Fallout New Vegas: Mods a tipy pro nejlepší zážitek | PC Gamer, сообщество Steam:

Fallout New Vegas PC Mods

Odpověď: Technicky musíte udělat pouze oddíly 1-3, aby hra fungovala dobře. To netrvá dlouho. Není to moc práce. Víš, co je hodně práce. Zjistit, co mody spolupracují, testují kombinace mod, aby se ujistili, že spolupracují a odstraňují problémy s řešením jakýchkoli problémů. Nebo ještě lépe lidé, kteří se skutečně posadili a vytvořili tyto mody a nástroje, aby je používali. Je to privilegium modifikovat naše hry a je velmi příjemné, že tvůrci těchto modů nejen vytvoří tyto mody zdarma (protože někteří z nich nakonec začnou bránit své mody přes výplaty), ale udržovat tyto mody je aktualizujte, aktualizujte je, aktualizujte, aktualizujte, aktualizujte, aktualizujte, a pokračujte na nich, aby je zlepšili a zmenšili chyby ve svém vlastním čase. Takže ne, neřekl bych to tolik práce.

Jak mít nejlepší zážitek z nového vegasu Fallout

Náš definitivní průvodce krok za krokem k nastavení a přehrávání tohoto klasického RPG.

Fallout New Vegas Key Art

(Image Credit: Obsidian Entertainment)

 • 1. Koupit tuto verzi
 • 2. Udělejte to první
 • 3. Essential Mod Pack
 • 3.Alt: Manuální modding
 • 4. Více užitečných modů
 • 5. Nové tipy ve Vegas
 • 6. Udělejte tyto úkoly

Kombinace nejlepšího 3D otevřeného světa Fallout 3 s nuanční roleplaying původních dvou izometrických her, Fallout: New Vegas je jedním z těch klasických PC RPG, které, které musí být hraní – prostě ne ve své původní podobě, pokud si náhodou užíváte utrpení, frustrace a zmatek. Notoricky buggy a neleštěné při startu se New Vegas hodně zlepšil prostřednictvím aktualizací a špičkových DLC, ale stále ještě bylo práce dělat.

Naštěstí jsou fanoušci Fallout podivnou a extrémně oddanou skupinou rad mutantů a o několik let později stále vytáhnou menší zlomy. Díky některým nedávným pokrokům je snazší než kdy jindy hrát správně vyleštěnou, vyladěnou a laděnou verzi New Vegas. To znamená, že je to stále překvapivě spletitý proces, takže se zabalte pevně a připravte se na písečné bouře.

Nainstalujte tento

Jaká je nejlepší verze Fallout: New Vegas?

Existuje několik míst, která si můžete vyzvednout Fallout: New Vegas, ale pouze dva z nich stojí za váš čas: Steam nebo Gog.

Normálně je to 20 $, ale na Steam New Vegas prodává několikrát za rok. Koupit Ultimate Edition, což zahrnuje čtyři zdlouhavé rozšíření, které vyžaduje většina balíčků. Zbytek této příručky předpokládá, že vlastníte tuto verzi hry. Dělat ne koupit verzi Microsoft Store/Game Pass, protože nehraje pěkně s prodlužovačem skriptu, který používá mnoho modů.

První kroky

Než uděláte něco jiného

Nový Vegas je technicky Hratelné přímo z skoku, ale pokud chcete hrát hru nejlépe, budete chtít projít pár kroků před čímkoli jiným:

1. Nainstalujte hru a poté ji spusťte alespoň jednou. Tím se vytvoří adresáře na vašem počítači, aby držely vaše uložení a soubory INI. Pokud máte počítač z kdykoli za posledních šest let, budete v pořádku, když se všechny grafiky připravují na maximum.

2. Vytvořte si účet na modech Nexus. Nebudete moci stáhnout klíčové mody a fanoušky, dokud to neuděláte.

PC Gaming Wiki-Hub trvalka techniky-má tipy, jak můžete vynutit vyšší snímkové frekvence, opravit pole zníma pro ultrawide rozlišení a okolní okluzi. Ale kromě opravy okolního okluze byste měli vydržet cokoli, protože je pro to všechno snadnější řešení.

Použijte tyto mody

Essential Mods pro nejnovější nové možné Vegas (snadný způsob)

Získání nového boje ve Vegas Fit for 2022 je (relativně) jednoduchý proces, pokud jste ochotni dát své počáteční nastavení modu do rukou někoho jiného. Zadejte Wabbajack, „Automatizovaný instalátor ModList“, obvykle používaný k přepracování podobných jako Skyrim a Oblivion, ale v tomto případě budeme používat na webu jeden a jediný NV seznam:

Viva New Vegas, udržoval Tdarkshadow. Velmi nervózní jméno pro laskavou duši, která vám ušetří hodiny času. Sledujte odkaz a stáhněte si jej.

Citovat popis: „Viva New Vegas je lite modlist, který se snaží zůstat co nejblíže k vanilce, ale opravuje co nejvíce chyb, optimalizovat výkon a přidat do některých funkcí kvality života, aniž by byl rušivý.” Podle mých zkušeností to dělá práci správně. Bez ohledu na to, jaké možnosti si vyberete, dostáváte hladší a stabilnější nový Vegas.

Vaše tři možnosti:

��Viva Basic Vegas: Skvělý balíček 15-MOD nabízející holé minimální změny. Téměř výhradně. Je to primárně navrženo pro modury, kteří chtějí vyčištěnou a optimalizovanou základnu pro nové projekty.

����Viva New Vegas: Vážení na 43 modech, to jsou všechny chyby, některé vylepšení kvality života, ale celkově se změní minimální hry. Pro hráče, kteří chtějí hru zažít tak, jak by to bylo, daly měsíce práce navíc.

������Viva promarnil Vegas: Rozšířená 63-MOD sada postavená na založení Mod JSAWYER, obecné převahy původně vytvořené samotným režisérem New Vegas Josh Sawyer, a nyní udržován moderem „Pushthewinbutton“. Zde můžete vidět základní změny provedené Sawyerem na archivním wiki Fallout, ale zde je v plýtvovém Vegas svazek dalších modulů. Očekávejte více zlepšení kvality života, znovu vyvážené kořisti, více roamingových NPC a obnoveného obsahu menšího řezu. Nic individuálně dramatického, ale to přidává mírně tvrdší a bohatší hru s zajímavějším bojem.

Osobně moje doporučení jde do plýtvání Vegas a mám pocit. Puristé se mohou samozřejmě držet ostatních nastavení.

Nainstalovat Viva New Vegas: Stačí jít na stránku Viva New Vegas Instruction a udělejte, co vám říká do dopisu.

Dokonce i poté, co je vše staženo a hratelné, existuje několik dalších vylepšení:

 • Pro maximální výkon budete muset použít funkci editoru INI organizátora MOD k nastavení počtu jádra CPU.
 • Pokud máte ultrawide nebo vysoký obnovovací monitor, existuje několik vylepšení, které musíte udělat, abyste si mohli přehrát hezky.

Tato konečná vylepšení jsou zakryta v pokynech Viva New Vegas v „Než začnete hrát“ a „často kladené otázky“ a měly by se trvat jen několik okamžiků, než budete pracovat.

S tím, co je hotovo, vše, co musíte udělat, je spustit nový organizátor Vegas Mod (nainstalovaný společností Wabbajack) a rozbijte toto velké oranžové tlačítko „Run“.

Vrátil jsem se do New Vegas každých pár let za poslední desetiletí, a to mi dalo nejpevnější, leštěné a soudržnější verzi hry, kterou jsem ještě hrál. Běží bezchybně na mém novém 3440×1440, 120Hz Ultrawide Monitor.

Nebo je nainstalovat ručně

Essential Mods pro nejnovější nové možné Vegas (tvrdá cesta)

„Pokud jste se vydali na cestu nahoře, je dobré přeskočit tuto sekci úplně. ⚠

Takže: Jste drsný individualista, který chce ručně prověřit každý soubor stažený do svého PC. chápu to. Byl jsem tam. Slyšel jsem sirénní píseň obsedantního padu a udělal tanec (zahrnující hodiny zamíchacího modelu objednávky pouze pro nic, co by fungovalo správně), takže vím, do čeho jste.

