 • K používání čarodějství musí hráči vyrovnat své inteligence a používat personál vrhat čarodějství.
 • Pro použití Zaklínadla , Hráči se musí vyrovnat Víra a používat Těsnění nebo Claw Marks obsadit zaklínadlo.
 • Čarodějství se většinou používají k řešení hromady poškození Zatímco zaklínače se používají k aplikaci Buffy nebo uzdravení VY si členové strany.
 • Nejlepší čarodějnice v Elden Ring jsou SWiftGlintstone Shard, Glintstone Cometshard, Comet Azur, Loretta’s Greatbow, Carian Slicer, a Meteorit .
 • Swift Glintstone Shard, Carian Slicer, a Glintstone Comet Shard lze zakoupit od Sellen . Zatímco Comet Azur lze nalézt v hrudi poblíž Debatní salon v Raya Lucaria Academy a nakonec, Loretta’s Greatbow a Meteorit lze získat porážkou Royal Knight Loretta (Caria Manor) a Alabaster Lord (Royal Grave Evergoal)
 • Pokud jde o zaklínadla, ty nejlepší, které Elden Ring nabízí, jsou Léčba zaklínadla, Assassinův přístup, plamen smyčka, plamen šílenství, zaklínač Dragon Claw , a Plamen Očistěte mě zaklínač.
 • Zaklínadla jako Uzdravit, Assassinův přístup a plamenový prak lze zakoupit od Bratr Corhyn . Na druhou stranu, f chromý šílenství, dračí dráp, a Plamen mě očistěte lze nalézt prostřednictvím průzkumu a nachází se v Křestní církev Callu , Church of Dragon Communion , a severovýchodně od Božská věž Liurnie respektive.

Zmínili jsme šest čarodějnictví a šest z nejlepších zaklínačů, o kterých potřebujete vědět, pokud používáte třídu magického-wieldera v Elden Ring. Dejte si pozor, protože mezi mnoha typy kouzel existují některé odlišné rysy a klíčovým požadavkem na tato kouzla jsou atributy nebo statistiky postavy. Také budete potřebovat spoustu run k nákupu kouzel, a proto vám naše metody zemědělství Elden Ring Rune jistě pomohou ven.

Většina čarodějnictví vyžaduje, abyste měli nějaké úrovně nebo body, pokud jde o statistiku zpravodajství, zatímco zaklínače mají tendenci využívat většinu vaší víry. Ale to není všechno, protože některá z těchto kouzel využívají body v jiných kategoriích, například Tajemství nebo síla.

Elden Ring Best čarodějnice

dominovat země mezi ER

Zde jsou všechny nejlepší čarodějství, které byste se měli podívat na Elden Ring:

Čarodějnictví Náklady na FP Požadavek
Swift Glintstone Shard 5 Inteligence 12
Glintstone Cometshard 17 Inteligence 36
Comet Azur 40 Inteligence 60
Loretta’s Greatbow 24 Inteligence 26
Carian Slicer 4 Inteligence 14
Meteorit 30 Inteligence 30

Kouzelníci v Eldenově prstenu začnou kouzelníky Glintstone, ale existuje mnoho dalších typů magických kouzel, na které můžete dostat ruce. Když se vydáte na svět Elden Ring’s World, získáte také přístup k čarodějství krve a smrti, které můžete použít k nalákání nepřátel vůči sobě nebo dokonce obsazení kouzel, aby meteority padaly z oblohy.

Swift Glintstone Shard

Swift Glintstone Shard

Pokud jde o Zaklínadlo vs čarodějnictví Ačkoli toto konkrétní kouzlo není na seznamu nejsilnější, je to stále užitečné a může se hodit, aby způsobilo nějaké potřebné poškození malých smažených nepřátel.

Malé smažení jako standardní vojáci nebo nějaký druh hmyzu nebo chyb lze efektivně provádět pomocí několika střepů Glintstone. Slouží jako potrubí k zahájení speciálních projektilů vůči vašim nepřátelům.

Shard Swift Glintstone má náklady na FP 3 a musíte mít inteligenci 12, abyste mohli používat Shard Glintstone, takže to mějte na paměti!

Toto kouzlo můžete získat a naučit se z Sellen daleko v ruinách trasového bodu poté, co předáte akademii, přejděte k ní. Akademie najdete na hřbitově poblíž církve Irth. Když konečně získáte svitek, přiveďte jej zpět do Sellen a zakupte kouzlo za přibližně 600 run.

Pokud máte těžko hledání Sellen, pak jsme vás dostali za pokrytí mapou. Musíte také být připraveni hodit ruce proti šéfovi šílené dýňové hlavy, než se setkáte s Sellenem, ale.

Glintstone Cometshard

Glintstone Cometshard

Glintstone Cometshard je druh staršího bratra Swiftshard. Je to mnohem pomalejší a způsobuje neuvěřitelnější množství poškození než rychlá varianta čarodějnictví. Cometshard se také posouvá pomaleji, ale to narovná toto zpomalení.

