Evoluce | Fortnite wiki | Fandom, jak vyvinout zbraně evochromu Fortnite Kapitola 3 sezóna 4 – Prima Games

Jak vyvinout zbraně Evochromu Fortnite Kapitola 3 sezóna 4

Když vyzvednete zbraň Evochrome, všimnete si, že pod pultem munice je stříbrný animovaný bar. Tento sloup je indikátorem procesu vývoje nových chromových zbraní spolu s některými vizuálními změnami. Tyto zbraně začnou vždy s Chrome na hlavně a jak se zbraně začnou vyvíjet, bude více z celkové položky zakryté chromem.

Fortnite Wiki

Vítejte ve Fortnite Wiki! Neváhejte a prozkoumejte a přispějte k wiki s odkazy, články, kategoriemi, šablonami a hezkými obrázky! Nezapomeňte dodržovat naše pravidla a pokyny! Podívejte se na stránku komunity!

Nemáte účet?

Fortnite Wiki

Vývoj

Vývoj

Popis

Typ

Režim

Vývoj je klíčový mechanik v Fortnite: Zachraňte svět To umožňuje hráčům vyvinout své zbraně a hrdiny a dávat jim lepší statistiky a abilites výsledek.

Evoluční výhody []

  • 2hvězdičkový vývoj: Odemkne 2. schopnost pro většinu hrdinů a rekombobulační slot pro zbraně. Vyžaduje clearing Canny Valley Storm Shield Defense 1.
  • 4hvězdičkový vývoj: Odemkne cestu křišťálových evolucí pro zbraně a vyberte pasti. Vyžaduje clearing Canny Valley Storm Shield Defense 6.

Recenze expertů GameSpot

Zdroje []

K vyvinutí položek lze použít následující:

Evoluční náklady []

Následující tabulka zdůrazňuje množství zdrojů potřebných k upgradu hrdiny z úrovně 10 – 50.

Jak vyvinout zbraně Evochromu Fortnite Kapitola 3 sezóna 4

Evochromové zbraně

Zbraňový fond ve Fortnite Kapitola 3 Sezóna 4 se trochu změnil, ale jediné skutečně nové přírůstky jsou zbraně Evochrome. Existují dvě čerstvé zbraně, které si může kdokoli vyzvednout, a týdenní výzvy dokonce i hráči úkolů s vývojem zbraní.

Mají nového mechanika, který umožňuje vývoji evochromových zbraní a stát se silnějším. Protože jsou z čerstvého mechanika vyhrazeného pro vybavení zbarvené chromové, není okamžitě zřejmé, jak funguje evoluce. Náš průvodce projde, jak vyvinout zbraně a dokončit další týdenní výzvu ve Fortnite.

Fortnite Kapitola 3 Sezóna 4 – Jak vyvinout zbraně Evochrome

Když vyzvednete zbraň Evochrome, všimnete si, že pod pultem munice je stříbrný animovaný bar. Tento sloup je indikátorem procesu vývoje nových chromových zbraní spolu s některými vizuálními změnami. Tyto zbraně začnou vždy s Chrome na hlavně a jak se zbraně začnou vyvíjet, bude více z celkové položky zakryté chromem.

Pokaždé, když si jednu vyzvednete, začnou v zelené společné vzácnosti. Počínaje zelenou můžete vyvinout evochromovou pušku nebo brokovnici způsobeným poškozením. Pokrok směrem k vývoji, když způsobíte poškození hráčům nebo zvířatům kolem mapy, takže proces by neměl trvat příliš dlouho, pokud prohledáte divočinu.

Pokaždé, když dosáhnete vývoje ve Fortnite, zvýší se vzácnost zbraně spolu s celkovými statistikami. Do konce zápasu můžete přinést pušku Evochrome Burst Rifle a Evochrome Shotgun až do mýtické vzácnosti. Jako základní kapka je pouze jedna evochromová mytická puška a to je od samotného heralda na svatyni. Chcete-li se ujistit, že dostanete zbraň, kterou chcete, přistávejte v oblastech pokrytých chromem a prohledejte tyto truhly. V žádném okamžiku bude provedeno vývoj pro výzvy sezóny Fortnite kapitoly 3.