Nejprve budete potřebovat manažera mod. Můžete použít buď organizátor Mod (jako ve výše uvedené jednodušší trase), nebo vlastní vír Nexus, který zpracovává také stahování a rozbalení. Uvědomte si, že objednávka načítání je důležitá u nových modů Vegas. Základní data jde nejprve, pak záplaty, poté hraní a systémy vylepšení, pak nový obsah, obvykle. Moderní manažeři mod jsou dostatečně chytří, aby poukazovali na konflikty a zvládli některé z objednávek, ale to je do značné míry práce uživatele.

Zde je to, co chcete:

Nový prodlužovač skriptu ve Vegas Johnyguitar. Šikovný malý alternativní launcher, který umožňuje modem kopat hlouběji pod kapotou rezavého starého nového Vegas Roadster a také opravit několik hlubších problémů s softwarem. Rozbalte to do svého nového adresáře Vegas.

JIP LN NVSE Plugin Dále otevírá funkčnost a tyčí se ještě více chyb na úrovni softwaru.

The 4GB patcher, Což umožní novým Vegas používat více RAM, bude nezbytný pro stabilitu a výkon, zejména pokud přidáte další mody. Rozbalte, spusťte to a nasměrujte jej na svůj nový Vegas Exe.

Nový Vegas Anti-Crash Hra z velké části vyřeší základní problémy s softwarem.

Nová oprava klíštěte ve Vegas Dělá to méně koktání a nestabilní na moderních strojích, zejména při vyšších obnovovacích frekvencích.

Yukichigai neoficiální záplata, Také známý jako Yup, opravuje nespočet drobných (a ne tak malých) chyb se samotnou hrou.

JSAWYER Ultimate Edition Aplikuje některé z hlavních vylepšení hry z Viva New Vegas. Neodezatelka pustiny obnovuje spoustu detailů a nepořádku, které nezbaví žádný moderní počítač, ale musela být sekerována pro systémy a konzole dolního konce v den.

Živá poušť přidává do světa spoustu putujících NPC (přátelských i nepřátelských), díky čemuž se Vegas cítí spíše jako pouštní kulturní rozbočovač, který to tradice hry natáhne jako.

Vylepšení a opravy motoru LSTEWIEAL Opravuje některé problémy samo o sobě, ale také vám dává obrovský seznam možností přizpůsobení ve hře, abyste mohli zážitek přizpůsobit svému vkusu.

Jam – jen nejrůznější mody Přidá plně přizpůsobitelnou sadu nových funkcí, jako jsou animované sítě, indikátory zásahu a alternativní způsoby, jak utratit akční body, včetně sprintingu, času kulky a zadržení dechu při ostřelování. K dispozici je dokonce šikovné zbraně a nesmírně vylepšené menu s rychlým roztokem. Nelíbí se vám nic z nich? Vypněte je pomocí panelu přizpůsobení ve hře.

Některé konečné mody

Extra mody pro pustinu Wilder

Zatímco New Vegas má dostatečně silný umělecký směr, aby dodnes vypadal relativně příjemně, některé z těchto velkých a skalních textur mohou vypadat trochu rozmazané. Vyčistit to s:

 • Pack textury NMCS, hlavní grafický mod
 • Legacy Reborn Texture Pack, novější mod od Spiffyskytrooper

Buď by měl přijít s minimálními náklady na výkon, pokud máte moderní PC. Vzhledem k novému motoru Vegas, který dobře nezvládne gigantických textur, se doporučuje použití (stále poměrně ostrých) verzí těchto modů s nízkým rozlišením. Jak pro stabilitu, tak vizuální konzistenci.

Jedna věc, kterou je těžší přehlédnout, je to, že mnoho postav, se kterými se setkáte v New Vegas, vypadají a zní to znepokojivě podobně. Omezené hlasové obsazení a zvrácené tváře postavy se spojí s záhadným efektem. Cílem Brave New World (dříve vystupovaný na PC Gamer) je zlepšit oba a znovu vyvolat tisíce linek s mnohem větším obsazením herců. Nechali nejlepší výkony neporušené, ale mnoho drobných NPC má čerstvý pronájem života. Voice pouze verze BNW může být spárována s novými Vegas přepracovanými 2 revidovanými, aby téměř všechny NPC poskytly člověka.

Ten velký: Méně doporučené pro první hráče, ti, kteří chtějí vyzkoušet nejvíce vyleštěný „expanzní měřítko“ pro New Vegas, by se měli podívat na Fallout: Nová Kalifornie.

Tento mod, které vyžadují novou postavu, vám poskytne příběh o původu, který vás vede od mládí ve vzdáleném trezoru k vašemu napětí na hřbitově Goodsprings. I když má své maxima a minima a je to mnohem lineární zážitek než nový Vegas, PCG Andy Kelly to nazval „nejlepší hra Fallout, kterou letos budete hrát“ v roce 2018. Mod od té doby zaznamenal několik hlavních aktualizací. Měl by se také pěkně zapojit do Viva New Vegas. Jen sledujte tento seznam známých nekompatibilních modů a měli byste být v pořádku.

Je čas začít hrát

Tipy pro přežití pustiny a triky

Na rozdíl od Fallout 3 a 4 je New Vegas ve své struktuře trochu stará škola. Ve chvíli, kdy jste mimo sekvenci vytváření postav, můžete z velké části volně jít kamkoli chcete, a dělat, jak se vám líbí. Samozřejmě, že se jedná o drsnou post-apokalyptickou válku, mnoho možností povede k téměř jisté smrti. Ušetřete brzy, často ušetříte a nebojte se experimentovat. Neexistuje žádný správný způsob, jak hrát, a nový Vegas je skvěle přehnatelný a podporuje desítky přístupů.

Během vytváření postav Viva New Vegas dostanete možnost povolit režim divoké pustiny nezávislý na jakékoli jiné možnosti a bez přepsání další z vašich počátečních rysů. Nezahrnujte to, pokud vás myšlenka hloupých velikonočních vajec a mimozemských setkání rozruší.

V rané hře používejte zboží jako bezpečné útočiště-Vyzkoušejte, vychytávejte to, co můžete na nějaký odpočinek rychle cestovat zpět. Udělejte si nějaký čas, abyste plně prozkoumali město a promluvili si se všemi NPC. V salónu je jeden, který vám nabídne nějaké dovednosti přežití, včetně základů střelby a craftingu. Stojí za to udělat jak pro XP, tak pro munici zdarma.

Existuje několik raných hrozeb. Cazadors (Monstra, která vypadají jako obří dům mouchy s jasně oranžovými křídly) jsou extrémně rychlé, agresivní a silné a zničí většinu znaků nižší úrovně. Pokud je vidíte, běžte a mějte na vědomí, kde byli.

⭐deathclaws (obří humanoidní ještěrky s náhodou obrovskými, smrtící drápy) jsou další tvor, který bývá umístěn jako zeď, aby odradil postavy na nižší úrovni od pokračování. S dostatkem výbušnin a možná i nějakou municí pro piercing z brnění si můžete projít, ale je snazší projít kolem nich než Cazadors.

⭐ammo typy jsou důležité, Obzvláště brzy, když z velké části používáte vychytávané zařízení. Výchozí klíč, která má být přepnuta mezi typy munice, je (spíše neúprosně) „2“ a stojí za to experimentovat s tím, co máte. Při boji s nízkoúrovňovými zvířaty, jako jsou Molerats nebo Coyotes, použijte levné kulky a buňky s hromadou energií a přejděte na prémiové potraviny, když potřebujete podávat hostinu.

⭐Veste alespoň trochu opravné dovednosti, a ujistěte se, že vyzvednete zbraně identické s tím, co používáte. Janky, nízko kvalitní zařízení, které lupiči klesají, lze snadno svléknout pro díly, aby se zlepšila kvalita vašeho obvyklého vybavení. Hledejte výzvu k opravě v nabídce Inventory.

I když Mod JSawyer dělá věci trochu intenzivnější, Hardcore režim není tak děsivý, jak to zní, A někteří hráči zjistí, že musí dohlížet na hlad, žízeň a další negativní účinky. Nikdo vás však nebude soudit za to, že jen hrajete normální.

