Fallout 4: Creation Kit в Steam, соообщество Steam:

Fallout 4 Steam Mods

F4SE je povinná a je třeba jej nainstalovat ručně (říkají, že můžete nainstalovat F4SE Vortex, ale nedoporučuji ani nepodporuji instalaci těchto typů modů přes MM, zejména když se dostanete přímo do adresáře).

Исполззовать Fallout 4: Kits Creation Kit

Kit Creation je editor ke stažení zdarma, který vám umožňuje vytvářet mody pro Fallout 4 a poté je sdílet s ostatními hráči napříč Bethesdou.síť. Je to stejný nástroj, který používáme k vytvoření hry a dáváme sílu vytvářet nový obsah do vašich rukou – nové úkoly, prostředí, postavy, dialog, zbraně a další.

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • О: Windows 7/8/10 (64bitový OS vyžaduje)
  • Процессор: Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD jev II X4 945 3.0 GHz nebo ekvivalent
  • Оперативная память: 8 GB озу
  • Видеокарта: Nvidia GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB nebo ekvivalent
  • Место на диске: 30 GB
  • Дополнительно: Vyžaduje PC verzi Fallout 4
   Рекомендованные:

   • О: Windows 7/8/10 (64bitový OS vyžaduje)
   • Процессор: Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz nebo ekvivalent
   • Оперативная память: 8 GB озу
   • Видеокарта: NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290x 4GB nebo ekvivalent
   • Место на диске: 30 GB

   The Creation Kit ™ © 2012-2022 Bethesda Softworks LLC, mediální společnost Zenimax. Starší svitky, Skyrim, Fallout, Krejní sada a související loga jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky Zenimax Media Inc. a/nebo jeho přidružené subjekty v u.S. a/nebo jiné země. Všechna práva vyhrazena.

   Fallout 4 Steam Mods

   Fallout 4 je docela dobrá hra. Má však problémy jako jakýkoli jiný titul Bethesda. A pokud chcete dobrý výkon, zejména v ulicích Bostonu, budete chtít tento průvodce zkontrolovat, stejně jako s nejkrásnějším soupravou, pravděpodobně narazíte na nějaké kapky FPS kvůli tomu, jak je hra postavena. V poslední době jsem viděl nárůst v diskusních příspěvcích, které se snaží najít způsoby, jak zlepšit výkon, takže tato příručka nejen pomůže zlepšit vaši hru a být stabilnější, ale také výrazně zkrátit časy (s dalšími QOL a doporučeními, pokud máte rádi). Mnoho z těchto modů jsem používal roky a měl jsem dobrou zpětnou vazbu s mnoha lidmi, takže tyto mody by neměly způsobovat žádné problémy, pokud nebudou nainstalovány nesprávně nebo střet s jinými mody, které nainstalujete na vlastní pěst.

   17

   6

   3

   12

   2

   3

   3

   2

   1

   1

   1

   1

   Этот предмет добавлен в.

   Drake Platinum The World
   Не с сети

   22 299 уникальных посетителей
   1 161 добавили з избранное

   Оглавление руководства

   1. Splash Screen + Bethini

   3. Základní výkon a mody stability

   4. Kvalita života mody + přepracování hry Část 1

   5. Kvalita života mody + přepracování hry Část 2

   6. Extra/Osobní doporučení

   7. Alternativy/netestované náhrady

   8. FAQ a chyby/chyby řešení

   9. FAQ a chyby/chyby řešení (pokračování)

   Před spuštěním této příručky mějte prosím vydání Goty pro tuto hru. Hra jde do prodeje poměrně často za dobrou cenu. Tento průvodce můžete stále používat se základní hrou, ale některé mody jsou určeny k použití se všemi DLC, takže pokud uvedený mod nemá možnosti základní hry, zabrání bych stahování mod. Tento seznam příruček/mod byl také testován na téměř výhradně na Windows 10 (dříve 7) a je také pro parní verzi této hry. Měl by také pracovat s Gogem. Nejste si jisti, jak se bude hodit s varianty EGS, protože každý, koho vím, že má hry v tomto strašném obchodě, si stěžuje na modding. Vyvarujte se také bezplatného HD Texture Pack DLC. A nafouká svinstvo z velikosti vaší hry, B to ani nevypadá tak dobře a C budu poskytovat modifikované alternativy v části QoL/Gameplayovy sekce Průvodce, která nejenže vypadá lépe, ale stojí zlomek velikosti a výkonu tohoto texturního balíčku. Bude to také sestavení bez awkcr, protože tento mod je zastaralý jako peklo a existuje velké množství modů, které se na něj spoléhají. Takže buď vám dám ne-awkcr alt, nebo prostě nepoužíváte mod

   Budete potřebovat nástroj pro unzipping pro manuální mody, protože ne každý mod bude kompatibilní s MM. Používám Winrar [www.Win-rar.com] Ale mnoho lidí dává přednost 7zip jako obvykle, používají to, co dáváte přednost. A samozřejmě budete potřebovat manažera mod. Nyní většina lidí dnes použije Vortex nebo MO2. Osobně nemůžu doporučit ani když to běžná populace jezdí. Chápu, proč lidé mohou chtít používat ty další dva manažery konkrétně, protože se nedotýkají vaší datové složky na rozdíl od NMM, která skutečně instaluje mody do vaší složky, ale osobně si myslím, že to tam vyvstávají problémy a jestli víte, co děláte. “ Nikdy se o to nemusí starat. Použil jsem Nexus Mod Manager [GitHub.com] téměř deset let na mnoha hrách nejen bethesda tituly a s velmi malými až žádnými problémy. Totéž nemůžu říci pro ostatní dva manažery s mými osobními zkušenostmi. Je také běžná mylná představa, že NMM je opuštěna, protože pravidelně získává aktualizace komunity. Použijte samozřejmě to, co dáváte přednost, ale nemůžu vám pomoci řešit problémy velmi dobře, pokud používáte Vortex (což je pravděpodobně nejhorší, co použít jiné než jako FOMM) nebo MO2. NMM má také nejjednodušší formu invalidace archivu ve srovnání s jakýmkoli jiným manažerem mod. Budete muset udělat trochu více práce s MO2 nebo Vortexem, takže zde je rychlý průvodce provedený M8R98A4F2. [www.Nexusmods.com] Kdykoli přidáte jakýkoli druh texturních modů, které to budete chtít resetovat. Nejste si jisti, zda je nutné resetovat pro MO2 nebo Vortex, ale na NMM je to kliknutí.

