Elektronický zámek Tower of Fantasy: Heslo a odměny, všechny elektronické zámek a heslo (kódy dveří) | Tower of Fantasy | Game8

Všechny elektronické zámek a heslo (kódy dveří)

Contents

Volali čtyři roboti Opuštěné servery jsou umístěny kolem pevnosti Aarniel, z nichž každá dává jednu z požadovaných číslic.

Tower of Fantasy Electronic Lock: Heslo a odměny

Odemkněte všechny elektronicky zamčené dveře ve věži fantazie a získejte přístup k různým odměnám.

Od Moiz Banaori. 30. srpna 2022 Poslední aktualizace: 11. září 2023

Elektronické zámky Ve věži fantazie může být nalezeno ve strukturách, budovy a dokonce i kontejnery také. A bariéra nebo zamčené dveře často by vás bránilo v přístupu do oblasti uvnitř. Navíc za těmito zamčenými dveřmi jsou obvykle Typ 1 nebo typ 2 zásobovací lusky že můžete získat. K těmto dveřím máte přístup snadno; Vše, co musíte udělat, je získat správné heslo.

 • Elektronické zámky jsou dveře, které jsou uzamčeny v komoře, kterou najdete kolem mapa . Vyžadují odemknutí hesla.
 • Celkem existuje 10 z těchto zámků, které najdete na mapě a jsou také někdy obklopen nepřátelé .
 • The Deset elektronických zámků a jejich hesla jsou:
 • Bangs Shelter (heslo 1647) (85.0, 967.2 jsou souřadnice)
 • Trunk Navia (heslo 2202) (-537.1, -449.9 jsou souřadnice)
 • Pod ostrovem Cetus (heslo 3344) (-638.5 a -847.2 jsou souřadnice)
 • Minerův tábor (heslo 4753) (-376.3, -245.5 jsou souřadnice)
 • Crescent Shore (heslo 1024) (-779.0, -644.2 jsou souřadnice)
 • Seaforth Dock (heslo 3594) (-508.1, -767.5 jsou souřadnice)
 • Lumina (heslo 7268) (-736.7, -851.5 jsou souřadnice)
 • Aarniel Fortress (heslo 8521) (381.6, -832.4 jsou souřadnice)
 • Aida Base Dawn Frontier (heslo 7092) (664.8, -1236.7 jsou souřadnice)

Bangs Shelter Electronic Lock

Zamčené elektronické dveře jsou umístěny v útulku BEGES a jsou ve velkém otevřeném prostoru osady. Navíc je také NPC Linda, která stojí před bariérou. Nalezení hesla pro elektroniku není tak obtížné.

Pamatujte, že někdy mohou být nepřátelé, kteří budou chránit dveře, takže se nejlépe vybavte věží fantasy nejlepších zbraní.

Elektronický zámek

Kolem bariérového útulku stojí čtyři roboti s názvem Bariérové ​​památky. Nyní každý z těchto čtyř robotů dá jednu číslici elektronicky uzamčeného hesla.

Musíte však být opatrní ohledně sekvencí, ve kterých vám dávají heslo. V tabulce jsme zmínili hesla, odměny a souřadnice; Koukni na to.

Heslo 1647
Souřadnice 85.0, 967.2
Odměna Zlato x 585
EXP x 5 389
Tmavý krystal x 50
Zlaté jádro x 1
Omnium Beast: Levá paže x 1

Navia Truck Electronic Lock

Existuje kamion jižně od Navia Bay s elektronicky zamčenými dveřmi. Dosažení cíle je snadné; Jediné, co musíte udělat, je zamířit na sever od Dock Banges a místo je také poblíž kosmické lodi Severního sedmého dne.

Elektronický zámek

Robot paměti hesla, který vám poskytne jen vodítko k odemknutí elektronických dveří a je umístěn v horní části zamčených dveří. Číslo neobdržíte v sekvenci. Odemknutí této hádanky je trochu těžké, protože robot nabízí pouze hádanku a řekne vám, že třetí číslice je 0.

