Emily – Overwatch Wiki, Overwatch 2 Devs konečně uznávají přítelkyni Tracer In -Game & Tease More Lore To Come – Dexerto

Overwatch 2 Devs konečně uznává přítelkyni Tracer ve hře a škádlení více tradice

Overwatch 2 konečně uznal přítelkyni Tracer ve hře a dev také škádlil více tradice, aby přišel v blízké budoucnosti.

Emily

Emily je přítelkyně Leny Oxtonové. Oba sdílejí byt společně v Londýně.

Obsah

Příběh [| ]

Londýn volání [| ]

A ty jsi. ? To dělá?
Chod! Myslím, že to není overwatch, ale chci pomoci.
Neodpovídat na mou otázku.
Jsem velmi rád.
~ Emily a Lena diskutují o jeho vigilantních aktivitách

. Lena působila jako vigilant v Londýně, v tom, co Emily označovala jako „kompenzační hrdinství.„Jednou v noci se Emily zeptala Leny, jestli byla opravdu šťastná, na kterou Lena odpověděla, že je. většinou, Když byla Lena stále roztrhána od konce Overwatch. [1]

Tento článek nebo sekce je padák. .

Recenze expertů GameSpot

4. října 2022

Úvahy [| ]

V noci Lena nedokázala dostat Emily na Vánoce, Emily, která pro ně připravila nějaký čaj, ujistila Lenu tím, že jí řekla, aby se o to nestarala, a že se pokusila s jejím již hektickým životem udělat příliš mnoho. Emily si všimla zdobené krabice svázané stuhou na konferenčním stolku, která, nevědomá jí, Lena obdržela od mladé dívky za pomoc své rodině dříve té noci. Emily se pak zeptala, jestli to pro ni bylo, a ve svém vzrušení ji otevřela a ignorovala Lenin nervový protest, že to pro ni původně neznamenalo. K překvapení Leny to bylo přesně to, co Emily chtěla; tmavě zelená šátek s tmavým odstínem. Naštěstí Emily políbila Lenu.

Na hlídkovém bodě: Gibraltar, Winston, který čekal na příchod Leny, vzdal čekání a řekl Atheně, že to musí být jen dnes večer. Athena pak řekla Winstonovi, který někdo dorazil ke dveřím, a Lena i Emily pozdravily „The Big Guy.„Přijali ho ve skupinovém objetí, pak všichni šťastně seděli na večeři. [2]

Trivia [| ]

Traceremilyspray

  • Fotografie Emily je vidět v kokpitu Orca Nulta hodina.
  • Fotografie Emily a Tracer najdete v kasárnách v hlídkovém bodě: Gibraltar. Toto bylo přidáno v květnu/červnu 2023 a je k dispozici jako sprej. [3]
  • Emily byla představena v komiksu Tracer: Odrazy. Rozhodnutí představit ji (a mít ji ve vztahu se stoporem) přišlo po počátečním pojetí komiksu komiks. Její polibek s stoporem prošel četnými trhy, než byla konečná verze usazena.

Reference [| ]

  1. Tracer – london volání na číslo 1
  2. Tracer: Odrazy
  3. ↑ 2023-05-30, oslavte hrdost na Overwatch 2. Blizzard Entertainment, Přístup k 2023-06-25
  4. Forging Worlds: Příběhy za uměním Blizzard Entertainment

Overwatch 2 Devs konečně uznává přítelkyni Tracer ve hře a škádlení více tradice

Vánice

Overwatch 2 konečně uznal přítelkyni Tracer ve hře a dev také škádlil více tradice, aby přišel v blízké budoucnosti.

. Lore Overwatch’s Lore jde překvapivě hluboko, ale ještě se toho moc nevidíme, že se to uskuteční v samotné hře.

Zdá se však, že se v sezóně 4 pomalu mění, protože nová událost Starwatch nejen vykazovala známky potenciálního prvku PV.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zahrnuto do poslední záplaty v polovině sezóny jsme také viděli, že jedna věc, zejména pro nadšené fanoušky, aby byli nadšeni, protože Blizzard konečně uznal přítelkyni Tracer ve hře.

O přikrývkách je tajná tradice.

Později odhalíme tajnou tradici.

-Gavin Jurgens-Fyhrie �� (@gavinetc) 9. května 2023

Vedoucí narativní návrhář pro Overwatch, Gavin Jurgens-Fyhrie, škádlil, že v jedné z map došlo k novému přírůstku. A za méně než hodinu to fanoušci spatřili. V Gibraltaru našel uživatel Twitteru „Cleartogether“ obrázek stopování a její přítelkyně, Emily, ve čtvrtích hrdinů.

Emily byla poprvé představena jako Tracerova přítelkyně v Londýně volajícím komiksem a nyní se konečně objevuje ve hře (i když malý). Emily byla zmíněna dříve v hlasové lince, ale toto je její první vizuální vzhled ve hře.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Místnost také získala několik vizuálních aktualizací, se jmény Mei a Tracer napsaných na hrudi, což znamená, jejíž postel je její.

Kromě toho Gavin dále škádlil, že „o přikrývkách je tajná lore“. A že to bude odhaleno později.

I když to naznačoval. “Je to Lore, která odhaluje budoucnost Overwatch.”? Ne.”Řekl upřímně.”.

Článek pokračuje po reklamě

“Je důležité PVE.”? Ne. Je to pro mě důležité, osobně? Kriticky.“

Tracer a její přítelkyně jsou nyní oficiální „overwatch“

Tracer a její přítelkyně jsou nyní oficiální „overwatch“

Overwatch Má novou hlasovou linii ve veřejném testovacím regionu (PTR) odkazující na vztah mezi Tracerem a její přítelkyní poprvé ve hře.

Blizzard to odhalil OverwatchTracer Coverstar je ve vztahu stejného pohlaví se ženou jménem Emily v prosinci. Ale toto odhalení bylo v komiksu na Overwatch Web – ve hře nebyl žádný odkaz na vztah a někteří hráči o tom stále nevědí. Do teď.

PTR PTR nedávno aktualizovaná, aby dala Tracer novou hlasovou linii, kterou bude mít šanci říct, když čeká na zápas, který začne na nové mapové horizontové kolonii na bázi měsíce, Lunar Colony. Tady je linka, všiml si uživatel Tumblr Redvevo a Mikrofon:

Řádek: „Zajímalo by mě, jestli mám čas navštívit Emily? Ne, lepší soustředění, „je v současné době pouze na PTR spolu s novou mapou, ale brzy by měl být k dispozici na všech platformách.

Není to neobvyklé pro postavy v Overwatch Odkazovat na věci, které se dějí mimo hranice bitvy pro více hráčů. .

Zvláštní věc na této linii je, že Tracer přemýšlí, jestli má čas navštívit Emily na Měsíci. Znamená to, že Emily je na Měsíci? Asi ne. Byla viděna na Zemi již nedávno v prosinci a pokud víme, že se jen Winston někdy dostal z Měsíce (a možná další geneticky vylepšená gorila jménem Hammond).

Bez ohledu na to je docela úžasné, že se to přidává do hry. Možná v budoucnu dostaneme nějaké hlasové linie, které odkazují na cokoli, co se stalo mezi Genji a Mercy ve stejném komiksu.