Považujte to za jednoduchý kompromis, který stojí za to za vše, co víme. Tady je návrh; Začněte přepínat mezi kometem a Swift Glintstone v závislosti na tom, kterému nepřítele čelíte.

Pokud se musíte vypořádat se spoustou malých hranolků, pak by měl trik udělat několik rychlých střepů, ale když čelíte větším nepřítelem, nejlepší cestou, s nimiž je třeba použít Buffed Cometshard, který je mnohem schopnější se sundat dolů Větší nepřátelé, kteří si myslí, že vás mohou vzít sami.

Někteří nepřátelé mohou být trochu chytří a agilní a budou se valit, aby se vyhnuli vašemu komety, ale zkuste se přiblížit a přejít k Carian Sliver pro nějaké poškození melee, a to udělá trik.

Musíte mít pod pásem nějakou inteligenci, pokud chcete toto kouzlo použít. Kouzlo má náklady na FP kolem 25 a používá jeden slot. Kouzlo, doporučujeme vám, abyste se ujistili, že již máte inteligenci kolem 36, abyste z tohoto kouzla co nejlépe využili.

Shard Glintstone Shard lze také získat od Sellen v ruinách trasového bodu, ale tentokrát se k ní musíte předat Conspectus přesunout. Scroll Conspectus naleznete v Akademii Raya Lucaria, poblíž Schoolhouse Classroom of Grace. Na druhé chodbě vás uvítá kouzelník, který se do značné míry potuluje, zatímco dva další jsou zaneprázdněni čtením některých knih.

Musíte se vydat doleva do trochu místnosti, ve kterém je umístěno mrtvé tělo. Yikes! Přistupte k tělu a získejte svitek Conspectus z mrtvoly. Vraťte se zpět na Sellen a Voila, nyní můžete získat kouzlo od ní za pouhých 12000 run.

Comet Azur

Comet Azur

Kometa je zvíře kouzla při řešení ničivého poškození nepřátel. Pokud potřebujete kouzlo, které má tendenci způsobit spoustu poškození, doporučujeme kometu, která může vést k masivnímu výbuchu, který je schopen ukončit většinu bojů v jiffy. Musíte být naskládáni na FP, pokud chcete co nejlépe využít toto kouzlo, takže doporučujeme ušetřit na FP a používat jej pouze jako poslední možnost.

Nebuďte s tím chamtiví a používejte jej pouze v bitvě šéfa a nechte se v ruce otevřít. Kometa se snaží otočit přílivy bitvy. Nezapomeňte vzít za okolností bitvy šéfa a podle toho posoudit situaci. Šéf by vás mohl čelit útokem, pokud uděláte plýtvání kometou a dáte jim navrch.

Kometa Azur Sorcery používá kolem 40 FP a zabírá přibližně tři sloty, takže si musíte udělat spoustu místa a ušetřit také na FP. Aby byly věci složitější, potřebuje inteligenci přibližně 60 let, takže se ujistěte, že pro tuto čarodějnu máte požadované statistiky a prostor. Nezapomeňte to co nejlépe využít!

Chcete -li získat kouzlo komety Azur, přejděte na Akademii Raya Lucaria, k níž máte přístup projít tajnou pasáží umístěnou těsně před debatním salonem. Jsme si jisti, že váš důvěryhodný společník torrent kůň vás tam bezpečně vezme bezpečně.

Dejte si pozor, protože tam se setkáte s Red Wolf of Radagon, kterého budete muset vyjmout. Pokračujte dopředu a přesuňte se kolem Čarodějců a zamířte po schodech do chodby umístěné před debatním salonem. Budete chtít přestat pohybovat a zkontrolovat regály na severní straně místnosti. Pokračujte v interakci s regály a odhalíte pasáž, která vede k truhla s pokladem, a Voila jste nyní úspěšně získali kouzlo komety.

Loretta’s Greatbow

Lorettas Greatbow

Vynikajícím kouzlem pro poškození hovězích nepřátel je Lorettova kuše. Umožňuje vám převzít kontrolu nad podstatným magickým lukem, který vypálí obrovskou šipku Glintstone přímo do vašich nepřátel.

Je také možné nabít toto kouzlo, aby způsobilo tuny poškození, takže je ideální pro svlékání nepřátel s obřími hitboxy. Tito obrovští šéfové se také pohybují pomalu, takže je mnohem snazší zaměřit se a způsobit poškození těchto nepřátel.

Loretta’s Greatbow se tvrdí, že je Lorettovou oblíbenou zbraní. Stojí to slušný FP 32 a používá pouze jeden slot. Stejně jako všechny ostatní čarodějnice na tomto seznamu vyžaduje, aby byla inteligence přesná. Používá inteligenci kolem 26, což je proveditelné.