   Spolu s těmito věcmi možná budete chtít chytit kořist [kořist.GitHub.io] Zejména pokud plánujete příkazy k těžkému zatížení. Je to automatický třídič LO. Obecně budu třídit pomocí kořisti a poté ručně přesunu cokoli, co potřebuje sedět kdekoli konkrétně. Tento nástroj pracuje se všemi tituly Bethesda, takže je to docela zatraceně užitečné. Použijte po dokončení objednávky zatížení a poté podle potřeby přesuňte jakékoli konkrétní ESP.

   Nakonec budete potřebovat účet Nexus, abyste si mohli stáhnout mody. Web Nexus pro Fallout 4 [www.Nexusmods.com]

   Udělám, co bude v mých silách, aby se tento průvodce aktualizoval, pokud se nějaký mod stane oddaný a já jsem se nevylepšil, neváhejte mě informovat. Kdykoli si stáhnete mod, ať už je to z této příručky nebo na vlastní vůli, zkontrolujte požadavky a ujistěte se, že se s nimi setkáte předem, protože některé z těchto základních modů vyžadují soubory, které nejsou na Nexus, ale poskytnou vám odkaz ke stažení.

   1. Splash Screen + Bethini

   Nainstalujte si hru. Nejlépe na SSD pro zkrácení doby zatížení. Po instalaci spusťte hru a jakmile se dostanete na stříkací obrazovku, vyberte všechna nastavení ven. V souborech INI se můžete vždy vrátit nebo dokonce změnit nastavení. Pokud máte slušnou nebo dokonce dobrou soupravu, měli byste být schopni téměř maximalizovat vše, zejména na 1080p. Uživatelé 4K mohou maximalizovat, pokud mají 4K soupravu nebo dokonce špičkový soubor.

   Nemusíte hrát hru, ale já osobně ráda spusťte hru samotnou a jen ji krátce zahájím, než opustíte, samozřejmě to je volitelné a nezáleží na tom, že je to něco, co dělám ze zvyku. Manuální vylepšení Ini je volitelné, protože existuje mnoho modů, které to zvládnou pro vás, ale pokud chcete získat určité věci z způsobu, jak můžete přejít do složky dokumentů C: \ Users \ (pravděpodobně vaše uživatelské jméno) \ Dokumenty \ Moje hry \ Fallout4 a jakmile tam odstraní pouze možnosti čtení, přechodu do vlastností Fallout.Ini a FalloutPrefs.ini

   Teď bych tu mohl sedět a uvést všechny věci, které byste měli změnit, ale nemocně vám uděláte, že je třeba lépe s ohledem na manuální nastavení ini je zcela volitelné jako Bethini [www.Nexusmods.com] v podstatě umožňuje nastavit věci, aniž byste museli ručně znát hodnoty a co věci dělají. To je pro modury pro začátečníky a/nebo líné modulky (lol to bude tak jako to, že to někdy používám), neinstalujte to prostřednictvím manažera mod a doporučuji samostatný, nikoli jiná možnost. Vyberte si vše, co máte v nastavení, a technicky nemusíte ve skutečnosti dělat nic v možnostech Splash obrazovky moudré, když používáte tento nástroj, když přepsáte všechna tato nastavení. Tento nástroj je také dostupný na téměř každém titulu Bethesda a doporučuji jej použít pro své další hry Beth Modded nebo ne.

   F4SE je povinná a je třeba jej nainstalovat ručně (říkají, že můžete nainstalovat F4SE Vortex, ale nedoporučuji ani nepodporuji instalaci těchto typů modů přes MM, zejména když se dostanete přímo do adresáře).

   F4SE si můžete stáhnout zde [F4SE.Silverlock.org] . Nainstalujte jej rozbalením souboru a přetažením souborů do vašeho adresáře Fallout To nemusí být stejné umístění pro všechny, ale zde je běžné umístění C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ Steapps \ Common \ Fallout 4. Vždy můžete zasáhnout vlastnosti na Steam a zkontrolovat místní soubory a prostě vás tam vezme přímo. Pokud chcete věřit manažerovi mod.

   Jakmile to uděláte, je nainstalován F4SE a je dobré jít tento proces opakovat, kdykoli se bude aktualizovat. Pokud chcete pokračovat ve spuštění Fallout 4 prostřednictvím Steam a ne přes mm nebo zkratku (jako já), vezměte exe s názvem Fallout4Launcher.exe přejmenovat na Fallout4LaunchErold.EXE (kdykoli potřebujete vytáhnout stříkací obrazovku, pokud ji někdy potřebujete znovu) a poté si vezměte exe s názvem f4se_loader.exe a přejmenujte to na Fallout4Launcher.exe nyní spustíte f4se přes páru. To s největší pravděpodobností způsobí, že váš kořist si myslí, že nemáte nainstalovanou f4se a vždy vás to o tom chytí. Ignorujte, že „chyba“ je to falešně pozitivní, pokud jste se řídili kroky nad F4SE, je nainstalován a je dobré jít.

   3. Základní výkon a mody stability

   Tato část je mody, které výrazně zvýší výkon a zvýší stabilitu, pokud máte problémy s stabilitou. Pokud hledáte zážitek z vanilky (předpokládám, že jeden běh vanilky je v pohodě, ale Fallout 4 opravdu svítí, když právě začnete sešívání modů po celém. Dva mody, které jsou často doporučovány komunitou Modding a mnoho dalších průvodců, jsou stabilní pobočka pro opravné balení (PRP) opravné zátěže a presibibiny (PRP). Nyní, zatímco PRP je vlastně docela dobrý mod, nedoporučuji to hlavně kvůli množství modů, které s ním nejsou kompatibilní. Je pravda, že pokud se nesjedná s ničím, co nepoužíváte, nebo pokud je pro něj oprava, můžete pokračovat a použít ji. Jen osobně to nepoužívám, takže to nebudu doporučovat se seznamem modu. Ale funguje to pro mnoho lidí. Při zpětném pohledu to však nebudete potřebovat s těmito návrhy mod. Na druhé straně akcelerátor zatížení, zatímco vzadu v zádech byl skvělý mod. V podstatě to zvyšuje vaše FPS na 300-350, takže hra se načítá rychleji mezi obrazovkami a LS, jsou vázány na rámy. To byla pomoc kapely a náhradní mod ve skutečnosti napravuje problém a dává vám ještě rychlejší čas načítání.

   Neoficiální spad 4 patch [www.Nexusmods.com]
   Zvykněte si na popadnutí neoficiální záplaty pro tituly Bethesda. Obvykle opravují stovky chyb a jsou často základem pro mnoho dalších modů. To vyžaduje všechny DLC.

   Knihovna adres pro pluginy F4SE [www.Nexusmods.com]
   Základní plugin pro mnoho dalších modů. Někteří lidé navrhují instalaci ručně, ale neměl jsem problémy s použitím NMM.