Nyní není zbytek číslic neznámý, ale všechny jsou stejné číslo. Naštěstí jste zmínili heslo, souřadnice a odměny níže v tabulce.

Heslo 2202
Souřadnice -537.1, -449.9
Odměny Typ 1 Supply Pod
Zlato x 223
Exp x 3 217
Tmavý krystal x 20
Černé jádro x 1

Pod elektronickým zámkem ostrova Cetus

Zamčené dveře se nacházejí na severovýchodní straně ostrova Raincaller. Existuje kamion se zamčenými dveřmi, které hlídají Smoli a její dva strážní psy, takže buďte opatrní. Chcete -li rychle dosáhnout oblasti, musíte nejprve teleportovat na ostrov Cetus, a poté klouzat dolů na západní stranu ostrova Raincaller.

Elektronický zámek

Zde na památku hesla vám robot poskytne vodítko o uzamčených dveřích. Heslo je na vrcholu zamčených dveří, takže je zkontrolujte.

Podobně zde také nedostanete čísla v sekvenci, ale robot vám dá hádanku. První a druhé číslice kódu jsou stejné a třetí a čtvrté číslice jsou stejné.

Pamatujte, že třetí číslice je větší než první a druhé číslice. Abychom vám usnadnili věci, zmínili jsme v tabulce odměny, souřadnice a hesla níže.

Heslo 3344
Souřadnice -638.5, -847.2
Odměny Typ 1 Supply Pod
Zlato x 224
Exp x 3 407
Tmavý krystal x 20
Černé jádro x 1

Elektronický zámek horního tábora

Tyto zamčené dveře mají tvar diamantu a je to kontejner s názvem Deconstruction Device – PDC1. Poloha horního tábora je na vrcholu kovové věže, která je poblíž severu tábora.

Elektronický zámek

V místě najdete tři roboty a jmenují se Opuštěné servery. Každý robot je však na jiné úrovni zničené kovové věže. Každý robot vám dá jednu číslice a obdržíte první, druhý a čtvrtý kód pro dveře, které jsou uzamčeny.

Roboti vám však nedají třetí číslici. Pokud se podíváte blíže na otisk prstu, najdete číslici, kterou hledáte. V níže uvedené tabulce jsme také napsali heslo, odměny a souřadnice; podívej se!

Heslo 4753
Souřadnice -376.3, -245.5
Odměny Zlaté jádro x 1

Elektronický zámek půlměsíce

Dveře na pobřeží půlměsíce ve věži fantazie najdete na severní straně Lumina poblíž oblasti korunných dolů. Mějte na paměti, že místo, kde jsou zamčené dveře střeženy mnoha aiden fanatiky. Nejprve budete muset tyto nepřátele porazit, pak máte přístup k terminálu.

Elektronický zámek

Získání hesla uzamčených dveří půlměsíce je však docela snadné. Tam jsou čtyři roboti pojmenované vzpomínky na bariérové ​​hesla; Každý z nich vám dá jednu číslice. Pamatujte, že jste si všimli sekvence, ve které získáte číslice.

Naštěstí pro vás máme tabulku, která obsahuje hesla, souřadnice a odměny.

Heslo 1024
Souřadnice -779.0, -644.2
Odměny Typ 2 Supply Pod
Zlaté jádro x 1
Zlato x 570
Exp x 18 116
Tmavý krystal x ** 5*0*

Elektronický zámek Seaforth Dock

Dock Seaforth Dock Locked Door jsou na západní straně Lumina v oblasti Crown Mines. Navíc, když se dostanete na místo, uvědomíte si, že několik aiden fanatiků také chrání zamčené dveře. Budete je také muset porazit a máte přístup k terminálu.