Chcete -li získat Loretta’s Greatbow, vydejte se na Caria Manor. Tam budete muset sundat Royal Knight Loretta, pro které budete muset projít koly. Můžete najít Caria Manor na severovýchod od Liurnia jezera zóny.

Carian Slicer

CARIAN SLICER - nejlepší čarodějnice prstenu Elden z melee

Zatímco kouzla na dálku bude vaším silnou stránkou jako kouzlo, musíte se také podívat na možnosti melee, abyste co nejlépe využili své zkušenosti na bojišti ve světě Elden Ring World. Doporučujeme, aby byl CARIAN Slicer Nejlepší čarodějnice Elden Ring.

Je to docela normální pro dvojí ovládací prvek a výchozí meč se svým zaměstnancem vedle něj. Navrhujeme, abyste místo toho šli s kouzlem Carian Slicer, protože vám to umožňuje hacknout a sekat všechny blízké nepřátele mystickým mečem, který můžete svolat.

Nejlepší na tom je, že to nebude zatěžovat zatížení vašeho vybavení, protože nebudete moci nést virtuální prostor, abyste ho otočili kolem. Může také sundat velké nepřátele v několika po sobě jdoucích lomítkách. S ohledem na kráječ Carian můžete spojovat, jako byste obvykle dělali s běžnou zbraní.

To vám umožní dostat komba melee, když nepřátelé opustí stráž po útoku. Proti obsahu vašeho srdce a jděte na zábavný hack a sekání zábavy!

Sellen bude vaším člověkem, pokud chcete získat CARIAN Slicer. Poté se musíte vydat směrem k ruinům trasového bodu, uhodli jste to, předali k ní další svitek, a tentokrát je to Royal House Scroll. Pokračujte směrem na jih Agheel Lake na jih a najděte svitek. Když dostanete ruce na svitek, vraťte se zpět do Sellen a předejte jej, abyste odemkli kouzlo Carian Slicer a poté jej získali za pouhých 1500 run.

Meteorit

Kouzlo meteoritu - čarodějnice Elden Ring

Pokud potřebujete užitek při poškrábání hlavy mezi diskusí Zaklínadlo vs čarodějnictví, Pak už nehledejte, protože jsme vás zakryli kouzlem meteoritu. Má schopnost zasáhnout více nepřátel současně.

Povolení tohoto kouzla vrhne sprchu meteoritů kolem vás způsobí tuny poškození všem nepřátelům nacházejícím se v okolí a poskytne vám dýchací místnost pro posouzení okolností bitvy a vymyslet rychlý plán, jak vyjmout všechny nepřátele, že to jsou neústupní o tom, jak vás snižovat.

Když čelíte skupině nepřátel najednou, použijte meteoritu k jejich rozložení a pokračujte v používání dalších kouzel, která jsme zmínili, aby vyzvedli všechny zbývající nepřátele.

Toto kouzlo je schopno vytvořit tři meteority, které padají z oblohy. Kouzlo vyžaduje FP kolem 30 a využívá pouze jeden slot, ale nezapomeňte nashromáždit své inteligenční body, takže musíte mít asi 30 zpravodajských bodů k použití tohoto kouzla.

Chcete -li vyzvednout kouzlo meteoritu, ujistěte se, že se vydejte na Caria Manor, na stejném místě, kde jste našli Loretta’s Greatbow. Přejděte do oblasti za panstvím Caria a najděte hrob s názvem The Royal Grave Evergaol.

Budete vřele přivítáni s dalším bojem šéfa a tentokrát je to proti šéfovi Alabaster Lord. Proveďte ho a budete si moci vydělat meteoritové kouzlo jako svou odměnu.

Nejlepší zaklínadla

Elden Ring Best zaklínadla

Pojďme rychle projít nejlepšími zaklínacími v Elden Ring:

Zaklínadla Náklady na FP Požadavek
Uzdravit zaklínadlo 32 Víra 12
Assassinův přístup 15 Víra 10
Plamenní popruh 11 Víra 10
Plamen šílenství zaklínače 15 Víra 16
Dragon Claw zaklínač 32 Faith 17 a Arcane 13
Plamen, očistěte mě zaklínač 14 Víra 12

Čarodějnictví využívá vaši inteligenci, ale co zaklínadla? Používají statistiku víry. Zaklínadla mají mnohem více variací, pokud jde o uzdravení, poškození a umožňující vám aplikovat buffy na sebe a debuffy na své nepřátele. Nyní se přesuneme k nejlepším zaklínacím, které můžete přicházet v Elden Ring.

Uzdravit zaklínadlo

Heal - Jedno z nejlepších kouzel Elden Ring

Tenhle se do značné míry vysvětluje, protože se můžete uzdravit tímto kouzlem. Pokud se ocitnete v obtížné pozici, kde vám konečně dojdou poplatky, které s sebou nosíte v baňce Crimson Slps, zvláště když jste proti několika nepřátelům nebo dokonce horším šéfům, můžete se rozhodnout použít kouzlo uzdravení.