Nový Vegas je postaven tak, aby byl přehráván. Existuje obrovské množství poboček dialogu, konce, několik hlavních frakcí, se kterými můžete svou šarži hodit, jít do války nebo zcela ignorovat a hra si pamatuje překvapivé množství. I když se vaše činy okamžitě nevrátí, aby vás pronásledovaly, konečné monologové pravděpodobně oceňují jakékoli činy hrdinství (nebo zločinů proti lidskosti), které jste provedli po cestě.

Nenechte si ujít

Památky vidět a lidi navštívit v New Vegas

Až budete mít pod pásem několik úrovní, budete chtít získat nějaké přátele. Zatímco Viva New Vegas obsahuje modul s názvem „Priorův priorita boje hráče“, aby pro vás společníci chytili kulky trochu méně často (můžete to zakázat, pokud chcete – jen to odložte ve správce modu), mít přítele nebo dva kolem je stále je to kamarád nebo dva Šikovný.

⭐ Nejjednodušší společník je plovoucí dron ed-e, Nalezeno ve městě Primm jen mírně jižně od zboží. Budete ho muset opravit, ale není to tvrdý úkol.

Pokud jde o zbytek přátel, aby hledali, šíří se docela tenké a daleko, ale stojí za to se s nimi všechny setkat. Každý z nich přináší něco užitečného na stranu a každý má osobní quest-line, který bude následovat, který vyplňuje více jejich příběhu. Zde je seznam všech na Wiki Fallout, ale osobně bych jen doporučil prozkoumat.

„Navštěvujete se sebevědomě, Je čas jít na sever k vlastnímu vegasskému pruhu. Je to centrum nepravosti, nerovnosti a intrik, stejně jako některá další slova začínající ‘v’. To je také místo, kde najdete většinu velkých háčků hry. Prozkoumejte, co se děje s tímto kasinovým čipem, který jste téměř zabili, a ujistěte se, že grilujete místní síly NCR o tom, co dělají v regionu.

⭐ Když jste ve Vegas, důrazně se doporučuje provést vyšetřování (viz další v-Slovo) do tří rodin, které řídí pás. Ne zkazit příliš mnoho, ale Společnost White Glove Society je připojena k jednomu z nejvíce reaktivnějších a volných úkolů New Vegas, s mnoha možnými větvemi a koncemi v závislosti na tom, jaký druh postavy hrajete.

Mohl bych zde pokračovat o další tisíc slov, sdílet tipy, triky a náznaky k šťavnatému odměnám a zajímavým úkolům, ale polovina radosti z RPG, jako je tato. Takže jdeš, kurýr – musíte udělat dodávky. Pokuste se držet dál od všech zářících sudů a udržet na kyčli nějaké velké železo.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Fallout New Vegas PC Mods

Fallout New Vegas je skvělá hra. Ale je to snadno nejstarší hra Beth na PC a vanilka je náchylná ke zhroucení a vážné problémy. Tato příručka dostane vaši hru nejen stabilní, ale i na moderním hardwaru velmi dobře (s dalšími QOL a doporučeními, pokud máte rádi). Vytvářím hlavně tuto příručku, protože mnoho mých přátel ke mně přišlo pro pomoc při modingu a přestože nemám žádné problémy s 1 na 1, je to něco, co může pomoci komukoli zvláště když není k dispozici. Mnoho z těchto modů jsem používal roky a měl jsem dobrou zpětnou vazbu s mnoha lidmi, takže tyto mody by neměly způsobovat žádné problémy, pokud nebudou nainstalovány nesprávně nebo střet s jinými mody, které nainstalujete na vlastní pěst.

25

9

33

2

7

4

4

1

3

2

2

2

1

1

1

Этот предмет добавлен в.

Drake Platinum The World
Не с сети

32 857 уникальных посетителей
1 890 добавили з избранное

Оглавление руководства

1. Splash Screen + Bethini Configs

2. Xnvse a 4GB patcher

3. Základní mody pro stabilitu

4. Kvalita života mody + modernizace Část 1

5. Kvalita života mody + modernizace Část 2

6. Extra/Osobní doporučení

7. Alternativy/netestované náhrady

8. FAQ a chyby/chyby řešení

9. FAQ a chyby/chyby řešení (pokračování)

Před použitím této příručky máte nejvyšší vydání této hry. Tato hra se prodává velmi často za velmi velmi levné, takže pokud nemáte žádné DLC, můžete použít tuto příručku ? Jistě, ale některé z těchto modů jsou určeny pro všechny DLC a nebudou fungovat správně, takže používejte na vlastní riziko. Tento seznam příruček/mod byl také testován na téměř výhradně na Windows 10 (dříve 7) a je také pro parní verzi této hry. Měl by také pracovat s Gogem. Nejste si jisti, jak se bude hodit s varianty EGS, protože každý, koho vím, že má hry v tomto strašném obchodě, si stěžuje na modding. Viva New Vegas je docela populární průvodce moddingem, že i když to může fungovat pro mnohé, myslím, že zahrnují příliš mnoho potřebných doplňků ve své základní sekci a je postaveno na použití MO2, takže pro uživatele Non MO2 je to pro vás def průvodce pro vás. (Ano, dokonce i kluci Vortex). Také bash kořist, který je trochu hloupý, protože kořist je doplněk, na který se na to nebudete jen spoléhat. Roztčisťte se s kořistí a pak provedete úpravy na základě vašich potřeb a znalostí.

Budete potřebovat nástroj pro unzipping pro manuální mody, protože ne každý mod bude kompatibilní s MM. Používám Winrar, ale mnoho lidí dává přednost 7zip jako obvykle, používají to, co dáváte přednost. A samozřejmě budete potřebovat manažera mod. Nyní většina lidí dnes použije Vortex nebo MO2. Osobně nemůžu doporučit ani když to běžná populace jezdí. Chápu, proč lidé mohou chtít používat ty další dva manažery konkrétně, protože se nedotýkají vaší datové složky na rozdíl od NMM, která skutečně instaluje mody do vaší složky, ale osobně si myslím, že to tam vyvstávají problémy a jestli víte, co děláte. “ Nikdy se o to nemusí starat. Použil jsem Nexus Mod Manager už téměř deset let na mnoha hrách nejen tituly Bethesda a s velmi malými až žádnými problémy. Totéž nemůžu říci pro ostatní dva manažery s mými osobními zkušenostmi. Je také běžná mylná představa, že NMM je opuštěna, protože pravidelně získává aktualizace komunity. Použijte samozřejmě to, co dáváte přednost, ale nemůžu vám pomoci řešit problémy velmi dobře, pokud používáte Vortex (což je pravděpodobně nejhorší, co použít jiné než jako FOMM) nebo MO2. NMM má také nejjednodušší formu invalidace archivu ve srovnání s jakýmkoli jiným manažerem mod. Nevěřte mi ? Průvodce zneplatnění archivu Zzjay je docela přesný. [www.Nexusmods.com]

Spolu s těmito věcmi možná budete chtít chytit kořist [kořist.GitHub.io] Zejména pokud plánujete příkazy k těžkému zatížení. Obecně budu třídit pomocí kořisti a poté ručně přesunu cokoli, co potřebuje sedět kdekoli konkrétně. Tento nástroj pracuje se všemi tituly Bethesda, takže je to docela zatraceně užitečné. Použijte po dokončení objednávky zatížení a poté podle potřeby přesuňte jakékoli konkrétní ESP.

Nakonec budete potřebovat účet Nexus, abyste si mohli stáhnout mody. Webová stránka Nexus pro New Vegas [www.Nexusmods.com]

Udělám, co bude v mých silách, aby se tento průvodce aktualizoval, pokud se nějaký mod stane oddaný a já jsem se nevylepšil, neváhejte mě informovat. Kdykoli si stáhnete mod, ať už je to z této příručky nebo na vlastní vůli, zkontrolujte požadavky a ujistěte se, že se s nimi setkáte předem, protože některé z těchto základních modů vyžadují soubory, které nejsou na Nexus, ale poskytnou vám odkaz ke stažení.

