F1 22 France Nastavení | Nejlepší nastavení vozu Paul Ricard F1 22, F1 22 Průvodce nastavením Francie pro suché a mokré podmínky

F1 22 Průvodce nastavením Francie pro suché a mokré podmínky

Geometrie zavěšení
Přední odklon: -2.50
Zadní odklon: -1.50
Přední špička: 0.05
Zadní špička: 0.20

F1 22 France Nastavení

Níže jsou uvedeny všechny naše nastavení Francie F1 22 pro suché i mokré podmínky. Patří mezi ně nastavení rasy a časové zkoušky.

Čas kola
Typ relace
Uživatelské hodnocení
Aston Martin
Na základě 1 094 hodnocení
Mercedes
Na základě 352 hodnocení
Aston Martin
Na základě 175 hodnocení
Red Bull Racing
Na základě 433 hodnocení
Aston Martin
Na základě 105 hodnocení
Získejte nejnovější nastavení vozidla F1 22 každý týden Přihlášení k odběru našeho zpravodaje.

Přímá kola SIM závodních kol

Shop Moza Racing Sim Racing Products. Zobrazit kola Moza

Nejlepší kolo F1 23 Fanatec

Shop FanaTEC F1 23 SIM RACING PRODUKTY. Nakupujte na Fanatec

Naše doporučená závodní kola F1 22

Tato příručka vám ukáže naše oblíbená závodní kola SIM, která jsou všechna kompatibilní s F1 22, což zdůrazňuje, které kolo byste se měli podívat na nákup v různých cenových rozsazích.

Nahrajte své vlastní nastavení F1 22!

Nahrajte své vlastní nastavení vozidla F1 22 pro ostatní 22 hráčů, které mají použít, ohodnoťte a zpětná vazba!

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Získejte každý týden nejnovější průvodce SIM závody a nastavení automobilů Přihlášení k odběru našeho zpravodaje.

Přihlaste se k odběru na YouTube

Přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube Pro denní závodní videa SIM!

Jak používat naše nastavení F1 23

Všechna naše nastavení vozidla F1 23 lze použít na PC, Xbox a PlayStation.

Francie F1 22 Nastavení

Pokud máte rádi složitou skladbu pro vytvoření nastavení automobilu, vaše Francie F1 22 Nastavení bude určitě ta, která vás napadá. Paul Ricard je skladba, která obsahuje širokou škálu vlastností.

K dispozici je směs extrémně dlouhých rovinek, rychlých rohů, pomalých technických sektorů a dlouhých zametacích rohů. To vše způsobuje velmi složitou stopu, aby vytvořila nastavení automobilu. Ale když získáte správné nastavení francouzského vozu, Paul Ricard je neuvěřitelně zábavná a odměňující skladba.

Odměňuje odvážné řidiče, protože existuje několik rohů s relativně slepými zatáčkami. To znamená, že musíte věřit, že roh je tam, když se zapnete, a věříte, že vaše auto bude reagovat tak, jak chcete, když se otočíte.

Aerodynamické nastavení

Stejně jako Kanada je Francie stopa, která má neuvěřitelně dlouhou rovnou, kterou musíte vzít v úvahu při vytváření nastavení automobilu. Ačkoli zbytek klína by mohl udělat se středním až vysokým přítlakem, dlouhý rovný znamená, že musíte snížit své aerodynamické nastavení.

Pokud své aero nastavení nesnížíte, budete pomalejší než jiná auta tak dlouho rovně, takže vás zranite.

Neomezil bych však vaši aerodynamiku příliš daleko, protože většina francouzského okruhu bude vyžadovat slušné množství přísunu. Jednoduše ztratíte příliš mnoho celkového času na kole, pokud spustíte opravdu nízkopodlažní automobilové nastavení kolem Francie ve F1 22.

Zkuste nastavit své aerodynamické nastavení tak, aby bylo relativně vyvážené. Udržujte zadní aero o něco vyšší než vaše přední. To pomůže stabilita rohu prostřednictvím rychlých zatáček a je jich několik spravedlivých. Zejména otočí 7, 10 a 11.

Diferenciální nastavení

Chcete-li maximalizovat svůj výkon prostřednictvím většiny středně až vysokorychlostních rohů, můžete naladit svůj diferenciál na trhu, aby byl relativně vysoký. Není mnoho těžkých trakčních zón jiných než pomalý finální šikan.

Vyšší diferenciální nastavení na trhu pomůže udržet dobrou minimální rychlost rohu. Vyšší nastavení udržují vaše zadní kola se otáčena při bližší úrovni. To zlepšuje jízdu rohem.

