Fanoušci se rozběhnou nad nejnovější postavou Genshin Impact S

Všechny genshin dopadují postavy šedými vlasy

Arlecchino je jedním z Fatui Harbingers, který prochází nešťastným kódovým jménem „Knave.„Možná je to proto, že její vlasy nejsou úplně šedé, což ukazuje nedostatek loajality k jedné příčině.

Fanoušci se rozvíjejí nad nejnovější postavou Genshin Impact

Mihoyo nedávno nahrál přívěs postavy pro Arataki Itto, rozsvítil fandom Ablaze. Hráči „Genshin Impact“ se konečně dozví více o postavě Oni mimo úniky a minulé informace z živých přechodů, díky novým náhledům zveřejněným z blogu „Genshin Impact“ Twitter a Hoyolab Blog.

Je to vůdce gangu Arataki, i když není úplně jasné, co dělají. Mihoyo ho poprvé představil ve svém nejnovějším živém proudu, než vytvořil oficiální příspěvek na sociálních médiích, který jej popisuje jako nezaměstnaný punk, který vykonává zvláštní práci kolem města Inazuma City. Itto je postava rasy oni s tekoucími bílými vlasy, špičatými červenými rohy, ostrými špičáky a zářícími jantarovými očima. Důležité je, že Oni – démoni z japonské mytologie – nebyli ve hře uveden. Ve svém přívěsu postavy to také hraje jako oni ve fázi představení.

Pokud jde o jeho specifikace, je to uživatel Geo Claymore, který vyniká při nabitých útocích. Je připraven debutovat s Gorou, generálním a polovičním psy v Sangonomiya Kokomi. Oba se uvolní na stejném banneru s Itto jako představovaná 5hvězdičková postava a Gorou jako jeden ze tří čtyřhvězdičkových. Po banneru bude Gorou k dispozici v banneru Wanderlust se zbytkem čtyřhvězdičkových znaků.

Zde je, jak fanoušci „Genshin Impact“ reagovali na hloubkovou postavu ITTO.

Fanoušci Genshin reagují na arataki itto

. „Itto má v hlavě naprosto nulové myšlenky a já jsem tu pro to,“ napsal jeden redditor. Další ho napsal jako „himbo“ nebo jako buff, muž-prezentující člověk, který je většinou chválen sladkou, i když tlumenou, osobností. Alternativně někteří fanoušci považovali za jeho smích a manýry rozkošný. Itto má sladší stránku navzdory svému punkishskému vzhledu. Jeho oficiální popis odhalil, že rád hraje s dětmi a užívá si lízátka ve svém volném čase.

Dalším okamžikem Hype Itto’s Trailer zahrnoval hlas offcreen od Ayato Kamisato, hratelná postava Ayaka Kamisatoův bratr. Ještě neměl odhalení tváře, takže fanoušci jsou potěšeni možností, že brzy debutuje. Někteří fanoušci odečítali, že to bylo Ayato založené na kontextových stopách, ale jeden z přívěsů ho zřejmě také připisoval jako hlas v popisu.

Arataki Itto a Gorou budou k dispozici ve druhé polovině verze „Genshin Impact“.3 v Oni’s Royale na prosinci. 14. Sleduje to Albedo a Eulaův společný banner a přichází s novými událostmi Hangout, úkoly a dalšími.

Všechny genshin dopadují postavy šedými vlasy

Zatímco některé postavy dopadu na genshin nesou kaštanové zámky zapadajícího slunce, nebo možná smaragdové vlasy válcovacích polí, pouze skutečně nadřazené postavy mají vlasy se stříbrným leskem. Šedá je barva průmyslové oceli, vznešené mraky výše a moudrost věku.

V teorii barev je často spojena s elegancí, tajemstvím a čistou neutralitou. Připojte se k nám, když uvádíme každou postavu Genshin Impact se šedými vlasy.

Každá postava s šedými vlasy v dopadu Genshin

Nejprve si prohlédněte seznam hratelných postav s šedými vlasy.

Hratelné postavy se šedými vlasy

Arataki Itto

Zobrazení Arataki Itto jako oni může od některých upozornit a jeho postoj šťastného štěstí přitahuje jiné, ale skutečným zdrojem jeho mystiky jsou jeho vlasy zbarvené popely. Na rozdíl od všeobecného přesvědčení je Itto’s Silvery Hair skutečným důvodem, proč z něj Hoyoverse učinil pětihvězdičkový charakter.

Bennett

Bennett je čtyřhvězdičková postava, která hledá dobrodružství a poklad, i když možná skutečným pokladem byl jeho zaprášené šedé vlasy. Ačkoli jeho vlasy nese náznak blondýnky, prevalence šedé mu umožňuje vklouznout na tento seznam.

Kaedehara Kazuha

Kazuha je pětihvězdičková postava, jejíž útoky jsou stejně půvabné jako mraky procházející nad tím, které jsou čistou náhodou také šedé. Kazuha’s Heather-zbarvené prameny nám připomínají elegantní holubici, která by se také dostala na tento seznam, pokud by to byla postava Genshin.

Klee

Klee je pětihvězdičkový temperamentní odborník na demolice Teyvat, který je vizuálně komunikován skrze její vlasy ze střelných prachů. Rozhodne se doplnit barvu vlasů stříbrným peřím na jejím klobouku. Vynikající volba, Klee.

Ningguang

Ningguang je čtyřhvězdičková postava s geo sílami a kamennými vlasy. Ačkoli její vizuální design je krásný a její zapojení do komunity Liyue je inspirativní, je to barva šedá, která ji odlišuje od ostatních postav Genshin Impact.

Noelle

Noelle je čtyřhvězdičková postava se sny, aby se připojila k rytířům Favoniuse, jak ukazuje její brnění. Je překvapivé, kolik vyprávění může být odhaleno jedinou barvou- vývojáři v Hoyoverse jsou skutečně géniové.

Břitva

Břitva je čtyřhvězdičková postava, kterou vychoval smečku vlků. Je pochopitelné, proč si ho vlci mýlili s jedním ze svých, kvůli jeho stříbrným zámkům.

Sara

Sara je čtyřhvězdičková postava, která je asistentem Raiden Shogun, z nichž poslední tento seznam bohužel neučinil. Saraův design zmiňuje vránu, a ačkoli její maska ​​pro nás nestačila, abychom se toto spojení vytvořili, její šedé pruhy přišly ve spojce.

Sayu

Sayu je čtyřhvězdičková postava, která je také tajemnou ninja. I když to možná chtěla udržet tuto skutečnost v tajnosti, Shuriken-Grey Hair to dávají pryč. Promiň, Sayu.

Shenhe

Shenhe je pětihvězdičková postava, která byla držena v útočišti božským jeřábem. Její vlasy stále nese vzpomínku na ten milovaný jeřáb, s jeho perleťovým leskem.

Xiangling

Xiangling je čtyřhvězdičková postava, která je také šéfkuchařem. Navzdory jejím chutným pokrmům si hlavním důvodem, proč si ji komunita Genshin Impact pamatuje, jsou tmavě šedé zámky, které má.

Nehratelné postavy se šedými vlasy

Nyní se zakryjme nehraditelné postavy, které také nesou šedé vlasy.

Arlecchino

Arlecchino je jedním z Fatui Harbingers, který prochází nešťastným kódovým jménem „Knave.„Možná je to proto, že její vlasy nejsou úplně šedé, což ukazuje nedostatek loajality k jedné příčině.

Cyno

Cyno je nadcházející postava z regionu Sumeru. Je tematický po egyptském bohu Anubis, jak naznačuje jeho božské vlasy popela.

Iansan

Iansan je další nadcházející postava, ačkoli podrobnosti o jejím původu ještě musí být oznámeny. V tomto ohledu její šedé vlasy žijí až do své „tajemné“ teorie barev.

Lyney a Lynette

Lyney (vlevo) a Lynette (vpravo) jsou nadcházející postavy v cirkusovém oblečení. Možná se rozhodli spojit se kvůli odpovídající barvě šedých vlasů.

Madame Ping

Madame Ping je milovaná postava v Liyue, známá pro obdivování listů regionu. Nese stříbrné vlasy, které odpovídají lilii glazury, které tak hluboce miluje.

Paimon

Paimon je společníkem pro cestování hráčem, vtipně známý tím, že je cestovním „nouzovým jídlem“.„Můžeš obviňovat cestovatele, když jsou její vlasy stejně šedé jako čerstvý losos?

Pierro

Pierro je záhadný první člen Fatui Harbingers. Jeho motivace mohou být morálně šedé, ale jeho vlasy jsou jen šedé.

Pulcinella

Pulcinella je neslavný pátý člen Fatui Harbingers. I když se možná nedostal na seznam v mladším věku, když jeho vlasy měly chromatiku, v jeho vyšším věku se mu podařilo proklouznout na tento seznam.

Pro více seznamů dopadů Genshin, pojď se podívat na Genshin Impact: Všechny postavy uvedené podle věku od nejmladších po nejstarší zde na Pro Game Guides.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Britlee hraje hry patnáct let. Primárně pokrývá League of Legends, TFT, MTG Arena a Genshin Impact. Obvykle ji můžete najít péče o její kuslanka khosekh nebo snění o Leon S. Kennedy.