Stahování pro nástroje uvedené v této části:

1. Splash Screen + Bethini Configs

Nainstalujte si hru. Nejlépe na SSD pro zkrácení doby zatížení. Po instalaci spusťte hru a jakmile se dostanete na stříkací obrazovku, vyberte všechna nastavení ven. V souborech INI se můžete vždy vrátit nebo dokonce změnit nastavení. Pokud máte slušnou nebo dokonce dobrou soupravu, měli byste být schopni téměř maximalizovat vše, zejména na 1080p. Uživatelé 4K mohou maximalizovat, pokud mají 4K soupravu nebo dokonce špičkový soubor.

Nemusíte hrát hru, ale já osobně ráda spusťte hru samotnou a jen ji krátce zahájím, než opustíte, samozřejmě to je volitelné a nezáleží na tom, že je to něco, co dělám ze zvyku. Manuální vylepšení Ini je volitelné, protože existuje mnoho modů, které to zvládnou pro vás, ale pokud chcete získat určité věci z způsobu, jak můžete přejít do složky dokumentů C: \ Users \ (pravděpodobně vaše uživatelské jméno) \ Dokumenty \ Moje hry \ Falloutnv a jakmile tam odstraňte pouze možnosti čtení tím, že přejdete do vlastností Fallout.Ini a FalloutPrefs.ini

Teď bych tu mohl sedět a uvést všechny věci, které byste měli změnit, ale nemocně vám uděláte, že je třeba lépe s ohledem na manuální nastavení ini je zcela volitelné jako Bethini [www.Nexusmods.com] v podstatě umožňuje nastavit věci, aniž byste museli ručně znát hodnoty a co věci dělají. To je pro modury pro začátečníky a/nebo líné modulky (lol to bude tak jako to, že to někdy používám), neinstalujte to prostřednictvím manažera mod a doporučuji samostatný, nikoli jiná možnost. Vyberte si vše, co máte v nastavení, a technicky nemusíte ve skutečnosti dělat nic v možnostech Splash obrazovky moudré, když používáte tento nástroj, když přepsáte všechna tato nastavení. Tento nástroj je také dostupný na téměř každém titulu Bethesda a doporučuji jej použít pro své další hry Beth Modded nebo ne.

2. Xnvse a 4GB patcher

Oba jsou povinné a je třeba je nainstalovat ručně (říkají, že můžete nainstalovat XNVSE přes Vortex, ale nedoporučuji ani nepodporuji instalaci těchto typů modů prostřednictvím MM, zejména když se dostanete přímo do vašeho adresáře). Stáhněte si záplatu FNV 4GB [www.Nexusmods.com] ručně a jako doslovně na stránku MOD Umístěte exe do vaší nové hry ve Vegas Fallout a spusťte ji jako správce, opravte hru a vytvoří zálohu originálního spustitelného souboru. Váš herní adresář bude s největší pravděpodobností umístěn @ c: \ Program Files (x86) \ Steam \ Steapps \ Common \ Fallout New Vegas (to se může lišit v závislosti na tom, na jaké jednotky instalujete vaši hru). Pokud nechcete kopat, můžete vždy kliknout pravým tlačítkem pravým tlačítkem na svou hru na Steam Přejděte na Vlastnosti a procházet umístění místního souboru, zabere vás to přímo tam. Nezapomeňte na tuto cestu souboru, kdykoli vás žádám, abyste šli do adresáře, odkazuji na toto místo. Uživatelé GOG již mají 4GB opravu, takže tento patcher technicky nepotřebují, ale varianta Nexus umožňuje automatické načítání xnvse. Stále to navrhuji.

Xnvse si můžete stáhnout zde [GitHub.com] . Pokud se někdy rozhodnete stáhnout XNVSE na vlastní pěst, ujistěte se, že to chytíte a ne původní NVSE, která je nyní zastaralá a již není udržována. Nainstalujte jej rozbalením souboru a přetažením souborů do adresáře Fallout umístění. Pokud chcete věřit manažerovi mod.

Následující je nyní volitelné, protože 4GB patcher umožňuje XNVSE načíst prostřednictvím standardního spouštěče. Jakmile to uděláte, je nainstalován XNVSE a je dobré opakovat proces, kdykoli se bude aktualizovat. Pokud chcete pokračovat ve spuštění NV prostřednictvím Steam a ne přes MM nebo zkratku (jako jsem já), vezměte exe s názvem FalloutnvLauncher.exe přejmenovat na FalloutnvLAunchErold.EXE (kdykoli potřebujete vytáhnout rozstřikovou obrazovku, pokud ji někdy potřebujete znovu) a poté si vezměte exe s názvem NVSE_LOADER.exe a přejmenujte to na FalloutnvLauncher.exe nyní spustíte xnvse prostřednictvím Steam ��.

Toto je první krok do stabilního nového Vegas.

3. Základní mody pro stabilitu

Tato část je všechny mody, které musíte hrát tuto hru. Pokud z jakéhokoli důvodu chcete pro tuto hru hrát vanilkový zážitek (opravdu to nedoporučuji), stále potřebujete mody, které zde uvádím, protože je to vše, co je nezbytné, aby se hra zastavila a opravy chyb, které Beth nikdy nikdy Beth obtěžoval se vypořádat se s sebou. Prosím, prosím, vyhněte se novému vegas anti crash a nový vegas koktání . Spousta průvodců moddinků a dokonce i další moderní pracovníci je doporučí, ale oba jsou velmi zastaralé a nedělají nic jiného než problémy. Neposlouchejte ty kappery, které mi tyto dva mody daly a mnoho dalších lidí v průběhu let tolik zármutku. Níže budu zahrnovat mnohem lepší alternativy. Tyto mody mohou pracovat pro starší hardware, ale já bych neměl šanci, že to nestojí za riziko, zejména s těmito novějšími mody, které jsou nyní k dispozici.

FNV Mod Limit Fix [www.Nexusmods.com]
I když nemáte v plánu mít mnoho modů, protože to může zvýšit výkon a zároveň zvýšit váš limit modu.

Yukichigai neoficiální záplata – yup [www.Nexusmods.com]
Každá hra Beth má v podstatě jeden z nich a je to základní mod pro každý z nich. Opravuje spoustu chyb.

Johnnyguitar nvse [www.Nexusmods.com]
Další mod opravy chyb s některými funkcemi skriptu a také požadavek na mnoho dalších důležitých modů.

Plugin jip ln nvse [www.Nexusmods.com]
Ještě další mod oprava chyby s dalšími přepínači v jeho souboru Ini.(Přepínač možný ..\ Data \ nvse \ plugins \ jip_nvse.ini

Plugin předváděcího xnvse [www.Nexusmods.com]
Přidá nové funkce a vylepšení úrovně motoru

LSTEWIEAL’s TODEAKS A OPADY ENGORU [www.Nexusmods.com]
♥♥♥♥♥♥♥♥♥ BATMAN Oprava chyby ! Tento má také obrovské funkce, které lze přepínat ve svém souboru INI, který také sídlí v této datové složce NVSE. Také uchopte stahování souboru INI v sekci volitelného stahování, pokud je to poprvé, co získáte mod. Může také vyladit nastavení v možnostech vylepšení v nastavení. Existuje volitelný soubor pro získání pohledu na každou úroveň Nezapomeňte jej chytit, pokud nechcete alt zmínit v části 7.

NOVÝ VEGAS HEAP náhrada [www.Nexusmods.com]
V podstatě moderní den New Vegas Chitter Remover. Použijte to nad tím. Nainstalovat ručně !
Někteří lidé hlásí 4.2 jim dává problémy, zatímco 4.1 Předchozí verze stále funguje jako kouzlo. Nemám žádné problémy se 4.2 Takže ymwv. Někteří uživatelé také uvádějí, že deaktivace předběžného usazování parního shaderu pomáhá s haváriemi.

NVTF – Nový oprava klíštěte ve Vegas [www.Nexusmods.com]
Další důležitý mod a opravuje vysoké problémy s FPS ve hře.

OnetWeak, ale opravdu aktualizován [www.Nexusmods.com]
Existuje mnoho různých onetweaků, většina z nich je zastaralá a toto je nejnovější/ nejstabilnější varianta. To vám umožní alt Tax Game bez havárie.