Nastavení pozastavení

Paul Ricard je skladba, která je notoricky známá plochá. I když jsou v průběhu klína zvlněné, neexistují žádné štěrkové oblasti a obrubníky jsou na většině míst jednoduše natřeny na trati. Jako řidič je to neuvěřitelně obtížné zjistit rohové vrcholky, ale jako inženýr to usnadňuje vytvoření nastavení odpružení relativně snadné.

Kvůli nedostatku hrbolů a obrubníků spolu s vysokorychlostní povahou některých rohů můžete spustit poměrně stále zavěšení ve Francii ve F1 22.

Rozhodl bych se pro nastavení střední až tuhé zavěšení. To pomůže s citlivostí na zatáčení a stabilitu a také s pomoci nosit pneumatiku. Jděte příliš ztuhlý a vaše pneumatiky se přehří a rychleji se nosí.

Můžete se také rozhodnout pro tužší nastavení baru proti rolu. To pomůže zabránit Lean, když zatáčíte vysokou rychlostí. Pomohou také udržet stabilitu a hodit vaše auto do rohů vysokou rychlostí.

Díky hladkému povrchu trati můžete také docela agresivně nastavit výšku jízdy.

Tlaky brzdění a pneumatik

Protože většina rohů má kratší brzdové zóny a některé dokonce mají brzdové zóny, kde se budete mírně otáčet zároveň, měli byste se podívat, že vaše brzdová zkreslení bude poměrně neutrální. Když řeknu neutrální, mám na mysli asi 54-55% přední zkreslení.

Příliš mnoho zkreslení brzdy vpřed by mohlo způsobit některé blokování, protože vaše vnitřní přední pneumatika se vyloží. Příliš mnoho zaujatosti dozadu a začnete zvyšovat zastavovací vzdálenost.

Paul Ricard ve F1 22 je obvod s vysokým rozlišením pneumatik jako Silverstone. Stejně jako naše nastavení British F1 22 bych doporučil mírně snížit tlaky na pneumatiky. To pomůže opotřebení pneumatik udržováním vašich teplot.

F1 22 Průvodce nastavením Francie pro suché a mokré podmínky

Tato příručka vám poskytne nejlepší nastavení pro obvod F1 22 Francie Paul Ricard.

F1 22 Průvodce nastavením Francie pro suché a mokré podmínky

Redakční tým 2023-05-22 2023-05-22 Sdílet

Francouzská Grand Prix: Obvod Paul Ricard je známý tím, že je obtížné navigovat, ale má také dlouhou rovnou rozdělenou do dvou sekcí, proto je v tomto obvodu kritická nejvyšší rychlost kritická. Tato příručka vám poskytne nejlepší nastavení pro obvod F1 22 Francie Paul Ricard.

Francie nastavení

Neuvěřitelně dlouhé roviny, slepé obraty, pomalé technické sektory a dlouhé zametací křivky, všechny tyto kombinované činí obvod Paul Ricard v F1 22. Pokud máte žluté břicho, měli byste se této stopě vyhnout, ale pokud máte to, co to znamená, může být Paul Ricard velmi zábavný a potěšující obvod.

Samotná odvaha vás však nedostane daleko na tento obvod; Spíše je vyžadováno správné nastavení kromě odvahy. Pojďme se tedy dostat s nejlepším nastavením pro F1 22 Francie Grand Prix: Paul Ricard Circuit.

V okruhu Paul Ricard, abyste dokončili koly v rychlých posloupností, budete potřebovat dobrý podvozek a spodní křídla. Na mokra byste však měli výrazně zvýšit hladiny předního křídla, aby byly bezpečné.

Obvod Paul Ricard ve F1 22 by nebyl na pneumatikách drsný, takže by měl být téměř maximální maximální maximální. Ve vlhkém případě budete muset snížit oba na téměř 50%.

Geometrie zavěšení vyžaduje o něco negativnější odklon, aby pomohl vašemu autu otočit zametací křivky.

Doporučená videa pro vás.

Francie obvod ve F1 22 postrádá obrubníky i hrboly, ale zahrnuje některé vysokorychlostní rohy pro složitost i zábavu. Abyste se jim dostali, budete potřebovat mírně tužší pozastavení v suchých i mokrých podmínkách.

Vzhledem k tomu, že tato skladba je poněkud přátelská k pneumatice, můžete proto namáhat pneumatiky a dostat se s ní pryč. Doporučuje se však udržovat trochu vysokého tlaku v pneumatikách, aby se vytvořila dostatečná rychlost pro rovinky.

Suché nastavení

Toto je nejlepší nastavení F1 22 Paul Ricard pro podmínky suché silnice.

Aerodynamika
Přední křídlo Aero: 15
Zadní křídlo Aero: 23

Přenos

Diferenciální nastavení na škrticí klapce: 93%
Diferenciální nastavení škrticí klapky: 55%

Geometrie zavěšení
Přední odklon: -2.50
Zadní odklon: -1.50
Přední špička: 0.05
Zadní špička: 0.20

Suspenze
Přední zavěšení: 9
Zadní zavěšení: 3
Přední anti-roll bar: 8
Zadní anti-roll bar: 4
Výška přední jízdy: 3
Výška zadní jízdy: 4

Brzdy
Tlak brzdy: 100%
Brzdová zkreslení: 50%

Pneumatiky
Tlak pneumatiky vpředu: 24.2 psi
Tlak pneumatiky vpředu: 24.2 psi
Tlak pneumatiky v zadní části pravého.2 psi
Tlak pneumatiky v zadní části pneumatiky: 22.2 psi

Mokré nastavení

V této části vám ukážeme nastavení pro houpání f1 22 Francie za mokrých podmínek.

Aerodynamika
Přední křídlo Aero: 40
Zadní křídlo Aero: 50

Přenos
Diferenciální nastavení na škrticí klapce: 50%
Diferenciální nastavení škrticí klapky: 60%

Geometrie zavěšení
Přední odklon: -2.70
Zadní odklon: -1.80
Přední špička: 0.10
Zadní špička: 0.26

Suspenze
Přední odpružení: 10
Zadní zavěšení: 1
Přední anti-roll bar: 10
Zadní anti-válcová lišta: 1
Výška přední jízdy: 3
Výška zadní jízdy: 3

Brzdy
Tlak brzdy: 100%
Brzdová zkreslení: 50%

Pneumatiky
Tlak pneumatiky vpředu: 23.2 psi
Tlak pneumatiky vpředu: 23.2 psi
Tlak v zadní části pravého.2 psi
Tlak pneumatiky v zadní části pneumatiky: 21.2 psi

F1 22 Průvodce nastavením Francie pro kola a podložku

Obrázek předjíždějícího játra F1 22, který závodil v Paulu Ricardu, vedle mapy trati

Obvod Paul Ricard nikdy nebyl oblíbeným fanouškem. Z různých důvodů se současný hostitelský obvod francouzské Grand Prix ukázal jako do značné míry nepopulární. Kombinace velkých rovinek a dlouhých, vytažených rohů však přináší zajímavou výzvu řídit.

F1 22 Průvodce nastavením Francie: Aerodynamika a přenos

Může být lákavé běžet vysoký přítlak v Paulu Ricard. Koneckonců, existuje spousta dlouhých, zametacích zatáček a směs vysokých, středních a nízkorychlostních rohů. Rovně, které existují, jsou však docela dlouhé a mechanické přilnavosti může vyrovnat celkový nedostatek přísunu. Jak již bylo řečeno, nemůžete jít příliš daleko jiným směrem – stále je potřeba úhel křídla.

Doporučujeme jít s 15-30 jako nastavení vašeho předního a zadního křídla. Hodné zadní křídlo pomáhá stabilizovat auto na východech rohů nízké rychlosti. Pokud z nastavení vyřadíte mnohem více přítlaku, zjistíte, že bojujete v rozích s vyšší rychlostí, zejména na 1 tahu 1.

Obrázek zobrazující obrazovku nastavení aerodynamiky v F1 22Obrázek zobrazující stránku nastavení přenosu ve F1 22Geometrie a pozastavení suspenze

Pokud jde o geometrii zavěšení. Ve Francii však navrhujeme, abyste udělali něco trochu jiného. Pro váš přední odklon, nastavení -3.00 pomáhá s mechanickou přilnavostí během delších rohů, aniž by příliš zdůraznil pneumatiky. Pro vaše zadní části, jednoduché -1.00 Nastavení vám dává stabilitu, kterou potřebujete.

Obrázek zobrazující obrazovku nastavení geometrie suspenze v F1 22Obrázek zobrazující obrazovku nastavení zavěšení v F1 22Brzdy a pneumatiky

V Paulu Ricardu, stejně jako u většiny obvodů F1 22, Nastavení brzd 100% tlak a 50% Nelze porazit zaujatost. Pokud se však stále ocitnete, i přes zaujatost dozadu hodně zamknete přední pneumatiky, není škoda při snižování nastavení brzdového tlaku.

Obrázek zobrazující obrazovku Nastavení brzd v F1 22Obrázek zobrazující obrazovku nastavení pneumatik v F1 22@Overtake_gg nebo v komentářích níže!