Fallout 4 Modding | Laboratoře trezorů | Fandom, jak Mod Fallout 4 – Jak začít s Fallout 4 Modding – Gamepur

Jak Mod Fallout 4 – Jak začít s Moddingem Fallout 4

Nejlepší a nejvýhodnější manažer MOD je Mod Organizer 2. Uživatelé Vortexu budou mít těžký přechod na MO2, protože Vortex je platforma pro tažení. Vortex se omezuje na strop s limitou 254 pluginů. MO2 pracuje kolem tohoto problému s možností „Konfigurace profilů“, která nastavuje více profilů modu. Můžete vytvořit tolik profilů, kolik chcete pro různá prostředí, jako jsou: Fallout 4 Miami, Nuclear Winter, Arroyo (TBA), New Vegas (TBA), Londýn (TBA), Wyoming (TBA). MO2 umožňuje snadno přepínat mezi všemi těmito prostředími, která jsou/budou v pluginech těžká. [1]

Fallout 4 Modding

Fallout 4 Modding je k dispozici na PC, Xbox a PS4.

Běžící mody []

Chcete -li spustit jakékoli PC mody na Fallout 4, musíte provést následující: [1]

Přejděte na C: nebo F:/Users/[váš profil]/moje dokumenty/moje hry/Fallout 4

  • Otevřete soubor s názvem Fallout4.Ini v poznámkovém bloku
  • Najděte SRESOURCEDATADIRSFINAL =
  • Aktualizujte řádkovou položku a přečtěte si:
  • Uložit a odejít
  • Otevřete soubor Fallout4Prefs.Ini v poznámkovém bloku
  • Přejděte na dno a najděte sekci [Launcher]. Zadejte benableFileSelection = 1 pod [Launcher].

Celá obrazovka [ ]

Na PC někteří uživatelé zažívají ztrátu svého režimu celé obrazovky. Uvidí svou herní obrazovku na asi polovinu velikosti obrazovky monitoru. K tomu dochází, když je do vašeho počítače nainstalován F4S. Zdá se, že instalace mění prefs obrazovky v Fallout4Prefs.soubor ini.

Pro uživatele Steam existují dvě (2) umístění souborů pro Fallout4Prefs.Ini, které je třeba aktualizovat: [1]

C:/Documents/My Games/Fallout 4/Fallout4Prefs.ini
F:/Programové soubory (x86)/Steam/Steapps/Common/Fallout 4/Fallout4/Fallout4Prefs.ini

BmaximizeWindow = 1
Bborderless = 1
BULKLL SCREEN = 0
osize h = 1080
osize w = 1920

Také se ujistěte, že následující parametry moddingu se odrážejí v každé Fallout4Prefs.soubor ini:

Mod Managers []

Nejlepší a nejvýhodnější manažer MOD je Mod Organizer 2. Uživatelé Vortexu budou mít těžký přechod na MO2, protože Vortex je platforma pro tažení. Vortex se omezuje na strop s limitou 254 pluginů. MO2 pracuje kolem tohoto problému s možností „Konfigurace profilů“, která nastavuje více profilů modu. Můžete vytvořit tolik profilů, kolik chcete pro různá prostředí, jako jsou: Fallout 4 Miami, Nuclear Winter, Arroyo (TBA), New Vegas (TBA), Londýn (TBA), Wyoming (TBA). MO2 umožňuje snadno přepínat mezi všemi těmito prostředími, která jsou/budou v pluginech těžká. [1]

MO2

Nezapomeňte si přečíst, jak migrovat.

Jak Mod Fallout 4 – Jak začít s Moddingem Fallout 4

How-to-the-Lost-Companions-Fallout-4

Stejně jako většina ostatních her Bethesda, Fallout 4 má pověst, aby se rychle stal rájem pro modulky i moduální uživatele. Jak je veřejnost k dispozici nástroje pro patentované vývojové nástroje Bethesdy – tvůrci moduů, kteří jsou k dispozici, mohou stavět vše, co do hry patří, a zveřejňuje své dokončené práce online pro všechny, aby to vyzkoušeli. Naštěstí pro vás, hráč, tyto mody jsou asi tak snadno nainstalovatelné jako pro ostatní, aby se vytvořili.

Instalace modů z Bethesdy.síť

Bethesda hostí na svých vlastních centrálních serverech určité mody vytvořené komunitou a působí jako formální úložiště, které mohou hráči navštívit, aby našli a rychle nainstalovali vysoce kvalitní mody. Tato přehlídka MOD v rámci Fallout 4, která je uvedena v rámci Fallout 4, je jediným způsobem, jak hráči konzoly přidat do svých herních kopií vlastní obsah.

Modská část Bethesdy.Síť najdete v kategorii „Mods“ hlavní nabídky při spuštění hry. Tato obrazovka zobrazuje nejvyšší hodnocení a populární mody komunity a výběr jakéhokoli konkrétního mod zobrazí více informací o tom, co dělá. Odtud je to jen několik stisknutí tlačítek, krátká doba stahování a automatický soft-reboot, který obnoví vaši objednávku načítání, než se dostanete přímo do hraní s novým obsahem.

Jednou z výhod stahování modů z této služby je to, že stahování a instalace modů je ze své podstaty bezpečnější. Spíše než navštívit některé místo třetí strany nebo komunitního provozu, Bethesda místo toho nabízí krém plodiny komunity Modding, doplněnou vlastní implicitní pečetí schválení. Tento zjednodušený proces instalace také minimalizuje vaši pravděpodobnost nesprávné instalace modových souborů, takže vaše šance na potřebné nové přeinstalaci efektivně nula.

Ruční instalace modů z webů třetích stran

Omezená velikost vzorku nejlepších modů Bethesdy samozřejmě představuje pouze metaforickou špičku Greater Iceberg, který je rozlehlou modulovou scénou Fallout 4. Populární weby pro sdílení modulů třetích stran, jako jsou Nexus Mods, mají prakticky cokoli, na co si vzpomenete na kohoutku, od neoficiálních záplat a generálních opravách po komicky velké lžíce jako melee zbraně a další sklon. Pokud máte určitý stupeň technologického důvodu, doporučujeme vám prozkoumat, co tyto stránky nabízejí.

Mody stažené z těchto webů se obvykle přicházejí komprimovány v souboru zipu, což vyžaduje otevření archiveru souboru, jako je Winrar. Uvnitř těchto zipových balíčků bude soubor ESP a jakákoli z následujících věcí-složka materiálů, složka textury, složka sítí nebo příležitostně všeobsluhující datová složka. Všechny tyto soubory se vztahují k datové složce nalezené ve složce Fallout 4.

Obsah těchto složek odpovídá sekcím v samotné datové složce, na které kliknete a přetáhnete nové soubory MOD. Pokud například přetáhnete složku jedné sítě obsahující soubory MOD do dat vedle druhé složky sítí obsahující každou sítru ve hře, Windows se pokusí sloučit obsah obou, přepsat původní obsah v případě přepsání nebo přepracování. Tímto ručně nainstalujete nové soubory se starým pro každý přidaný typ souboru.

Nezapomeňte přidat soubory ESP do datové složky, protože se používají k uspořádání pořadí zatížení všech vašich modů. V části „Mods“ v hlavní nabídce stisknutím tlačítka T otevře seznam objednávek na zatížení a zobrazí všechny instalované soubory ESP uvedené v pořadí priority zatížení. Pokud je povoleno, mody seřazené v tomto seznamu načte nejprve, takže se doporučuje upřednostňovat ESP na tomto seznamu na základě toho, kolik dalších modů nebo souborů na nich závisí.