Fallout 4 Cheats and Console Commands | PC hráč, všechny příkazy a cheaty konzoly Fallout 4 | PCGamesn

Všechny příkazy a cheaty konzoly Fallout 4

Pokud hledáte konkrétní doplňky pro jednu z nejlepších PC her, spíše než přímé hacky pro Bethesdovu otevřenou hru, téměř jistě najdete radost z našeho seznamu Fallout 4 modů. Ale pokud se jedná o příkazy Fallout 4 Cheats and Console, které hledáte, tento průvodce jste pokryl, pokud jde o to, jak je zadáte, a vylepšení, které máte k dispozici. Jo, a pokud jste začali na nejnovější Bethesdě, zde jsou všechny příkazy a podvody Starfield Console.

Fallout 4 Cheats and Console Commands: God Mode, FreeCam a další

Zde je vše, co potřebujete vědět o příkazech Fallout 4 Cheats and Console.

Hledáte příkazy Fallout 4 Cheats and Console? To je skvělý způsob, jak přinést malý příkaz k Bostonskému jaderné pustině – možná ne objednávku samo o sobě, ale určitě vám mohou dát trochu větší kontrolu nad hrou. Možná chcete nabít pěkný snímek obrazovky a potřebujete přesunout kameru, aby získal nejlepší úhel, nebo se možná chcete pohnout teleportací. Pak je tu o něco vznešenější akce, jak oživit NPC zpět k životu. Ať už je důvod pro jejich použití jakýkoli, Fallout 4 Cheaty dělají z post-apokalyptického světa váš ústřice.

Konzolu můžete odemknout stisknutím tlačítka Tilde (~), což vám umožní změnit vaše statistiky, zrychlit čas a vytvořit monstra nebo zbraně jednoduchým stisknutím klávesy. Jednoduše aktivujte konzolu, zadejte příkaz, stiskněte Enter a zavřete konzoli a sledujte, jak se podvádí v účinku. Stojí za zmínku, že klíč Tilde nemusí fungovat, v závislosti na regionálním nastavení klávesnice – v tomto případě místo toho zkuste klíč Apostrophe místo.

Nyní, se všemi technickými věcmi z cesty, je zde seznam všech příkazů Fallout 4 Cheats and Console.

Fallout 4 Cheats and Console Commands

TGM – Režim starého dobrého boha.

Tcl – Žádná kolize. Procházet zdmi. Vejít do oblohy. Buď svobodný.

TFC – Aktivuje volnou kameru.

TFC 1 – Stejné jako výše, ale zamrzne všechny animace. Skvělé pro screenshoty.

tm – Zapíná a vypíná nabídky a uživatelské rozhraní. Dokonce vám zabrání v tom, abyste viděli konzoli, takže budete muset stisknout Tilde a zadat TM znovu slepé, abyste se dostali zpět na uživatelské rozhraní.

CSB – Resetuje účinky krve a poškození.

FOV [první osobu FOV] [FOV třetí osobu] – Změňte FOV.

Nastavte časové rozhraní na [Vložit číslo zde] – Urychlí nebo zpomaluje čas. Výchozí nastavení je 16. 1 je v reálném čase, 10 000 je bláznivý velkolepý timelapse. Nezapomeňte se podívat, až čas bude rychlý vpřed, protože slunce a měsíc se skutečně odrazí po obloze.

COC [ID buňky] – teleportuje hráče do oblasti.

Nalezení položky a ID NPC

Pokud opravdu chcete změnit hru, podívejte se na náš průvodce nejlepšími mody Fallout 4.

Pro mnoho z těchto příkazů budete muset vědět, jak získat ID položek, NPC a také jména umístění a frakcí. S otevřenou konzolí, kliknutím na znak nebo položku zobrazí jeho ID. Navíc mnoho příkazů působí na cílenou postavu – tak, na koho jste klikli. Někdy může být složité získat správné ID k objevu (je snadné se náhodou vybrat), takže použití bezplatné vačky (TFC) může pomoci. Můžete také vyhledat příkazy a IDS.

Nápověda [název položky] [0-4] – Prohledává položky, znaky, příkazy a další. Použijte stránku nahoru a stránku dolů k posouvání. 0 hledá všechno.

  • Příklad: nápověda “Attack Dog” 0 dal by vám vědět, že existuje NPC s názvem „Attack Dog“ s ID 000B2BF2. Při hledání dvou nebo více slov nezapomeňte používat citace.

