Elder Scrolls 6 Datum vydání a funkce: 10 věcí, které je třeba vědět, Elder Scrolls 6 přeskočí PS5 a nepřijde až do roku 2026 – The Verge

Starší Scrolls VI přeskočí PS5 a nepřijde až do roku 2026

Andrew Webster, editor zábavy pokrývající streamování, virtuální světy a každou videohra Pokémon. Andrew se připojil k Verge v roce 2012 a psal přes 4 000 příběhů.

Starší svitky 6 Datum vydání a funkce: 10 věcí k vědět

Zatím nemáme oficiální datum vydání Elder Scrolls 6 a na chvíli ho nedostaneme. Zde je to, co potřebujete vědět právě teď o další hře Elder Scrolls založené na tradicích, pověstech, potvrzených informacích a tom, co od Bethesdy očekáváme. Bylo to přes deset let od doby, kdy Bethesda vydala Elder Scrolls V: Skyrim. A zatímco je potvrzena další hra Elder Scrolls, nebude to dlouho, dlouhou dobu zasáhnout police. Elder Scrolls 6 je předběžný název hry a hra se v současné době vyvíjí v zákulisí. Bethesda zůstává o jejích plánech na hru pevně a pravděpodobně bude v dohledné budoucnosti mlčet. Je tu důvod a my se toho dotkneme níže. Na rozdíl od jiných her například GTA 6 jsme neviděli žádné úniky, takže my a fanoušci série pracujeme s velmi málo informací. To znamená, že jsme sestavili průvodce, který vám vezme některé ze základních věcí, které byste měli vědět o Elder Scrolls 6 a jeho vydání.

Zde je bližší pohled na to, co můžete očekávat od funkcí Elder Scrolls 6, datum vydání, konzolí a dalších.

Přívěs Elder Scrolls 6

Bylo to pět plus let od doby, kdy Bethesda potvrdil Elder Scrolls 6. Potvrzení se objevilo až v červnu 2018, kdy společnost vydala upoutávku na upoutávku, který můžete sledovat níže.

Přívěs bohužel příliš neodhaluje a bude to pravděpodobně poslední pohled, který se dostaneme na další hru Elder Scrolls na dlouhou dobu.

Starší svitky 6 Datum spuštění

Když Bethesda vydala přívěs, poznamenal, že hra byla v předprodukci. V loňském roce bylo odhaleno, že hra je stále v procesu předvýroby. I když to může být pro fanoušky série zklamáním, je pro to velmi dobrý důvod. Bethesda v současné době pracuje na svém nejnovějším RPG, Starfield. Starfield je první novým rozvinutým duševním vlastnictvím Bethesdy za více než 25 let. Bethesda bude podporovat Starfield s DLC obsahem a mody po spuštění, že velká část jeho pozornosti zůstane ve hře, dokud nebude připravena pokračovat dál. Ještě jedna věc poznámky: Todd Howard říká, že Elder Scrolls 6 může být poslední hra Elder Scrolls s ním u kormidla. To dává smysl vzhledem k tomu, jak dlouho trvá výrobu těchto her a jak dlouho je Bethesda podporuje po spuštění. Zopakoval, že v rozhovoru bude řídit hru GQ A bude to jeho čtvrtá čas, který má na starosti hru Elder Scrolls.