Bílé vlasy postavy genshin

Смотрите видео на тему «White Haired Character Genshin» в TiKtok (тикток).

Лайки: 18,5K.комментарии: 90. týden TiKtok (тикток) от полззователя fumi || Ztracené NPC (@fuminiisan): «Znaky bílých vlasů vždy pro mě atraktivní pro mě❤ arlecchino prosím, nepřipojte se k signálu #arlecchino #arlecchinogenshin #fatui #fatuiharbinger #Fontaine #HoyocReators #arlecchinoedit #Genshinimpact» .originální zvuk - FuMi | | Ztracený NPC

120.1k

Znaky bílých vlasů vždy pro mě atraktivní pro mě❤ arlecchino Prosím, nepřipojte se k signálu #arlecchino #arlecchinogenshin #fatui #fatuiharbinger #fontaine #hoyocreators #arlecchinoedit #genshinimp

Лайки: 819.вв TiKtok (тикток) от ползователя crocodilas�� (@valewoo_): «arlecchino✨✨. Vidím, že mám věci pro bílé vlasy, protože jsem ji nemůžu dostat z mé mysli �� #genshinimpact #arlecchinogenshin #arlecchino #FANArt #FYP シ #genshin ».ориг4нальный зз з Scxr.Soul

3284

Arlecchino✨✨. Vidím, že mám věc pro bílé vlasy postavy Bc Oh Lord, nemůžu ji dostat z mé mysli �� #genshinimpact #arlecchinogenshin #arlecchino #FANART #FYP シ #genshin

Лайки: 316.комментарии: 126.в т tiktok (тикток) от ползователя Animay (@anicherrybuds): «Genshin Impact. Pojmenujte 3 znaky, které mají bílé vlasy. #GenshinimpactFan #genshinimpact #genshinimpacteditit ».Name 3 Genshin Impact Character, který má bílý vlasy (anglická verze) - Millennium Parade & Belle

6274

Dopad Genshin. pojmenujte 3 znaky, které mají bílé vlasy. #GenshinimpactFan #genshinimpact #genshinimpactedIt

Лайки: 49,9K.комментарии: 1.5K.видео в TiKtok (тикток) от полззователя Allen ( @Sktxh.re): «Odpověď na @yuesha_lesbian, když se v mém komentáři v mém komentáři v mém komentáři objeví, zde,

313.2K

Odpověď na @Yuesha_lesbian, zatímco někteří lidé se hádají v mé sekci komentáře The Last Tiktok, tady jdete! Je také hezká s vlasy bílými �� . . #fyp #genshin #genshinimpact33 #genshinredesign #ayakaka #ayakagenshinimpact #ayakakamisato

Лайки: 39.9K.Комментарии: 1.2K.Видео в TikTok (тикток) от пользователя skzygi⁷ (@skzygi): «im kiana's no1 fan idk #genshinimpact #scaramouche #genshinimpact34 #scaramouchegenshinimpact #Genshinimpact #foryoupage #fypシ #skzygi #genshinimpactedit # Honkaiimpact3rd #HonkaistArrail ».originální zvuk - li ✪

148.7k

IM Kiana’s No1 Fan Idk #Genshinimpact #scaramouche #genshinimpact34 #scaraMoucheGenshinimpact #Genshinimpact #Fyp シ #skzygi #genshinimpactEdit #honkaiimpact3rd #Honnkaistarrail

Лайки: 31.9K.комментарии: 291.ви т tiktok (тикток) от полззователя �������������� (@sanggar._): «Archon White Hair #Genshin #GenShinimpact aanisr✰

231.8k

Archon White Hair #FoCalors #genshin #genshinimpact #Fypage #yzxcba #archonhydro

Лайки: 49,3K.комментарии: 325. týden Tiktok (тикток) от полззоователелелелелеле už handes a hraní ... otevřené handed a hraní ... Otevřené nejlépe. #Cyno #itto #Cynogenshinimpact #ittogenshinimpact #FANArt #Genshinimpact37 ».originální zvuk - #1 ocasy

141.8k

Když jsou hloupí, mají bílé vlasy, dělají špatné vtipy a hrajte TCG … otevřené besties. #Cyno #itto #cynogenshinimpact #ittogenshinimpact #FANArt #Genshinimpact37

Лайки: 1.9K.Комментарии: 68.Видео в TikTok (тикток) от пользователя michiruu (@. agustd): «#viral #fypシ #fyppppppppppppppppppppppp #fypage #viralvideo #wriothesley #wriothesleygenshin #wriothesleygenshinimpact #arlecchino #arlecchinogenshin #arlecchinogenshinimpact #arlecchinoedit #Genshin #Genshinimpact #Fontaine ».Congrats Wriothesley za to, že je první Genshin postavou, která má černé a bílé vlasy. Go (XTayalive 2) - Kanii & 9lives

23.2K

#viral #fyp シ #Fypppppppppppppppppppp #fypage #viralvideo #wriothesley #wriothesleygenshin #wriothesleygenshinimpact #arlecchino #GensHinShiniMnimPimpTimPimpTimpTimpTimpTimpTimpTiMimpact #GensHiNimpTiMimpact #GensHiNimpTimTimpT #GensHiNiMimpT

Лайки: 4.2K.коментарии: 31.вв т тикток) от ползователя benji �� (@.. Benjilol_): «Mohu být posedlá s ním, je to tak hloupé #GenshiNacT #CyNOSANCOSABYNOSAYNOSAYNOSAYNOSYHOUSCOSYNOSAYNOSYNOSAYNOSYNOSYHOSY #ALYNOSANYHOSAYSOUSOSAYHOSYHY #AleJandRosay. HonkaistArrail #jingyuan #Jingyuanhonkaisstarail ».original Sound - User3771173243666

26k

Možná jsem s ním posedlý, že je tak hloupý, že kluci #genshinimpact #cyno #alejandrosaab #cyyu #cyyuvtuber #honkaistArrail #JingyUan #Jingyuanhonkaisstarail

Видео в tiKtok (тикток) от о о о о о о о

322

Лайки: 2.3K.комментарии: 78.ви т tiktok (тикток) от полззователя ⭐ (@Oopiesdaisyy): «Je to tak tvrdé, že mají znaky, které mají vlasové vlasy #Fyp #Gyp #GenHin シ #GenHin シ #GenHIn シ #GenHy #Gyp #GenHy #GenHy #GenHy #GenHy #GenHy #GenHy #GenHy #GenHy #GenHy #Gyp #GenHIn シ #GenHIm # hin #Genshinedit #GenshinimpacteDit #genshintok #wanderer #Kirara #Charlottegenshin #genShincolorswap #Viral ».Swapping Genshin Barevné palety část 3Makeba - Jain

22.3K

Je to tak těžké, aby postavy měly bílé vlasy, pokud jsou vlasy tgere tmavé #vozdoscriadores #fyp #fyp シ #genshinimpact #genshin #genshinedit #genshinimpactedit #GenShintok #kirara #CharlottegensHin #GenShinlorswap #viral

Лайки: 613.комментарии: 53.вcti в tiktok (тикток) от ползователя Seba (@yelanfan): «A nic pro geo, řekl jsem Yall Blonde Woman That That That Yall Blonde Woman byl Hydro…». �� | Furina/Foctolors (Archon) | Nevillette (Merman/Judge) | . Ultraviolence - Lana Del Rey

8122

A nic pro Geo, řekl jsem vám, že blonďatá žena bude hydro ..

Видео в TiKtok (тикток) от о о о о Inimpact #kaeyamain ». Původní zvuk - ¥

864

Kéž bych měl bílé vlasy ���� #anime #animecharacters #animecosplay #cosplay #cosplayer #cosplayers #genshinimpact #whitehairanimecharacters #whitewig #BlackMakeup #Fyp #genshinimpact #KaeyAmain

Лайки: 920. Otázka: 41. 4 41.в т тикток) от ползователя Allen (@Sktxh.re): «Udělal jsem to místo toho, aby je to funnn, kdo jiný, kdo jiný bych měl redesign? ��. . #fyp #fyp シ #genshin #genshinimpact #genshinimpact33 #genshinredesign #Cyno #Cynogenshinimpact ».Designing cyno jen proto, že | Nejprve mu vrátí jeho melamin | Také hnědé vlasy, protože mu to vyhovuje . Řekni mi - Wonder Girls

10.5k

Udělal jsem to místo domácích úkolů �� Přesto je to zábava, kdo jiný bych měl přepracovat? �� . . #fyp #fyp シ #genshin #genshinimpact #genshinimpact33 #genshinredesign #Cyno #Cynogenshinimpact

Лайки: 98.1k.коментарии: 2.1k.видео в Tiktok (тикток) от полззователелелелеле ilt «@Luiizero_):«

467.5k

„Omg u lodi Kaeluc?�� “Ne, já ne. Jen abych vám připomněl, že se jedná o genshinovou „postavu“ vlasů, ne genshin “lodi” swap vlasů. Porovnávám pouze postavy, že samozřejmě musí být stejný pohlaví, takže vlasy by se navzájem vešlyシ