Coc Qasmoke – to vás teleportuje do místnosti s několika krabicemi, které obsahují Každá jednotlivá položka ve hře. Neskutečné, ale dobrý způsob, jak najít ID položky. ID položky najdete zadáním konzoly a kliknutím na položku ve světě herního světa. Ukázalo se, že skutečné jméno DogMeat je 0001d162.

Jak změnit svou postavu pomocí příkazů konzoly Fallout 4

Showlooksmenu Player 1 – Znovu otevře nabídku přizpůsobení znaků, takže můžete změnit svůj vzhled. Budete chtít nechat tvář vaší postavy soustředit na obrazovku.

hráč.setRace [ID rasy] – Změňte svou rasu (E.G. Ghoul, mutant). Najděte ID závodu s funkcí nápovědy, ale dejte si pozor na nepříznivé vedlejší účinky (většina závodů to jen zhoršuje).

hráč.resetualth – resetuje vaše zdraví.

setgs fjumpheightmin [Vložte číslo zde] – Modifikuje váš skok. Nastavte to opravdu vysoko na trezor nad budovami, jako je neuvěřitelný Hulk. Varování, pokud nezapínáte režim Boha, padající poškození z vlastního skoku vás zabije.

tdetect – AI vás už nezjistí. Ukrást obsah vašeho srdce.

hráč.modav [dovednost] [Number] – Zvyšte dovednost numerickým množstvím vašeho výběru. Např. hráč.síla modav 10 zvýší vaši sílu o deset bodů. Pokud existuje terminál, který byste rádi hackli nebo NPC, který byste rádi přesvědčili, použijte to. Pokud však chcete odemknout výhody, použijte další příkaz.

hráč.setAv [proměnná znaků] [číslo] – Nastaví znakovou vlastnost na novou hodnotu. Na rozdíl od MODAV to odemkne výhody, když změníte své statistiky.

hráč.Setav SpeedMult [Vložit číslo zde] – Číslo, které zadáte, přidává multiplikátor k vaší rychlosti běhu, s veselými důsledky. Použijte v kombinaci s režimem Boha a dalším příkazem k plnému superhrdinu.

hráč.setLevel [Vložte číslo] – Zvyšte svou úroveň na stanovené číslo.

Hráč/ADDITEM 0000000F [Vložit číslo zde] – přidává bottlecaps rovnající se číslu, které zadáte.

Hráč/ADDITEM 0000000A [Vložit číslo zde] – přidává bobbypiny rovnající se číslu, které zadáte.

hráč.Additem [ID položky] [Number] – Možná jste si všimli vzoru v posledních dvou příkazech. Ano, můžete do svého inventáře přidat jakoukoli položku, pokud znáte ID položky (pokyny pro hledání ID viz výše).

Jak manipulovat s NPC s příkazy konzoly Fallout 4

Potřebujete více cheatových listů?

Tai – Vypne AI a způsobí, že všichni stojí v klidu s volným pohledem na jejich tvář.

TCAI – Otočí boj AI. Přináší do světa mír. Nudný, nudný mír.

zabít všechny – Zabíjí všechny v okolí, kromě společníků a dalších postav považovaných za příliš životně důležité na zem. V takovém případě se snižují zraněni, dokud jim nedají stopku.

Zabijte [ID vložení] – Zabije stvoření pomocí ID, které dodáváte. Typ Kill (0017FDA3) Nyní a kdekoli jsou, divoký ghoul, který jsem to testoval, bude padat mrtvý. Alternativně klikněte na NPC s otevřenou konzolí a stačí zadat ‘.’

Vzkříšení [ID vložení] – přináší stvoření s ID, které dodáváte zpět k životu. Typ vzkříšeného (0017fda3), abych přivedl divokého ghoula, který jsem to testoval na zádech k životu! Má přísný den. Alternativně vyberte mrtvý NPC s otevřenou konzolí a jen zadejte vzkříšení.„Pokud vzkřísíte bezhlavý NPC, uvědomte si, že zůstanou bez hlavy.

Recycleactor – Resetuje postavu.

setScale [číslo od 1 do 10] – Dělá vám nebo váš cíl obrovským. Viz výsledky na obrázku v horní části článku.

Sexchange – nikdy nebudeš hádat. Pracuje na tom, kdo je vybrán, i když to nemusí mít dobré výsledky s jedinečnými znaky.

getAv Ca_affinity – Získejte úroveň afinity svého současného společníka.