   Baka Scrapheap – limit paměti skriptu [www.Nexusmods.com]
   Nezbytné pro každého, kdo rád používá skript těžké mody. I jako uživatel vanilky uvidíte vylepšení výkonu, protože přidělování paměti pro skripty není tak velké.

   Obnovení buněk resetujte opravu [www.Nexusmods.com]
   Říká se, že Bethesda tento problém údajně opravoval, ale někteří lidé to stále nahlásí a nedělám šanci. Navrhuji, abyste to chytili bez ohledu na to.

   Oprava fyziky s vysokým obsahem FPS [www.Nexusmods.com]
   Jeden z nejdůležitějších modů pro tuto hru! Bez tohoto mod bude vaše doby načítání hrozná i na SSD. Nejen, že tento mod fixoval časy načítání načítání, které opravuje problémy s fyzikou, ke kterým dochází, když jde nad 60 FPS pro kohokoli, kdo rád hraje s vysokými FPS (hraji v 60, takže hlavně uchopím mod pro načítání) do souboru INI umístěného ve vašem adresáři. tj. C: \ Program Files (x86) \ Steam \ SteapApps \ Common \ Fallout 4 \ Data \ F4SE \ Plugins. Podívejte se na HighFPSPhysicsfix.ini a zajistěte, aby byly tyto hodnoty pravdivé. Pokud to nechcete upravovat sami, budu mít upravený soubor INI na mém YT/Modding Discord [Discord.GG]

   Pokud používáte VSYNC, zapnu to také z této ini. Jakákoli jiná nastavení, která si přejete změnit, je samozřejmě na vás, ale ty 3 jsou nezbytné při získávání extrémně rychlých nakládacích obrazovek.

   Odstraňovač mlhy – Enhancer Performance II [www.Nexusmods.com]
   Zbavte se většiny vnitřních mlh pro lepší vizuální a výkon.

   Nevýznamný odstraňovač objektů [www.Nexusmods.com]
   Zvyšuje výkon odstraněním objektů, které si pravděpodobně ani nevšimnete, jsou pryč.

   Volitelný Fallout 4 fps a oprava výkonu [www.Nexusmods.com]
   Použijte to pouze tehdy, pokud to opravdu potřebujete, tak uchopte každý další mod v této kategorii a vyzkoušejte, než se o to pokusíte. Hlavně pro lidi s spodními koncovými soupravami nebo pro lidi s absurdním množstvím modů, které potřebují několik dalších rámců. Vyvarujte se nastavení bublového vyrovnávací paměti a UGRID, pokud to opravdu opravdu nepotřebujete, protože to může ovlivnit určité věci, jako jsou spouštěče úkolu. Byl jsi varován! Nyní to ve skutečnosti není mod, ale textový soubor s pokyny, jak upravovat určitá nastavení pro lepší výkon. Může znít zbytečně po použití Bethini, ale v podstatě je to, když Bethini není dost. Ve skutečnosti jsem v minulosti použil několik z těchto nastavení při spuštění šílených objednávek. Ale to opravdu není potřebné pro běžné hry/ modurdery/ špičkové soupravy.

   Konfigurační nabídka Mod [www.Nexusmods.com]
   To není nutné pro výkon, ale přidávám jej zde jako základní mod a docela zatraceně důležité pro mnoho dalších modů. Pokud máte problémy s instalací s vaším MM, udělejte to ručně.

   Úspěchy [www.Nexusmods.com]
   Nejedná se o výkonný mod, ale pokud používáte jakýkoli modul, hra zakáže úspěchy, takže tady jdete, abyste mohli udržovat chegging.

   A to je o tom pro základní výkon a mody stability. Hra by měla běžet jako dobře naolejovaný stroj, pokud nevyrábíte zvony a píšťalky Sentry Codsworth a vzít ho do jakýchkoli těžkých nabitých oblastí (to bude mít smysl později, jen si ho nechte v zadní části hlavy). Pokud jste se prostě snažili nechat svůj Fallout 4 běžet neposkvrněným, když hrajete vanilku, je to pro vás konec. Pokud jde o všechny ostatní, přesuneme se na mody QOL a Gameplay Change, které vezmou Fallout 4 z dobré hry na skvělou hru (a aby se cítil podobně jako Fallout 3/NV, pokud jste větší fanoušci přísnějších mechaniků RPG).

   4. Kvalita života mody + přepracování hry Část 1

   Všechny tyto mody jsou volitelné, ale přinesou mnoho změn QOL a přepracování mechaniky hry a výrazně zlepší textury. Některé z těchto modů mají také přinést více pocitu RPG do hry (styl 3/NV), protože tato hra je spíše střelcem zefektivnění. Jako vždy jsou tyto mody testovány a dobře spolupracují a vždy si můžete vybrat cherry mody, které chcete, pokud je nechcete všechny samozřejmě. Kdykoli nainstalujete nové mody textury, před spuštěním vždy resetujte archiv. Pokud používáte Nexus Mod Manager, jako jsem já, klikněte na nástroje a bude to poslední věc na obrazovce Drop. Pro další uživatele MOD Manager naleznete v příručce M8R98A4F2 [www.Nexusmods.com]

   Vzhled + animace a kostry

   Rezavá tvář oprava [www.Nexusmods.com]
   Opravuje tuto otravnou obličej. Pokud se to stane, můžete nyní použít konzolu a přepínat obnovení tím, že píšete RFF na postiženou postavu.

   Lookmenu [www.Nexusmods.com]
   Tento mod byl už nějakou dobu aktualizován, ale mnoho modů má pro tento závislost a umožňuje vám vyladit vaši postavu více než obvykle. Některá nastavení jsou obtěžována a mohou způsobit CTD, takže moje rada je buď izolovat a zjistit, které věci způsobí CTD (sakra někteří lidé do toho ani narazili, takže můžete být v pořádku) nebo se zbláznit při výrobě své postavy a jednou Schopnost skutečně ušetřit a vaše v pustině a poté uložte a jděte ořechy na přizpůsobení své postavy, protože můžete otevřít nabídku pomocí příkazů konzoly.

   ZEX – ZAZ prodloužená kostra 6.0 [www.Loverslab.com]
   Skeletonová základna pro animace, kosti a fyziku.

   Studio bodylide a outfit [www.Nexusmods.com]
   Závislost pro jiné mody.

   Caliente’s Beautiful Bodies Enhancer -CBBE- [www.Nexusmods.com]
   Nejlepší tělový mod v Beth pokračuje dál. Existuje možnost spodního prádla.

