Fallout Devs sestřelí nové zvěsti Vegas 2 s drzou zprávou – Dexerto, Fallout: New Vegas právě dostal tunu nových úkolů a obsahu díky fanouškům

Fallout: New Vegas právě dostal tunu nových úkolů a obsahu

Říjen 2022 si připomínáte 25. výročí série Fallout a Bethesda plánuje oslavit milník různými způsoby, včetně dárků, prodejů a dalších po celý měsíc.

Fallout Devs zastřelte nové zvěsti Vegas 2 s drzou zprávou

Fallout New Vegas Header

Obsidiánská zábava

Obsidian Entertainment, vývojáři za Fallout 2010: New Vegas, Střelte zvěsti, že vyvíjí pokračování.

Říjen 2022 si připomínáte 25. výročí série Fallout a Bethesda plánuje oslavit milník různými způsoby, včetně dárků, prodejů a dalších po celý měsíc.

Zprávy o novém titulu Fallout však byly velmi vzácné, protože Bethesda v současné době tvrdě pracuje na Starfieldu a na Scrolls 6 Elder 6.

Nyní, vývojář Obsidian, tvůrci kriticky uznávaného Fallout: New Vegas potvrdil drzý tweet, že tým aktivně nepracuje na New Vegas 2.

Článek pokračuje po reklamě

Obsidian potvrzuje, že nefunguje na Fallout: New Vegas pokračování

Zpráva přišla přímo z oficiálního účtu obsidiánského Twitteru, který citoval retteet-retteet Bethesda’s 25. výročí oslavy videa.

Článek pokračuje po reklamě

Tweet si přál šťastné výročí původního spadu a nazval ho „povolením, jejíž kořeny nám pomohly vytvořit nás a svět, který opravdu milujeme.“

Obsidian však tweet ukončil: „A než se někdo zeptá, naše talíře jsou právě teď docela plné, takže ne.“

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Pro mnoho fanoušků Fallout bylo zcela zřejmé, že Obsidian odkazoval na jednu ze dvou věcí: pokračování Fallout: New Vegas nebo nový remake Vegas nějakého druhu.

Článek pokračuje po reklamě

Šťastné 25. výročí původního pádu! Franšíza, jejíž kořeny nám pomohly vytvořit nás a svět, který opravdu milujeme.

A než se někdo zeptá, naše talíře jsou právě teď docela plné, takže ne. �� https: // t.CO/F8GHIWB6XV

– Obsidian (@obsidian) 10. října 2022

Bohužel pro fanoušky se zdá, že žádný z těchto projektů není na kartách – alespoň ne od obsidiánu.

To pravděpodobně přichází jako hlavní rána fanouškům Fallout i Obsidian, vzhledem k tomu, že začátkem tohoto roku Jeff Grubb Giant Bomb Grubb prohlašoval, že má zasvěcené informace, že mezi partnerstvím Microsoft a Obsidian existuje „hodně zájmu“, aby vytvořili Fallout: New Vegas 2.

Článek pokračuje po reklamě

Přesto je nepopiratelné, že obsidian má svůj talíř plnou současných projektů, na kterých vývojář pracuje.

Článek pokračuje po reklamě

S uzemněním stále získává aktualizace a tři nadcházející tituly v dílech ve formě Pentiment, Avowed a Outer Worlds 2, Obsidian je nepochybně docela zaneprázdněn.

Ačkoli Fallout: New Vegas žije v duchu v Outer Worlds, nezdá se, že by obsidián měl v plánu ozářenou poušť Mojave kdykoli brzy.

Fallout: New Vegas právě dostal tunu nových úkolů a obsahu

Fallout: New Vegas právě dostal tunu nových úkolů a obsahu

Roky po vydání milované videohry by bylo bezpečné předpokládat, že šance na další obsah by již dlouho prošly. Naštěstí se to nikdy nezdá být v případě komunitě PC Modding.

Vydáno v roce 2010 a vyvinuté společností Obsidian Entertainment, Fallout: New Vegas je jedním z nejuznávanějších záznamů v post-apokalyptické sérii Bethesda RPG. Na Metacritic byl spin-off Fallout skóroval docela příznivě hodnocen od nízkých do poloviny 80. let. Myslet si, že to zpočátku začalo život jako expanze.

Se koná čtyři roky po událostech Fallout 3 V roce 2281, Fallout: New Vegas Vezme vás do pustin v Arizoně, Kalifornii a Nevadě, ve kterých lupiči a mutanti způsobují chaos ve svém drsném novém světě.

Post-spuštění, Fallout: New Vegas byl podporován množstvím nových rozšíření, která přidala ještě více života k tomu, co již byla hluboká hra plná bohatého obsahu. Vše z Fallout: New Vegas Obsah byl později v roce 2011 sbalen do jednoho radostného balíčku s jeho „Ultimate Edition“.

Přesto, jak uvádí Dsogaming, přestože je 12 let od vydání Fallout: New Vegas – Ultimate Edition, Tento RPG stále těží z tun nových úkolů a obsahu díky svým oddaným fanouškům.

Vytvořeno Modder „NKFC“, Fallout: New Vegas – mimo hranice je inspirován online městskou legendou, Zákulisy.

Říká se: „Pokud si nejste opatrní a vy jste vyřadili z reality ve špatných oblastech, skončíte v zákulisích, kde to není nic jiného než smrad starého vlhkého koberce, šílenství mono-žlutého, nekonečného Soudce na pozadí zářivkových světel při maximálním hučení.

“Bůh tě zachrání, pokud uslyšíš něco, co se po nedaleka bloudí, protože tě jistě, jak tě peklo slyšelo.”.”Zní to jako úžasné místo k návštěvě, ne!

Tak jít po trati Zákulisy, Můžeme očekávat hlavní dávku nadpřirozeného napětí v Fallout: New Vegas – mimo hranice Mod. Tento mod bude vyžadovat, abyste vyčistili zdroje, abyste stavěli zbraně, aby vám pomohli bojovat proti nepřátelům, kteří se skrývají v jeho halách.

Mod také přináší celkem šest nových úkolů, 17 nových zbraní a také čtyři nové osady. A co víc, zahrnuje dokonce více než 40 nově vyslovených NPC a více než 800 řádků dialogu. Mod je k dispozici ke stažení nyní prostřednictvím Nexusmods.

V souvisejících zprávách, tajemný teaser pro Fallout: New Vegas 2 objevil se online, než byl rychle smazán další škádlení fanoušků zoufalých pro pokračování. Zdá se však, že obsidiánská zábava chce a Fallout: New Vegas remaster stejně jako my.

Fallout: New Vegas je nyní na PC, PlayStation a Xbox.