Escape from Tarkov: Woods Map Guide – všechny body extrakce, útěk z Tarkov Woods Mapa: Extrakční skvrny a vodítko s vysokou úrovní kořistí

Mapa Escape z Tarkov Woods: Extrakční místa a vodítko s vysokým úrovním

Přes Tarkovovy lesy existuje hojnost různé infrastruktury, aby hráči prozkoumali a hledali kořist. Mapa obsahuje řezivo, pila, místo s nárazem, různé opuštěné bunkry a dokonce i opuštěný tank, také. Tři oblasti, které mají tendenci hráče zajímat nejvíce, jsou následující:

Escape From Tarkov: Woods Map Guide – všechny body extrakce

Hráč drží odstřelovače na mapě Woods v útěku z Tarkova

Útěk z Tarkova je titul s hardcore natáčením a jehnitou, který vyžaduje, aby hráči měli trpělivost, utajení a dovednosti. Pro začátečníky je hra tvrdá matice, ale je možné uniknout bez ohledu na vaši zkušenost s hrami na střelbu, pokud znáte mapu dostatečně dobře. The Les Mapa je pro začátečníky nepříjemná a tam jsme vstoupili, abychom pomohli.

V této příručce jsme vysvětlili vše, co je třeba najít a dávat pozor na lesy.

Co je to lesy?

V Tarkovu je mapa Woods (také známá jako přírodní rezervace Priozerks) velká, zalesněná oblast. Mapa obsahuje terén složený z kopců, skal a některých střídmě otevřených prostorů. Díky tomu je ideální pro boje na dlouhé dolety.

Všechny nabízené kopce a skály fungují jako velké výhodné body pro ostřelovače, zatímco více otevřených oblastí jsou nebezpečné zóny se spoustou boje středního až blížícího se. Mapa umožňuje 6-12 hráčům začít při nájezdu, s rozmnožovými plochami tření a nájezdy budou trvat až 45 minut.

Nahoře jsme vložili interaktivní, plně přizpůsobitelnou mapu lesů od našich přátel v MapGenie. Mapa má všechny kořist, extrakce a další oblasti zájmu o ní. Podívejte se na to zde.

Zatímco mapa Woods je dobrá zábava pro sebevědomější hráče, doporučuje se, aby se začátečníci skutečně vyhnuli mapě, kde mohou, dokud nebudou mít lepší vybavení a jsou kvalifikovanější v úniku z Tarkova. Je to proto, že ve skutečnosti není tolik cenných kořistí, takže všechny dobroty jsou získány z PvP Play. Navíc, vzhledem k tomu, že mapa je ve prospěch boje dlouhého dosahu, je dobré vybavení neuvěřitelně důležité, a to je často něco, co by začátečník mohl chybět.

Pokud jste si však jisti, hledáte výzvu nebo máte úkol, který musíte dokončit, Woods má stále své zajímavé body a může být zábavné prozkoumat.

Body extrakce

Na mapě Tarkovovy Woods je šestnáct bodů extrakce, kde hráči mohou jejich útěk bezpečně únikem kořistí. Stejně jako u většiny map v útěku z Tarkova, ne všechny body extrakce jsou vždy k dispozici, někteří potřebují hráče, aby předem splnili konkrétní požadavky a někteří mají omezené použití.

Zde jsou všechny extrakční body přes mapu Woods:

 • Make Make – SCAV, vždy otevřené
 • East Gate – SCAV, vždy otevřené
 • Tovární brána – Všechny frakce, vždy otevřené, musí být přítomny přátelské PMC/SCAV
 • Cliff Descent – PMC, vždy otevřený, potřebuje Paracord, Red Rebel Ice Pick a žádná vesta brnění
 • Mountain Stash – SCAV, vždy otevřené
 • Stará stanice
 • Předměstí – Všechno, vždy otevřené
 • O okraji vody – SCAV, vždy otevřené
 • Ruaf zátaras – Všechno, ne vždy otevřené
 • SCAV HOUSE – SCAV, vždy otevřený
 • South V-Ex – Všechno, ne vždy otevřené, lze použít pouze jednou
 • Loď – SCAV, vždy otevřený
 • Un záruba – Všechno, vždy otevřené
 • Západní hranice – SCAV, vždy otevřené
 • ZB-014 – Všechno, ne vždy otevřené, vyžaduje klíč ZB-014
 • ZB-016 – PMC, ne vždy otevřený
 • Okno kanceláře – Scavs, vždy otevřené