A to je vše. Pro více skvělých průvodců, aktualizací a novin, přejděte do vyhrazené části Fortnite na našem webu.

o autorovi

Daniel Wenerowicz

Dan psal herní průvodce, zprávy a funkce tři roky po promoci s BA písemně . Najdete ho, jak se vztahuje.

Fortnite Evochrome zbraně: Jak vyvinout novou brokovnici a pušku

Fortnite Evochrome zbraně: brokovnice

Fortnite evochromové zbraně Představte hráče zbrusu nový mechanik, který zahrnuje upgrade rarity zbraně prostřednictvím boje. Obvykle, stejně jako ve většině her pro více hráčů Battle Royale, hráči stráví zápas lov na lepší načítání z pozemní kořisti, hrudníků nebo zabíjení. Nyní si vyzvedněte brokovnici nebo pušku evochromu a můžete ji vyrovnat až do legendárního do doby, kdy to vezmete.

Fortnite zbraně a předměty lze nalézt v pěti standardních raritách: neobvyklé (šedé), obyčejné (zelené), vzácné (modré), epické (fialové) a legendární (zlato), s mýtickým a exotickým nad tím. Obvykle musíte najít zbraně se zvýšenou vzácností a v předchozích obdobích byste mohli zaplatit za vyrovnání zbraní na lavičkách, ale evochromové zbraně – dostupné jako brokovnice a prasklá útočná puška – usnadňují proces odměňováním dovedností v boji odměňováním dovedností v boji.

Fortnite Evochrome zbraně: Burst Rifle

Jak vyvinout evochromové zbraně

Když vybavíte evochromovou brokovnici nebo pušku evochromové burzy, objeví se nový bar vlevo od vašeho načtení. Tento bar se vyplní, když způsobíte poškození soupeřům s touto zbraní a zbraň se pak vyvíjí pokaždé, když je zcela naplněna. Můžete to použít k vyrovnání zbraně až z neobvyklého na mýtický – pokud žijete dostatečně dlouho. Každá zbraň Evochrome ve vašem nakládku bude mít svůj vlastní pokrok, stejně jako cokoli, co vyzvednete ze země, takže budete udržovat pokrok někoho jiného, ​​pokud je vyjmete ven.

Skvělý způsob, jak vyrovnat své zbraně, když pokryjete novou mapu této sezóny, je zabití divočiny, protože se počítají jako protivníci ve hře. Tato škoda nevyrovná vaše zbraně tak rychle jako rozlité krve ostatních hráčů, ale je to užitečný způsob, jak zvýšit svůj pokrok. Totéž platí pro NPC, včetně The Herald, ale buďte opatrní, že v bitevním autobusu nekončíte zpět.

Kde najít evochromové zbraně

Tyto nové zbraně Fortnite Evochrome lze nalézt kdekoli na mapě, v truhly nebo jako podlahové kořist, ale nejsou zvlášť běžné. Nejlepší místo pro hledání evochromových zbraní je v chromových hrudnících, které jsou ve skutečnosti stejné jako normální truhly, pouze oni mají chromový vzhled a objevují se v chromovaných budovách nebo oblastech.

Evochromové zbraně – a Chrome Splash – jsou okamžitě rozpoznatelné z jedinečné barevné aury, která se objevuje nad nimi, když je na zemi.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer 179 $.99 View Network n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Některé nové questy Fortnite, včetně questů Paradise a týdenních úkolů, vyžadují, abyste zvýšili nové zbraně Evochrome, a nyní byste to neměli mít potíže s tím. Pokud se v této sezoně stále vyrovnáváte s další novou mechanikou, dostaneme vás na Fortnite Chrome a také jak získat klíče Fortnite a použít je k odemknutí trezorů.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.