Množství použitého FP není moc, co se používá k co nejlépe uzdravení kouzla a v okamžiku, kdy vaše zdraví zpět nahoru nahoru. Toto kouzlo je důležité mít jako součást vašeho arzenálu a může vám pomoci, kdykoli jste uvízli na těsném místě. Ujistěte se, že to není vybaveno ve volném kouzelném slotu, zejména pokud jste narazili na zlaté semena nebo posvátné slzy, což jsou posvátné baňky, které nosíte s sebou.

Předpokládejme, že jste začali s prorokovou třídou. V takovém případě již budete mít toto zaklínadlo od začátku, ale nebojte se, pokud jste si vybrali jinou třídu, jak se můžete také naučit od bratra Corhyna, který se nachází u kulatého stolu pro níže 600 run.

Docela levné, správně? Musíte se ujistit, že toto kouzlo dostanete brzy, protože Corhyn se nerad sedí na jednom místě a bude se vždy pohybovat, což je docela těžké ho najít. Takže vám nejlépe doporučujeme, abyste se vydali na Corhyn jako první věc, kterou děláte.

Heal Spell vám umožní regenerovat mírné množství zdraví. Je to považováno za zaklínadlo věřící dvou prstů. Jako bonus také uzdravuje vaše spojence. Popis kouzel uvádí, že oba prsty mají velké naděje na poskvrněné v případě, že se zraní. I když se zapadají, budou i nadále bojovat o svou věc a svou povinnost s pravoúhlým kouzlem.

HEAL kouzlo stojí kolem 32 FP a uzdraví vás a vaše spojence. Zabírá to pouze jeden slot, takže se čeho bát. Vyžaduje to, abyste věřili asi 12 bodů.

Assassinův přístup

Assassins Approach - Elden Ring Spell

Mezi zmínkou Elden Ring Zaklínadlo vs čarodějnictví Seznam, přístup Assassin nabízí jedinečný styl hry. Pro ty z vás, kteří rádi jsou tajně a putují kolem, aniž by byli upoutávají nepřátele a tiše a rychle je vytáhli, je pro vás nejlepší zaklínač Assassin nejlepším zaklínačem.

Je to docela užitečné, pokud jde o posílení a zkoumání světa, aniž by se neustále setkali s nepřáteli. Je zřejmé, že to není užitečné zaklínadlo, pokud jde o řešení bojů šéfů, protože šéfové mohou být odolní, odhodlaní a agresivní.

Použijte přístup Assassin k tajnému vyhýbání se nepřátelům a přemístěte se do oblastí, které by jinak byly považovány za nebezpečné pro traverze. Pokud se vplížíte na nepřítele, můžete provést akci melee k dosažení backstab akce, která je schopna způsobit poškození, což usnadňuje bojové zapojení.

Přístup Assassins vám umožňuje snížit zvuk pádu a poškození, což vám umožní proklouznout kolem nepřátel, ať už je to z vysoké země nebo dole.

Může být použito k tomu, aby vás v podstatě zamořil, když procházíte vysokými trávami nebo keři a umožní vám zcela vyhnout se strašidelným situacím nebo se ujistit, že dostanete první ránu dovnitř. Přístup Assassins stojí kolem 15 FP a zabírá jeden slot. Vyžaduje to, abyste věřili o okolí, takže jej používejte moudře!

Pokud si vyberete třídu Confessor, automaticky začnete s tímto kouzlem. Pokud používáte jinou třídu, můžete se ji stále naučit. Získejte Assassinovu modlitební knihu a předejte ji NPC, jako je bratr Corhyn, který byl zmíněn dříve, u kulatého stolu, pokud Corbyn není nikde nalezen a odešel.

Poté se vydejte na kostel slibů, který se nachází východně od Liurnie, kde najdete další NPC jménem Miriel. Pokračujte po schodech kolem Mistra HEWG.

Přesuňte se kolem rohu směrem ke dnu, kde budete vítáni mlhovou stěnou. To je místo, kde se váš první klíč Stonesword hodí, protože jej můžete použít na pohodlně umístěné Imp SEAL. Poté pokračujte a najděte další bariéru SEAL IMP. Odemkněte to a najdete hrudník, kde se nachází modlitební kniha. Předejte to výše uvedené NPC a pokračujte v získání přístupu vraha pro zhruba 2000 run.

Plamenní popruh

Flame Sling - Nejlepší zaklínač Elden Ring

Pokud jde o Zaklínadlo vs čarodějnictví, Plamenní popruh bere dort. Plamenní popruh je jednoduchý, ale efektivní. Je to výchozí kouzlo, které vám umožňuje vrhat ohnivé koule v Eldenu a produkovat planoucí sféru, kterou můžete vrhnout na nic netušící nepřátele, abyste mohli způsobit značné množství poškození. Je docela dobré používat jako základní útočné kouzlo, na které můžete vždy počítat, protože to stojí několik FP a používat. Je to skvělé základní zaklínače, které máte po ruce.