Zámek

Získání hesla pro uzamčené dveře je trochu složité. Tři roboti jsou známí jako vzpomínky na bariérové ​​hesla, které se nacházejí v Seaforth Dock. Každý z robotů vám poskytne jednu číslici pro kód. Dostanete první, třetí a čtvrté číslice pro dveře, které musíte odemknout.

Druhou číslici nedostanete, ale podívejte se blíže na otisk prstu na elektronickém zámku, uvidíte číslici. Kromě toho jsme také zapsali níže uvedený kód.

Heslo 3594
Souřadnice -508.1, -767.5
Odměny Typ 1 Supply Pod
Zlato x 206
Exp x 10 060
Tmavý krystal x 20
Černé jádro x 1

Elektronický zámek Lumina

Tyto zamčené dveře v lumině jsou také kontejner s diamantovým tvarem s názvem Deconstruction Device – PDC2. Navíc jsou zamčené dveře umístěny na stonku lodi. Dosažení toho není obtížné; Nejprve byste měli zamířit do zadní části lodi, vyšplhat se na několik schodů a dostanete se tam.

Zámek

Když se dostanete na místo, najdete tam tři roboty nazývané opuštěné servery. Každý z robotů vám dá jednu číslice. Získáte první, třetí a čtvrté číslice pro elektronicky zamčené dveře.

Žádný robot vám však nedá druhou číslici, ale podívá se na otis prstů elektronického zámku, najdete ji tam. Také jsme zmínili souřadnice, hesla a odměny v tabulce.

Heslo 7268
Souřadnice -736.7, -851.5
Odměny Zlaté jádro x 1

Aarniel Fortress Elektronický zámek

Tvar elektronického zámku pevnosti Arniel je také jako diamant. Název kontejneru je navíc dekonstrukční zařízení – PDW1; Nalezení kontejneru je snadné, protože se nachází pod pevností.

Zamčené dveře

Rychle se dostanete na místo a uvidíte čtyři roboty známé jako opuštěné servery. Tito roboti jsou tam umístěni a každý z nich vám dá číslici, kterou potřebujete. Také jsme zmínili potřebné heslo, souřadnice k dosažení umístění a odměny, které získáte. Podívejte se tedy na tabulku níže.

Heslo 8521
Souřadnice 381.6, -832.4
Odměny Zlaté jádro x 1

Aida Base Dawn Frontier Electronic Lock

Poloha uzamčených dveří najdete na základně Aida na severní straně hlavního ostrova v oceánu. Je velmi důležité odemknout zamčené dveře, protože má jednu z klíčových částí monokrosu. Nejen to, ale má také vozidlo, které je velmi obtížné odemknout ve hře.

Elektronický zámek

Po dosažení místa, kde najdete důstojníka Hyena s názvem Smoller. Také vám řekne o hesla. Poloha důstojníka je na 2. ropné soupravě a je to severozápadně od ostrova Raincaller. Kód však snadno nedostanete.

Nejprve budete muset pro přítele vyrobit rajče a smažené vaječné těstoviny. Abychom vám usnadnili věci, již jsme zmínili souřadnice, hesla a všechny odměny níže v tabulce.

Heslo 7092
Souřadnice 664.8, -1236.7
Odměny Zlaté jádro x 1
Unicorn Bionic Frame x 1

Samir’s Story Mission Heslo

Jak postupujete prostřednictvím příběhové mise Samira, byla by to hra kočky a myš. Později vás a Huma povede k nalezení, že výzkumná laboratoř X-7 měla narušení bezpečnosti. Navíc, když tam komunikujete se zvýrazněným monitorem, poskytne vám heslo. Heslo je 1103 a je pro deaktivaci pastí v laboratoři.

Mission Lock

Závěrečná slova

Tower of Fantasy má zajímavé hádanky, jako jsou elektronické zámky, které budete muset odemknout, pokud chcete sbírat odměny. Odemknutí těchto zamčených dveří však není snadné, protože vyžadují, abyste dali správné heslo a mohli by být pro nové hráče velmi matoucí.