Volitelný Dxvk [www.Nexusmods.com]
Nainstalovat ručně Nepoužívejte tento mod, pokud nemáte nainstalovanou Vulkan. To v podstatě zabalí hru ve Vulkanu a přestože je to volitelné. Pokud vám to nedává žádné výhody (nebo sestaví problémy související s fyzikou, navrhuji odstranit tento mod a kontrola, zda se jedná o problém před pokračováním s dalším odstraňováním problémů), stačí odstranit soubory a vrátí se zpět normální.

Nabídka konfigurace mod [www.Nexusmods.com]
To není nutné pro stabilitu, ale přidávám ji zde jako základní mod a docela zatraceně důležité pro mnoho dalších modů. Pokud máte problémy s instalací s vaším MM, udělejte to ručně.
Důkladné pokyny k manuální instalaci naleznete v části Poznámky v zabalení.

plugin animace knvse [www.Nexusmods.com]
To není nutné pro stabilitu, ale vkládám ji do této sekce jako základní základní mod pro mnoho dalších a budete to potřebovat, pokud plánujete modernizaci hry s animacemi.

Volitelný FNV BSA dekompresor [www.Nexusmods.com]
Dekomprimuje vaše BSA a zvukové soubory pro lepší výkon. Osobně to nepoužívám, protože už mám opravdu dobrý výkon a moje hra se nachází v programových souborech x86. Vaše hra nelze nainstalovat ve složce systému OS, pokud chcete tento nástroj použít. (Je dobré neinstalovat do tohoto typu složky.)

A to je obal na základní straně věcí. Vaše hra by nyní měla být stabilní a běžet dobře. Může dojít k havárii jednou za čas, ale hej, je to nová Vegas Nejstarší hra Bethesda kdy vyrobila. Další sekcí budou mody QOL, které nejsou potřebné k tomu, aby se hra běžela jako výše, ale myslím, že byste měli zvážit použití, aby se hra cítila modernější a/nebo méně únavné. Pokud jste jednoduše chtěli, aby vaše hra běžela stabilní bez problémů a plánujete si svůj vlastní seznam mod nebo jen chcete vanilový zážitek, je to místo k zastavení.

4. Kvalita života mody + modernizace Část 1

Všechny tyto mody jsou volitelné, ale učiní se hra, která se bude cítit modernější jak ve vzhledu, tak v mechanice a také může být hra pohodlnější pro více hráčů. Vždy si můžete vybrat třešňové mody, které chcete, pokud je samozřejmě nechcete. Kdykoli nainstalujete nové mody textury, vždy deaktivují a znovu povolí (nebo jen povolíte, pokud je to vaše poprvé) Archiv Invalidace. Pokud používáte Nexus Mod Manager, jako jsem já, klikněte na nástroje a bude to poslední věc na obrazovce Drop. Ostatní uživatelé MM můžete použít průvodce Zzjay [www.Nexusmods.com]

Vzhled a textury

Clarity – Oranžový odstraňovač odstínu [www.Nexusmods.com]
Tato hra je v poušti, kde je všude písek a slunce se vždycky rozzáří. Opravdu není důvod mít oranžový odstín, ale tato hra má jeden a člověče, vypadá to jako ♥♥♥. Tento mod to úplně odstraní. IMO Považuji to za nezbytné, ale nezahrnul jsem to do předchozí sekce, protože to není nutné pro běh hry.

Nmcs_texture_pack_for_new_vegas [www.Nexusmods.com]
IMO Essential Texture Mod, který dává hře lepší grafickou věrnost.

Nový Vegas přepracoval 2 revidované [www.Nexusmods.com]
Další osobní esenciální mod. To se zbaví většiny bramborových tváří a udělí jeho ne velkým změnám, aby to bylo natolik, aby dokončila práci. NVR3 má lepší tváře, ale vyžaduje více práce, aby vstal a běžel, takže to vždy doporučuji. Vždy můžete vyzkoušet své štěstí s NVR3.

NVR BNW Redesigned – Type4 [www.Nexusmods.com]
Použil jsem typ 3 roky, ale už nějakou dobu to používám, je to prostě lepší a stále mám podporu. Nainstalujte to po NVR2R a před tělem a brnění typu 4.

Typ4 – tělo a brnění [www.Nexusmods.com]
Nainstalujte to po předchozí. Tento a poslední mod má nahotu. Pokud nechcete nahotu, existuje způsob, ale zahrnuje to změnu souborů ručně zkontrolovat komentáře pro další pomoc, pokud se chcete pokusit o to.

Roberts Male Body FNV [www.Nexusmods.com]
Nahrazení mužského těla. Pokud nejste v pohodě se Schmeat ve své hře.

Ozbrojeno na zuby – redux [www.Nexusmods.com]
Místo jednoho hlavního pouzdra nyní můžete mít dva pouzdra ramen plus dva hip pouzdra. Zjevně volitelné, ale opravdu cool a přidává se ke hře. Pokud používáte s Titany z nového Západu, budete potřebovat opravu kompatibility a to bude na této stránce modů.

Titani nového West 2.0 [www.Nexusmods.com]
Power Armor má být masivní jako ve starých hrách. Fallout 4 to přináší zpět a tento mod je přivést k tomu, aby se to vrátilo zpět. Pokud používáte ozbrojené k zubům, uchopte opravu přímo pod hlavním souborem a nainstalujte tuto opravu po nainstalovaném ATTTR a TOTNW. Zakázat také JVs.

188 Veronica [www.Nexusmods.com]
Toto je def preferenční věc, ale vždy se mi líbil tento mod pro Veronica. Ona houpá se stříbrnými vlasy tbh.

Impact [www.Nexusmods.com]
Nezapomeňte chytit opravu pro jip ln zde [www.Nexusmods.com] vfx přepracování pro balistické zbraně. Eva je pro energetické zbraně, ale nepoužívám ji, protože mi to dává havárie.

Částečně testované Wap rok a bonus [www.Nexusmods.com]
Dozvěděl jsem se o tomto mod velmi nedávno, takže je to semisetetováno, takže pokud to chytíte, jen víte, že to nemá hodiny a hodiny herního času testováním mod v podstatě všechno ostatní zde. Budu to dál testovat v nadcházejících týdnech, pokud to funguje dobře, bude to trvalé. V podstatě náhrada textury zbraní, protože někteří uživatelé je považován za zastaralý.

Opravy a změny hry

Neviditelný odstraňovač stěny [www.Nexusmods.com]
Tato hra má na místech spoustu neviditelných zdí, které by opravdu měly existovat. To je v mých očích nezbytné.

Pohodlné rychlé cestovní značky [www.Nexusmods.com]
To přidává několik potřebných značek rychlého cestování.

Snadné odemknutí – snadné hackování – zaručená kapsa výběru [www.Nexusmods.com]
Někteří to uvidí jako cheat modi a myslím, že to dojde na to, jak to vidíte. Považuji to za čas ušetření/ anti uložení scam mod za realisticky, co všichni dělají ? Ušetříme a v podstatě se snažíme to udělat, pokud selžeme, načteme a opakujeme, dokud to neuděláme. To vám ušetří čas a IMO si myslím, že je to nezbytné pro každého, kdo tuto hru provozoval tolikrát, že jsou ve dvouciferných číslech, jako jsem já.

Není potřeba žádná oprava bez opravy [www.Nexusmods.com]
Další debatovně cheat-ish mod. Tento mod má tři možnosti. Jedna možnost přímo napravuje vše na vybavení a už nemá více ponižující. V podstatě zkušenost s Fallout 4 pro ty, kteří to dávají přednost. Druhý nemá ponižující, ale budete muset opravit vše, co najdete, a ten poslední má ponižující v polovině měřítka do základní hry. Ve 3/NV se každý zhoršuje opravdu rychle do bodu, kdy budete často muset nést násobky zbraně, abyste udrželi své věci na šňupání. To udrží váš inventář čistší a bude mít méně bolesti hlavy. Také pěkné pro lidi, kteří tuto hru porazili mnohokrát a chtějí méně mikromanaged. Tento mod je dodáván s 3 ESP, které se navzájem střetávají !