Flame Sling stojí FP kolem 11, což vám umožní házet koule ohně. Zabírá pouze jeden slot a vyžaduje, abyste věřili kolem 10.

Můžete se vydat na bratra Corhyna, abyste se dostali k kouzlu plamene, které bylo nalezeno v držáku kulatého stolu. Toto kouzlo si od něj můžete zakoupit za přibližně 800 run.

Plamen šílenství zaklínače

Flame of Frenzy - nejlepší zaklínač Elden Ring

Umístění plamene šílenství Pokud chcete vrhnout kouzlo s oblastí účinku, aby poškodila více nepřátel najednou, pak vám plamen šílenství bude docela dobře vyhovovat. Místo toho, aby vrhal kouzlo, které vrhlo jen jeden planoucí míč na jednoho nepřítele, plamen šílenství zapálí vaše oči na ohni.

Na rozdíl od plamene, má značnou dobu nabíjení, takže se ujistěte, že se ustupujete od nepřátel a vytvořte si nějaký prostor pro sebe, než se toto kouzlo vrhnete. Skvělý zaklínač Elden Ring pro roztažení vašich nepřátel.

Kouzlo stojí 15 FP a používá jeden slot. Vyžaduje to, abyste věřili kolem 16.

Chcete -li získat plamen kouzla šílenství, přejděte na křestní církev Callu, který se nachází na jih od Limgrave na pláči poloostrově. Chcete -li najít kostel, musíte postupovat na západ od hradu Morne Rampart Site of Grace a pokračovat v stoupání na kopec. Toto zaklínadlo najdete zdarma z neškodné mrtvoly. Snadné, správně?

Dragon Claw zaklínač

Dragon Claw - zaklínač Elden Ring

Hledáte kouzlo na blízko Elden Ring Zaklínadlo vs čarodějnictví průvodce? Pak se můžete spolehnout na dračí dráp, který je schopen před vámi způsobit velké poškození jakéhokoli nepřítele. Toto je vynikající zaklínadlo k využití během bosspellhtů, které představují výzvu.

Pokud jde o co nejlépe z tohoto kouzla, musíte praktikovat trpělivost. Poté udržujte určitou vzdálenost pokračujte v používání některých kouzel na dálku a dokončete ho Dragon Claw. Je to skvělé zaklínadlo Elden Ring.

Dragon Claw vyžaduje, abyste měli FP 32 k využití a zabírají pouze jeden slot. Musíte mít nejen víru 17, ale také potřebujete 13 tajemných bodů.

Chcete -li získat Dragon Claw, jednoduše si vezměte dračí srdce, které lze získat zabitými draky, kteří jsou výhodně umístěni poblíž kostela Dragon Communion v Limegrave. Dragon Claw je nejlepší Melee Elden Prsten kouzla vypořádat ničivé poškození melee.

Plamen, očistěte mě zaklínač

Flame, Cleanse Me - Best Elden Ring zaklínadla vs čarodějnice

Musíš vědět o tomto zaklínače Elden Ring. Existují únavné debuffy a stavové účinky, které brání vašemu zdraví a výkonu v Elden Ring, jako je hniloba a jed.

Tyto efekty mohou do značné míry sundat i ty nejsilnější nepřátele a nejsilnější postavy. Můžete se rozhodnout zotavit se z těchto nemocí pomocí spotřebního materiálu, které můžete snadno řešit, nebo se můžete rozhodnout jít na trasu pomocí zaklínače, jako je plamen, Cleanse Me, což je docela užitečné, proč jste zasaženi.

Umožněte kouzlu jednoduše zabránit dalšímu účinku oidu a hniloby na vaši postavu, což vás zachrání před hrozící smrtí. Je to nejlepší Elden Ring zaklínadla Chcete -li se omladit z účinků hniloby a jedu, takže ji máte po ruce!

Zaklínadlo stojí kolem 14 FP a vezme jeden slot. Musíte mít víru asi 12 bodů, abyste mohli použít toto zaklínadlo. Plamen, Cleanse Me lze snadno lokalizovat na severovýchod od Božské věže Liurnie na útesu.

A to je do značné míry zábal Nejlepší zaklínač Elden Ring vs čarodějnictví že můžete využít na vaší cestě ve světě Elden Ring. Tato kouzla vám skutečně pomůže při vaší snaze porazit nepřátele a nepřátele od malého smažení až po nepokojující šéfy. Elden Ring je opravdu náročná hra a vy budete muset zvládnout základy a složitosti hry, abyste mohli využít veškerou herní mechaniku.

Nelíbí se mi myšlenka hrát jako kouzelník nebo prorok? Můžete si vybrat celou řadu tříd v Elden Ring a můžete se podívat na náš průvodce třídami Elden Ring Startovní třídy a vybrat třídu v souladu s vaší osobností, charakterem a stylem hry, kterou hledáte.

Zaklínadla vs. Kouzelníky v Elden Ring: Což je lepší?