   Fyzika CBP pro Fallout 4 [www.Nexusmods.com]
   Fyzika prsu Jiggle CBBE CHCBBEP [www.Nexusmods.com]
   MTM 3BBB CBP OCBP OCBPC Physics Preset – CBBE – Fusion Girl – Wonder Body – Enhanced Vanilla Body – Janebod Extended – Vanilla – více [www [www [www [www [www [www [www [www [www [www.Nexusmods.com] Tyto 3 mody jsou určeny pro fyziku jiggle, takže pokud vám nevadí, že rock tvrdé části těla je nepochopíte. V podstatě potřebujete CBP než jeden nebo druhý. Můžete použít všechny tři, ale pravděpodobně budete mít velmi Jelloeyovu fyziku.

   Valkyr ženské obličej a textury těla [www.Nexusmods.com]
   Chceme jen textury obličeje z tohoto mod, takže jej nenechte přepsat CBBE nebo chytit textury těla.

   Advanced Animation Framework (AAF) [www.Moddingham.com]
   Rámec pro animace. Získejte to, pokud chcete přidat nějaké mody s vlastními animacemi.

   Immersive Animation Framework [www.Nexusmods.com]
   Animace pro jídlo, pití a drogy.

   Možná netestované BodyTalk [www.Nexusmods.com]
   Autor je zpět na Nexus a nejsem si jistý, zda je to totožné s verzí, kterou jsem původně propojil z Patreonu.

   Motoko Hair (Gits) [www.Nexusmods.com]
   Závislost pro milování Curie.

   Účesy ponytail od Azar V2.5a [www.Nexusmods.com]
   Závislost pro milování Cait & Loving Piper. Také přidává další účesy pro MC.

   HD úsměv zuby [www.Nexusmods.com]
   Pěkné zuby nebo obarvené vyberte si.

   Thbrows 2.0 [www.Trophihunter.com]
   Lepší vypadající obočí a závislost pro milující Piper.

   Deluxe Makeup [www.Nexusmods.com]
   Lepší make -up.

   Keke-bu magnolia [www.Nexusmods.com]
   Dává Magnolii atraktivnější vzhled Vixen.

   Cutwealth Cuts – KS Hairdos – ApachiiskyHair [www.Nexusmods.com]
   Více srážek a závislost pro milující Piper.

   Hodně více mužských účesů [www.Nexusmods.com]
   Více mužských účesů.

   Milující Cait [www.Nexusmods.com]
   Nahrazení obličeje pro naši oblíbenou irskou gal. Nyní s extra roztomilým.

   Milující Curie [www.Nexusmods.com]
   Vyberte si jeden ze dvou náhradníků obličeje za Curie buď supermodel nebo femme fatale. Šel jsem se supes.

   Milující Piper [www.Nexusmods.com]
   Vyberte si jednu 3 nové tváře Piper. Osobně používám skutečného reportéra, protože to udržuje, že dorky vibrace vydává a zároveň je super roztomilá.

   Valentýn Reborn – Nick Face Retexture – HD Synth Eyes and Teeth – Gen1 Metal Skeleton [www.Nexusmods.com]
   Spousta možností na tomto. Můžete určit valentýnské oči, oči Gen 1 a dokonce získat stříbrnou kovovou kostru pro Gen 1. Ujistěte se, že chytíte opravdu jedinečný přezdívku [www.Nexusmods.com] Mod So Nick vlastně používá oči, které má použít, protože z nějakého důvodu bude často používat oči Gen 1, které jste vybrali jinak.

   D.E.C.A.Y – Better Ghuls [www.Nexusmods.com]
   Způsobuje, že ghouly vypadají super hrubě a více hnijící. Další mod je nezbytný, pokud tento chytíte.

   Decay redux [www.Nexusmods.com]
   Jen udržuje textury a typy ghul.

   Oprava konzistentního přepravy Power Armor [www.Nexusmods.com]
   Umožňuje všechny paintjobs na všech energetických zbrojích.

   Skryté brnění [www.Nexusmods.com]
   Umožňuje vám zakrývat kousky brnění, pokud se to podaří s kapkou.

   Texture Pack s vysokým rozlišením 2K a 4K – Valius [www.Nexusmods.Com] & Flaconoil’s Complete Retexture Project [www.Nexusmods.com]
   S těmito dvěma mody jsme v podstatě nahradili, že HD Texture Pack DLC a bez zabití výkonu nebo šíleného velikosti souborů.

   Přestavěný Croup Manor [www.Nexusmods.com]
   Skvělé pro lidi, kteří dělají Croup Manor a hráče domů.

   Retratexted Water – Ben Ephla [www.Nexusmods.com]
   Velmi pěkně vypadající láhev s vodou.

   Oprava odstraňování odpadků Commonwealth [www.Nexusmods.com]
   Zbavit se hodně odpadků plovoucí.

   Hudframework [www.Nexusmods.com]
   Rámec pro mody HUD.

   Fallui – HUD [www.Nexusmods.com]
   Fallui – Inventory [www.Nexusmods.com]
   Fallui – mapa [www.Nexusmods.com]
   Fallui – knihovna ikon [www.Nexusmods.com]
   Fallui – Workbench [www.Nexusmods.com]
   Sbírka Fallui. Umožňuje přizpůsobit peklo z vašeho uživatelského rozhraní skvěle s dalšími dvěma mody také.

   Fallout 3 HUD – rozvržení HUD Fallui [www.Nexusmods.com]
   Pro ty z nás, kteří milovali uživatelské rozhraní z posledních dvou her a chtějí to zpět.

   Xnfrain’s Power Armor HUD 2K-1K HD Relextures [www.Nexusmods.com]
   Mění barvy pro pa ui. S dalším modem nefunguje správně, protože se stále objeví některé Pa UI.

   5. Kvalita života mody + přepracování hry Část 2

   Oprava her Qols +

   FIS – Nový třídič položek Fallui [www.Nexusmods.com]
   Budete potřebovat třídič položek. Důvěra.

   Oprava vybavení a řemeslníků (ECO) – redux [www.Nexusmods.com]
   V podstatě lehčí náhrada za AWKCR (to však nefunguje s mody, které vyžadují AWKCR).

   Framework s vyrovnanou položkou (LIF) [www.Nexusmods.com]
   Vyžaduje všechny DLC a v podstatě opravuje formuláře položek úrovně.

   Rozhraní rozšířeného dialogu (xdi) [www.Nexusmods.com]
   Nejlepší dialogové rozhraní Mod venku. Opravdu přivádí záda na 3/nv a už nejste přilepeni ke 4 možnostem.

   Legendární úprava [www.Nexusmods.com]
   Řemeslné legendy. Alternativu naleznete v části 7.