Body zájmu

Přes Tarkovovy lesy existuje hojnost různé infrastruktury, aby hráči prozkoumali a hledali kořist. Mapa obsahuje řezivo, pila, místo s nárazem, různé opuštěné bunkry a dokonce i opuštěný tank, také. Tři oblasti, které mají tendenci hráče zajímat nejvíce, jsou následující:

To jsou horlivé body zájmu pro hráče kvůli skutečnosti, že obvykle mají nějakou slušnou kořist. Z tohoto důvodu však hráči často táboří i oblasti. Bunkers jsou také extrakční body, takže jsou ještě více náchylnější k tampérům. Při návštěvě těchto oblastí proto mějte opatrnost!

Bavte se prozkoumávat útěk z Tarkovovy mapy Woods! Pro něco přívětivějšího pro začátečníky máme průvodce na mapě celních a několik tipů a triků, které vám pomohou. Na druhou stranu, pokud jste zvyklí navigovat Tarkov, podívejte se na náš seznam úrovní zbraní.

Tento článek byl aktualizován 15. prosince 2021 společností Kelsey Raynor s příspěvky od Juliana Simse.

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku Escape z Tarkov a Guides.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Mapa Escape z Tarkov Woods: Extrakční místa a vodítko s vysokým úrovním

Mapa Escape z Tarkov Woods: Extrakční místa a vodítko s vysokým úrovním

Napsal Harry Boulton

Zveřejněno 2. června 2022 14:03

The Útěk z Tarkova Mapa Woods je jednou z největších dostupných her pro lupiče. Proto, pokud to chcete řešit všechno Útěk z Tarkova musí nabídnout, znát cestu kolem rozsáhlého lesa, je nutností. Naštěstí jsme vás zakryli, takže si přečtěte, abyste zjistili vše, co potřebujete vědět o Útěk z Tarkova Mapa Woods.

 • Zahájení vaší Tarkovské cesty na lesech? Proč si nepřečíst náš průvodce tipy na útěk z Tarkov, abyste získali další pomocnou ruku

Útěk z Tarkov Woods Extraction skvrny

Útěk z extraktů z Tarkov Woods

Jako vždy Útěk z Tarkova, Je nezbytné znát svůj konečný cíl, když přijmete nálet. Není nic horšího, než se načíst na tunu zabijáků, ale neschopnost najít extrakt, což vede k vám buď putování do vaší vlastní smrti, nebo obávaný časovač nájezdu utěsňující váš osud.

Woods může být obzvláště špatná mapa, pokud neznáte také své body extraktu kvůli jeho naprosté velikosti. V špetce s malým časem to může být noční můra, která se snaží vytáhnout přes akry polí. Nedělejte si však ne, protože máme všechny možné výňatky uvedené níže. Samozřejmě stojí za to říci, že ne všechny výpisy budou vždy k dispozici, ale obecně budou vaše dané výpisy na stejné straně mapy.

Útěk z extraktů PMC Tarkov Woods

Bridge V-Ex (5000 rublů) (b)

Factory Gate (Co-op) (F)

Severní zákulta UNS (n)

Un Un Machůs (UN)

ZB-014 (Need ZB-014 Key) (14)

Útěk z Tarkov SCAV extraktů

Místo mrtvého muže (D)

Východní skály (E)

Factory Gate (Co-op) (F)

Mountain Stash (M)

Un Un Machůs (UN)

ZB-014 (Need ZB-014 Key) (14)

 • Buďte na cestě k přístupu k lyžařským úkolům na Woods čtením našeho útěku z Tarkova The Ezerotionist Guide

Útěk z Tarkov Woods bodů zájmu

Útěk z Tarkov Woods bodů zájmu

Vzhledem k tomu, že Woods je tak velký, je dobré se zavěsit, kterým směrem směřujete, takže neztrácíte čas špatně. Když jste na cestě k extrakci nebo úkolu, které může snadno udělat jakýkoli běh, existuje několik skvělých míst. Jen zkuste nezůstat také Venku na otevřeném stavu nebo zachytíte 7.62x54r kolem hlavy.

Vojenský tábor

. Nachází se východně od vodní banky, vojenský tábor je snadno nalezen a rychle se kopí, pokud víte, která místa zasáhnout. V rané hře je to spolehlivý tření sad Salewa a další různé léky a v pozdní hře může vytvořit všechny typy injektorů a dokonce i vysoce vyhledávané předměty, jako jsou oftalmoskopy.

Opuštěná vesnice

Na severovýchod od mapy najdete opuštěnou vesnici a je to opravdový zlatý důl pro vysoce hodnotovou kořist. Téměř v každém domě najdete potenciální cennou položku, randing z řetězu a koní až po bitcoiny. Kromě toho je dokonce výrazný kruh, který může vytvořit některé z nejvyšších položek ve hře. To také dělá dobrou cestu, aby narazil na výhled mostu na západ, protože to má několik dobrých tření včetně kapky měsíčního svitu. Upozorňujeme, že když jdete sem v noci, protože kultivaci mají šanci se objevit, když je nejméně očekáváte.

SCAV HOUSE

Přestože je SCAV House v podstatě zbytečný, pokud hledáte kořist, je to nezbytné místo pro ranou hru. Pokud máte úkol SCAV zabíjení – nebo máte jen náladu na obhospodařování nějaké exp – pak je SCAV House, kde je místo. Přináší opakované SCAV tření, na vrcholu toho, že má mnoho relativně bezpečných výhod, které se má odříznout. A když jste měli dostatek cílového praxe, můžete vyklouznout na extrakt z okrajů, pokud jste se vynořili na pravé straně.

Pila

Posledním bodem zájmu na Woods je pila, facku ve středu mapy. Působí nejen jako konvergenční bod pro mnoho hráčů přecházejících na druhou stranu, ale má také slušné tření a potenciál pro šéfa SCAV. Pokud jste dost dobří na to, abyste porazili šéfa – nebo dostatečně štěstí, abyste našli klíč jinak – pak můžete také ošetřit Shturmanovu skrýše, která má šanci vytvořit nějakou super vysokou úroveň kořist. Laboratoře klíčová karta kdokoli?

 • Zjistěte, kdy je další útěk z Tarkovů

Útěk z šéfů Tarkov Woods

Útěk z šéfů Tarkov Woods

Šéfové SCAV mohou představovat Raiders některé ze svých nejtěžších bitev a ty na lese se neliší. Jak se zmiňuje o Sawmill, Shturman je hlavním šéfem, se kterým se s největší pravděpodobností setkáte při procházení lesům. Naštěstí se vynoří pouze v oblasti pily, takže se mu lze vyhnout relativně snadno, ale protože je to ostřelovač, vše, co je potřeba, je jeden šťastný výstřel a vy jste dole. Má dva stráže, které jsou vždy v jeho okolí, a také ovládají zbraně s dlouhým doletem s brněním ničící munici.#

Vzhledem k několika podivným znakům nalezeným po celém lesech je také přítomnost kultur na lese. Naštěstí vyjdou pouze mezi 22:00 a 6:00, ale pokud se snažíte udělat úkol ve tmě, budete muset o sobě udržet svůj rozum. Mají šanci se vynořit na západ od Sawmill a kolem opuštěné vesnice na severu.

Takže by to mělo být vše, co potřebujete, abyste mohli začít s lesem – brzy budete jeden se stromy a odstřelovacím pánem. .