Nejen to, ale nalezení přesného umístění může být někdy také problémem. Po dosažení místa jste někdy porazili nepřátele nebo vyřešili hádanku, abyste získali správný kód.

Ale v této příručce jsme vám usnadnili věci; Zmínili jsme hesla všech elektronických zámků a jejich umístění také. Doufáme, že článek, který vám pomůžeme projít všemi zamčenými dveřmi a shromažďovat odměny.

Byl tento článek užitečný?

dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

Všechny elektronické zámek a heslo (kódy dveří)

Vezměte prosím na vědomí, že tým Tower of Fantasy přestal pokrýt hru od Update 2.0. Informace na určitých stránkách nemusí být aktuální. Děkujeme za pokračující podporu!

Tower of Fantasy - všechna hesla elektronického zámku

Rozptýleny na různých místech ve věži fantazie jsou zamčené dveře s elektronickými zámky, které jsou obvykle nepřístupné bez zadání správného hesla. Čtěte dále a naučte se veškerý elektronický zámek a heslo pro každé uzamčené dveře a dekonstrukční zařízení.

Seznam obsahu

 • Seznam hesel
 • Banges Electronic Locks
 • Navia Elektronické zámky
 • Korunní elektronické zámky
 • Elektronické zámky Warren
 • Co jsou elektronické zámky?
 • Další hesla
 • Související průvodce

Seznam hesel

Elektronický zámek hesla rychlá reference

Tower of Fantasy - BESKES Shelter Locked Door Map Umístění

Tower of Fantasy - pod umístěním mapy na ostrov Cetus Island

Tower of Fantasy - horník

Tower of Fantasy - Umístění mapy Crescent Shore

Tower of Fantasy -Seaforth Dock Map Umístění

Tower of Fantasy - umístění mapy zamčených dveří Lumina

Aarniel Fortress - Umístění 1.jpg

Aida Base Dawn Frontier - Umístění 1.jpg

Banges Electronic Locks

Banges Shelter Electronic Lock

Tower of Fantasy - Banges Shelter Locked Door World Location

Tower of Fantasy - BESKES Shelter Locked Door Map Umístění

Zamčené dveře v Banges jsou umístěny Banges Shelter ve velkém otevřeném prostoru osady, s NPC Linda stojící přímo před bariérou.

Elektronické zámky

Tower of Fantasy - Paměť hesla bariéry 1

Tower of Fantasy - Bariérová paměť hesla 2

Tower of Fantasy - Paměť hesla bariéry 3

Tower of Fantasy - Bariérová paměť hesla 4

Volali čtyři roboti Vzpomínky na bariérové ​​hesla jsou umístěny kolem bariérového útulku, přičemž každý z nich dává číslici pro heslo zamčených dveří. Vezměte na vědomí posloupnost číslic, které dávají.

Navia Elektronické zámky

Navia Truck Electronic Lock

Navia Truck Electronic Lock
Tower of Fantasy - Navia Truck zamčené dveře
Umístění světa Umístění mapy
Tower of Fantasy - jižně od Navia Bay Locked Door World LocationZobrazit celý obrázek Tower of Fantasy - jižně od Navia Bay Locked Door Map UmístěníZobrazit celý obrázek
Souřadnice -537.1, -449.9
Heslo 2202
Odměna Typ 1 Supply Pod Zlato x 223
Exp x 3 217
Tmavý krystal x 20
Černé jádro x 1

Přímo jižně od Navia Bay je kamion se zamčenými dveřmi. Tuto oblast můžete dosáhnout směrem na sever od BESKES Dock a je blízko Severní sedmý den lesa Spacerift.

Elektronické zámky

Tower of Fantasy - paměť hesla

Jen jeden Paměť hesla Robot dává tušení pro heslo tohoto zámku a nachází se na vrcholu zamčených dveří.