Starší svitky 6 Datum vydání

Podobně jako Starfield bychom měli získat předběžné datum vydání Elder Scrolls 6 v dostatečném předstihu. To samozřejmě neznamená, že se společnost bude držet datum. Bethesda má v minulosti zpožděné hry a je tu šance, že vidíme, jak se datum vydání Elder Scrolls 6 zatlačí několikrát, než se vývojář cítí pohodlně uvolnit hru na veřejnost. Pokud jde o konkrétní datum, Bethesda’s Todd Howard řekl, že hru nevidíme až do roku 2026. A to je nejdříve, co můžeme vidět, že zasáhne konzole a PC. Podle Phil Spencer společnosti Xbox je Elder Scrolls 6 pravděpodobně „pět plus let daleko.„Přinesl komentář během svědectví při pokusu Microsoft FTC. Pokud se připomínky Spencera drží, znamená to, že nebudeme vidět pozemek Elder Scrolls 6 Datum vydání až do roku 2028. Advokát společnosti Microsoft řekl soudci, že plánované Elder Scrolls 6 (nazval to Elder Scrolls 16) Datum vydání je 2026, stejný časový rámec předložený Howardem.

Dokumenty z případu FTC společnosti Microsoft uvádí datum vydání hry „TBC, ale očekává se v roce 2026 nebo později.“

Starší svitky 6 konzolí

Vzhledem k tomu, že Starfield je exkluzivní pro Xbox a Windows PC, existuje velmi dobrá šance Elder Scrolls 6 bude také exkluzivní Microsoft. Zdálo se, že to bylo vše, co bylo potvrzeno hlavou Xbox Phil Spencer, ale nyní se trochu vrátil zpět. Spencer nyní říká, že je pro nás právě teď obtížné zabít přesně, na jaké platformy, které tato hra spustí.„Jinými slovy, společnost je v současné době nerozhodnutá o startu na PlayStation. Dokumenty z případu FTC společnosti Microsoft vyprávějí jiný příběh a vypadá to, že společnost skutečně plánuje, aby Elder Scrolls 6 exkluzivní Xbox exkluzivní. Pokud jde o Xbox Series X a Xbox Series S, není žádná záruka, že hra dorazí pro platformy aktuální generace buď. Dokumenty naznačují, že společnost Sony plánuje uvolnit PS6 někdy po roce 2027. Pokud je to přesné, očekávali bychom, že Microsoft v té době také vydá nový Xbox. Z pokusu o Blizzard Activision Blizzard se objevily další dokumenty a navrhují, aby společnost očekávala, že v roce 2028 vydá konzoli další generace. Společnost Microsoft očekává, že společnost Sony také v roce 2028 spustí vlastní konzoli. Pokud se datum vydání Elder Scrolls 6 zatlačí do roku 2028 nebo dále, a to je v oblasti možnosti, mohlo by to být exkluzivní pro konzoly nové generace.

Starší svitky 6 předobjednávek

Skoro je samozřejmé, ale nekupujte žádné starší svitky 6 předobjednávek z webů, jako je eBay nebo jiná místa, který slibuje včasný přístup ke hře. Elder Scrolls 6 PŘEKLÁDACÍ PŘEKLÁDAJÍ PŘEDCHOD. Jinými slovy, neočekávejte, že bude v prodeji u maloobchodníků po mnoho let.

Elder Scrolls 6 Cena

Od té doby můžete očekávat základní verzi Elder Scrolls 6 pro Xbox One Series X.99. Toto je míra pro hry AAA právě teď. To by se samozřejmě mohlo změnit po silnici, ale to je to, co v tomto bodě očekávat. Pokud Bethesda uvolní další balíčky a není pochyb o tom, že to bude, můžete očekávat, že tyto svazky budou stát více peněz.

Starší svitky 6 Nastavení

Přívěs Elder Scrolls 6 vedl k tuně spekulací o prostředí hry, ale zatím se nic nepotvrdilo. Jak již bylo řečeno, Todd Howard uvedl, že nastavení hry již bylo rozhodnuto. V současné době jsou chytré peníze v současné době na Hammerfell, což nadšenci znají jako domov Redguards. Hodně z těchto spekulací pochází z tweetu z účtu Elder Scrolls. Tweet obsahuje mapu Skyrimu a říká: „Přepsat minulost a mapujte budoucnost.„Jedna z svíček na mapě je právě tam, kde je Hammerfall, což vede k věření, že se jedná o vodítko. Samozřejmě by to mohla být jednoduše náhoda, ale jiní si všimli, že věří, že země uvedená v přívěsu hry se shoduje s Hammersfall.