   Legendární úprava – DLC a další opravy [www.Nexusmods.com]
   Získejte to, pouze pokud jste ochotni to udělat, protože to vyžaduje awkcr
   “Otevřete FO4Edit a vyberte Armorkeykewords.ESM. Na levém panelu rozbalte Armorkeywords.ESM, takže jsou zobrazeny sekce nejvyšší úrovně. Vyberte všechny sekce s výjimkou záhlaví souborů, seznamu formulářů a klíčového slova, kliknutí pravým tlačítkem a smazat. Poté přejděte do seznamu klíčových slov a formulářů a vyberte/smažte všechny položky, které jsou žluté – žlutá znamená, že upravují vanilkový formulář, který nechceme. Poté ukončete FO4Edit a ujistěte se, že uloží váš soubor „U/Mast3rofdragons z sekce komentářů.

   Beztěrné haraburdí [www.Nexusmods.com]
   MOD QOL Junk, který je dodáván ve třech variantách.

   Dobře odpočinutý a milenec přijme 24 hodin [www.Nexusmods.com]
   Zvyšuje se milenci přijetí z 12 na 24 hodin.

   Výhody uvolněné [www.Nexusmods.com]
   Výhody již nejsou uzamčeny.

   Servisní puška [www.Nexusmods.com] a moderní náhrada zbraně – servisní puška redux [www.Nexusmods.com]
   Nahrazuje, že ošklivá útočná puška (pojďme skutečná, že ta věc je zatracená LMG) s puškou servisní.

   Čínská útočná puška pustiny Melody [www.Nexusmods.com]
   Kdo si pamatuje oblíbenou útočnou pušku každého?

   Revizi Brotherhood Power Armor [www.Nexusmods.com]
   Bratrstvo bude také používat další dva modely PA.

   Power Armor Materials and Paints (PAMAP) [www.Nexusmods.com]
   Materiály a barvy lze nyní použít na PA.

   Power Armor Airdrop [www.Nexusmods.com]
   Skvělý mod pro každého, kdo nechce opustit PA 24/7

   Silnější bratrství oceli [www.Nexusmods.com]
   Způsobuje, že se bratrství necítí jako mače z pěšího papíru.

   FGEP – Feral Ghouls Expansion Pack [www.Nexusmods.com]
   Přidá nové typy ghoul k boji a má záplatu k rozpadu.

   Přeskočit daleko Harbor Memory Puzzle [www.Nexusmods.com]
   Jo, bít tu hádanku jednou pro mě stačilo.

   Super mutant redux [www.Nexusmods.com]
   Dělá super mutanty výzvou a přivedeme Nightkin do záhybu. (Ano, vím, že Nightkin na východním pobřeží není přátelská k tradici. NGL se v tomto bodě zatratí)

   4ESTGIMP – Super Mutant Redux -No Awkcr [www.Nexusmods.com]
   Ten úžasný mod redux vyžaduje AWKCR. Naštěstí to tento mod opraví.

   4ESTGIMP – Raider Revize One – všechny soubory – bez Awkcr [www.Nexusmods.com]
   Jo další awkcr reliant revize, která byla naštěstí požehnána 4ESTGIMP.

   Delší elektrické vedení [www.Nexusmods.com]
   Věř mi, že to budete chtít.

   Orpchové Společenství – více dětí [www.Nexusmods.com]
   Ve hře není příliš mnoho dětí. To vyvažuje to trochu lépe.

   Killable děti [www.Nexusmods.com]
   Vím, že jsi pravděpodobně jako Bruh, to nepotřebuji. Ale věřte procesu.

   Raider děti a další hrůzy společenství [www.Nexusmods.com]
   Jo, osady také nezískávají jen děti. To dělá hodně pro budování světa.

   Lepší osadníci [www.Nexusmods.com]
   Osadníci už nebudou k ničemu.

   Lepší společníci – vše v jednom [www.Nexusmods.com]
   Společníci už nesjí.

   Lepší společníci – Nabídka Nastavení MCM [www.Nexusmods.com]
   MCM menu pro lepší společníky.

   Lepší menu čekat [www.Nexusmods.com]
   Můžete čekat mnohem rychleji.

   Kontroly binární řeči [www.Nexusmods.com]
   Můžete to nastavit jako NV nebo FO3.

   Klasický systém zbraní Holstered (CHW) [www.Nexusmods.com]
   Přináší zpět viditelné pouzdro zbraně.

   Classic v.A.T.S. [www.Nexusmods.com]
   Musím říct víc ?

   Systém opětovného načtení Bullet (BCR) [www.Nexusmods.com]
   Nezapomeňte chytit lar v1.02 Soubor také.

   Více slotů z brnění [www.Nexusmods.com]
   Nyní můžete nosit brnění s těmi oblečením, které vám nenechají.

   Klíčové přemapování provedené správně [www.Nexusmods.com]
   Požehnání pro ty z nás, kteří potřebují přemapovat klíče k hraní her.

   Udržujte společenství Radiant Quests v Commonwealthu [www.Nexusmods.com]
   Vím, že tento mod je „zastaralý“, ale stále to funguje skvěle pro mě a některé další novější alternativy pro mě prostě nefungovaly.

   Core Infinite Fusion Core [www.Nexusmods.com]
   Vím, že se to může cítit kýčovitě, ale PA neměla ani mít napájení, které je třeba tak často měnit.

   Pohlcující milenci přijímají remasterované [www.Nexusmods.com]
   Lepší pohlcující romantika vzhledem k tomu, jak nevýrazná je vanilka.

   Tlačítka PlayStation 4 (PS3 a PS4) [www.Nexusmods.com]
   Nenechám své bratrské bratry trpět.

   Snadné hackování [www.Nexusmods.com]
   Qol Anti Save Scumming Mod, je to skvělé pro každého, kdo je hra tolikrát porazil.

   Snadné uzamčení [www.Nexusmods.com]
   Další QOL MOD, že i když mnoho lidí může považovat za podvádění, právě to vidím jako anti Save Scumming.

   Přítomnost bohatou bohatou Discord (F4SE) [www.Nexusmods.com]
   Přizpůsobitelná přítomnost bohatou neshodu.

   Heather Casdin – jedinečný zážitek z Llamarca [www.Nexusmods.com]
   Willowův tvůrce je zpět s jiným společníkem. Nejnovější aktualizace Borks Instalace MM, takže buď nainstalujte ručně, nebo přetáhněte BA2 a ESP ven ze složky, kterou vytváří ve složce Data.

   Nora manželský společník [www.Nexusmods.com]
   Skvělý doprovodný mod jako Nora není jen vzkříšen. Přežije a bude poskytnout vstup na hlavní úkol, když s vámi bude.

   6. Extra/Osobní doporučení

   Pokud jste Cherry vybrali nebo popadli vše v části 1 a 2 z přepracování průvodce QOL/Game, vaše hra je v podstatě vše nastavena a má spoustu zlepšení QOL, aby vaše zkušenost byla příjemnější, méně frustrující a jistě Mods (ne všechny) ještě přátelštější. Následující část této příručky bude v podstatě několik dalších modů, o kterých si osobně myslím, že hru vylepšují ! Ale pokud chcete několik dalších modů, o kterých si myslím, že jsou opravdu dobré a pokračujte v práci s touto pořadí načtení, podívejte se na následující sekci, protože první kolekce mod, kterou vychovávám, je opravdu dobrá a dává spoustu hodnoty přehrávání Fallout 4 !

   Extra/Osobní doporučení

   Thuggyverse
   Thuggyverse je tedy sbírka 5 modů, které mohou drasticky změnit pozemek hry. Jsou velmi modulární a ovlivňují různé části hlavního úkolu. Zkaženost – neškodný kousek zábavy [www.Nexusmods.com] v podstatě nahrazuje Act I a umožňuje vám vyhnout se Prestonu a vyhnout se mnoha nudným rytmům uvedeného činu. Takže si můžete vzít tento mod, na kterém je trochu zlý orientovaný a umožní vám v podstatě přeskočit všechny ACT 1 MQ. Můžete se dokonce rozhodnout provést vanilkové questy s zkažeností, pokud se chystáte opravdu vydělávat na XP, což jsem předtím udělal. Přináší do této hry spoustu života, zejména pokud jste ji hráli k smrti. To pokračuje s vyvrženci a zbytky – Quest Mod Plus [www.Nexusmods.com] & Project Valkyrie [www.Nexusmods.com], který pokrývá ACTS II a III a tyto mody vám nejen poskytují nové způsoby konkurencí hry, kterou můžete nyní v zásadě převzít každou hlavní frakci a zprostředkovatelský mír, pokud si to vyberete. A některé z těchto modů přinášejí zpět oblíbené postavy fanoušků z předchozích her, aniž by se příliš zkazily. The Last Mod Fusion City Rising – Quest Mod Plus [www.Nexusmods.com] a šlapky Commonwealth (HOTC) [www.Nexusmods.com] v podstatě přidejte do příběhu další světovou budovu a tradici, protože v těchto modech je uvedeno Fusion City (HOTC v podstatě pouze přidává funkční metro a šlapky). Všechny tyto mody kombinované přidávají masivní množství obsahu a upřímně je jedním z nejpůsobivějších modifikovaných questlinek, jaké jsem kdy hrál. Občas je to trochu praštěné a může si být vědom, takže pokud se vám nelíbí, možná tento mod není pro vás. Ale pokud hledáte nový zážitek pro Fallout 4 a nevadí vám modifikované questlines, dá to šanci, dokonce i soupeři Belthans quo vagis a coito ergo sum mody, které jsou dalšími vysoce kalibry quest mody pro Fallout 3 a NV.

   Optimalizace a vylepšení pro ThuggysMurf’s Quest Mody (Fusion City – Outcasts and Remants – Deaffity) [WWW.Nexusmods.com]
   Tento mod má pomoci s výkonem na výše uvedených modech. Už mám dobrý výkon, ale dostal jsem to, abych zjistil, jestli to opraví mé rámy uvnitř tohoto masivního klubu ve Fusion City. S tímto mod vlastně musím vlastně jít.

   Lepší třetí železnice [www.Nexusmods.com]
   Lepší goodneighbor [www.Nexusmods.com]
   Flirty Commonwealth [www.Nexusmods.com]
   Tyto tři mody jdou dobře a okořeňují vzhled Goodneighbors. Má jen chybu, díky níž okna vidí skrz Goodneighbor pro určité budovy. Osobně pro mě to není velký problém.

   Sufydreams – Sexy Fema Fewaty Pack CBBE [www.Nexusmods.com]
   Nějaké oblečení, které předvede to tělo CBBE. Skvělé pro společníky.

   Acheans modys [www.Nexusmods.com]
   A jako vždy pro mé bratry NSFW je zde sbírka modů, aby se vaše pustina stala jako peklo. Některé z nich mohou být OD, ale ngl náhrada časopisu je opravdu dobrá.

   7. Alternativy/netestované náhrady

   Tato část je určena pro mody, které plánují nakonec do průvodce, ale osobně jsem netestoval s tímto aktuálním pořadí zatížení. Neváhejte je vyřadit za mody, které nakonec nahradí, pokud projdou moje testovací fáze. Mods zde umístěné zde mohou zůstat nějakou dobu, když testuji v dávkách a může trvat čas, než se k tomu dostanu.

   Legendární přepracování efektů (LEO) – Legendární úprava a další [www.Nexusmods.com]
   Já osobně nemám problémy s LM, ale někteří lidé dělají a to je novější mod, který většinou dělá to samé (prostě nebudete moci získat volné legendáře, pokud to je to, co je po vašem. V tu chvíli budete muset použít lm), takže pokud vám LM dává problémy nebo pokud si chcete vyzkoušet štěstí s novějším mod, můžete to dát šanci. Tento mod jsem netestoval s touto objednávkou zatížení, ale nemyslím si, že by to způsobilo nějaké problémy pro ty, kteří ho chtějí zastřelit.

   Oddělení šerifa Fens – Bleachers 2 [www.Nexusmods.com]
   Docela velký quest mod. V současné době testuje, jak to reaguje na tuto pořadí zatížení. Pokud vše půjde dobře, bude přidáno do kategorie doplňků. Pokuste se nainstalovat na novou hru nebo uložit, která nedosáhla Diamond City, ale jinak budete mít nahé DC stráže s jediným řešením je použít příkaz konzoly OpenActorContainer 1 na Naked Guard a ručně vybavit jejich brnění sady.

   8. FAQ a chyby/chyby řešení

   Známé problémy
   Pokud používáte organizér 2 (možná vír), budete muset po spuštění nové hry zasáhnout nebo vstoupit, jinak se může zdát, že jste na nekonečné obrazovce načítání. Je to jen nějaká skrytá nabídka potvrzení. Může být způsobeno ručně nainstalovaným F4SE. Uživatelé Nexus Mod Manager by se s tím neměli setkat, protože ne.

   Varování
   Sim Settlements 2 mi dal několik problémů, které mě vyžadovaly, abych svou hru vyrazil tak i po odinstalaci, protože jsem nemohl přidělit přívodní vedení. Nyní idk, pokud to byl samotný mod, závislosti řečeného mod nebo jen se to nemíchalo s něčím v této LO, ale musel jsem si vyrazit své věci. Takže pokud chcete ten mod, udělal bych zálohu před pokusem o jeho použití. Možná je to nyní pevné, jak čas uplynul, ale pravděpodobně to nezkusím znovu, protože nemám rád budování osídlení. Právě jsem dostal mod pro děj. Možná v budoucnu vydají sólový příběh, kdo ví, kdo ví.