Setav Ca_affinity [Number] – Nastaví úroveň afinity vašeho společníka na číslo.

modav ca_affinity [number] – Přidá číslo na úroveň afinitního společníka vašeho společníka. Všiml jsem si účinku.

UNEquipall – UNESIP všechny položky z vybraného NPC.

Jak změnit frakce pomocí příkazů konzoly Fallout 4

hráč.AddtofAction [ID frakce] [0 nebo 1] – se spojují s frakcí. Alternativně odstraňte předponu „hráče“, což ovlivní cílenou NPC. 0 je přátelský, 1 je spojenecký.

  • Příklad: hráč.AddTofAction 00028670 1 stát se spojením s chybami.

hráč.RemoveFromFaction [ID frakce] – Vyjměte se z frakce. Alternativně odstraňte předponu „hráče“, což ovlivní cílenou NPC.

odstranit odlehčení – Odstraňuje cíl ze všech frakcí.

setlyly [frakční id] [frakční id] [0 nebo 1] [0 nebo 1] – Udělejte dvě frakce přátelské (0) nebo spojenecké (1).

SeteNeMy [fraction id] [frakční ID] [0 nebo 1] [0 nebo 1] —Zaukněte dvě frakce neutrální (0) nebo nepřátele (1).

Jak dokončit hru s příkazy konzoly Fallout 4

CompleteAlealLObjectject [Quest ID] – Dokončete všechny aktuální cíle v úkolu.

ResetQuest [quest id] – Resetovat úkol.

CompleteQuest [ID Quest] – Vyplňte úkol.

CAQS – Tím je dokončeno každý krok primárního úkolu a účinně dokončuje hru pro vás. VAROVÁNÍ: Nepoužívejte to, pokud se chcete vyhnout kazení celé hry pro sebe.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Tom Senior

Součástí britského týmu byl Tom s PC Gamer na samém začátku spuštění webové stránky – první jako spisovatel zpravodajství a poté jako online editor až do svého odchodu v roce 2020. Jeho speciality jsou strategické hry, akční RPG, hack ‘n slash hry, digitální karetní hry … v podstatě cokoli, co se vejde na pevný disk. Jeho poslední podobou šéfa je Deckard Cain.

Cyberpunk 2077 Cheaty ještě neexistují pro 2.0 Aktualizace nebo Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 Tipy: 12 věcí, které byste měli vědět pro Cyberpunk 2.0 a Phantom Liberty

Všechny příkazy a cheaty konzoly Fallout 4

Bethesda’s Take On Boston je skvělý čas, ale tady je to, jak si můžete proniknout k tomu, abyste si to provedli svatyni, kterou si zasloužíte se všemi příkazy konzoly Fallout 4.

Všechny příkazy a cheaty konzoly Fallout 4

Publikováno: 2. září 2023

Jaké jsou příkazy a podvody konzoly Fallout 4? Fallout 4 je hra s tisíci systémů kliknutím a vířením řízení jeho bostonské pustiny. Protože hrajete hru na PC, tyto systémy lze snadno využívat zadáním několika věcí do konzoly vývojáře hry.

Pokud hledáte konkrétní doplňky pro jednu z nejlepších PC her, spíše než přímé hacky pro Bethesdovu otevřenou hru, téměř jistě najdete radost z našeho seznamu Fallout 4 modů. Ale pokud se jedná o příkazy Fallout 4 Cheats and Console, které hledáte, tento průvodce jste pokryl, pokud jde o to, jak je zadáte, a vylepšení, které máte k dispozici. Jo, a pokud jste začali na nejnovější Bethesdě, zde jsou všechny příkazy a podvody Starfield Console.

Jak zadáte příkazy Fallout 4?

Chcete -li použít příkazy Fallout 4, budete muset otevřít obrazovku vývojáře konzoly. To se snadno provede klepnutím na klíč Tilde (~), který lze nalézt pod klíčem ESC a nalevo od 1 klíče na americké anglické klávesnici. Pokud používáte britskou anglickou klávesnici, budete muset klepnout na klíč hrobu (`), která se nachází na stejném místě.

Při psaní příkazů konzoly si pamatujte, že příkazy nejsou citlivé na případ, takže se nebojte o zámek čepic. Zjistíte, že mnoho příkazů bude mít sekci, která říká něco jako . V těchto případech nezadejte závorky <> ani #. Místo toho zadejte název požadované položky a sledujte nahrazením # počtem položek, které požadujete.

