Fallout 5 – nejnovější zprávy, úniky, spekulace datum vydání a vše, co zatím víme, Fallout 5: Vše, co zatím víme o novém RPG | Gamesradar

Fallout 5: Všechno, co zatím víme, a co doufáme, že uvidíme

17. listopadu 2020 –

Fallout 5 – nejnovější zprávy, úniky, spekulace o datu vydání a vše, co zatím víme

Fallout 5

Fallout 5 pravděpodobně nebude hra, kterou hrajete brzy. Fallout 76 nebyl nejlepší poslední vstup, který by věci nechal. Určitě se hra od spuštění výrazně zlepšila, ale je spravedlivé říci, že měla prvních pár let skalnatých a podlažených ve srovnání s předchozími výlety.

Fallout 4 nebyl považován za vrchol série, ačkoli je spravedlivé říci, že hra měla těžký akt, který měl následovat po obrovském úspěchu Fallout 3 a Fallout New Vegas.

Ať už se na to podíváte na jakýkoli způsob, je třeba udělat práci, která bude další co nejpříjemnější. Co tedy víme o Fallout 5? Tady je vše, co jsme dosud slyšeli. Pro více informací o hrách Bethesda najdete nejnovější na Starfield a The Elder Scrolls 6.

Fallout 5 Datum vydání Spekulace
Možné umístění a nastavení
Multiplayer a online co-op

Poslední zprávy

16. června 2022

Po přehlídce Bethesda/Xbox E3-A-E3, Todd Howard.

V rozhovoru s IGN řekl:

„Ano, Elder Scrolls 6 je v předprodukci. A, víte, budeme dělat Fallout 5 poté, takže naše břidlice je na chvíli docela plná vpřed. Máme několik dalších projektů, na které se čas od času díváme.”

10. listopadu 2021 –

V rozhovoru s IGN, šéf Bethesda, Todd Howard, naznačuje, že Fallout 5 je navržen s krátkými nápady v soupeření. Tým má pro projekt „jednostránkový turner“, ale zatím se nic nezavázalo, s titulními roky od potenciálního vydání.

Víte, máme na Fallout 5 jeden pager, co chceme dělat. Znovu, kdybych mohl zamávat rukou a mít [Fallout 5] ven – víte, rád bych našel způsob, jak urychlit to, co děláme, ale nemůžu dnes opravdu říct ani se zavázat k ničemu, [jako] co je to, co je se stane [nebo] kdy.

12. března 2021 –

Když mluvil po akvizici Bethesda Game Studios, šéf Xbox Phil Spencer odpověděl na otázku na mysli každého – budou hry Bethesda exkluzivní?

„Pokud jste zákazníkem Xbox, to, co chci vědět, je, že jde o dodávání skvělých exkluzivních her pro vás, které loď na platformách, kde existuje Game Pass, a to je náš cíl.”

17. listopadu 2020 –

“Z dlouhodobého hlediska uděláme, že nemáme v úmyslu jen vytáhnout veškerý obsah Bethesda z Sony nebo Nintendo nebo jinak,” řekl Tim Stuart, finanční ředitel Xbox.

“Ale to, co chceme, je, že chceme, aby byl tento obsah z dlouhodobého hlediska buď první nebo lepší nebo nejlepší, nebo si vybrat svůj diferencovaný zážitek na našich platformách. Budeme chtít, aby se obsah Bethesdy ukázal to nejlepší jako – na našich platformách.„Mohl by to být případ Fallout 5?

Fallout 5 Datum vydání Spekulace

Spekulace naznačuje, že hra bude spuštěna někdy na podzim 2022. Není možné říci, kdy bude skutečné datum vydání, ale na základě času mezi vydáními Fallout 3 a Fallout 4 by bylo logické očekávat tento titul někdy v roce 2022. Nyní jsme však v roce 2022 a neslyšeli jsme peep.

Očekává se, že Elder Scrolls 6 bude spuštěn před Fallout 5. S průběžnou pandemií Covid-19 by to mohlo být tlačeno dále, aby se ubytovalo pro tato studia pracující doma.

  • Přečtěte si více: The Elder Scrolls 6 News, úniky a vše, co dosud víme

Náš nejlepší odhad? Neočekáváme, že uvidíme Fallout 5 až nejméně 2025 nejdříve.

Platformy

Očekávali bychom, že Fallout 5 bude spuštěn na Xbox Series X a PC. Vzhledem k tomu, že společnost Microsoft získala Bethesdu, zůstalo pochyb o tom, zda bude příští hra spuštěna jinde. Phil Spencer řekl, že Bethesda bude běžet „poloviznutí“. Ne všechny hry budou exkluzivní a budou rozhodnuto případ od případu.

Znamená to, že to přijde na PlayStation 5? Právě teď je těžké říci, přece jen, Fallout 76 je stále podporován na konzolech Playstation. Realisticky si však představujeme, že Xbox bude vypadat, že hru uvolní výhradně na platformách Xbox.

Možné umístění a nastavení

Nastavení a umístění pro Fallout 5 jsou zjevně neznámé, ale všechny minulé tituly se objevily ve státě USA; Můžeme tedy očekávat, že to bude opět stejné.

Fallout 3 byl ve Washingtonu, než se přesunul na sever do Bostonu ve Fallout 4. Fallout 76 viděl hráče se pohybovat zpět na jih do Západní Virginie. Zdálo se, že všechny novější hry byly nastaveny na východním pobřeží, pouze Fallout New Vegas a původní 2 spady byly zasazeny na Západě.

Kam tedy jdeme dál? Inteligentní peníze zůstávají na východě USA. Existuje však několik míst, která jsou častěji než ostatní.

New Orleans

V roce 2016 byla podána žádost o ochrannou známku pro nemovitost „Fallout New Orleans“. Na jih jsme navštívili jih, než včetně DLC ‘Point Lookout’ a ‘Far Harbor’ z Fallout 3 ve Fallout 4, takže to není nepravděpodobné.

Chicago

Chicago vystupovalo v taktice Fallout, tajná hra v reálném čase. V New Vegas, Ed-E naznačuje v Enclave Outposts v Chicagu, což znamená, že tam můžeme mít nedokončené podnikání.

Aljaška

Možná se nový spad vrátí v čase? Zpět na 2077? Je to místo a čas, který jsme už navštívili, konkrétně Operation Anchorage (první DLC ve Fallout 3).

Někde jinde?

Mohli bychom jít úplně jinde jinde? Je konečně čas jít přes moře? Možná zamíříme do Číny nebo Ruska, abychom viděli příběh z jiné perspektivy. Evropa bude bezpochyby oblíbeným místem k návštěvě.

Multiplayer a online co-op

Fallout 76 stranou, hry Fallout byly vždy zaměřeny na hraní hry pro jednoho hráče. Todd Howard, ředitel seriálu, tvrdil, že každá hra, kterou vytvořily, byla navržena s režimem pro více hráčů „jen proto, abychom viděli, co bychom mohli udělat“. Jak již bylo řečeno, očekávali bychom, že Fallout 5 se silně zaměří na příběh a aktivity pro jednoho hráče. Todd Howard také ujistil hráče, že „chtějí udržet [hry] jako jednoho hráče“.

Mohlo by to být tak, že se Bethesda pokouší začlenit některé sociální rysy do hry, ale opět se pravděpodobně chtějí udržet do značné míry dostatečně odděleně, aby se necítily jako skutečná pokračování nejvíce pro více hráčů s Fallout 76 76.

Nový motor

Vzhledem k tomu, jak jsou hry Glitchy Fallout a kolik jich bylo nalezeno ve Fallout 76. Fallout 76 byla silně upravená verze tvorby. Seznam úloh Zenimaxu, který byl nyní odstraněn, naznačuje, že společnost hledala programátora motoru, aby „vyvinul špičkové technologie.„To dává smysl, když se vydávají PS5 a Xbox Series X a mohou se pochlubit mnohem větší energií pod jejich kapucí než PS4 a Xbox One.

Elder Scrolls 6 pravděpodobně přichází před příští hrou Fallout a máme podezření, že motor pro ES6 bude pravděpodobně tím, co Bethesda používá pohyb vpřed s Fallout 5.

Podrobnosti o hře

I když neexistují žádné specifické podrobnosti na straně hry, existuje spousta s sebou od Fallout 4. Titul z roku 2015 představoval sníženou mechaniku roleplaying a byl považován za zklamáním grafiky; něco, co se nezlepšilo ve Fallout 76.

Fallout 4 přinesl hlasový herectví pro našeho protagonisty, ale nakonec na úkor různých možností dialogu. Jedna věc, za kterou byl Fallout 4 oceněn, bylo zavedení osad Fallout. Schopnost toho rozšířit a vylepšené možnosti je téměř jistota. Celkově bychom očekávali podobnou hratelnost s několika novými přírůstky a vylepšeními stávající mechaniky. Znovu se podívejte na to, co vydává Bethesda s Starfield a Elder Scrolls 6, které si představujeme, bude mít velké slovo o případným směru Fallout 5.

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku spadů a rozbočovačů.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Fallout 5: Všechno, co zatím víme, a co doufáme, že uvidíme

Fallout 5

Fallout 5 může cítit věk, a to proto, že to bude. V současné době se vyvíjí spousta nadcházejících her Bethesda a mnoho z nich jsou převážně exkluzivními prvotřídními, horkně očekávané pokračování do roku 2015 Fallout 4 sedí na seznamu priorit.

Je to proto, že Bethesda tvrdě pracuje na Starfieldu před jeho bezprostředním vydáním v září 2023, mezigalaktické dobrodružství, které vzbudilo náš zájem jako jedna z nejzajímavějších nových her 2023. Další na svém místě bude Elder Scrolls 6 a teprve poté, co je pokračování Skyrim pevně na nohou, pokud očekáváme další konkrétní zprávy o Fallout 5. Kdyby byla trpělivost ctností, čas by byl teď.

To není také spekulace; Bylo nám řečeno, že Fallout 5 přijde po Elder Scrolls 6, ale zatímco toto potvrzení je uklidňující, znamená to, že se jedná o jednu z nadcházejících her Xbox Series X, které už nějakou dobu neuvidíme. Nedávná akvizice společnosti Microsoft společnosti Bethesda by také mohla znamenat, že na rozdíl od minulých splátek franšízy nemusí být spuštěna na konzolách Sony vůbec. Špatné zprávy, majitelé PS5. Kromě spekulací, tady je vše, co víme o Fallout 5 v těchto předprodukčních fázích-a co doufáme, že uvidíme v této nadcházející kapitole Bethesdy’s Post-Apocalyptic Action World.

Fallout 5: Co víme zatím

Okno Release Fallout 5

Opět je nepravděpodobné, že se brzy uvidíme datum vydání 5 Fallout 5 – ale s potvrzením Fallout 5 můžeme nyní alespoň spekulovat o jeho okně vydání. Starfield má vyjít v září 2023 a je přirozeně Bethesda současnou prioritou. Poté očekávejte, že vydavatel začne zvyšovat humbuk pro další Elder Scrolls Outting, The Elder Scrolls 6.

Platformy Fallout 5

Předchozí iterace spadů přistály na konzolách PC, Xbox a Playstation napříč deskou, přičemž Fallout 4 byl ošetřen samostatnou verzí VR pro HTC Vive, Windows Mixed Reality a Valve Index. Zda se tato široká podpora bude vztahovat na Fallout 5 v dlouhodobém horizontu, je třeba vidět, ale pokud by to následovalo ve stopách jeho bezprostředních předchůdců – Starfield a The Elder Scrolls 6 – nejprve dorazí na herní průsmyk, Xbox Series X a PC.

Fallout 5 Vývoj

Na konci roku 2021 ředitel a výkonný producent Todd Howard řekl, že Bethesda má pro Fallout 5 „One-Pager“, ale je to ještě chvíli pryč. Nebylo to moc, ale stačilo to, aby se pověstilo Mill, s fanoušky seriálu spekulovali hromadně o potenciálním nastavení, příběhu a herních funkcích Fallout 5.

V rozhovoru s IGN během E3 2022 Howard řekl: „Ano, Elder Scrolls 6 je v předprodukci a, jak víte, budeme dělat Fallout 5 poté, takže naše břidlice je na chvíli docela plná vpřed vpřed. Máme několik dalších projektů, na které se čas od času díváme. [Tyto hry] chvíli trvá. Přál bych si, aby vyšli rychleji, opravdu to děláme, snažíme se tak tvrdě, jak jen můžeme, ale chceme, aby byly tak nejlepší, jak mohou být pro každého.”

Fallout 5: Co bychom rádi viděli

Dobře, takže všechno výše je to, co víme o Fallout 5 v této fázi. Všechno níže je to, co jsme chci Od Bethesdy’s Next vpád do post -apokalypsy – vše, co se cítíme, fungovalo nejlépe v předchozích hrách, a také některé nové přírůstky, o kterých si myslíme, že by se dobře hodí k tónu a kontextu her do tohoto bodu.

1. Přiveďte zpět systém karmy

Systém Karma je hlavním prvkem v řadě Fallout od Fallout 1, ale byl to jeden prvek, který se nedostal do Fallout 4. Systém Karma opravdu způsobuje, že máte pocit, že vaše volby mají ve skutečnosti vliv na svět kolem vás. Pokud jdete o vraždu každého, dostanete si ošklivou pověst a lidé si vnímá a zacházejí jinak jako výsledek. Pomáhá přidat hlubší úroveň ponoření do aspektu RPG série a nutí vás dvakrát přemýšlet o volbách, se kterými se spustíte. Bez Karmy to připadalo jako každá volba, kterou jste učinili ve Fallout 4.

2. Udržujte multiplayer ven a přiveďte kooperaci

Fallout 76 má na to nějaké věci, ale pokud nás to naučí něco, je to, že multiplayer není vždy odpověď. Série Fallout byla vždy silnou nabídkou pro jednoho hráče a s tolika hrami pro více hráčů, kteří se nacházejí na trh, je těžké doufat, že Fallout zůstane věrný svým kořenům. Vzhledem k tomu, že Howard již řekl, že to bude pravděpodobně zaměřeno na jednoho hráče, neměli bychom se muset příliš bát, ale bylo by skvělé vidět, jak spolu s jedním hráčem A La Dark Souls 3 bude představena kooperační hra 3.

3. Leštěný a rafinovanější stavební systém

Budování osad ve Fallout 4 bylo skvělou novou funkcí, která konečně dala veškeré nevyžádané maso, které jste považovali za účel, ale bylo by hezké mít tento leštěný a rafinovaný, takže je místy o něco méně neohrabaný – i když některé z nejlepších spadů 4 osady překonávají vtípky. Umístění velkých listů kovu na správné místo s ovladačem může být někdy trochu utrpením. Zatímco budova osídlení je hodně legrace, mechanika a rozhraní by mohly použít nějaké jemné doladění, aby bylo méně trapné pro ovládání přijde Fallout 5.

4. Dejte nám více možností dialogu

Odrůda je kořením života, jak se říká, takže jsme všichni pro větší výběr v příštím pádu. Stejně zábavná, jak by mohla být sarkastická možnost, výběr pouhých čtyř možností, jak odpovědět, se někdy cítil trochu tenký ve Fallout 4, a zatímco podobné množství volby bylo nabídnuto v předchozích titulech, bylo by dobré vidět další nabídku Zvýšit další pomoc. Mít větší výběr nemůže bolet a jen to přinese k pocitu, že máte kontrolu nad tím, jak chcete, aby vaše postava byla.

5. Dejte nám zcela nové prostředí k prozkoumání

Stejně zajímavé jako Commonwealth byl, doufáme, že Fallout 5 bude pokračovat v trendu série, že nás představí do nového prostředí. Nové nastavení udržuje všechno, co se cítí svěží a vzrušující a je vždy zajímavé vidět nové místo s retro-futuristickým světlem Fallout. Z Washingtonu DC ve Fallout 3 do New Vegas in Fallout: New Vegas, až do Bostonu ve Fallout 4, myšlenka, že bude schopna prozkoumat, co nové umístění nabízí.

Nemůžu se dočkat dalšího pádu? Podívejte se na naše definitivní hodnocení Nejlepší hry Fallout všech dob a podívejte se, jak se vaše shoduje.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.