Čarodějnice a zaklínače jsou dvě hlavní školy magie v Elden Ring. Čarodějství jsou to, co byste si mohli myslet jako na klasickou vysokou fantasy magii-myslím, že tomes, velké klobouky a hůlky-zatímco zaklínadla jsou kouzla založená na víře-myslím paladiny, modlitby a svatá magie. Zpočátku se oba zdají funkčně stejné, možná chutná substituce, ale podrobnosti se liší.

Zaklínadla

Zaklínače jsou téměř stejně rozmanité jako náboženství v reálném světě. Zdá se, že každý v Eldenově prstenu má jinou interpretaci víry a od toho vyskočila desítky kouzel s tolik cesty užitečnosti. Najdete najdete zaklínací zaklínače plamene, oblast efektů, která způsobují žádné škody, ale poskytují vám a vaši párty dýchací místnost, uzdravování kouzla, která při hraní online poskytuje ochranu celé strany, a zaklínače zvířat, které vám poskytují sílu přirozeného světa, což umožňuje vaší postavě protrhnout a trhat opozicí.

Incatiations vytvářejí širokou arénu pro výraz, podpůrnou postavu, stav stavu a tank mohou pocházet z kouzel založených na víře. To však znamená, že je snadné spadnout do pasti, když se to všechno snaží udělat, a často odemknete nové zaklínače, které se do vašeho stylu hry nezapadají.

Čarodějství

Kouzelnice jsou téměř zcela urážlivé. Hráč, který jde po trase čaroděje, obvykle staví postavu s kapsami plnými bomb. Váš FP se stává nezbytným a budete důvěrně obeznámeni s vzdáleností a načasováním. Vaše počáteční vytížení bude jako hodit malé magické oblázky, ale brzy váš čaroděj bude vykouzlit křišťálové čepele, které štěpí vaše nepřátele ve dvou a velké luky, které připínají i vaše největší překážky na zem.

Obsazení úsudku

To vše znamená, že lepší, v tomto případě je obtížné přibít. Noví hráči a lidé, kteří se zajímají o vyhození svých nepřátel do Kingdom Come, budou milovat čaroděje. Hráči, kteří hledají užitečnost nebo si užívají podpůrné role v multi-hráči, najdou radost v zaklínacích.

O autorovi

Dale Jakes

Dale je spisovatel na volné noze se sídlem v Atlantě, píše v dopisech o hrách, hudbě a outharech. Je také jedním z těch fanoušků masky Majora

Nejlepší kouzla Elden Ring: od čarodějnictví po zaklínadlo

Elden Ring se staví

Ze softwaru

Pozemky mezi tím nabízí desítky čarodějnictví a zaklínadla, aby oslnily a odstřelily vaše nepřátele, ale která jsou nejlepší kouzla v Elden Ring?

Stejně jako hry Souls, které přišly před ním, Elden Ring obsahuje dva odlišné typy magických kouzel pro sestavy Caster použít. První je známý jako čarodějnictví a je hodně jako tradiční magie z jiných RPG. Vyznačuje se některá standardní elementární kouzla, některá zajímavá magie s tématem měsíce a tradiční duše z Temných a démonových duší. V Eldenově prstenu však bylo přebaleno a je nyní známé jako Glintstone Sorcery.

Článek pokračuje po reklamě

Druhým magickým typem ve hře je zaklínadla založená na víře. Jsou to velmi podobné zázrakům z dřívějších her Souls, ale pracují jinak než standardní čarodějnice. Mohou být také použity k obsazení pasivních buffů pro hráče, kteří se rozhodli pro více zaměřenou na sestavení.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Kouzla v Elden Ring vysvětlena
 • Nejlepší kouzla čarodějnictví v Elden Ring
 • Nejlepší zaklínače v Eldenově ringu

Šílený plamen

Zběsilý plamen magie je neuvěřitelně silný.

Kouzla v Elden Ring vysvětlena

Nejlepší kouzla v Elden Ring do značné míry závisí na sestavení, které používáte. Pokud jste zpravodajský sestavení nebo ji začleňujete do vaší sestavy, pak jsou kouzla kouzla, která je třeba upřednostnit. Pokud hrajete hru jako sestavení víry, bude zaklínadla sloužit jako vaše hlavní ofenzivní metoda.

Článek pokračuje po reklamě

Uživatelé magií (ať už to čarodějnice nebo zaklínače) mohou také vybavit různé zbraně. Zaměstnanci budou potřební k obsazení čarodějnictví a zaklínací uživatelé budou muset vybavit pečeť, aby obsadili svá kouzla. Někteří uživatelé magie v Elden Ring se mohou rozhodnout použít směs čarodějnictví i zaklínadla, zatímco jiní se mohou zaměřit pouze na jednu.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Zbraně nejlepší víry v Elden Ring

Je také možné vytvořit vlastní bitevní mág, který bojuje se zbraní melee v jedné ruce a personálem/pečetí v druhé. Sestavy síly/víry jsou populární v Elden Ring, stejně jako sestavení inteligence/obratnosti, ale můžete se smíchat a shodovat, aby vyhovoval svému vlastnímu stylu Play.

