Escape z Tarkov Customs Map Extraction Points | Allgamers, Escape from Tarkov Customs Map Guide: Všechny body extrakce | PCGamesn

Útěk z Tarkovské celní mapy Průvodce: Všechny body extrakce

Abychom vám vyhýbali takové katastrofy a doufejme, že vám pomůžeme zlepšit znalosti mapy, shromáždili jsme praktický průvodce celní mapou v útěku z Tarkova, včetně všech bodů extrakce, tření, šéfů a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí.

Útěk z Tarkovské celní mapy extrakční body

Naučte se celní výpisy v úniku z Tarkova, abyste se mohli rychle podívat na kořist.

WalkAbout Mini Golf Lost Balls – Quixote Valley

Naučte se, kde najít všechny údolí Quixote Lost Balls in WalkAbout Mini Golf VR!

Projít zvyky v reálném životě může být bolestivý zážitek, ale v útěku z Tarkova? Jste ve světě zranění, pokud neznáte body extrakce mapy zvyků. Mapa je matoucí, ale my jsme zdůraznili všechny Útěk z Tarkovské celní mapy extrakční body pro PMC a SCAV níže pro vás, abyste se mohli snadno odkazovat.

Útěk z Tarkovské celní mapy extrakční body

Útěk z Tarkovské celní mapy Průvodce extrakčními body

Celní funkce obsahuje více než 20 extrakčních bodů, které se budete muset naučit, i když PMC je k dispozici pouze devět. Nezapomeňte, že k každé hře získáte pouze přístup k některým z nich, v závislosti na tom, kde se vynoříte a zda hrajete jako SCAV nebo PMC. Když se vynoříte, nezapomeňte zkontrolovat své dostupné extrakty (nebo stiskněte klíč o zobrazení seznamu), abyste mohli naplánovat dopředu. Níže jsou uvedeny podrobnosti o všech bodech extrakce PMC, včetně toho, k čemu k nim potřebujete přístup.

Rozcestí

Vyžaduje: Nic

Nachází se na západní straně mapy a je pro PMCS i SCAV k dispozici bod extrakce Crossroads Customs. Toto je jedna z přímějších tras, bez jakýchkoli požadavků. Postupujte po silnici, dokud nedosáhnete rohu s bránou, která říká „stop“ a kamion venku. Extrakty PMC a SCAV jsou na různých stranách bloku brány.

Přívěs

Vyžaduje: Nic

Trailer Park, který se nachází na jih od extraktu křižovatky. Stačí zamířit daleko do jihozápadního rohu mapy, abyste dosáhli bariéry s autobusy za ní. Zamířte do travnaté rohové oblasti se stromy vlevo od autobusů, abyste dosáhli bodu extraktu. SCAV Extract Trailer Park Worker Shack je poblíž, v rohu plotu v oblasti se všemi dočasnými budovami.

Pašerácká loď

Vyžaduje: osvětlený táborák a loď

Pašeráčka je lodi pro extrakci pouze PMC umístěného na sever od východního břehu mapy velké řeky mapy. Najděte řeku z hlavní části mapy a sledujte ji správně, abyste dosáhli tohoto místa. Pašerácká loď nebude k dispozici v každé hře, kterou hrajete. Můžete zjistit, zda je přístupný kontrolou, zda je na břehu řeky osvětlený táborák. Pokud ano, můžete se vydat dolů a extrahovat s lodí zde. tady.

Ruaf zátaras

Vyžaduje: Nic

Další bod extrakce celních map, který je snadno nalezen a dostupný pro PMC i SCAV, je zátarasa Ruaf umístěna na jižní hranici mapy, východně od Velké řeky. Vedle velké blokády na silnici je velký vůz.

Dorms V-EX

Vyžaduje: 5 000 rublů na hráče (max 4)

Bod extrakce V-EX DOMS je nalezen ve středu severního okraje mapy. Hledejte zaparkované auto uvnitř otevřené brány v lesích za budovou. Je to jednorázový bod extrakce pouze PMC, který může trvat maximálně čtyři hráče. Jakmile bude použito, uzavře se po zbytek hry. Ekvivalent SCAV, stará silniční brána, vás nebude účtovat za extrahování.