Příkazy konzoly Fallout 4: Před lesklým stříbrným robotem stojí muž nosí modrou kombinézu

Příkazy konzoly 4 PC

Božský mód
TGM
Zapne režim Boha, díky čemuž jste neporazitelný. Zadejte příkaz do konzoly znovu a vypněte jej.

Nesmrtelný režim
Tim
Zapne nesmrtelný režim, který vám umožní poškodit, ale nikdy nezemřete. To může vést k závadům, jako je odstranění hlavy a vaše postava zůstane naživu (i když se sníženým vnímáním kvůli žádnému očima).

Žádná kolize
Tcl
Vypne detekci kolize. To znamená, že můžete projít stěnami, nebo dokonce vzdorovat gravitaci. Zadejte příkaz do konzoly znovu a vypněte jej.

Nastavte úroveň hráče
hráč.Setlevel
Pokud chcete obejít vyrovnávací systém Fallout 4, použijte tento příkaz k nastavení úrovně postavy.

Nastavit úroveň dovedností
hráč.modav
Zvyšuje specifikované s.Str.E.C.I.A.L dovednost zadaného čísla.

Zobrazit všechny mapové značky
TMM 1
Označuje všechna umístění na mapě pip-boy.

Odemknout dveře nebo terminál
odemknout
Odemkne dveře nebo terminál, na který jste v současné době cílili.

Přidejte položku do inventáře
hráč.přidat položku
Přidá do svého inventáře zadané číslo zadané položky. Například přidání 100 čepic do svého inventáře zadejte: hráč.ADDITEM 0000000F 100

Položku nebo NPC poblíž
hráč.Placeatme
Vytvoří zadanou položku nebo NPC v blízkosti vaší aktuální polohy.

Přepínač Ai
Tai
Vypne umělou inteligenci NPC a zanechává je hloupé než syntetizátory Gen 1.

Přepínač boje AI
TCAI
Vypne bojovou umělou inteligenci nepřátel a činí je neschopné útočit.

Detekce přepínače AI
tdetect
Vypne schopnost AI detekovat vás, aby krádež nebo plížila se tak snadné jako chůze.

Zabij všechny
zabít všechny
Vraždí všechny ve vaší bezprostřední oblasti, kromě společníků a životně důležitých postav.

Zabít někoho
zabít
Vraždí stvoření nebo postavu, jehož ID jste zadali.

Někoho vzkřísit
vzkřísit
Oživuje stvoření nebo postavu, jehož ID jste zadali.

Bezplatná roam kamera
TFC
Přepíná na volně létající fotoaparát, což vám umožní chytit opravdu dobré výhodné body za snímky obrazovky. Přemýšlejte o tom jako o fotografickém režimu druhů.

Přepínač ui
tm
Přepíná na nabídky i mimo ni a uživatelské rozhraní ve hře. To je ideální pro popadnutí screenshotů, aniž by HUD zaplňoval všechno. Kombinujte s příkazem kamery zdarma pro některé filmové obrazovky!

Dokončete každý hlavní úkol
CAQS
Dokončí každý úkol v hlavním příběhu. Přirozeně to zkazí příběh, takže jej nepoužívejte, pokud jste hru nedokončili.

Resetovat úkol
resesetquest
Resetuje zadaný úkol zpět na začátek.

Skočit vysoko
setgs fjumpheightmin
Nastaví výšku vašeho skoku. Čím vyšší číslo, tím vyšší je váš skok. Nastavte to příliš vysoko a pád zpět na Zemi vás zabije. Zvažte kombinaci s režimem boha.

Běžet rychle
hráč.Sestav Speedmult
Nastaví multiplikátor na rychlost běhu. Přidejte vysoké číslo, abyste se změnili na blesk a stali se nejrychlejším člověkem naživu. Pravděpodobně nebudete naživu, pokud na ně něco narazíte, takže pokračujte opatrně (nebo režimem boha).

Rozrůst
setScale
Dělá z vás, nebo váš cíl, velmi velký. Čím vyšší je počet, tím větší dostanou.

Nastavit časové rozhraní
nastavit časové rozhraní do
Nastavuje rychlost postupem času. Hra je výchozí nastavena na 16. Použijte 1 pro postup v reálném čase a až 10 000 za dny, které procházejí v mrknutí oka.