Místo toho, aby poskytoval čísla v pořadí, nabízí číslo hádanky: třetí číslice je 0 Zatímco zbytek čísel není známo, ale jsou stejné číslo.

Pod elektronickým zámkem ostrova Cetus

Tower of Fantasy - pod ostrovem CETUS Island Locked Door World Location

Tower of Fantasy - pod umístěním mapy na ostrov Cetus Island

Na severovýchodní straně Raincaller Island je kamion se zamčenými dveřmi střeženými Smoli a její dva aberantní strážní psi.

Nejrychlejší způsob, jak se dostat na toto místo, je teleportace Ostrov Cetus a klouzat po jeho západní straně na ostrov Raincaller.

Elektronické zámky

Tower of Fantasy - pod pamětí hesla na ostrově Cetus

Jen jeden Paměť hesla Robot dává tušení pro heslo tohoto zámku a nachází se na vrcholu zamčených dveří.

Místo toho, aby poskytoval čísla v pořadí, nabízí číslo hádanky: první a druhé číslice jsou stejné, zatímco třetí a čtvrté číslice jsou stejné. Třetí číslice je také větší než první a druhé číslice.

Korunní elektronické zámky

Elektronický zámek horního tábora

Tower of Fantasy - horník

Tower of Fantasy - horník

Zamčené dveře Minerův tábor je vlastně diamantová kontejner s názvem Dekonstrukční zařízení – PDC1, a nachází se na vrcholu zničené kovové věže umístěné severně od tábora.

Elektronické zámky

Tower of Fantasy - opuštěná stopa serveru 1

Tower of Fantasy - opuštěná stopa serveru 2

Tower of Fantasy - opuštěná stopa serveru 3

Tower of Fantasy - opuštěná stopa serveru 4

Zavolali tři roboti Opuštěné servery jsou umístěny na různých úrovních zničené kovové věže, přičemž každá z nich dává první, druhé a čtvrté číslice pro uzamčené dveře.

Neexistuje žádný robot, který dává třetí číslici, ale bližší kontrola elektronického zámku ukazuje a Otisek prst na pravé číslici.

Elektronický zámek půlměsíce

Tower of Fantasy - Dveře na pobřeží půlměsíce

Tower of Fantasy - Umístění mapy Crescent Shore

Najdete zamčené dveře Crescent Shore na severní straně Lumina v oblasti korunních dolů. Struktura se zamčenými dveřmi je hlídána několika Aiden Zealots že budete chtít porazit před přístupem k terminálu.

Elektronické zámky

Tower of Fantasy - Crescent Shore Clue 1

Tower of Fantasy - Crescent Shore Clue 2

Tower of Fantasy - Crescent Shore Clue 3

Tower of Fantasy - Crescent Shore Clue 4

Volali čtyři roboti Vzpomínky na bariérové ​​hesla jsou umístěny kolem pobřeží půlměsíce, přičemž každý z nich dává číslici pro heslo uzamčených dveří. Vezměte na vědomí posloupnost číslic, které dávají.

Elektronický zámek Seaforth Dock

Tower of Fantasy -Seaforth Dock World Location

Tower of Fantasy -Seaforth Dock Map Umístění

Najdete zamčené dveře Seaforth Dock na západ od Lumina v oblasti korunních dolů. Struktura se zamčenými dveřmi je hlídána několika Aiden Zealots že budete chtít porazit před přístupem k terminálu.

Elektronické zámky

Tower of Fantasy - Seaforth Dock Clue 1

Tower of Fantasy - Seaforth Dock Clue 2

Tower of Fantasy - Seaforth Dock Clue 3

Tower of Fantasy - Seaforth Dock Clue 4

Zavolali tři roboti Vzpomínky na bariérové ​​hesla jsou umístěny kolem Dock Seaforth, přičemž každý z nich dává první, třetí a čtvrté číslice pro zamčené dveře.