Útěk z Tarkovských celních extrakčních bodů

Stará čerpací stanice

Vyžaduje: osvětlí se zelené světlice

Stará čerpací stanice je pouze PMC celní extrakční bod na jižní straně mapy. Nachází se na otočení hlavní silnice jihovýchodně od velké celní budovy. Nebude to v každé hře přístupné, takže dávejte pozor na zelené světlice osvětlené v oblasti, jak to rozsadíte. Pokud jsou přítomny, znamená to, že je k dispozici bod extrakce. Jak název napovídá, jedná se o nepoužívanou čerpací stanici, takže je docela snadné ji spatřit. Hlava uvnitř budovy a dolů po schodech, abyste dosáhli extraktu.

ZB-1011

Vyžaduje: Nic

Extrakční bod ZB-1011 se nachází v jihovýchodním rohu celních úřadů, na kotlice mapy. Na konci budov hledáte malý vchod do bunkru poblíž některých zvýšených potrubí. Je to přímý bod extrakce, který je k dispozici pouze pro PMCS.

ZB-1012

Vyžaduje: Searchlight bude zapnutý

Stejně jako ZB-1011 je tento bod extrakce celních map pouze PMC. Je to další vchod do bunkru, který najdete sledováním průmyslových stěn na jižním okraji mapy. Musíte se dívat blízko ke konci železničních tratí. Tento však nebude k dispozici v každé hře,. Chcete -li zkontrolovat, zda zde můžete uniknout, musíte hledat rozsvícení vyhledávání umístěného nad dveřmi. Pokud je světlo zapnuto, je bod extrakce otevřený a aktivní.

ZB-1013

Vyžaduje: tovární klíč, páka ve skladu 4

Konečný bod extrakce PMC je zdaleka nejsložitější výjezd. ZB-1013 jsou dveře umístěné pod zemí v budově Reshaly ve středu mapy. Zamířte do suterénu a najdete zamčené dveře k extrakci. Než k němu budete mít přístup, musíte nejprve zajistit, aby se páka ve skladu 4 aktivovala, je v přízemí, a když jej převrátíte, ZB-1013 bude uvedena jako aktivní extrakční bod pro všechny hráče. Budete také muset mít Tovární klíč Za účelem otevření dveří do bodu extrakce celních úřadů. Splňte všechna kritéria a pravděpodobně budete čelit malým problémům se sem dostat.

Hledáte další útěk z Tarkovských extrakčních bodů? Zde jsou naše průvodce pro další mapy hry:

To jsou všechny útěk z Tarkovské celní mapy extrakční body, o kterých víme. Myslíš, že nám chybělo? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Henry Stenhouse podává věčný trest jako přidružený editor Allgamers. Svůj mladší život strávil studiem fyzikálních zákonů, dokonce i tak daleko, že dokončil doktorát v předmětu, než videohry ukradli jeho duši. Přiznávejte svou lásku k Super Smash Bros. e -mailem na [email protected], nebo ho chytit na Twitteru.

Útěk z Tarkovské celní mapy Průvodce: Všechny body extrakce

Pokoušíte se naučit mapu celních a útěk z Tarkova? Mapy v EFT mohou být skličující, se spoustou informací, které se mohou naučit, aby se efektivně provedla cestou nájezdem. Od tření a po výňatky, po dobrá kořistní místa a oblasti, kde pravděpodobně budou nepřátelé, je porozumění místům a místům zájmu jednou z nejdůležitějších částí hraní úniku z Tarkov. Tento průvodce celní mapou vám pomůže vyrovnat se s jednou z nejranějších map, se kterými se setkáte v této tvrdé hře FPS, jako jsou nehty.

V tomto taktickém FPS je několik věcí více zastrašujících než poprvé na novou mapu a pokusit se přijít na to, jak uniknout z Tarkov/Customs. Když zdvojnásobíte klíč O, abyste vyvolali možnosti extrakce, budete čelit krátkému seznamu potenciálních výstupních bodů, takže se opravdu vyplatí vědět, kde je každý z nich, takže se nezabloudíte do nejrušnějších sekcí mapy, SCAV tření, nebo možná šéf, Reshala.