Každá položka v krabici
Coc Qasmoke
Tento příkaz vás teleportuje do místnosti plné krabic, jako je apokalyptické vydání dohody nebo žádné dohody. Uvnitř každé pole je jednou z jednotlivých položek ve hře.

Teleport do oblasti
Coc
Teleportuje vás do určené oblasti.

Přizpůsobte znak
Showlooksmenu Player 1
Otevře se obrazovku přizpůsobení znaků, což vám umožní přepracovat váš vzhled za běhu.

Spojenec s frakcí
hráč.AddTofAction
Nastaví váš stav spojence s frakcí. Použijte „0“ pro „přátelské“ nebo „1“ pro spojenecké.

Stát se nepřáteli s frakcí
Setenemy
Nastaví váš stav jako nepřítele s frakcí. Pro nepřátele použijte „0“ pro neutrální nebo 1 “.

Vyjměte z frakce
hráč.Odstranit odlehčení
Odstraňuje váš spojenský status frakcí.

Vyjměte ze všech frakcí
odstranit odlehčení
Odstraňuje váš spojenecký status se všemi frakcemi na světě.

Příkazy konzoly Fallout 4: Hulked Skvělá sada brnění s obličejovou deskou podobnou plynnou desku

Kódy položek 4 ​​ks Fallout

Zde jsou nejběžnější položky, které budete potřebovat v pustině, a kódy, které je musíte svolat při používání příkazů konzoly:

Příkazy konzoly Fallout 4: Pixel Art znamení zobrazující blonďatou osobu, která má na sobě modrou a žlutou kombinézu

Fallout 4 PC zbraně kódy

Zde jsou všechny kódy zbraní pro každý typ zbraně ve Fallout 4. Toto jsou kódy, které musíte přihlásit při zadávání ID zbraní do příkazů konzoly:

Příkazy konzoly Fallout 4: Hulking Great Humanoid Beast, zelená v barvě a v pravé ruce přináší obrovský klub

A tam jdete, to jsou příkazy Fallout 4 Cheats and Console, které potřebujete, když je nutná malá technická pomocná ruka. Nezapomeňte však, že s velkou laserovou silou přichází velká odpovědnost za masakru celé populace Bostonu.

Pokud jde o bostonské odpady od nás, je však mnohem více: podívejte se na nejlepší osady Fallout 4, které přišly nejzkušenější post-apokalyptičtí architekti. Měli by vám poskytnout inspiraci k vytvoření masivních zbrojnic, které potřebujete k uvedení všech nových zbraní a předmětů. Není to konec světa, ale máme seznam nejlepších her Apokalypse, které vám pomohou připravit se v případě globální katastrofy.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Fallout 4 Cheaty, kódy a průchody pro Xbox One a PC

Robert Earl Wells

Robert Wells je profesionální spisovatel a amatérský vývojář her. Mezi jeho speciality patří vývoj webu, kryptoměna a kybernetická bezpečnost.

Hráči objevili stovky cheat kódů pro „Fallout 4“ na PC, ale verze Xbox One má také spravedlivý podíl tajemství. Bez ohledu na to, na které platformě hrajete, tento průvodce „Fallout 4“ vám pomůže přežít a prosperovat v post-apokalyptickém peklu známém jako Commonwealth.

Fallout 4 Cheat kódy pro PC

Screenshot z

Funkce Command Console je v podstatě režim ladění, který lze využít k tomu, aby se v “Fallout 4 vytáhla některé působivé triky.„Chcete -li povolit cheat kódy, stiskněte Tilde klíč (~) při hraní. Okno se objeví tam, kde můžete zadat tyto příkazy pro odpovídající cheat:

Některé z těchto podvodů mohou občas způsobit, že hra zhroutí, takže před zadáním příkazů konzoly uložte hru.

God Mode (nekonečná munice a neporazitelnost)

Neporazitelnost k poškození

Procházet zdmi

Zobrazit všechna umístění mapy

Plné zdraví (neléčí záření)

Vypněte AI

Přimět AI ignorovat vás

Změňte své pohlaví

Vzkřísit cílený NPC

Zabijte všechny NPC v oblasti

Odstraňte cílený objekt

Aktivujte režim fotoaparátu zdarma

Resetovat účinky poškození

Teleport do oblasti

Přidejte do svého inventáře položku

Manipulační čas (výchozí je 16)

Fallout 4 ID kódy

Chcete -li použít konkrétní kódy ID, budete muset znát některé z výše uvedených podváděcích. Naštěstí, pokud vyberete znak nebo položku, když je konzola otevřená, můžete si prohlédnout jeho ID.