Netestováno Více výhod reimaginovaných [www.Nexusmods.com]
Zatím jsem testoval MPR, ale je to novější a opravuje některé věci z původního mod. Další informace naleznete v části 7.

Uložit Cass [www.Nexusmods.com]
To vám umožní ušetřit Cass a nezklamat ptáky peří s řečovou kontrolou 30. Někdy stále vymazávám vanné graffy, protože jsou jen otravné.

Méně nepříjemné bratrství z ocelového vzduchu filtrace Quest [www.Nexusmods.com]
Toto je nepříjemný úkol, že tento mod je pomoci být o něco méně nepříjemný. Všechny části budou umístěny na každém místě, takže musíte jít pouze do jednoho.

WILLOW – Lepší společník [www.Nexusmods.com]
Imo nejlepší modifikovaný společník ve hře a je skvěle pro začátečníky, protože jakmile dostanete její zbraň zpět v prvním úkolu, který od ní získáte, může vám opravdu pomoci v hasičkách.

Christine Follower [www.Nexusmods.com]
Mod, který proměňuje Christine na společníka velmi cool mod imo, protože je jednou z nejchladnějších postav ve Fallout NV.

FPGE – Funkční konec hry [www.Nexusmods.com]
Umožňuje vám hrát po druhé bitvě u Hoover Dam a zároveň měnit věci na základě událostí bitvy. IMO nezbytné, zejména pokud chcete pokračovat v hraní po poranění hry.

Oprava intimity [www.Nexusmods.com]
Toto je hodnocené právo M RPG ? Tento mod v podstatě poskytuje textové pole po „intimním setkání“ a bude vás buff nebo debuff v závislosti na tom, co se stalo při setkání. Má mnoho záplat pro spoustu modů, které přidávají setkání IE. coito ergo součet nebo vrba.

5. Kvalita života mody + modernizace Část 2

Došli došli z prostoru v předchozí sekci, takže pokračujeme.

Oprava hry a změny pokračovaly

♥♥♥♥♥♥♥♥ společníci [www.Nexusmods.com] vám umožňuje romantiku vašich společníků, které vám udělili jejich typ. Má opravu pro opravu intimity.

Žádná hlavní linie příběhu ultimatums [www.Nexusmods.com]
Umožňuje vám další pokrok frakčních úkolů, než si budete muset vybrat stranu. Ne moc, ale trochu to pomáhá.

Ikony tlačítka PlayStation 4 [www.Nexusmods.com]
Tlačítko PlayStation výzvy pro všechny uživatele dualshock (nebo dualsense), kteří jsou unaveni z výzev Xbox.

Přítomnost bohatství na nesouhlas (NVSE) [www.Nexusmods.com]
Přizpůsobitelná přítomnost bohatou neshodu.

Lonesome Road True Fraction Allingance [www.Nexusmods.com]
Opravuje způsob, jakým je detekce frakce stanovena v konečném DLC a dává vám správný prachovek.

JAM – Just Assorted Mods [www.Nexusmods.com]
Upřímně, tento mod je velmi důležitý, pokud hledáte moderní zážitek To zahrnuje všechny spravedlivé mody v jednom balení a hodně přidává do hry, takže se cítí mnohem svěží a moderní.

Jam nebo jen Sprint Animation Replacers [www.Nexusmods.com]
Sprint Restaint, který lépe funguje vlastními animacemi zbraní.

Iscontrol Enabler and Ironsights Adjustry (nyní nesplněný) [www.Nexusmods.com]
Toto je další základna pro některé mody v této kategorii.

Smooth True Iron Sights Camera [www.Nexusmods.com]
Tím se odstraní agresivní úder do reklam, kterou tato hra má.

Mod zlepšení ze zbraně [www.Nexusmods.com]
Oprava zbraně. Nechte nějaké animace a textury potlačit tento mod ve vaší objednávce zatížení, jinak se nemusí projevit účinností. Tento mod bude mít mírné chyby s určitými mody, jako jsou animace Hitmans. Jako obvykle používejte svůj nejlepší úsudek a uvážení používám oba mody dohromady.

Hit – lokomoce [www.Nexusmods.com]
Animace pro hráče a způsobují, že Power Armor se cítí vážena podobně jako Fallout 4.

Hit’s Anims – Season 1 [www.Nexusmods.com], sezóna 2 [www.Nexusmods.com] a sezóna 3 [www.Nexusmods.com]
Všechny animace Hitmans se spojily ve 3 sezónách. Fantastické animace zbraní.

Pokud jste Cherry vybrali nebo popadli vše v části 1 a 2 této části průvodce, vaše hra je oficiálně „modernizovaná“ a má mnoho zlepšení QOL, aby vaše zkušenost byla příjemnější, méně frustrující a s určitými mody (ne všechny z nich (ne všechny z nich (ne všechny z je) ještě přátelštější. Další část této příručky bude v podstatě několik dalších modů, o kterých si osobně myslím, že hru vylepšují ! Ale pokud chcete několik dalších modů, o kterých si myslím, že jsou opravdu dobré, a pokračujte v práci s touto objednávkou načtení, podívejte se na další sekci, zejména proto, že obsahuje pokračování, aby se diskutovala nejlepším Fallout 3 Quest Mod, který kdy quo vagis kdy quo vagis ! [www.Nexusmods.com]

6. Extra/Osobní doporučení

Extra/Osobní doporučení

Pokud jste se drželi této části průvodce, jedná se o mody, které se nehodí přesně výše uvedeným účtem, ale stále doporučuji a byly testovány výše uvedenými mody, takže budou fungovat.

Coito ergo součet [www.Nexusmods.com]
Můj oblíbený quest mod všech dob v sérii Falloutů soupeřil pouze Thuggyverse pro FO4 a jeho předchozí mod quo vagis. [www.Nexusmods.com] Tento mod v podstatě umožňuje spustit bordel/salónové/časopisové společnosti (později Holovids, pokud uděláte questline správným způsobem) v tom, kde shromažďujete modely pro pustinní publikování časopisů a vydělávat zisk. Má také hlavní děj, který se rozvětvuje do různých cest týkajících se záhady vraždy a zajímavé duo umístěné v suterénu salónu a dokonce předpovídalo určité aspekty FO4. Mnoho nových míst a to pouze přidává do New Vegas. Existují záplaty pro Roberts Male Body a další mod, který přidává DLC Support Coito Ergo Sum DLC Crossover. [www.Nexusmods.com] Toto je skvělý mod pro veterináře NV, kteří chtějí nějaké koření na jejich běh, a dokonce i začátečníci, protože tento mod může pomoci vydělat peníze brzy a poskytnout jim další cíle, aby se zážitek z této hry plně. Také má tu šílenou atmosféru, o které je Fallout známý. Jedná se o mod NSFW, takže pokud chcete tento skvělý mod zažít, ale nechcete žádnou nahotu, ve stahování je další oprava. A pokud chcete, aby časopis vyšší res pokryje tento mod [www.Nexusmods.com] vás zakryl.

Bratrstvo ocelových hlídek [www.Nexusmods.com]
Toto je dobrý mod pro každého, kdo je pro bratrství. Jen bych se vyhnul instalaci a/nebo aktivaci, dokud nebudete přátelští s bratrstvím, jinak na vás tyto hlídky zaútočí. Není to moc přátelské k tradici, pokud to neinstalujete po jejich questline a hlavě kánonu, že se začnou znovu hlídat po vaší pomoci.

Ženy z New Vegas – Billboards – nakládací obrazovky – plakáty – obrazy [www.Nexusmods.com]
Tohle pro mé bratry NSFW, kterým nevadí trochu navíc ve svých titulech. Líbí se mi tento mod hodně, protože to prostě není obecné věci, ale skutečné fotografie z komunity Nexus Modding Community, prostě se cítí autentičtější vzhledem k tomu, že fotografie jsou ze samotné hry a to jen dává NV trochu více zmenšené vibrace, kterou hra již dělá mít. Také má možnosti, pokud nechcete vše v jednom.