Abychom vám vyhýbali takové katastrofy a doufejme, že vám pomůžeme zlepšit znalosti mapy, shromáždili jsme praktický průvodce celní mapou v útěku z Tarkova, včetně všech bodů extrakce, tření, šéfů a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí a klíčových oblastí.

Útěk z Tarkovovy mapy

Celní mapa se vynoří

Znalost celní mapy se vyskytuje, protože informuje o vašem okamžitém rozhodování; Jdete na nedaleké PMC tření v naději, že popadnete rychlé zabití, spěcháte kořisti, nebo se pokusíte rychle vystopovat šéfa?

Spawns jsou rozděleni na dvě strany, zvyky na západ a sklady na východě. Vaše extrakční body jsou určeny vaším třením a budou vždy na opačné straně mapy. To znamená, že když se pohybujete po mapě, budete paralelní s těmi, kteří se vynořili po vaší straně a míří přímo na ty naopak – vyhýbání se hasičkám je docela složité.

West Customs se vynoří

Tato umístění jsou všude kolem velkého celního skladu, který dává mapě její jméno a pohybuje se od západní zdi za úložným zařízením a až po železnici u řeky. S osmi třeními použitými při každém náletu existuje silná pravděpodobnost, že kolem skladu pocházejí všechny skupiny, takže vždy budou připraveni bojovat, jakmile přistanete.

Východní celní tření

Východní strana mapy má své body Spawn distribuované ve tvaru podkovy, který obíhá kolem North Hills a dolů směrem ke staré čerpací stanici. Tyto tření jsou téměř tři ze čtyř potenciálních šéfů a dávají vám dobrou příležitost získat na něj brzy, ale zalesněné kopce znamenají, že se k vám mohou dostat nedaleké hráči velmi rychle.

Body extrakce celních map

Naučit se jeden nebo dva extrakty může stačit, abyste čas od času unikli, ale čím více možností máte k dispozici, tím vyšší je šance na úspěch. Schopnost změnit plán za běhu a přepínač může být neocenitelnou dovedností. Pouze tři extrakty na mapě celních míst jsou trvale dostupné, jeden na východní straně a dva na západě. Ty budou k dispozici pouze v závislosti na tom, kde se vynoříte, proto vždy zdvojnásobte klíč o o.

Cesta se značkou v útěku z Tarkova

Extrakce křižovatky na celních úřadech

Crossroads je vždy otevřený extrakt PMC, který je na severozápadním rohu mapy. Existují některá vozidla, která vám poskytují krytí, ale jinak jste obklopeni dlouhými silnicemi s dobrými památkami, stejně jako proříznutí, které vede do úložiště. Pokud zde extrahujete, ujistěte se, že jste se zastrčili do bezpečí a nenechte se strážce, dokud nebudete venku.

Krásný listový roh v útěku z Tarkova

Přívěsná extrakce parku na celních úřadech

Výňatek z přívěsu je na jižní stěně, těsně dolů od skladovacího zařízení na východě. Místo, které hledáte, je skvrna lesů mezi zátarasy a chaty nějakého pracovníka. Při výtahu budete muset použít stromy pro krytí, ale lze jej přistupovat pouze od silnice a je snadné ovládat.

ZB-1011 Extrakce na zvycích v útěku z Tarkova

ZB-1011 Extrakce na zvycích

Třetí extrakt je v jihovýchodním rohu mapy a je k dispozici pouze v případě, že se na východě vynoříte. Je to bunkr s bránou bránou blokující vchod. Když jej otevřete, musíte jít dolů po schodech, abyste dosáhli únikového bodu, takže si uvědomte potenciální táborníky, kteří se skrývají za roh.

Extrakce kolejí V-exex na zvycích v útěku z Tarkov

Dorms V-Extraction na celních úřadech

Pokud se snažíte kořist dorms, je dobré mít ve vaší gama zastrčené sedm tisíc rublů, protože vám může poskytnout snadný únik. Na severní straně kolejí je vnější stěna se SUV zaparkovaným v bráně. Pokud platíte řidiči, můžete extrahovat až čtyři lidi. Uvědomte si, že každý hráč musí zaplatit plnou částku. Jakmile je aktivována, trvá minutu odejít, takže buďte připraveni na pokrytí, zatímco budete čekat. Jakmile je použito, je z mapy pryč a nemůže jej použít nikdo jiný.