   FAQ a chyby/chyby řešení

   Otázka: Potřebuji další 1 na 1 nápovědu a tato sekce komentářů ji neřeže.

   Odpověď: Náhodné FRS mě zabíjejí, takže tady je můj YT/Modding Discord [Discord.GG] Budu vám moci pomoci mnohem dále, pokud je situace mimo komentáře a pokud musíte nahrát fotografie pro lepší podporu.

   Otázka: NMM Sucks Použijte MO2

   Odpověď: Nemohl jsi mi zaplatit za použití MO2

   Otázka: Kořist nefunguje

   Odpověď: Loot funguje, prostě ji používá tak, jak je zamýšleno.

   Otázka: Jak mohu spustit přes Steam a/nebo nechat parní sledovat mé hodiny při používání F4SE ?

   A: Vezměte si exe s názvem Fallout4Launcher.exe přejmenovat na Fallout4LaunchErold.EXE (kdykoli potřebujete vytáhnout stříkací obrazovku, pokud ji někdy potřebujete znovu) a poté si vezměte exe s názvem f4se_loader.exe a přejmenujte to na Fallout4Launcher.exe nyní spustíte f4se přes páru.

   Otázka: Když spustím novou hru, dostanu nekonečnou obrazovku načítání nebo nikdy postupem z nabídky.

   Odpověď: Stiskněte E nebo Enter Nabídka skryté potvrzení, ke které dochází při použití určitých MMS.

   Otázka: Mohu použít Buffout/Proč nemá tato příručka Buffouta ?

   Odpověď: Takže buffeut hodně dělá. Ale to se střetává s určitými mody a někdy může způsobit CTD v závislosti na tom, jaké mody používáte. Tento mod přímo se střetává s Baka, protože oba mody spravují paměť. Pokud deaktivujete aspekt paměti buffout, můžete použít oba . \ F4se \ plugins \ buffeut4 \ config.Toml a nastavení nastavení paměti na false, ale já osobně nepotřebuji buffout, takže to nedělám. Také nechci, aby riziko přidalo další šance na výrobu CTD, protože zatímco je to opravdu dobrý mod, nebude hrát hezky se vším, aby to mohlo sejít, abyste chtěli buffeut nebo chcete x ?

   Odpověď: Takže je to podobné jako buffeut. Další úžasný mod, který ve skutečnosti dělá svou práci opravdu dobře. Ale kvůli povaze modu se může střet. Pokud tedy chcete použít tento mod, možná budete chtít zkontrolovat a zjistit, zda existují nějaké opravy kompatibility pro cokoli, co chcete použít, s tímto, který potřebuje opravu. tj. Většina modů Thuggyverse, pokud ne všechny z nich mají záplaty pro PRP (některé záplaty, které najdete, nemusí být na nejnovější verzi PRP). To je v podstatě důvod, proč jsem se musel tento mod vzdát, protože zatímco to výrazně zvyšuje výkon.

   Otázka: Mám rezavou opravu obličeje, ale tváře NPC jsou stále „rezavé“

   Odpověď: Můžete přepínat konzoli kliknout na NPC a napsat RFF. A pokud to ještě není v Rustyfacefixu.Sada souborů Ini “FACEGEN_NPS” na 1 (a volitelně nastavit “streaming_mode” na 1, pokud nezažijete žádné problémy ve hře).

   Otázka: Vložte otázku související s jakýmikoli zmatenými texturami

   Odpověď: Ujistěte se, že je povoleno invalidace archivu.

   Otázka: Jak povolit invalidaci archivu ?

   Odpověď: Pokud používáte NMM, můžete použít přepínač nástroje pro resetování. Nebo postupujte podle těchto pokynů pro ruční spuštění Howto: Povolit Modding – Archive Invalidation [www.Nexusmods.com]

   Otázka: Proč musím udělat tolik práce, abych mohl hrát tuto hru. To je směšné

   Odpověď: Technicky musíte udělat pouze oddíly 1-3, aby hra fungovala dobře. To netrvá dlouho. Není to moc práce. Víš, co je hodně práce. Zjistit, co mody spolupracují, testují kombinace mod, aby se ujistili, že spolupracují a odstraňují problémy s řešením jakýchkoli problémů. Nebo ještě lépe lidé, kteří se skutečně posadili a vytvořili tyto mody a nástroje, aby je používali. Je to privilegium modifikovat naše hry a je velmi příjemné, že tvůrci těchto modů nejen vytvoří tyto mody zdarma (protože někteří z nich nakonec začnou bránit své mody přes výplaty), ale udržovat tyto mody je aktualizujte, aktualizujte je, aktualizujte, aktualizujte, aktualizujte, aktualizujte, a pokračujte na nich, aby je zlepšili a zmenšili chyby ve svém vlastním čase. Takže ne, neřekl bych to tolik práce.

   Otázka: Proč jsou v této příručce „sexuální mody“?

   Odpověď: V této příručce jsou mody nulových pohlaví nahota nerovná „sex“. K tomu potřebujete plně foukané animace a tato příručka to nemá. Toto je titul o hodnocení M, takže pokud se „bojíte“ nahoty nebo se to prostě nelíbí, prostě nemůžete dostat mod wow, vím správně? CBBE má dokonce možnost spodního prádla pro záznam. Nepotřebujete celý odstavec o tom, proč vás některé pixely na obrazovce rozzuřují.

   Otázka: X Mod Isn Essential This Guide Sucks.

   Odpověď: Všechny mody po oddíle 3 nejsou povinné. Průvodci v mé sbírce základních průvodců jsou pojmenováni tak kvůli skutečnosti, že první 3 sekce jsou nezbytné. Všechno v těchto sekcích je vyžadováno s výjimkou jednoho nebo dvou modů, které jsou zahrnuty, když zlepšují výkon, ale nejsou vyžadovány pro stabilitu.

   Otázka: Tento průvodce mi pomohl, jak mohu ukázat své poděkování?

   Odpověď: Ponechání zpětné vazby a poděkování je pro mě víc než dost. Udělal jsem tyto průvodce, abych lidem pomohl tak, že zanecháte zpětnou vazbu, zviditelněte průvodce pro více lidí, kteří by mohli tuto pomoc využít. A pokud to pro vás nestačí, dělám obsah na YT, kde by se video pro mě hodně znamenalo. Ale necítíte se povinni tak učinit. Jak jsem řekl před zpětnou vazbou a poděkování je už více než dost.