Článek pokračuje po reklamě

S ohledem na výše uvedené rozdělíme naši sbírku nejlepších kouzel v Elden Ring do dvou seznamů, jeden pro čarodějství, zatímco druhý se zaměřením na zaklínadlo. V každé škole magie jsou také podkategorie kouzel, takže to objasníme v každém vstupu.

Článek pokračuje po reklamě

Obrázek kouzelníka Rogiera v Elden Ring

Rogier vás naučí na začátku hry některá kouzla.

Nejlepší kouzla čarodějnictví v Elden Ring

Zde jsou některé z nejlepších čarodějnictví v Elden Ring:

Glintstone Pebble

Fanoušci Dark/Demon’s Souls toto kouzlo okamžitě rozpoznají, je to v podstatě šipka Soul, ale s jiným jménem. Toto je nejstarší čarodějnice Glintstone, které se lze naučit, ai když používáte sestavu zaměřenou na melee, stojí za to se dozvědět.

Článek pokračuje po reklamě

I když to není příliš mocné, poskytuje možnost na dálku, kdykoli ji potřebujete a lze jej použít k nalákání nepřátel k útoku nebo k dokončení slabých nepřátel z dálky. Tyto vyrovnávací inteligence ji brzy přerostjí, ale vyžaduje pouze 10 statistik zpravodajských statistik, takže ji mohou být vybaveny většinou sestav.

Článek pokračuje po reklamě

Thopps a Sellen jsou NPC, kteří oba kouzlo prodávají, ale některé třídy postav to již začínají.

Glintstone Arc

Glintstone Arc funguje hodně jako Glintstone Pebble, ale spíše než vystřelit jednu malou šipku.

Článek pokračuje po reklamě

Je to ideální pro ty, kteří chtějí vyjmout více nepřátel nebo jako upgrade na slabší kouzla Glintstone, jako je Pebble nebo Shard. Ti, kteří se chystají na plnou zpravodajskou sestavu, to bude užitečné během hry, protože kouzlo je rychlé a všestranné, ale není vhodné pro velké zničení.

Loretta’s Greatbow

Toto je jedno z našich oblíbených kouzel a takové, které je užitečné během celé hry. Kouzlo vám umožňuje rychle a přesně vypálit silný šroub, který poškozuje nepřátele z dálky. Čím více skončíte, tím silnější je výbuch.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Je to skvělá alternativa k luky pro postavy, které chtějí přepnout mezi magickými a bojovými styly melee. Prev si však trvá několik sekund, takže není ideální pro boj blízkých čtvrtí.

Lze jej získat porážkou Royal Knight Loretta v Carian Manor. Kouzlo má také silnější verzi zvanou Loretta Mastery, ale to trvá déle, než se ukončí a není tak přesné.

Ranni The Witch Elden Ring Cutscene Screenshot

Ranni je pánem měsíce a studené magie.

Ranniho temný měsíc

Toto kouzlo najdete v hrudi na vrcholu vzestupu Chelony, jakmile vyřešíte hádanku. Toto je mocné kouzlo a lze jej posílit řadou položek, včetně Ranniho sady. Pokud tedy vytváříte čaroděj/čarodějce ledu/měsíce, je to jedno z nejlepších kouzel, které můžete hledat.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zasáhne to tvrdě, ale buďte opatrní, potřebuje vzdálenost a čas na to, aby se ukončil. Totéž lze říci o podobném kouzlu, Rennala je úplněk. To je slabší než Ranniho, ale místo toho poškozuje chlad.

Skalní popruh

I když je to těžké kouzlo, skalní smyčka najdete v hrudi v podzemním sklepě severně od ulice mudrců ruiny. Skvělé pro sestavení inteligence a mimořádně výkonné, když je skalním povinen, je jedním z nejlepších kouzel v Eldenově ringu.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Je to stále efektivní v koncové hře kvůli své pěkné kombinaci energie a rychlosti. Vyžaduje to, aby bylo také vybaveno inteligenci, takže lze použít po dobu trvání hry.

Článek pokračuje po reklamě

Comet Azur

Získal z vesnice Hermit v MT. Gelmir Po promluvení s pravěkým kouzelníkem Azurem, který sedí poblíž útesů na severovýchodě. Budete také muset sundat šéfa královny Demi-Humana, abyste se dostali blízko. Nicméně to stojí za to, kometa Azur je nejmocnějším kouzlem v Elden Ring a je devastující, když se používá se správným vybavením a staví.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Nejlepší štáby v Elden Ring

Vyžaduje to, aby vaše inteligence byla 60 let, takže je to kouzlo koncové hry a navrženo pro ty, kteří se buď zavázali k sestavení INT, nebo kteří statistiku vyrovnali opakovaným NG+ Cycles. Trvá nějakou dobu, než se skončí, ale to je kouzlo, které může podlažit většinu nepřátel v Elden Ring.

Článek pokračuje po reklamě

Elden Ring Enemy pomocí magie

Čarodějnictví obdrželo ještě více buffů v nedávných záplatách.

Nejlepší zaklínače v Eldenově ringu

Zde jsou některé z nejlepších zaklínačů v Elden Ring:

Ekzykesův rozpad

Nejen, že Ekzykesův rozpad způsobí velké poškození, když se staví víra, ale také může infikovat nepřítele hnilobou Scarlet. Kouzlo je silnější verzí Rottona Dech, která také způsobuje hromadění hniloby. Scarlet hniloba může být vynikajícím způsobem, jak sundat otravného šéfa, jakmile bude nakaženo, bude to odkazovat na jejich zdraví, dokud se buď zotaví nebo nezemřou.

Článek pokračuje po reklamě

Je to překonáno kouzlem Scarlet Aeonia, ale budete muset zabít Melania, abyste ji odemkli. Použijte to, dokud nepřijde ten obtížný den. Kouzlo lze zakoupit na oltáři Dragon Communion v katedrále Dragon Communion pro 2 Dragon Hearts. Nejprve budete muset zabít Ekzykes, on visí v Caelid.

Článek pokračuje po reklamě

Zákon regrese

V Eldenově prstenu existuje spousta zaklínačů, které vyléčí zdraví nebo postavení onemocnění, ale žádný z nich není tak dobrý jako zákon regrese. Na rozdíl od většiny zaklínačů je toto kouzlo místo víry založeno.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Nejlepší zbraně v Eldenu

Kouzlo je také důležité pro příběh Eldena Ringa, protože jeho použití na správném místě odhaluje jeden z velkých zvratů hry. Lze jej také použít k odemčení konec Goldmask. Můžete si ji zakoupit od bratra Corhyna nebo Turtle Papeta poté.

Roj mouch

Toto užitečné kouzlo lze nalézt na mrtvole podél východní zdi Mohgwyn Palace Blood Marsh a je ideální pro ty, kteří vytvářejí stavebnice. Hurling tohoto kouzla na nepřítele předtím, než je nabije řekami krve, je vynikající způsob, jak zvýšit pravděpodobnost, že na ně způsobí krvácení.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

V případě, že jste to nevěděli, stavění krvácení jsou šíleně nadměrně napájeny v Elden Ring, dokonce i po náplastech, které je nerfinovaly. Swarm of Flies je jen další užitečný nástroj v tomto již nebezpečném arzenálu.

Starscourge Radahn v Elden Ring

Radahn je magií Master of Gravity.

Nevlněné šílenství

Zaklínadlo, které vám dává okraj v PVP, toto kouzlo vyžaduje, aby uživatel prošel temnou cestou k odemknutí. Budete muset zamířit dolů do podzemních shunning-grounds, porazit Mohg, znamení, zaútočit na oltář v přední části šéfy a poté sestoupit plošiny na dno-a zároveň se snažit nespadnout na vaši smrt.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Nejlepší duch vyvolává popel v Elden Ring

Uvidíte mrtvolu, kterou pak můžete kouzlo zkrátit, když dosáhnete dna. Tato cesta nejen odemkne konec zběsilého plamene (pokud budete pokračovat v úkolu), kouzlo vám umožní použít plamen chaosu k odvedení ostatních hráčů do šíleného šílenství.

Článek pokračuje po reklamě

Greyollův řev

Greyoll je gigantický starší drak, který sedí v Caelidu a je chráněn menšími mocnými draky. Kouzlo si můžete zakoupit z katedrály Dragon Communion, ale budete muset zavraždit bezmocný Greyoll, abyste tak učinili. Ty monstrum.

Článek pokračuje po reklamě

Zaklínadlo emituje hlasitý řev, který vás nejen rozleká, debuffy nepřátele v okolí, což z něj dělá brilantní kouzlo, které obsahuje, když čelí obtížným šéfům.

Gurranq’s Beast Claw

Beast Claw může být svrchovaně silné kouzlo pro ty, kteří používají čisté víry, odemknout se po rozdání Gurranq osm deathroots (a přežije jeho útok v polovině jejich předávání). Lze jej použít vedle těsnění Clawmark pro nejlepší výsledky.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Nejlepší zbraně v Elden Ring pro každou sestavu

Pamatujte, že to jsou jen kouzla, která jsme považovali za nejužitečnější při hraní přes Elden Ring, ostatní hráči, používající různé sestavy, mohou upřednostňovat mnoho dalších kouzel, která jsou k dispozici – a je jich mnoho, mnoho dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud hledáte více způsobů, jak překonat mnoho obtížných výzev v Elden Ring, máme spoustu dalších průvodců, abychom pomohli. Najdete je kliknutím sem nebo kliknutím na jednotlivé odkazy níže.