Můžete také zadat následující příkaz konzoly a vyhledat další příkazy a kódy ID:

nápověda [“Položka/znak/název příkazu”] 0

Použijte Stránka nahoru a Stránka dolů klíče k procházení seznamů a ujistěte se, že pokud hledáte dotazy s více než jedním slovem, použijte nabídky.

Fallout 4 Cheaty pro Xbox One

Následující podvody se vztahují na „Fallout 4“ na Xbox One, stejně jako na PC a PS4.

Duplicitní položky závada

K vytáhnutí tohoto triku budete potřebovat „Constaptions DLC“. Umístěte položku, kterou chcete duplikovat na zemi, a poté přikazujte svému příteli psímu načíst. Pokud si to vyzvednete současně s tím, jak dogmeat snižuje hlavu, položka půjde do vašeho inventáře a pak pak upustí další.

Tato závada by mohla být nakonec opravena, ale stále funguje od února 2019. Duplikujte „jste speciální!„Časopis k získání nekonečných bodů atributů. Nachází se ve vašem starém domě v Shaunově pokoji.

Infinite XP

Nejprve si dejte odstřelovací pušku se silnou palebnou silou a rozsahem dlouhého doletu. Můžete si koupit jeden v Diamond City nebo Bunker Hill.

Po vstupu do bratrství Steel na policejní stanici Cambridge dokončete úkol „Tour of Duty“. Promluvte si s Proctorem Quinlanem na vzducholodi a souhlasíte s tím, že budete pomoci na hlídku při obdržení quest “Curve” Curve “. Vydejte se na palubu vzducholodi a snižte potíže s velmi snadným. Nyní zastřelte své bratrské spojence. Po čtyřech nebo pěti výstřelech skončí úkol, ale odměnu stejně dostanete. Pokud se můžete bezpečně vrátit zpět na Proctor Quinlan, dá vám XP a možnost restartovat úkol. Opakujte tolikrát, kolikrát.

Nekonečný zámek XP

Pokud narazíte na nezúčastněný trezor poblíž hackovatelného počítačového terminálu, můžete si vybrat trezor a znovu jej zamknout pomocí terminálu, kolikrát. Získáte XP a zvýšíte svou spřízněnost s Piperem, Cait a Deacon zároveň.

Nekonečná fúzní jádra

Po dokončení quest „Tour of Duty“ můžete Fusion Cores od rytířů na palubě Prydwen Airship. Jděte za rytíři v odlehlých oblastech, abyste se mohli dostat pryč, aniž byste byli spatřeni. Pokud bude úspěšný, rytíř vyjde z jejich síly a doplní jejich fúzní jádro, což vám umožní ukrást další. Opakujte tak často, jak se vám líbí, ale po každém pokusu QuickSave pro případ, že vás chytí rudý rukou.

Fallout 4 Item Cap Trick

Přestože můžete obchodovat přímo se svými společníky, lepší alternativou je jednoduše položit položku na zemi. Váš společník bude poslouchat váš příkaz, aby jej vyzvedl, i když je jejich inventář technicky plný. Tento trik vám umožní přenést těžké zbraně do bitvy, aniž by vás vážil.

Jak přežít Long Falls

Těsně předtím, než narazíte do země z smrtící výšky, uložte hru. Zemřete, ale když načtete soubor uložit, budete bezpečně na nohou, kde jste přistáli.

Kde najít tajnou pistoli Alien Blaster

Východně od stanice Oberland, najdete havarovanou mimozemskou kosmickou loď. Sledujte nedalekou stopu zeleného mimozemského goo nad kopcem, po útesu a uvnitř jeskyně. Vyložte mimozemšťana ze svého utrpení, aby získal pistoli a munici mimozemšťana. Tato mocná zbraň přichází s pouhými 400-550 kol munice, která nelze najít nikde jinde ve hře. Zbraň můžete upravit tak, aby používala fúzní buňky, ale záběry nebudou tak silné.

Fallout 4 jedinečná umístění zbraní

Unikátní zbraně vám poskytnou určité bonusy a lze je získat následujícími způsoby:

2076 Baseballová netopýr World Series

Strana s Fahrenheitem během quest “The Big Dig”

Automatický laserový mušket

Smrt shora

Získané během souborů detektivních případů: „Dlouho přichází“