   Otázka: Mohu s touto příručkou použít X MOD/LO?

   Odpověď: Nebudu mít vždy odpověď na to, že některé mody jsou nové a nikdy jsem je nepoužíval, nebo prostě nemám zkušenosti s x mod. Ale není bolí se zeptat. Obecně si budete chtít vybrat komentáře a podívat se, zda se děje nějaké hlavní problémy, nebo zda se to střetává s mod, který již používáte. Také existují jen určité starší zastaralé mody, které byste neměli používat období. Komentáře to někdy odráží. Jindy budou notoricky starší zlomené mody, o kterých většina uživatelů ví.

   Otázka: Mohu vyčistit x ?

   Odpověď: Důrazně navrhuji, aby se něco čistila.

   Otázka: Kleases nefunguje v nabídkách

   Odpověď: Pokud používáte model remappingu klíče, přečtěte si prosím popis. Také pokud jste změnili nějaké zkratky, které tyto klíče budou těmi, které používáte v nabídkách, přestože se zobrazují originály.

   Otázka: Mohu aktualizovat mody uložení/přehrávání ?

   Odpověď: Udělal jsem to tolikrát bez problémů (nedávno jsem dělal cihlovou skyrim, kromě), ale vždy riskujete, že zničíte soubor uložení, takže to jen vědíte riziko, že to může fungovat, můžete mít chyby později nebo můžete ztratit soubor.

   Otázka: Mohu odstranit mody nebo přidat mody mid uložte/playthrough?

   A: Viz předchozí otázka. Některé mody jsou však bezpečné pro odstranění v polovině běhu a autor MOD si toho všimne. Ymmv na konci dne.

   Otázka: Můžete vytvořit průvodce modifikací pro x hru?

   Odpověď: Pokud o to existuje poptávka a mám zkušenosti s modifikací hry. Ano, budu. Jen mějte na paměti, že tito průvodci jsou masivním dřezem a pomáhá lidem odstraňování problémů trvat hodně času, takže mi musíte dejte vědět. Vložte do toho poptávku. Chcete průvodce modifikací pro hru, prosím komentář, dejte mi vědět o Discordu atd. Čím více má, tím vyšší bude pokračovat.

   9. FAQ a chyby/chyby řešení (pokračování)

   Odpověď: Nevím, jak s Wabbajack nic používat nebo vytvářet. Nechceme se naučit, jak používat Wabbajack jako manažer MOD, je pro mě již z hlediska „pomocných nástrojů“ více než dost. Pokud někdo chce udělat wabbajack s tímto průvodcem moddingu, neváhejte tak. Rád k němu přidám odkaz v průvodci pro ty, kteří se nechtějí skutečně naučit, jak modit, ale chtějí sklízet odměny a kredit, který jste za předpokladu, že má plnou LO. Je zřejmé, že nebudu moci poskytovat žádnou podporu v této záležitosti s žádnými chybami nebo problémy, pokud by to někdo skutečně udělal.

   Otázka: Mohu/měl bych použít vystoupení 4?

   Odpověď: Takže jsem se zeptal autora MOD, pokud stojí za to použít tento mod, pokud nepoužíváte vanilkové textury. A poté, co jsem s nimi mluvil, jsem dospěl k závěrům. Existují dvě věci, které mě v podstatě přimějí, aby vám navrhl, abyste nepoužívali vystoupení. 1. nahrazení textur. Pokud jste se rozhodli používat mody nahrazení textury, které jsem navrhl v této příručce (nebo pokud sami používáte pouze náhradníky textury obecně), bude to více práce na používání vystoupení, protože nyní nemůžete použít BASE MOD pro vystoupení (který zachraňuje Vy hodně hodin a myslím hodně) a můžete skončit vytvořením artefaktů, díky nimž bude hra vypadat horší a v podstatě zničí bod použití těchto texturních modů.
   Druhá věc jsou vaše specifikace. Pokud máte špičkovou soupravu, která již může tuto hru provozovat s vyššími texturami, než se nedostanete k moc zlepšení. Získáte zlepšení? Ano, ale pro množství práce si osobně nemyslím. Pokud na to půjdete. Stačí být na pozoru před prvním bodem, který můžete nakonec zhoršit, pokud nevíte, co děláte.

   V podstatě je naprosto v pořádku používat mod, pokud buď nepoužíváte tyto upravené textury (v tom okamžiku navrhuji skutečně použít základnu pro vystoupení a další aspekty výkonu) nebo pokud vaše specifikace nejsou úžasné (pokud vaše specifikace nejsou úžasné, vy pravděpodobně by neměly používat ty mody textury, které by vám poskytly pouze další důvod používat vystoupení).
   Takže kvůli mě používáním upravených textur nebudu zahrnout do této příručky Mod. Ale pokud tyto textury nepoužíváte nebo nemůžete použít, tento mod by měl být určitě ve vašich památkách.

   A to je o tom prozatím alespoň. Může přidat nebo odstranit věci postupem času. Ale všechny mody, které jsou zde. Teoreticky byste tedy měli být dobří. Ale mody se však někdy neinstalují správně nebo častěji než ne jiný mod, který má osoba z vlastního řádu, může se střet. Pořadí špatného zatížení může způsobit problémy. Nebo dokonce jen chybějící jeden malý krok může někdy způsobit chybu.

   Pokud tedy narazíte na problémy, neváhejte a upusťte komentář, udělám, co bude v mých silách, abych pomohl řešit problémy, ale pokud nepoužíváte NMM způsobit různé problémy. Děkujeme za přečtení každého a doufám, že to pomohlo vašemu pádu 4. Ať už jste sem přišli pro celou enchiladu nebo 1 malý kus informací nebo mod, to je pro mě, protože jsem věděl, že jsem ti trochu pomohl.

   A pamatujte si tu věc, kterou jsem řekl o Codsworthu. Legrační příběh, vždycky z něj dělám masivní hovězí hlídač s nejbláznivějšími zbraněmi a brněním. Pak jsem se dozvěděl, že bude tančit (možná jakýkoli Automatron Sentry se všemi zvonky a píšťalky) vaše rámy tvrdě. Jako bych si doslova pamatoval, že jsem jako 1-5 snímků v jednom z jižních osad a mám rád, jak je to možné. Problém zmizel, jakmile jsem ho poslal pryč. Navíc se to nestane na každém místě. Mám pocit, že Boston a kdekoli jižně od Bostonu se to stane s jistotou. Pokud se chcete pokusit být mým hostem, nezlobte se, pokud vaše hra havaruje nebo pokud vaše v jednotlivých snímcích.

   Když píšu více průvodců mod, propojím je níže: