Fanoušci Genshin Impact se těžko snaží označit svou přítomnost na R/Place, ale je tu twist, masivní únik dopadu Genshin: Freminé, Risley, kapitán R, Lion Boy a Chiori Artwork

Masivní únik dopadu Genshin: Freminé, Risley, kapitán R, Lion Boy a Chiori Artwork

Dodáváme, že koncepční umění maminky a Chiori uniklo zasvěcenci. První z nich je více než sto let a žije v poušti Sumeru, zatímco o druhém se říká, že ve Fontaine provozuje obchod s oblečením a textilem (i když pochází původem z Inazumy).

Fanoušci dopadu Genshin se těžko snaží označit svou přítomnost na R/Place, ale je tu zvrat

. Úkol rozhodně není snadný, protože vyžaduje, aby tisíce jednotlivců spolupracovali.

Vyberte si souřadnici a přispějte k plátně. R/Place je zpět.

R/Place je bezpochyby jedním z nejzajímavějších projektů sociálních médií v historii. Reddit jej původně spustil v dubnu 2017 a zúčastnilo se toho více než 1 milion uživatelů.

Kliknutím sem se dozvíte více Genshin uniká

.

Jak souvisí s Genshin dopad s R/Place?

Dopad Genshin není jen jednou z nejpopulárnějších her na světě, ale má také jednu z největších herních komunit na Reddit. V souladu s tím tedy subreddit R/Genshin_impact, který obsahuje téměř 1.5 milionů cestujících se snaží převzít R/Place umístěním loga hry v levém horním rohu.

Je důležité, aby čtenáři pochopili, jak funguje r/místo. Subreddit byl vydán společností Reddit v roce 2017 a je zde online plátno 1 milion pixelů (1000×1000 pixelů). Uživatelé Reddit překvapivě mohou upravit barvu každého pixelu pomocí 16-barevné palety.

Genshin Impact Intermediate .

Dnes ráno byl dnes ráno chaos v levém horním rohu R/Place. !

Úpravy pixelu automaticky dává časovač, který uživateli brání znovu jej upravovat po dobu 5-20 minut. To vysvětluje, proč nakreslit jakýkoli druh „umění“ na plátně R/Place nařídí tisíce netizenů, aby pracovali organizovaným a neúnavným způsobem.

Získejte všechny informace o Kódy dopadu Genshin , tady

V roce 2017 obsahovalo plátno r/místo národní vlajky, loga her, neobvyklé prvky jako prázdnota a co ne. Subreddit se po pěti letech vrátil na internet a nebude to nadhodnocení, že se téměř všechno změnilo.

. Zatímco plátno 2017 bylo po osmi hodinách vydání doslovným nepořádkem, plátno 2022 již obsahuje nesčetné množství prvků.

Je zřejmé, že upevňování jejich místa na plátně R/Place nutí komunity k neustálému vynaložení úsilí na 72 hodin. Miliony uživatelů se snaží každou sekundu upravit dlaždice a celkový vzhled plátna se rychle mění.

Výše uvedené logo v levém horním rohu bylo umístěno perfektně před 11 hodinami. V době psaní se však snížil z „genshin“ na „gensh*t.’

Kliknutím sem se dozvíte více Genshin Impact Characters

Hráči, kteří patří do jiných komunit, jako je CS: Go a Fortnite, dorazili a z jeho vzhledu by jim nevadilo zachování loga „Gensh*t“.

Masivní únik dopadu Genshin: Freminé, Risley, kapitán R, Lion Boy a Chiori Artwork

Autoři Genshin Impact učinil největší únik v historii hry. Stovky uměleckých, designových dokumentů a modelů nových postav a kůží byly unikny Kuki Shinobu: Net. Někteří z nich byli hráčům již známí, zatímco jiné jsou poprvé zobrazeny. V této zprávě jsme se rozhodli věnovat zvláštní pozornost hrdinům, o kterých jsme již věděli.

Začněme, snad s kapitánem R, protože informace o ní se objevily před šesti měsíci. Síť již zveřejnila své koncepční umění, ale ne v takovém množství. Bohužel není známo, která kůže byla vybrána jako poslední. Možná se o tom dozvíme v záplatě 4.3, o kterém se říká, že rozšíří Mondstadt a přidává tuto hrdinku. Některé obrázky naznačují, že její schopnosti budou souviset s předvoláním a kontrolou magických mečů.

Ve svém designu vypadá trochu jako dívka s očními a fialovými vlasy. . . Je však možné, že tato mladá dáma je nějak spojena s námořnictvem Fontaine.

Nyní pojďme k postavám Fontaine. Objevily se umělecké a designové dokumenty Risleyho a dívky se dvěma dlouhými copánky. Podle předchozích úniků pracují v obrovském podzemním vězení umístěném přímo pod hlavním městem Hydro Region.

Další přichází Fréminé, samotářský potápěč, který, jak se ukázalo, se změnil hodně vzhledů, dokud pro něj vývojáři nevybrali nejvhodnější vzhled (v některých koncepcích dokonce měl improvizovaný ohon). Objevil se také podrobný designový dokument pro chlapce s heterochromií. Při jeho vytváření byli umělci zjevně inspirováni upíři a netopýry.

Tajemný lví chlapec z Liyue, o kterém již hodně řekli, prošel také značnými metamorfózy. Jeho konečný vzhled však je stále neznámý.

Приближенный к финальному вариант

Dodáváme, že koncepční umění maminky a Chiori uniklo zasvěcenci. První z nich je více než sto let a žije v poušti Sumeru, zatímco o druhém se říká, že ve Fontaine provozuje obchod s oblečením a textilem (i když pochází původem z Inazumy).

. Jedná se o Navillete (hlavní soudce Fontaine), FOCALORS (Hydro Archon), Lynn a Lynette.

Opět mluvíme o raných konceptech, které se mohou výrazně lišit od konečných verzí postav. Všimněte si, že se můžete seznámit se všemi obrázky těchto hrdinů na tomto odkazu.

  • Čerstvé úniky zasvěcených osob o záplatách 4.2 a 4.
  • Hoyoverse zveřejnil příběh příběhu pro Nevillet z Genshin Impact
  • Čerstvé úniky o možných opakováních v náplasti 4.3 Pro dopad Genshin, obrázky Harlequina a Sigvine
  • Zasvěcenci odhalili nové hrdiny, kteří se objeví v dopadu Genshin s nadcházejícími záplatami
  • Únik: V Genshin Impact 4 se objeví depozitář mraků a údolí Chenyu.4