Elder Scrolls 6 funkcí

Hra je stále v raném vývoji, takže nemáme mnoho informací ve způsobu nových funkcí, ale zde je několik věcí, které můžete očekávat. Řekl Todd Howard Telegraf a GQ že jeho společnost používá stejný motor pro Starfield a Elder Scrolls 6. Je zřejmé, že budou existovat rozdíly, protože společnost provádí vylepšení motoru, ale alespoň některé technologie by měly být podobné.

Howard také řekl IGN To, stejně jako Skyrim, je Elder Scrolls 6 je hra navržena s ohledem na opakovanost. Říká, že to musí být vyrobeno takovým způsobem, aby to lidé hráli deset nebo více let. Jinými slovy, můžete očekávat, že hra nabídne mnoho stejných prvků, které dělají hry jako Fallout a předchozí hry Elder Scrolls tak populární. Víme také, že babička Skyrim, Shirley Curry, se objeví v další hře Elder Scrolls v určité kapacitě.

Starší svitky 6 modů

Podpora mod pro hry Bethesda je vždy fantastická a můžete také očekávat robustní komunitu pro Elder Scrolls 6. Jak již bylo uvedeno výše, Howard říká, že tyto typy her jsou postaveny tak, aby zajistily deset let nebo déle a podpora mod a modus v tom hraje obrovskou roli.

Starší svitky 6 PC požadavky

Pokud plánujete hrát Elder Scrolls 6 na počítači se systémem Windows, všimněte si, že nedostaneme minimální a doporučené požadavky, dokud nebudeme blízko data vydání.

Starší Scrolls VI přeskočí PS5 a nepřijde až do roku 2026

Dlouho očekávané odhalení přichází jako součást nového dokumentu odhaleného během FTC V. Microsoft Case.

Andrew Webster, editor zábavy pokrývající streamování, virtuální světy a každou videohra Pokémon. Andrew se připojil k Verge v roce 2012 a psal přes 4 000 příběhů.

18. září 2023, 13:40 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Dokument vydaný jako součást Ftc v. Microsoft Případ potvrzuje, co se dlouho očekávalo: Starší svitky VI nebude spuštěn na několik let a nepřichází na Playstation. Podle nového grafu, který Microsoft vytvořil pro FTC, další Staré svitky Neočekává se, že hra bude spuštěna až do roku 2026 – něco, co právník Microsoft také zmínil v soudním případě. A stejně jako nejnovější hry Bethesdy – Starfield a Redfall – Po spuštění bude k dispozici na PC i Xboxu.

V prohlášení o exkluzivitě spojené The Elder Scrolls VI část grafu, která pochází z rozhovoru s hlavou Xbox Phil Spencer GQ, Spencer řekl: „Abychom byli na Xboxu, chci, abychom byli schopni přinést celý úplný balíček toho, co máme. A to by bylo pravda, když přemýšlím Elder Scrolls VI.“

The Elder Scrolls VI byl poprvé odhalen v roce 2018, i když jsme od té doby o Bethesdově příštím fantasy dobrodružství neslyšeli moc. Očekává se, že bude dlouho exkluzivní pro platformy společnosti Microsoft, i když by to společnost nepotvrdila; minulý rok, jako součást téhož Ftc v. Microsoft případ bylo odhaleno, že další tři hry Bethesda budou exkluzivní. To by zahrnovalo Starfield, The Elder Scrolls VI, a nadcházející Indiana Jones hra.

Starší svitky 6 Datum vydání Spekulace, přívěs a nastavení

Jistě víme, že datum vydání Elder Scrolls 6 je stále ještě několik let, ale máme oficiální odhalení, přívěs a další spekulovat.