7. Alternativy/netestované náhrady

Tato část je určena pro mody, které plánují nakonec do průvodce, ale osobně jsem netestoval s tímto aktuálním pořadí zatížení. (Také mody, které byly zastaralé kvůli jiným modem, ale stále oficiálně pracuji, a já je nechám pro každého, kdo je chce použít z jakéhokoli důvodu) Neváhejte je pro mody, které nakonec nahradí, za předpokladu, že projdou mým testováním fáze. Mods zde umístěné zde mohou zůstat nějakou dobu, když testuji v dávkách a může trvat čas, než se k tomu dostanu.

Living Desert – Travellers hlídá důsledky zvýšené populace a více [www.Nexusmods.com]
Uživatel SolReaper34 navrhl tento mod jako náhradu za hlídky BOS (viz oddíl 6), protože je přidáme po blokování bunkru a změníte svět, když jej hrajete. Neměl jsem šanci vyzkoušet tento mod s touto LO, ale pro ty, kteří se nebojí testovat mody všemi prostředky, jdou na to. Pokud v budoucnu dostanu dobré výsledky z mého vlastního testování.

Nahrazeno Více výhod [www.Nexusmods.com]
Nikdy jsem s touto verzí nikdy neměl žádné problémy, ve skutečnosti jsem ji stále stále používám, protože byste neměli swap tuto střední hru s druhým modem, který může způsobit problémy podle nějakého kopání. Ale novější mod dělá lepší vyvažování a opravuje některé chyby. Pokud se vám z jakéhokoli důvodu líbí to lépe teoreticky, mělo by to fungovat, protože to doslova používám, ale druhý mod je novější a má nějaké opravy.

Zastaralý Zvyšuje každou úroveň s rošováním úrovně nebo bez ní [www.Nexusmods.com]
LSTEWIEAL’s TODEAKS má volitelný soubor, díky kterému je tento mod redundantní. Tento mod však stále funguje dobře, pokud nechcete volitelný soubor. Nebo pokud do nějakého podivného scénáře, volitelný soubor vám dává problémy.

8. FAQ a chyby/chyby řešení

Společné otázky a řešení chyb/chyb
Otázka: Potřebuji další 1 na 1 nápovědu a tato sekce komentářů ji neřeže.

Odpověď: Náhodné FRS mě zabíjejí, takže tady je můj YT/Modding Discord [Discord.GG] Budu vám moci pomoci mnohem dále, pokud je situace mimo komentáře a pokud musíte nahrát fotografie pro lepší podporu.

Otázka: Na nové hře je moje obrazovka černá, ale můj HUD se zobrazuje?

Odpověď: Vaše soubory INI nejsou generovány. Buď je dostanete od přítele nebo požádejte o mé soubory, dám ti moje. Tomu se můžete vyhnout tím, že se zajistí, že jsou generovány před zahájením modingu a/nebo používání Bethini. Budou zde umístěny C: \ Users \ (vaše uživatelské jméno) \ Dokumenty \ moje hry

Otázka: Zbraně na bázi 9 mm jsou neviditelné při používání WAP

Odpověď: Nejste si jisti, proč by to mohlo souviset s Totnw, ale také jsem narazil na tuto chybu. Je to velmi nekonzistentní, i když někdy to vůbec nespustí a funguje dobře. Mým návrhem prozatím je buď deaktivovat skripty, jako jsem zmínil v sekci Poznámky, nepoužíval 9mm zbraně vůbec, nebo uložil/ rychle uložil před přepnutím/ použitím 9mm zbraně, protože tato chyba vás zamkne z pozastavení a pipboy Takže budete muset restartovat hru. Je to bolest, ale někdy se to nestane po dlouhou dobu, opravdu nevím, co to způsobuje, a všiml jsem si, že se chyba stává mnohem méně při nejnovější aktualizaci WAP.

Otázka: VNV je lepší, raději to používám.

A: Dobře, tak to použijte ? Toto je alternativa pro lidi, kteří nejsou fanouškem Modlistu nebo chtějí přátelštější průvodce modifikací pro NMM/Vortex, protože to je průvodce založeným na Mo2.

Otázka: Jaký je hlavní rozdíl mezi touto příručkou a VNV?

Odpověď: VNV je založeno na MO2, takže není přímo vpřed pro lidi, kteří používají jiné manažery. A pokud hledáte porovnání úplných průvodců pro oba VNV, používá více přepracování hry, které výrazně změní mnoho vyrovnávání hry. Já osobně se nechci změnit hodně z hlavní hry. Převážně řeším opravy chyb, přidám další obsah a Qol ne masivní přepracování hry. Alespoň pro tohoto konkrétního průvodce. Také nesouhlasím s jejich postojem na kořist nebo NMM.

Otázka: Takže který z nich bych měl použít?

Odpověď: Navrhuji, abyste se podívali na oba průvodce a vybrali ten, který chcete použít jednoduché. Porovnejte mody, které máme některé ze stejných modů, jako existují pouze mody, které jsou pro tuto hru vyžadovány. Jediný čas, kdy bych vlastně doporučil můj průvodce přes VNV Žádné otázky, je, zda nepoužíváte MO2 nebo zda se nechcete hru významně přepracovat a hledat posílení jádra.

Otázka: NMM Sucks Použijte MO2

Odpověď: Nemohl jsi mi zaplatit za použití MO2

Otázka: Kořist nefunguje

Odpověď: Loot funguje, prostě ji používá tak, jak je zamýšleno.

Otázka: Jak mohu spustit přes Steam a/nebo nechat parní sledovat mé hodiny při používání XNVSE ?

Odpověď: Stačí spustit hru normálně z páry. 4GB patcher umožňuje XNVSE běžet z více metod spuštění (Steam, NMM NVSE, FalloutNV.exe, nebo přejmenování nvse_loader na FalloutnvLAuncher.exe).

Otázka: Vložte otázku související s jakýmikoli zmatenými texturami

Odpověď: Ujistěte se, že je povoleno zneplatnění archivu a při přidávání nových textur jej vypnete a zpět.

Otázka: MCM nechce instalovat přes MM.

Odpověď: Nechte UIO (organizátor uživatelského rozhraní) nainstalovat předem. Když si na webu vyberte možnost DL ručně. Když otevřete zip, bude to soubor FOMOD. Přesuňte tento soubor na počítač někde a klikněte na něj pravým tlačítkem a otevřete jej pomocí Winrar. Samotné soubory by měly být nyní vystaveny. Zkopírujte a vložte všechny tyto soubory do datové složky vaší hry. C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ Steapps \ Common \ Fallout New Vegas \ Data (vaše cesta souboru se může lišit). ESP by se měl nyní objevit na vašem NMM a samotný mod měl být nainstalován nyní. Mod se neobjeví v pravidelné instalační části MM, ale pokud je tam ESP, víte, že všechno šlo dobře.

Otázka: Mohu vyčistit x?

Odpověď: Důrazně navrhuji, aby se něco čistila.

Otázka: Jak se zbavit krků?

Odpověď: Nemůžete krksémy, dokud nebudete hrát Skyrim a Fallout 4. Můžete získat mody náhrdelníku Neckseam, abyste je skryli, pokud vám to tolik vadí.

Otázka: Proč musím udělat tolik práce, abych mohl hrát tuto hru. To je směšné

Odpověď: Technicky musíte udělat pouze oddíly 1-3, aby hra fungovala dobře. To netrvá dlouho. Není to moc práce. Víš, co je hodně práce. Zjistit, co mody spolupracují, testují kombinace mod, aby se ujistili, že spolupracují a odstraňují problémy s řešením jakýchkoli problémů. Nebo ještě lépe lidé, kteří se skutečně posadili a vytvořili tyto mody a nástroje, aby je používali. Je to privilegium modifikovat naše hry a je velmi příjemné, že tvůrci těchto modů nejen vytvoří tyto mody zdarma (protože někteří z nich nakonec začnou bránit své mody přes výplaty), ale udržovat tyto mody je aktualizujte, aktualizujte je, aktualizujte, aktualizujte, aktualizujte, aktualizujte, a pokračujte na nich, aby je zlepšili a zmenšili chyby ve svém vlastním čase. Takže ne, neřekl bych to tolik práce.

Otázka: Proč jsou v této příručce „sexuální mody“?