Neexistuje žádný robot, který dává druhou číslici, ale bližší kontrola elektronického zámku ukazuje a Otisek prst na pravé číslici.

Elektronický zámek Lumina

Tower of Fantasy - The Lumina Locked Door World Location

Tower of Fantasy - umístění mapy zamčených dveří Lumina

Zamčené dveře Lumina je vlastně diamantová kontejner s názvem Dekonstrukční zařízení – PDC2, a nachází se na zádi lodi.

Budete muset zamířit do zadní části lodi a vyšplhat se na několik schodů, abyste se dostali na místo kontejneru.

Elektronické zámky

Tower of Fantasy - opuštěná stopa serveru 1

Tower of Fantasy - opuštěná stopa serveru 2

Tower of Fantasy - opuštěná stopa serveru 3

Tower of Fantasy - opuštěná stopa serveru 4

Zavolali tři roboti Opuštěné servery jsou umístěny kolem Dock Seaforth, přičemž každý z nich dává první, třetí a čtvrté číslice pro zamčené dveře.

Neexistuje žádný robot, který dává druhou číslici, ale bližší kontrola elektronického zámku ukazuje a Otisek prst na správnou číslici.

Elektronické zámky Warren

Aarniel Fortress Elektronický zámek

Aarniel Fortress - Místo 2.jpg

Aarniel Fortress - Umístění 1.jpg

Elektronický zámek Aarniel Fortress je nádoba ve tvaru diamantu zvaná Dekonstrukční zařízení – PDW1, Nachází se pod pevností.

Elektronické zámky

Aarniel Fortress - Robot 1.jpg

Aarniel Fortress - Robot 2.jpg

Aarniel Fortress - Robot 3.jpg

Aarniel Fortress - Robot 4.jpg

Volali čtyři roboti Opuštěné servery jsou umístěny kolem pevnosti Aarniel, z nichž každá dává jednu z požadovaných číslic.

Aida Base Dawn Frontier Electronic Lock

Aida Base Dawn Frontier - Umístění 2.JPG

Aida Base Dawn Frontier - Umístění 1.jpg

Jsou zamčené dveře Aida Base Dawn Frontier, Nachází se severně od hlavního ostrova v oceánu. Tyto dveře jsou zvláště klíčové k odemknutí, protože obsahuje jednu z částí pro monokros, jedno z nejobtížnějších vozidel ve hře.

Elektronické zámky

Aida Base Dawn Frontier - Hint.png

Důstojník Hyena jménem Smoller vás naučí heslo pro dveře. Smoller se nachází na 2. ropné soupravy, nalezený severozápadně od ostrova Raincaller. Heslo dává pouze tehdy, když vytvoříte rajče a smažené vaječné těstoviny pro svého přítele.

Co jsou elektronické zámky?

Zamčené dveře s elektronickým zámkem

Tower of Fantasy - elektronický zámek

Elektronické zámky se nacházejí na budovách, strukturách a dokonce i kontejnerech a jsou obvykle nepřístupné, často mají bariéru nebo zamčené dveře, které vám brání dostat se dovnitř struktury a obvykle obsahují poddajné lusky typu 1 nebo 2 typu 2 typu nebo 2 typu 2 nebo 2 typu 2 nebo typu 2 typu nebo 2 typu 2 nebo typu 2.

Oblast blízko těchto elektronických zámků má obvykle Paměť bariérního hesla Roboti, kteří rozdávají kryptické stopy, které naznačují heslo.

Další hesla

Heslo mise Samir

Heslo mise Samir Story Správné

Samir Story Story Mission Password Clue

Heslo mise Samir

Postupuje prostřednictvím Samirovy příběhové mise, Hra kočky a myš, povede vaši postavu a Huma k zjištění, že výzkumná laboratoř X-7 měla narušení bezpečnosti.

Interakce se zvýrazněným monitorem vám poskytne heslo Zakázat pasti v laboratoři. Heslo je 1103.