The Elder Scrolls 6 Datum vydání: Výběr některých hor z přívěsu Tes6

Publikováno: 6. září 2023

Kdy je Elder Scrolls 6 Out? Nakonec máme první oficiální pohled na hru s laskavým svolením přívěsu s krátkým upoutávkou. Video se otevírá klasickým hudebním motivem ze série a posouváním některých hor, než se objeví logo, potvrzuje, že starší Scrolls 6 je alespoň skutečný, alespoň.

Možná jsme byli pokazeni vynikajícími hrami v seriálu, ale upřímně řečeno, jsme připraveni se ponořit zpět do vesmíru Elder Scrolls – jsou stále některé z nejlepších PC her, jaké kdy byly vyrobeny, a doufáme, že starší starší Scrolls 6 bude následovat oblek. Režisér Bethesda Todd Howard říká, že potopíme zuby ve hře Elder Scrolls 6 „alespoň po deset let.”Tady je všechno, co víme o Starší svitky 6 Datum vydání, včetně jeho potenciálního nastavení, herních funkcí a očekávání, kdy dorazí.

Elder Scrolls 6 DATUM SPOLEČNOSTI SEPULACE

Očekává se, že datum vydání Elder Scrolls 6 se očekává, že pro konzole PC a Xbox Series X/S přistane podle právníka zastupujícího Microsoft během slyšení FTC o nákupu společnosti Activision Blizzard.

V roce 2016 analytik Michael Pachter optimisticky předpověděl, že datum vydání Elder Scrolls 6 dorazí v roce 2017, ale okamžitě se prokázal špatně. V roce 2021 Industry Insider Tyler McVicker naznačil, že bychom neměli očekávat Scrolls 6 do roku 2026.

Vzhledem k tomu, že se letošní zaměření na Bethesdu postaví na zasažení data vydání Starfield, nepřekvapilo, když v srpnu 2023 Pete Hines potvrdil, že Elder Scrolls 6 byl stále „v raném vývoji.“

Přívěs Elder Scrolls 6

Než praskneme se všemi šťavnatými zprávami a zvěsti, tady je přívěs Elder Scrolls 6. Soudě podle terénu to vypadá, že TES 6 nás vezme buď k Hammerfellu, domovu lidí Redguard, nebo High Rock, odkud pochází Bretonský závod.

Thumbnail YouTube

Starší svitky 6 novinek

Poslední zpráva, kterou máme na Elder Scrolls 6, je, že hra je nyní v tom, co Bethesda’s Head Publishing, Pete Hines, nazývá „včasný vývoj.“

Jsme si také vědomi toho, že YouTuber Shirley Curry, známější jako „Skyrim babička“, bude NPC v Elder Scrolls 6. Bethesda odhalila zprávy během Elder Scrolls 25. výročí proudu poté, co petice fanoušků shromáždila 49 322 podpisů, aby se to stalo. Pokud jde o jiné NPC, bude také možná pocta fanoušku Elder Scrolls, jehož sen se objevil ve Skyrimu.

Existuje také rozhovor mezi Pete Hines a VGR, což přesně vysvětluje, proč Bethesda oznámila Elder Scrolls 6 v takové rané fázi: „Upřímně jsme byli trochu unavení, že jsme se zeptali na Elder Scrolls VI“. Takže tady to máte, odhalení nám nemusí nutně říkat nic o tom, jak daleko je pokračování Skyrim, jen to, že Bethesda je nemocná smrtí, že se o této otázce postaví.

Spekulace a pověsti o vydání Elder Scrolls 6: Výběr 2D mapy Tamriel a všechny jeho regiony

Starší svitky 6

Když uvidíte upozornění Elder Scrolls 6, existují dvě umístění Elder Scrolls, která mohou na mysli dobře na jaře: vysoká skála a kladivo. Proč? Hory, velké plochy pobřeží a suché, vyprahlé krajiny.

Ale dokud Bethesda neodhalí více, nevíme, jaké bude nastavení Elder Scrolls 6. Posledních několik očíslovaných záznamů do série se většinou přilepilo do jednoho regionu, ale vzhledem k ambiciózním nápadům, které se do hry dostaly, by nás mohl vidět, jak cestovat do více regionů. Mohli bychom dokonce vidět celý kontinent, Elder Scrolls online styl.

Došlo k určitým spekulacím, že přívěs Elder Scrolls 6 Revem Revert nemusel nutně odrážet nastavení ve hře a byl jen zamýšlen nastavit tón. Todd Howard však v rozhovoru s Eurogamerem odhalil, že umístění Elder Scrolls 6 je již nějakou dobu známo a že přívěs umožňuje vyloučit některá místa ven.

Naším nejlepším odhadem je Hammerfell, a to kvůli tweetu, který byl zveřejněn na konci roku 2020. Ukázalo to mapu Skyrimu se slovy „Přepsat minulost a mapujte budoucnost“. Cross-Reference This s celou mapou Tamriela můžeme vidět, že ačkoli hranice Cyrodiil (nastavení pro starší svitky 4: zapomnění) a vysoká skála (země vysokých elves) jsou zobrazeny, jsou hodně hodně více zakryté než oblast Hammerfell na jihozápad.

Hammerfell, domov pro Redguards, má také bílý kruh, což by mohlo být dobrým náznakem, že zde míříme do další hry Elder Scrolls. Podporuje záběry z přívěsu zmíněného dříve, přičemž region je horský. To znamená, že existuje také spekulace, že tento tweet odkazuje na možnou expanzi na svitky Elder: Online, ale dosud nebylo nic potvrzeno.

Spekulace a pověsti Elder Scrolls 6 Datum vydání: Tři lidé se dívají na mapový stůl

Starší svitky 6 závodů

Pokud Elder Scrolls 6 jde někam úplně nový, možná uvidíme několik nových závodů přidaných do vzorce, s úplně novou tradicí a hraní stylů, které se mohou vyrovnat.

Do Skyrimu však nebyly přidány žádné nové závody, takže je méně pravděpodobné, že uvidíme nějaké nové druhy nebo závody, pokud starší svitek 6 holí na Tamriel. To znamená, že mořské elfové – známé také jako Maormer – se objevují ve Elder Scrolls Online, takže se možná mohli vrátit v očíslovaném hlavním vstupu do série.

Spekulace s vydáním 6 a fámy vydání Elder Scrolls 6: Vista ukazující řeku navíjející otevřenou rovinu

Elder Scrolls 6 Story

Jednou z věcí, která Skyrim odlišuje od zbytku série, je jeho složitý příběh plný politické intriky. Vaše role v občanské válce ve hře rozhoduje o osudu problémového království pouze nominálně součástí říše. Doufáme, že příběh Elder Scrolls 6 povede věci na novou úroveň.

Zatímco příběh Elder Scrolls 6 by do jisté míry závisel na nastavení a jeho historii, doufejme, že příběh hry bude odpovídat ambicím do hry v jeho raných fázích.

To je vše, co víme o datu vydání Elder Scrolls 6. Pokud dychtíte potopit zuby do Bethesda RPG v blízké budoucnosti, máme mateřské detaily Starfield, které vás připraví, včetně všeho, co víme o planetách Starfield a frakcích Starfield, s nimiž se budete muset potýkat, jako Stejně jako informace o vlastnostech Starfield a Starfield Skills, které tvoří podloží pro vytvoření postavy Starfield, když prozkoumáte vše, co jeho galaxie nabízí.

Také jsme dostali průvodce, na které pozadí Starfield je pro vás nejlepší a všechny mise Starfield. Přechod z rodokmenu vývojáře je těžké si myslet, že cokoli, co vydají, má potenciál být jednou z nejlepších her RPG, jaké kdy byly.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.