Odpověď: V této příručce jsou mody nulových pohlaví nahota nerovná „sex“. K tomu potřebujete plně foukané animace a tato příručka to nemá. Mods jako Coito Ergo Sum nebo ♥♥♥♥♥♥♥vek stále nespadají do této kategorie, protože opět tam jsou animace ? Fade to Black neznamená nic, co je již součástí základní hry a je velmi běžné v RPGS. Toto je titul o hodnocení M, takže pokud se „bojíte“ nahoty nebo se to prostě nelíbí, prostě nemůžete dostat mod wow, vím správně? Nepotřebujete celý odstavec o tom, proč vás některé pixely na obrazovce rozzuřují.

Otázka: X Mod Isn Essential This Guide Sucks.

Odpověď: Všechny mody po oddíle 3 nejsou povinné. Průvodci v mé sbírce základních průvodců jsou pojmenováni tak kvůli skutečnosti, že první 3 sekce jsou nezbytné. Všechno v těchto sekcích je vyžadováno s výjimkou jednoho nebo dvou modů, které jsou zahrnuty, když zlepšují výkon, ale nejsou vyžadovány pro stabilitu.

Otázka: Tento průvodce mi pomohl, jak mohu ukázat své poděkování?

Odpověď: Ponechání zpětné vazby a poděkování je pro mě víc než dost. Udělal jsem tyto průvodce, abych lidem pomohl tak, že zanecháte zpětnou vazbu, zviditelněte průvodce pro více lidí, kteří by mohli tuto pomoc využít. A pokud to pro vás nestačí, dělám obsah na YT, kde by se video pro mě hodně znamenalo. Ale necítíte se povinni tak učinit. Jak jsem řekl před zpětnou vazbou a poděkování je už více než dost.

Otázka: Mohu s touto příručkou použít X MOD/LO?

Odpověď: Nebudu mít vždy odpověď na to, že některé mody jsou nové a nikdy jsem je nepoužíval, nebo prostě nemám zkušenosti s x mod. Ale není bolí se zeptat. Obecně si budete chtít vybrat komentáře a podívat se, zda se děje nějaké hlavní problémy, nebo zda se to střetává s mod, který již používáte. Také existují jen určité starší zastaralé mody, které byste neměli používat období. Komentáře to někdy odráží. Jindy budou notoricky starší zlomené mody, většina uživatelů ví o IE. Projekt Nevada.

Otázka: Mohu aktualizovat mody uložení/přehrávání?

Odpověď: Udělal jsem to tolikrát bez problémů (nedávno jsem dělal cihlovou skyrim, kromě), ale vždy riskujete, že zničíte soubor uložení, takže to jen vědíte riziko, že to může fungovat, můžete mít chyby později nebo můžete ztratit soubor.

Otázka: Mohu odstranit mody nebo přidat mody mid uložte/playthrough?

A: Viz předchozí otázka. Některé mody jsou však bezpečné pro odstranění v polovině běhu a autor MOD si toho všimne. Ymmv na konci dne.

9. FAQ a chyby/chyby řešení (pokračování)

A: Jo, nejsem fanoušek TTW. Myslím, že je to docela nestabilní, když se snažíte udělat velký modlist, který dělá věci pro oba tituly. Také není šťastný, že v podstatě zabil komunitu Modding pro Fallout 3, protože pokaždé někdo žádá o něco, co souvisí s odpovědí, je použití ttw. Komunita FO3 se konečně vrací. Pokud chcete použít TTW, jděte na to, ale líbí se mi moje 3 a NV osobně oddělena.

Otázka: Můžete vytvořit průvodce modifikací pro x hru?

Odpověď: Pokud o to existuje poptávka a mám zkušenosti s modifikací hry. Ano, budu. Jen mějte na paměti, že tito průvodci jsou masivním dřezem a pomáhá lidem odstraňování problémů trvat hodně času, takže mi musíte dejte vědět. Vložte do toho poptávku. Chcete průvodce modifikací pro hru, prosím komentář, dejte mi vědět o Discordu atd. Čím více je poptávka, tím vyšší bude jít na můj radar a uvidím, že se s ním zachází.

Odpověď: Nevím, jak s Wabbajack nic používat nebo vytvářet. Nechceme se naučit, jak používat Wabbajack jako manažer MOD, je pro mě již z hlediska „pomocných nástrojů“ více než dost. Pokud někdo chce udělat wabbajack s tímto průvodcem moddingu, neváhejte tak. Rád k němu přidám odkaz v průvodci pro ty, kteří se nechtějí skutečně naučit, jak modit, ale chtějí sklízet odměny a kredit, který jste za předpokladu, že má plnou LO. Je zřejmé, že nebudu moci poskytovat žádnou podporu v této záležitosti s žádnými chybami nebo problémy, pokud by to někdo skutečně udělal.

A to je o tom prozatím alespoň. Může přidat nebo odstranit věci postupem času. Ale všechny mody, které nejsou označeny netestovaným, měly skrze mnoho hodin s malými až žádnými problémy. Teoreticky byste tedy měli být dobří. Ale mody se však někdy neinstalují správně nebo častěji než ne jiný mod, který má osoba z vlastního řádu, může se střet. Pořadí špatného zatížení může způsobit problémy. Nebo dokonce jen chybějící jeden malý krok může někdy způsobit chybu. Ve skutečnosti se to stalo druhý den s mým přítelem, když jsem mu pomáhal a on deaktivoval JVS ESP pro titany nového West 2.0 A tak jeho animace byla rozbitá, jakmile jsme zjistili, že to bylo stále na tom, že jsme to deaktivovali a nechali ho odinstalovat pána pro tento plugin.

Pokud tedy narazíte na problémy, neváhejte a upusťte komentář, udělám, co bude v mých silách, abych pomohl řešit problémy, ale pokud nepoužíváte NMM způsobit různé problémy. Děkujeme, že jste si přečetli všechny a doufám, že to pomohlo vašemu novému Vegas. Ať už jste sem přišli pro celou enchiladu nebo 1 malý kus informací nebo mod, to je pro mě, protože jsem věděl, že jsem ti trochu pomohl.

Po testování jsem odstranil mod Frontier, je pro mě příliš nestabilní, abych mohl komukoli doporučit. Popadněte to na vlastní riziko !

Poznámky
WAP v současné době z jakéhokoli důvodu má problém s jakýmikoli 9mm zbraněmi. Někdy to funguje někdy pistole pryč. Nejste si jisti, co to způsobuje, ale pokud hledáte nadále používat mod, můžete deaktivovat 9mm skripty v úpravě FNV, takže akcie zůstávají nebo zatím v této rodině nepoužívají žádné zbraně. V současné době se na to dívám sám. To také měkké hry, protože nemůžete přepnout zbraně, nebo otevřít pipboy nebo pozastavit hru. Obvykle se děje po odstranění napájecího brnění a použití 9 mm. Velmi nekonzistentní, protože někdy chyba spustí jindy, že to funguje dobře. Navrhuji buď nadále nepoužívat 9 mm založené zbraně nebo QuickSave, než se zaměříte na jeden jen pro případ, že to nikdy nevíte.

Protože se to dotáhne téměř každý týden a nikdo nečte starší komentáře, zde je, jak instalovat MCM ručně při instalaci prostřednictvím jakéhokoli MM způsobuje chybu.

Pokud se MCM nechce nainstalovat prostřednictvím instalace MOD Správce ručně, jak jsem zmínil v průvodci. Nechte předem nainstalovat UIO (organizátor uživatelského rozhraní) nainstalován. Když si na webu vyberte možnost DL ručně. Když otevřete zip, bude to soubor FOMOD. Přesuňte tento soubor na počítač někde a klikněte na něj pravým tlačítkem a otevřete jej pomocí Winrar. Samotné soubory by měly být nyní vystaveny. Zkopírujte a vložte všechny tyto soubory do datové složky vaší hry. C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ Steapps \ Common \ Fallout New Vegas \ Data (vaše cesta souboru se může lišit). ESP by se měl nyní objevit na vašem NMM a samotný mod měl být nainstalován nyní. Mod se neobjeví v pravidelné instalační části MM, ale pokud je tam ESP, víte, že všechno šlo dobře.

Když píšu více průvodců MOD, špatně je propojuje níže: