Fallout 5 Datum vydání a funkce: 10 věcí, které je třeba vědět, Fallout 5: Spekulace datum vydání, úniky, zprávy, hraní a další | Ginx Esports TV

Fallout 5: Spekulace datum vydání, úniky, zprávy, hraní a další

Můžeme také očekávat, že Fallout 5 využije nový motor; Zatímco Fallout 76 použil silně upravenou verzi Engine Engine, v rozhovoru s Telegraphem Todd Howard potvrdil, že nadcházející hra Starfield Bethesda používá Creation Engine 2. Když je čas, aby se Fallout 5 vstoupil do vývoje, bude mít Bethesda k dispozici tento zdroj.

Fallout 5 Datum vydání a funkce: 10 věcí k vědět

Zatím nemáme oficiální datum vydání Fallout 5, nebudeme ho po dlouhou dobu dostávat, ale tady je to, co potřebujete vědět právě teď o příštím spadu založeném na tradicích, zvěsti, potvrzených informacích a tom, co očekáváme z Bethesdy. V roce 2015 vydala Bethesda dlouho očekávaný Fallout 4. V roce 2018 vydala společnost Fallout 76, online RPG nastavený ve vesmíru Fallout. Obě hry stále přitahují nové hráče v roce 2023, což je dobrá věc, protože příští hra Fallout je mnoho let pryč. Bethesda potvrdila plány na vydání další hry Fallout, pravděpodobně zvané Fallout 5, ale společnost se moc nenabízela ve způsobu informací, protože vedoucí studia Todd Howard učinil prohlášení. Víme, proč tomu tak je, a podrobně vysvětlíme později v této příručce. Právě teď pracujeme s velmi malými informacemi, ale víme, že hráči mají otázky, takže jsme sestavili raného průvodce, který pokrývá nejdůležitější věci o Fallout 5 právě teď.

Tato příručka vás provede prostřednictvím potenciálního datu vydání 5, datum vydání, konzole a další.

Fallout 5 přívěs

V roce 2018 vydala společnost Bethesda přívěs potvrzující Elder Scrolls 6, pokračování masivního Elder Scrolls 5: Skyrim. Přívěs moc neodhalil. Fallout 5 zatím nedostal stejné zacházení a není jasné, zda to bude.

Oznámení Fallout 5

Oznámení Fallout 5

Todd Howard opět řekl, že její záměr Bethesdy vyrábět další hru po silnici. Bohužel o tom nemusíme slyšet dlouho, dlouhou dobu. Mluvit s IGN, Howard říká, že současným plánem je začít pracovat na Fallout 5 po Elder Scrolls 6. Elder Scrolls 6 je v současné době v předprodukci bez pevného spuštění. Právě teď to vypadá, že svitky starší 6 by mohly být odhaleny v roce 2025, 2028 nebo někde mezi tím. Pokud jde o Fallout 5, budeme mít štěstí, pokud dostaneme oznámení v tomto desetiletí. Howard řekl IGN zpět v roce 2021, že společnost má „jednorázový na Fallout 5, co chceme dělat.„Je to obrys na vysoké úrovni a nic víc. Podle Phil Spencer společnosti Xbox je Elder Scrolls 6 pravděpodobně „pět plus let daleko.„Přinesl komentář během svědectví při pokusu Microsoft FTC. Pokud se to skončí pravdou, Fallout 5 se nemusí odhalit až do 20. let 20. století. Také poznámka: Todd Howard říká, že Elder Scrolls 6 může být poslední hrou Elder Scrolls, kterou pracuje. To dává smysl vzhledem k tomu, jak dlouho trvá výrobu těchto her a jak dlouho je Bethesda podporuje po spuštění. Pokud tomu tak je, Fallout 5 bude téměř jistě poslední hra Fallout 5, na které pracuje před odchodem do důchodu.

Fallout 5 Datum vydání

Stejně jako Starfield bychom měli získat předběžné datum vydání 5 Fallout 5 v dostatečném předstihu. To samozřejmě neznamená, že se společnost bude držet s tímto datem, protože Bethesda často zpožďuje hry a přidává další polský. Todd Howard řekl, že do roku 2026 nemusíme vidět datum vydání Elder Scrolls 6. A to je nejranější časový rámec. Datum vydání Fallout 5 dorazí někdy poté. 2028? 2030? Váš odhad je stejně dobrý jako náš.

Fallout 5 konzolí

Starfield je exkluzivní pro Xbox a Windows PC, Elder Scrolls 6 může být omezen na Xbox a PC a je zde velmi dobrá šance Fallout 5 je také exkluzivní Microsoft Exclusive. Jinými slovy, neočekávejte právě teď vydání na PlayStation.

Vzhledem k oknu potenciálního vydání Fallout 5 není žádná záruka, že hra spustí na Xbox Series X nebo Xbox Series S buď. Pravděpodobně to nebude. Dokumenty naznačují, že společnost Sony plánuje uvolnit PS6 někdy po roce 2027. Pokud je to přesné, očekávali bychom, že Microsoft v té době také vydá nový Xbox. Dokumenty, které vyplynuly z Activision Blizzard Trial, ve skutečnosti uvádějí, že společnost skutečně očekává, že společnost skutečně očekává, že společnost v roce 2028 vydá konzoli příští generace. Společnost Microsoft očekává, že společnost Sony také v roce 2028 spustí vlastní konzoli. Takže vzhledem k tomu, že datum vydání Fallout 5 přistane po vydání Elder Scrolls 6, bude to pravděpodobně exkluzivní pro platformy příští generace.

Fallout 5 předobjednávek

Skoro je samozřejmé, ale nekupujte žádné předobjednávky Fallout 5 z míst slibující včasný přístup ke hře. Jsou podvody, prosté a jednoduché. Fallout 5 předobjednávek bude žít, když Bethesda představí hru v plném rozsahu. Jinými slovy, neočekávejte, že bude v prodeji u maloobchodníků po mnoho let.

Fallout 5 cena

Právě teď je míra pro hraní AAA na Xbox Series X a další platformy 69 $.99. To by se zjevně mohlo změnit, až dorazí do Fallout 5, ale to je to, co lze očekávat právě teď. Pokud Bethesda uvolní další balíčky a není důvod se domnívat, že to nebude, můžete očekávat, že tyto svazky budou stát víc než to.

Nastavení Fallout 5

Nastavení Fallout 5

Poloha Fallout 5 nebyla potvrzena, ale tam už existuje dost spekulací. Pro neznámé hry se v apokalyptických verzích skutečných míst ve Spojených státech konají v apokalyptických verzích skutečných míst. Zde jsou nastavení z předchozích her Bethesdy:

  • Fallout 76 – Appalachia aka West Virginia.
  • Fallout 4 – Commonwealth aka Massachusetts.
  • Fallout 3 – Washington D.C.
  • Fallout New Vegas – Arizona, Kalifornie, Nevada.

Pokud jde o nastavení Fallout 5, došlo k spekulacím, že jsme mohli vidět posun série do New Orleans. Toto je založeno na podání ochranné známky pro Fallout New Orleans, který byl spatřen v roce 2016. Zatím z toho nic nepřišlo a mohlo by to být jednoduše nesprávné směrování.

Chicago je zmíněno v předchozích hrách Fallout, zatímco Aljaška byla zahrnuta do DLC pro Fallout 3. I když tato místa jsou určitě možnosti, jsou čistě spekulativní.

Fallout 5 funkcí

Opět, pokud víme, Fallout 5 není ani v předprodukci, takže prostě neexistuje způsob, jak vám říci, jaké funkce to bude mít.

Bethesda používá nový motor pro Starfield, daboval Creation Engine 2 a je to stejný motor, který bude použit pro Elder Scrolls 6. Není jasné, zda bude použito pro Fallout 5.

Jak již bylo řečeno, můžete očekávat alespoň některé mechaniky od Starfield a Elder Srolls 6, aby se dostaly do Fallout 5. A vzhledem k tomu, že se jedná o hru Fallout, podívejte se na společnost, která si ponechává a zlepšuje některé funkce nalezené ve Fallout 4 a Fallout 76.

V rozhovoru s německou publikací Gamestar, Todd Howard uvedl, že plánem je udržet budoucí hry budoucího hráče společnosti zaostřené. To neznamená, že nebudou existovat prvky multiplayerů, ale vypadá to, že budou navrženy s ohledem na jednoho hráče.

Fallout 5 Mods

Mods byly životností pro hry jako Fallout 4 a Fallout New Vegas, takže existuje velmi dobrá šance Fallout 5 bude mít podporu mod.

Fallout 5 Mods

Howard řekl IGN To, stejně jako Skyrim, je Elder Scrolls 6 navržen s ohledem na schopnost přehrávání. Říká, že to musí být vyrobeno takovým způsobem, aby to lidé hráli deset nebo více let.

Totéž platí pro Fallout 5 a mody budou hrát velkou roli.

Požadavky na Fallout 5 PC

Pokud plánujete hrát Fallout 5 na počítači se systémem Windows, všimněte si, že nedostaneme minimální a doporučené požadavky, dokud nebudeme blízko data vydání.

Fallout 5: Spekulace datum vydání, úniky, zprávy, hraní a další

Shane Moosa

EA FC24 Průvodce

Zde je to, co potřebujete vědět o datu vydání, úniku, hraní a mnoha dalších podrobnostech obklopující Fallout 5.

Fallout 5: Spekulace datum vydání, úniky, zprávy, hraní a další

S Fallout 76 se nepovažoval za nejlepší vstup do franšízy Fallout a ne fanoušci hry chtějí, aby série skončila, mnoho hráčů obrátilo svou pozornost k prospektivnímu vydání nového hlavního titulu RPG Fallout 5, Fallout 5. Pokud jste na této lodi a chcete se dozvědět více o tom, co lze očekávat ohledně možného titulu Fallout 5, pokračujte ve čtení.

V tomto článku se vezmeme hluboký ponor a představujeme všechny informace, které v současné době máme na Fallout 5, včetně data vydání, úniků, podrobností o hraní a mnoho dalšího. Takže bez dalšího zpoždění pojďme skočit přímo dovnitř.

Aktualizováno dne 5. září 2023: Tento článek byl aktualizován a zkontrolován pro nejnovější zprávy a úniky „Fallout 5“.

Nejnovější Fallout 5 News & Leats

5. září 2023: Zatímco čekáte na novinky na Fallout 5, podívejte se na televizní seriály Fallout TV!
10. července 2023: Zkontrolováno jakékoli nové informace o Fallout 5

Zkontrolovali jsme, ale tentokrát jsme nemohli najít žádné nové informace ani podrobnosti o Fallout 5 nebo podrobnosti. Budeme pokračovat v hledání, takže zůstaňte naladěni!

10. ledna 2023: Novinky s pádem příští generace?

I když v tuto chvíli neexistuje žádné zprávy o Fallout 5, proč se dozvědět o tom, jak se aktualizace příštího generace Fallout 4 při počkání?

8. prosince: Sledujte ceny Game Awards 2022 Live!

Neexistuje žádná šance, že se Fallout 5 objeví na Game Awards 2022.

Nalaďte se v The Watch The Game Awards 2022 prostřednictvím Stream YouTube vložený níže. Zahajuje 8. prosince v 19:30 ET / 16:30 PT a 9. prosince v 00:30 GMT.

6. prosince 2022: Fallout 5 odhalit nebo brzy dráždit?

I když nepravděpodobné, nemůžeme si pomoci, ale doufáme v Super Mario Odyssey 2 odhalit, vtipálek nebo jakýkoli typ novinek během herní ceny 2022, který se koná 8. prosince.

Fallout 5 Datum vydání Spekulace

V době psaní neexistuje žádné oficiální potvrzené datum vydání pro Fallout 5, ale v tomto článku najdete všechny (pokud nějaké) informace, které vývojář sdílel, a také spekulace z Ginx, kdy jsme to mohli vidět zahájení.

Mnoho fanoušků očekávalo vydání Fallout 5 na podzim roku 2022. Avšak vzhledem k nedávné pandemické krizi, která se chrastí o mnoho vývojových studií a skutečnost, že se očekávalo, že starší Scrolls 6 by se nejprve uvolnil, pravděpodobně Fallout 5 brzy nepřijde čas.

Fallout 5 datum vydání netěsnosti hraje hraní a více možných datum vydání, ale potvrzeno

Naším nejlepším odhadem je, že Fallout 5 se uvolní během příštích dvou až tří let, pravděpodobně na konci roku 2024 nebo začátkem roku 2025. Toto je dále podporováno rozhovorem s IGN, kde Todd Howard zmínil, že nemohl říci nebo se zavázat k jakémukoli skutečnému datu splatnosti pro Fallout 5.

Fallout 5 bude s největší pravděpodobností k dispozici pouze na Xbox One a PC. Společnost Microsoft nedávno získala Bethesdu a společnost měla být jedinou konzolou schopnou doručit Bethesda Games. Dokonce i Starfield a Elder Scrolls 6 byly předloženy jako exkluzivní Xbox.

Pro jasnost by mělo být uvedeno, že na tuto otázku nemáme definitivní odpověď a my jen spekulujeme. Ale vedoucí pracovníci Bethesda jako Pete Hines a Todd Howard uvedli, že si nejsou jisti, kde společnost stojí v budoucnu s hraním her na PlayStation.

Fallout 5 potvrdil?

Během přehlídky Bethesda/Xbox nám Todd Howard nahlédl do toho, kdy můžeme očekávat další titul Fallout. Řekl: „Ano, Elder Scrolls 6 je v předprodukci. A, víte, budeme dělat Fallout 5 poté, takže naše břidlice je na chvíli docela plná vpřed. Máme několik dalších projektů, na které se čas od času díváme.”

Takže přichází přímo z úst koně, Fallout 5 je na obzoru, ale jak již bylo zmíněno, přesné datum vydání je stále nejisté. Ale dává nám to úlevu, abychom věděli, že jednoho dne můžeme očekávat další podnik do radioaktivního světa Fallout.

Fallout 5 možných míst

Nastavení a umístění pro Fallout 5 jsou právě teď tajemstvím, ale minulé tituly obsahovaly jeden ze států v USA; Můžeme tedy očekávat, že to bude opět stejné.

Fallout 5 Datum vydání netěsňuje hratelnost a pravděpodobně založené v USA

Fallout 3 se konal ve Washingtonu, než se přestěhoval do Bostonu ve Fallout 4. Fallout 76 viděl hráče se vrátit do Západní Virginie. Na západním pobřeží se objevily pouze New Vegas a první dvě hry Fallout, zatímco všechny novější hry se zdály být na východním pobřeží.

Mnoho fanoušků spekulovalo, že hra by se mohla objevit v New Orleans, Chicagu nebo Aljašce na základě předchozích vedlejších her a DLC. Přesto jsou to všechny spekulace, dokud nedostaneme solidní informace.

Fallout 5 herních podrobností

Hry Fallout vždy zdůrazňovaly hru pro jednoho hráče. Todd Howard tvrdí, že každá hra, kterou vytvořili.„Když to řekl, očekáváme, že Fallout 5 silně zdůrazňuje příběh a aktivity pro jednoho hráče.

Todd Howard také uvedl, že „chtějí zachovat [hry] jako jednoho hráče.„A na to, aby na tom všem stavěli, se objevují zvěsti o tom, že hra byla postavena na zcela novém motoru, aby se zmírnily problémy s chybami v předchozích falloutských hrách.

Fallout 5 Datum vydání Úniky hraní a další podrobnosti o hraní

Nedávný seznam zaměstnání, který byl nyní odstraněn, naznačuje, že společnost hledala programátora motoru, aby „vyvinul špičkové technologie.„To dává smysl, když se vydávají PS5 a Xbox Series X a mohou se pochlubit mnohem větší energií pod jejich kapucí než PS4 a Xbox One.

Takže prozatím vše, co můžeme udělat, je spekulovat o tom, co od Fallout 5 očekávat, ale přinejmenším víme, že hra přichází a že můžeme očekávat, že uvidíme další úniky, přívěsy a informace v následujících dvou roky.

Shane Moosa

Napsal Shane Moosa

Shane zahájil svou kariéru jako spisovatel na volné noze a pracoval na plný úvazek jako softwarový vývojář. Shane často můžete najít jeho ruku při bez-zasažených hrách duší, jako je Elden Ring a Dark Souls 3 (a být docela neúspěšný). Aby se uvolnil, Shane často spustí relace Overwatch 2 nebo Hunt: Showdown, ale jeho zájmy jsou šířeny v různých hrách, od titulů AAA (miloval remake mrtvého prostoru a remake re4) až po Indii, jako je dutý rytíř, Celeste a Hades. Shane je však vždy ochoten vyzkoušet nové hry, takže neváhejte mu položit e -mail s tím, co si myslíte, že by se měl další podívat.

Spekulace data vydání Fallout 5, Single-hráč a nejnovější podrobnosti

Datum vydání Fallout 5 je pravděpodobně dlouhá cesta ven, ale již existují podrobnosti, které se obíhají o nadcházejícím post-apokalyptickém RPG.

Fallout 5 Datum vydání 2022

Publikováno: 15. září 2023

Jaké je datum vydání Fallout 5? Po odhalení a následném vydání multiplayerového spin-off Fallout 76 byly zprávy a zvěsti o řádném spadu 5 vzácné. Je to už dávno, co jsme byli svědky kapky bomb a užili jsme si našeho pro jednoho hráče pobytu přes Fallout 4 Boston a je spravedlivé říci, že jen málokdo zůstal spokojen Bethesdovým vpád do multiplayeru s Fallout 76, který byl bez lidských NPC, tradiční, tradiční Pátrání, a v podstatě všechny věci, které jsme se o seriálu zamilovali.

Přirozeně tedy již svědíme zprávy o datu vydání Fallout 5 – pokud to není otravný radroach kousnutí. Ne, ne, jsme si jisti, že je to vzrušení. Očíslovaná vydání v sérii Fallout může být od sebe od sebe od sebe, takže bychom mohli čekat dlouho, než si můžeme vybrat zbytky nového umístění Fallout. Ale pokud je dědictví hry co projít, nový záznam v seriálu by mohl být velmi dobře jednou z nejlepších PC her vůbec. S Starfield nyní zkontroloval seznam a na cestě Elder Scrolls 6, doufejme, že na nějaké oficiální zprávy Fallout 5 nebudeme muset čekat mnohem déle, ale tady je vše, co víme, o datu vydání Fallout 5, spolu s Náš vlastní seznam přání Fallout 5.

Fallout 5 Datum vydání Spekulace

Fallout 5 je na cestě, ale Bethesda potvrdila, že datum vydání Fallout 5 bude následovat Elder Scrolls 6. S tím ještě pár let volna vypadá někdy pravděpodobné, že Fallout 5 neuvidí denní světlo do roku 2030-pokud nežijeme své vlastní apokalyptické dobrodružství do té doby.

Čekali jsme až deset let mezi záznamy do naší oblíbené post-apokalyptické série v minulosti, ale protože Fallout 76 byl vyhlášen dva roky od Fallout 4-stejná mezera mezi Fallout 3 a New Vegas-vypadá to pravděpodobné, že budeme my na Fallout 5 čekat dlouho.

V rozhovoru s IGN v roce 2021 Todd Howard potvrzuje, že datum vydání Elder Scrolls 6 přichází na prvním místě. S tím se neočekává až do roku 2026, 2030 vypadá jako rozumná očekávání pro naše další dobrodružství mimo trezor.

Fallout 5 novinek

Fallout 5 News je tenký na zemi; Nejnovější zprávy ze stejného rozhovoru IGN je, že Bethesda má „jednorázový“ na „Co [oni] chtějí“ s Fallout 5. Bohužel, nebylo nic víc, co by mohl sdílet.

Víme, že Bethesda pečlivě přemýšlí o přidání multiplayeru ke každému z jeho hlavních vydání. V roce 2015 mluvil s Mashable v roce 2015 Todd Howard: „Věřte tomu nebo ne, pokaždé, když uděláme hru, navrhujeme režim pro více hráčů, abychom viděli, co bychom mohli udělat.„Fallout byl série čistě pro jednoho hráče před vydáním Fallout 76, a to s fanoušky přesně nekleslo, takže očekávejte, že Fallout 5 bude mít mnohem více obsahu pro jednoho hráče než 76, když se nakonec uvolní.

Můžeme také očekávat, že Fallout 5 využije nový motor; Zatímco Fallout 76 použil silně upravenou verzi Engine Engine, v rozhovoru s Telegraphem Todd Howard potvrdil, že nadcházející hra Starfield Bethesda používá Creation Engine 2. Když je čas, aby se Fallout 5 vstoupil do vývoje, bude mít Bethesda k dispozici tento zdroj.

Fallout 5 Datum vydání: Socha stojí mimo starou, zarostlou budovu

Fallout 5 single-hráč

Vypadá to, že si fanoušci mohou relaxovat o tom, jak se každá nadcházející hra Bethesda zaměřuje na online. V rozhovoru s německými hrami Gamestar byl Todd Howard dotázán, zda by všechny budoucí hry Bethesda začlenily multiplayer a odpověděly: „Pro tyto hry je chceme udržet jako jednoho hráče. To je to, o co se zaměříme.“

Zatímco Howard dále říká, že mohou existovat některé sociální rysy nebo integrace, s nimiž musí ještě přijít, zní to, jako by se zaměřil na zážitek pro jednoho hráče na pro jednoho hráče.

Fallout 5 Datum vydání: Lesklý vznášející se robot Butler vyčistí dům

Fallout 5 míst

Říká se spousta nových míst Fallout 5, ale zatím nemáme nic konkrétního. Vybrali jsme nastavení Fallout 5, která bychom již chtěli vidět, ale zde jsou nejvíce pověřená místa, která se v současné době bzučí kolem internetu.

New Orleans

Od té doby, co byla v roce 2016 podána žádost o ochrannou známku pro „Fallout New Orleans“ do úřadu pro duševní vlastnictví EU, se vířily zvěsti o hlubokém jihu do série. Už jsme navštívili bažinaté prostředí ve Fallout 3 DLC, Point Lookout a Far Harbor in Fallout 4, takže si vezměte tuto pověst špetkou soli.

Chicago

Trivia Time: Kdy jsme navštívili Chicago v sérii Fallout předtím? Deset z našich nejasnějších bodů na vás, pokud si vzpomínáte na úvod do Fallout: taktika. Možná jsme jen navštívili domov Al Capone a hluboce-dish pizza, ale existuje šance, že by to mohlo být umístění Fallout 5. V New Vegas, Ed-E naznačuje na základnách Enclave v Chicagu, nakonec.

Fallout 5 Datum vydání: Osamělý solider stojí strážce mimo sklad

Aljaška

Dalším pověřeným cílem, který se již objevil v sérii, je Aljaška. Ale to bylo jen před Bomby klesly ve Velké válce 2077. Operace: Anchorage, první balíček Fallout 3 DLC, je pojmenován po největší bitvě v alternativním vesmíru série: Osvobození Anchorage, Aljaška před okupačními čínskými jednotkami. V DLC cestujete zpět do roku 2076 prostřednictvím svého pip-chlapce, ale bylo by skvělé sledovat následky tohoto slavného boje ve Fallout 5.

Mimo Ameriku

Fallout hra nebyla nikdy nastavena mimo USA, ale mohl by být Fallout 5 první? Možná se pustíme do čínského nebo ruského území, abychom nám mohli vidět světově náročný konflikt z pohledu největších amerických nepřátel v Americe.

Stejně tak co evropské společenství? Ať už je to Berlín, Paříž nebo Řím, je lákavou vyhlídkou navštívit Evropu po desetiletích bojů o zdroje a občanské války decimované unie.

Fallout 5 hraní

Navzdory naší recenzi Positive Fallout 4 nebyla hra všeobecně uznána. Jen málo fanoušků Fallout by to spočítalo jako vrchol post-apokalyptické série, snad kvůli snížené mechanice roleplayingu a zklamáním grafiky. Pokud jde o hraní hry Fallout 5, oddaní RPG doufají v další.

Bez jakýchkoli konkrétních podrobností, se kterými je třeba pracovat, můžeme pouze spekulovat o tom, jak bude hrát Fallout 5. Očekáváme, že prozkoumáme bohatý, nový a pustý svět, rabování a vyzvednutí úkolů, které nás zavede do jiných zajímavých lokalit. Doufejme, že dostaneme hlubší systém roleplaying, kde ve skutečnosti volby cítit následné. Bylo by také skvělé vidět rozšířené možnosti dialogu; Určitě bychom to měli na úkor vyjádřeného protagonisty, který byl představen ve Fallout 4.

Vzhledem k úžasným výtvorům, které byly provedeny v předchozí hře, se možná v příští hře vrátí osady Fallout 4. Stavební základny přidaly další vrásky k úklidu, když jsme drželi oči, které se oloupaly na dva šálky kávy, aby se otřely dohromady, aby vytvořily nóbl nový Khazi. Přinášení materiálů z úkolů k expanzi a posílení našich základů se ukázalo jako přesvědčivá hraní smyčka. Doufáme, že uvidíme možnosti rozšířeného vypořádání ve Fallout 5, i když to můžete mít právě teď tím, že využijete příkazy modů a konzoly Fallout 4.

Cokoli nového, co se týče hry Fallout 5, je hádání někoho, ale možná uvidíme VR verzi hry spuštěnou téměř nebo současně s standardní hrou. V případě Fallout 4 jsme museli čekat trochu přes dva roky od vydání hlavní hry, než jsme mohli připoutat společenství na naše lebky. Podívejte se na náš seznam nejlepších her RPG a hry jako Fallout, pokud chcete zabít čas, dokud nebudete moci znovu prozkoumat novou pustinu.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.