Pašeráci extrakce lodí na zvycích v útěku z Tarkova

Extrakce lodi pašeráka o celních úřadech

Na severním bodě řeky je skála s táborákem. Pokud je osvětlený oheň, pak je dobré se zastrčit do pobřeží a získat extrakt, který vám může zachránit nějaké cestování po nebezpečném terénu.

Extrakce zátarasů RuaF na zvycích v útěku z Tarkova

Extrakce zátarasových zátarasů na celních úřadech

V jižním bodě řeky je podél silnice ruské zátaras. Pokud je zapnutá světla na bráně, můžete toto umístění použít k extrakci. Uvědomte si dlouhé památky přes řeku a dolů po silnici.

ZB-1012 Extrakce na celních úniku z Tarkov

ZB-1012 Extrakce na celních úřadech

Na jihovýchodní straně mapy, zastrčený v nějaké křovině za skladem, je druhý bunkr. Tenhle má vyhledávání jako zátaras ruaf a je použitelný pouze tehdy, když je zapnutý.

Stará těžba čerpací stanice na zvycích v útěku z Tarkova

Stará těžba čerpací stanice na celních úřadech

Na jihu sekce skladu je most s některými starými vlakovými vozy opuštěnými. Pokud projdete pod nebo znovu, dosáhnete pusté čerpací stanice. Budou existovat zelené světlice, které signalizují, že je k dispozici extrakt, a bude vyžadovat, abyste šli dovnitř budovy a dolů po schodech vzadu, abyste dosáhli svého bodu EVAC. Uvědomte si SCAV, kteří se v této oblasti vynoří. Stará čerpací stanice je také slepá ulička, takže budete muset bojovat ven, pokud vás sleduje další skupina PMC.

Celní kořisti v útěku z Tarkova

Celní kořisti

Zatímco malá místa kořisti jsou rozptýlena po mapě, budete chtít zamířit na koleje, abyste si vyzvedli některé předměty s velkými vstupenkami. Obě budovy na severu mapy obsahují mnoho zbraňových boxů, kde najdete přílohy a zbraně. V budovách a kolem nich často budou scavs, které si můžete vyzvednout na nějaké vybavení a předměty.

Uvnitř třípodlažní budovy je místnost uzamčená s výrazným klíčem. Získání přístupu do této místnosti může poskytnout neuvěřitelně cenné předměty, od útočné pušky M416, až po zbraň v hodnotě přes milion rublů. Ostatní hráči budou pravděpodobně zastřelit tuto kořist, takže buďte připraveni na těžký oheň.

Pokud hledáte Celní mapa Stash Potom M1ksu a Marvelin zveřejnili výjimečnou mapu všech skrýšů na celních úřadech pro Reddit, které jsme vložili výše.

Průvodce celním šéfem Reshala v útěku z Tarkova

Průvodce celním šéfem Reshala

Šéf SCAV v zvycích se jmenuje Reshala a najdete ho v kolejích, nebo v nové čerpací stanici. Někdy se může potulovat z těchto míst na vojenský kontrolní bod nebo z rozhlasové věže na kopci. Má čtyři stráže, kteří ho budou následovat a chránit.

Mohou to být tvrdí soupeři, takže se pokuste využít rozsah a granáty ve svůj prospěch, stejně jako snadné způsoby, jak přerušit linii zraku a uzdravení. Reshala i jeho následovníci mají více zdraví než běžné AI a mají tendenci nosit slušné brnění – tak si přečtěte náš útěk z průvodce Tarkov Ammo, abyste se naučili nejlepší kola pro děrování přes brnění na vysoké úrovni. Jejich rabování všech může zaručit několik dobrých zbraní, brnění a předmětů.

Jack Grimshaw Jack Grimshaw je spisovatel her, který zakryl útěk z Tarkova pro PCGamesn.