FAQS – Slime Rancher 2, dělá Slime Rancher 2?

Má Slime Rancher 2 multiplayer

Jak již bylo řečeno, stále existuje šance, že by kooperační kooperaci Slime Rancher 2 mohl dorazit do aktualizace po spuštění. Bohužel v současné době neexistuje žádné potvrzení, že tomu tak je.

Časté časté

Slime Rancher 2 byl spuštěn do včasného přístupu Parní a Epic Game Store A v náhledu hry Xbox Series S/X a Windows PC 22. září 2022.

Úplné vydání (verze 1.0 a dále) bude spuštěno později.

Které platformy podporují Slime Rancher 2?

Slime Rancher 2 je k dispozici na PC a Xbox Series X/S. V tuto chvíli nebyly oznámeny žádné jiné platformy.

Co mohu očekávat při spuštění předčasného přístupu/hry?

Slime Rancher 2 bude spuštěn do náhledu Early Access/Game s velkým světem, který prozkoumá, mnoho různých slimů ke sběru a kombinování a úvod do herního příběhu a tajemství za Rainbow Islandem. Je to podstatný grafický skok nad originálem a veškerý dostupný obsah je ve vysoce lemovaném stavu. Měl by to sloužit jako robustní úvod do nového světa, který vyvíjíme, a skvělý skákání mimo funkce, které přidáme dále do vývoje.

Spuštění do náhledu včasného přístupu/hry však znamená, že při spuštění bude Slime Rancher 2 neúplný. Nebude mít všechny funkce, slizy, prostředí, předměty, příběh atd. to bude nakonec nalezeno v plné hře. Velmi jsme se starali o zajištění toho, aby Slime Rancher 2 se vždy bude cítit relativně celý a stojí za to hrát v každém okamžiku jeho vývoje, ale pokud jste někdo, kdo chce hrát hru najednou v úplném stavu, můžete jednoduše počkat Dokud nebude vydána plná hra později. Budeme na vás čekat!

A zatímco spuštění do náhledu včasného přístupu/hry znamená, že některé funkce mohou být neúplné, nebo věci nemusí fungovat tak, jak bylo zamýšleno, je naším záměrem, že Slime Rancher 2 funguje tak, jak hráč bude očekávat co nejvíce. Nemáme v úmyslu poskytovat aktualizace v vědomě nestabilním stavu nebo zacházet s našimi hráči jako testery QA místo zákazníků. Ti, kteří mají zkušenosti s naším vývojem včasného přístupu/her pro Slime Rancher, viděli tuto první ruku a máme v úmyslu udělat totéž pro Slime Rancher 2.

Jaké jsou mé cíle v předčasném přístupu/herní vydání Slime Rancher 2?

Když začnete své dobrodružství na ostrově Rainbow, i když svět bude neúplný, bude stále spousta věcí vidět a dělat. Rainbow Island je složitým místem k prozkoumání a objevování nejlepších míst pro zdroje, odemknutí zkratky a skrytých cest a učení, kde různé typy slizů pomůže vašim budoucím dobrodružstvím v budoucích aktualizacích Slime Rancher 2.

Jak budu vědět, kdy jsem dosáhl „konce“ hry (prozatím)?

I v počátečním vydání je Slime Rancher 2 navržen tak, aby se hrál tak dlouho, jak se vám líbí. Nakonec objevíte bod na světě, kde bude hra zjevně rozšířena, ale stále můžete nadále vyvíjet konzervatoř, stavět gadgety a lovit všechny pokladní lusky.

A když je aktualizován Slime Rancher 2, mělo by to být bezproblémové pokračování vaší zkušenosti: prostě budete muset více vidět a dělat, stavět na tom, co již tam je.

Přenese mé ukládací soubory s každou novou aktualizací na Slime Rancher 2?

Ano, vaše ukládací soubory přenášejí v průběhu včasného přístupu a do úplného vydání. Naším cílem je učinit všechny aktualizace obsahu bezproblémovým přechodem mezi soubor uložení v předchozí verzi na aktualizovanou verzi.

Jak často aktualizujete Slime Rancher 2 s novým obsahem?

Předtím, než Slime Rancher 2 opustí předčasný přístup/hra Slime Rancher 2, bude zveřejněno více bezplatných aktualizací. Pro nové aktualizace však neexistují žádná definitivní data. To umožňuje našemu vývojovému týmu maximální čas a flexibilitu, aby se zajistilo, že nové aktualizace fungují co nejlépe.

Jaké aktualizace jsou plánovány pro Slime Rancher 2?

Aktualizace pro Slime Rancher 2 bude široce pokrývat tři oblasti do různých stupňů: přidání dalšího toho, co již máte rádi ohledně Slime Rancher (nové oblasti, které můžete prozkoumat, Slimes, které se hádají, shromažďují zdroje, které shromažďují, a gadgety k budování) a dokončení příběhu ranče Slime Rancher 2 a dozvědět se více o tajemstvích ostrova Rainbow Island a konečně rozšířit potenciál zavedené hry Slime Rancher přidáním nových funkcí, které dosud nebyly vidět v Slime Rancher.

Jaká bude maloobchodní cena Slime Rancher 2?

Základní maloobchodní cena Slime Rancher 2 je 29 $.99.

Změní se cena Slime Rancher 2 po opuštění náhledu včasného přístupu/hry?

Ne, základní maloobchodní cena Slime Rancher 2 se po úplném vydání nezmění.

Jsou požadavky systému PC pro Slime Rancher 2 stejné jako Slime Rancher?

Ne, požadavky systému PC pro Slime Rancher 2 jsou vyšší než Slime Rancher. Slime Rancher byl propuštěn v roce 2016 a my jsme provedli značná vylepšení grafické věrnosti slime Rancher 2 pro své vydání 2022.

OS: Windows 10 64-bit

Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300

Paměť: 8 GB RAM

Grafika: Nvidia Geforce GTX 960 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB

DirectX: verze 11

Úložiště: 8 GB dostupné místo

OS: Windows 10 64-bit

Procesor: Intel I5-8400 / AMD Ryzen 5 1500x

Paměť: 16 GB RAM

Grafika: Nvidia Geforce RTX 2070 / AMD RX 5700

DirectX: verze 11

Úložiště: 8 GB dostupné místo

Musím hrát přes Slime Rancher, abych si užil Slime Rancher 2?

Slime Rancher 2 si můžete užít bez přehrávání původní hry. Pokud však jste obeznámeni s tím, jak se Ranchers NPC vyvinuli v první hře, oceníte jejich postavy více v Slime Rancher 2. Kromě toho budou některé aspekty příběhu Slime Rancher 2, jakmile dokončí, smysluplnější, pokud jste hráli přes Slime Rancher až do dokončení.

Je také výrazně méně pravděpodobné, že slyšitelně po dechu po dechu, když vidíte nesmírnou roztomilost tažby slizu, pokud jste to dostali z cesty v Slime Rancher.

Existují pozoruhodné chybějící funkce z vydání Slime Rancher 2, které byly přítomny v Slime Rancher?

Ano, protože počáteční vydání Slime Rancher 2 není dosud úplným zážitkem, některé funkce, které z původního Slime Ranchera ještě neznáte, ještě nebudou přítomny.

Úspěchy nebudou implementovány, dokud nebudeme blíže k úplnému vydání. Je to tak, že naše úspěchy mohou pokrýt většinu zkušeností, nejen část hry, kterou uvolníme do náhledu včasného přístupu/hry.

Automatizační drony také nebudou k dispozici při našem počátečním spuštění, stejně jako nebyli v původním Slime Rancher. Drony se vrátí v budoucí aktualizaci a budou zdokonaleni pro Slime Rancher 2, rozšiřují se o jejich potenciál.

A nese opakování znovu, že příběh hry ještě nebude úplný v počátečním vydání. Jeho začátky uvidíte ve stopách, které objevíte v životním prostředí a rozhovorech s NPCS prostřednictvím Comm Station, ale jeho závěr bude doručen při plném vydání.

Cítí se Slime Rancher 2 jako původní hra?

Ano, počáteční vydání Slime Rancher 2 si klade za cíl znovu vytvořit hodně z toho, co se vám o originále líbí, v novém světě s několika pěknými vylepšeními pocitu a vzorce. Vzali jsme velké bolesti, aby se cítil jako Slime Rancher, navzdory významnému zlepšení našeho vykreslování, hustoty světa, uživatelského rozhraní, slizového Jigglyness atd.

Odtud se zaměřujeme na to trochu zatřást: s budoucími aktualizacemi, které zaujímají místa Beatrix, které nikdy nebyla s funkcemi, které jsme předtím neudělali. Ale po celou dobu je naším cílem vždy, aby se cítil jako Slime Rancher. Bez ohledu na to, kam vás dobrodružství vezme, Slime Rancher 2 bude vždy docela pohodlná hra, kterou můžete hrát vlastním tempem.

Bude sliz Rancher 2 podporovat multiplayer?

V současné době se zaměřujeme na to, že Slime Rancher 2 je skvělý zážitek pro jednoho hráče a v tuto chvíli nemáme žádné plány na multiplayer. Fyzika Slime Rancher také dělá multiplayerovi velmi náročný návrh na úrovni kvality, kterou v Monomi Parku očekáváme. V budoucnu je však možné cokoli a pokud se naše plány změní.

Jak mohu zůstat v překladu na vývoj Slime Rancher 2?

Nejlepší způsob, jak sledovat hlavní vývoj pro sliz Rancher 2, je Zaregistrujte se do zpravodaje Monomi Park.

Podpěra, podpora

Jak mohu kontaktovat podporu?

Zašlete prosím vstupenku na podporu na naše Střed nápovědy zde A jeden z našich agentů podpory parku Monomi vám rád pomůže. Uveďte prosím co nejvíce podrobností o vašem problému!

Chtěl bych náhradu!

Vrácení peněz se zpracovává přes Storefront, od které byla hra zakoupena, a mírně se liší podle platformy.

Steam – Steam normálně umožní žádné otázky, které by se vrátilo, pokud byly zaznamenány méně než 2 hodiny přehrávání a hru jste vlastnili méně než 14 dní. Jejich úplná politika je zde: http: // obchod.poháněný párou.com/Steam_REFUNDS/

Store Epic Games Store – Epic obvykle umožní náhrady v případě, že hra byla zakoupena prostřednictvím EPIC (bude označena jako vratná), žádost byla podána do 14 dnů a máte méně než 2 hodiny přehrávání času. Jejich úplnou politiku najdete zde: https: // www.Epicgames.com/site/en-us/obchod-refund-politika

Humble – Humble Store Refungs se obvykle zpracovává prostřednictvím svého e -mailového systému. Pokyny a všechny informace, které potřebujete po ruce, najdete na jejich webových stránkách: https: // podpora.Humble Bundle.com/hc/en-us/články/203662804

GOG – náhrady GOG jsou zpracovány e -mailem a postupujte podle pokynů uvedených v zásadách záruky zpět. Podrobnosti naleznete na jejich webových stránkách, zde: https: // podpora.Gog.com/hc/en-us/články/360011314978

Microsoft Store-Zatímco obchod Microsoft obvykle nenabízí náhrady za hry, které byly zakoupeny a přehrávány, vyhodnocují každou situaci případ od případu. Podrobnosti o jejich zásadách naleznete zde: https: // podpora.Microsoft.com/en-us/account-billing/81629012-aa4f-f48b-2394-8596f415072b

Store PlayStation-zatímco obchod PlayStation obvykle nenabízí náhrady za hry, které byly zakoupeny a přehrávány, vyhodnocují každou situaci případ od případu. Více informací pro hráče ve Spojených státech naleznete zde (odkaz na web a zásady se mohou lišit podle země): https: // www.Play Station.com/en-us/podpora/obchod/ps-store-refund-request/

Flutter čelí doleva

Rybářský postava směřující doleva

Slime Character Graphic

Scéna Slime Rancher 2 ukazující více znaků

Připojte se k komunitě!

Sledujte Slime Rancher na svých oblíbených kanálech a připojte se k rozhovoru se svými kolegy rančery!

předplatit!

Zaregistrujte se do našeho zpravodaje a buďte první, kdo slyší o aktualizacích her, novém zboží a dalších!

Kroucený
Slime Rancher
Dobroty!

Navštivte našeho obchodu a najděte oděvy, plyšové, fyzické hry a další! Je tu něco pro každého rančeře, dokonce i mochi.

Má Slime Rancher 2 multiplayer?

Někteří popisují sérii „Slime Rancher“ jako „Pokemon“ Meets „Stardew Valley“ Farming Game. Nemá režimy multiplayerů jako oni,. Žádné slizové bitvy ani kooperační rančování. Mnoho recenzentů Steam uvádí, že mají při hraní vynikající čas na rodič a dítě, ale to je tolik „multiplayer“, jak se dokázali dostat. Nyní, s “Slime Rancher 2” v raném přístupu, dlouhodobí fanoušci přemýšlejí, zda vývojář Monomi Park konečně přišel na to, jak udělat multiplayer fungovat.

Rychlá odpověď? Ne, “Slime Rancher 2” nemá režim pro více hráčů. Monomi Park nenaznačil, že přemýšlí o přidání dlouho očekávané funkce. „Slime Rancher“ se vždy zaměřil na zážitek pro jednoho hráče, což je něco, co „Slime Rancher 2“ také zdůrazňuje v jeho popisu páry.

Existuje několik modů „Slime Rancher“ pro více hráčů, které by se pohybovaly kolem, které by mohly zmatené potenciální hráče, aby si mysleli, že to byla vrozená funkce, ale není to tak. Tyto mody jsou něco, co fanoušci vytvořili po letech touhy po cestě se svými přáteli ve hře na zemědělství naplněnou slizem.

Zde je to, co doposud víme o multiplayeru „Slime Rancher 2“ – Mod nebo jinak.

Slime Rancher 2 nemá multiplayer. dosud

Multiplayer Mod „Slime Rancher“ Satypardus je volbou pro hraní s přáteli, i když varuje o potenciálních chybách a haváriích. Je to zjevně nedokončená práce, podobně jako hry v Early Access. Nyní má také poplatek 5 $. Satypardus vybízí uživatele, aby se také připojili k vyhrazenému neshodu modu, aby mohli nahlásit chyby a nechat je vyřešit, když se objeví. Jedná se však pouze o „Slime Rancher“ a ne pro časný přístup „Slime Rancher 2.”

Fanoušci by mohli v budoucnu vyvinout něco podobného pro „Slime Rancher 2“, i když zatím není k dispozici nic. V každém případě se zdá, že multiplayer bude pravděpodobně pocházet od fanoušků místo od samotných vývojářů. Stojí za to hledat znovu později v procesu vývoje „Slime Rancher 2“, zejména od pokračování „Slime Rancher“ prostě spuštěno pro včasný přístup.

Zájemci o hraní „Slime Rancher 2“ jej mohou hrát na včasném přístupu přes PC, Xbox Cloud Gaming nebo Xbox Series X | S. Je to dokonce na Xbox Game Pass. Společnost Monomi Park nepotvrdila ani nepopírala budoucí podporu PlayStation 4 nebo PlayStation 5.

Slime Rancher 2 Multiplayer – Co -op a multiplayer režimy nejsou k dispozici při spuštění

Slime Rancher 2 Multiplayer - Co -op a multiplayer režimy nejsou k dispozici při spuštění

Slime Rancher 2 pokračuje v Beatrix Lebeau’s Slime Ranching Adventures, tentokrát ji přivede na nové místo s názvem Rainbow Island. Při zkoumání tohoto nového biomu splníte svůj spravedlivý podíl na Slimes New and Owing. Vzhledem k tomu, jak vítaná hra vypadá Multiplayer může být také naplánováno.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->
stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Co-op je jedna spravedlivě požadovaná funkce, která se pohybuje do Slime Rancher 2 a protože pokračování jsou perfektním základem pro stavět na originálu a rozšířit svou nabídku hry, bylo by rozumné vidět přidání kooperací.

Multiplayer Slime Rancher 2

Slime Rancher 2 Multiplayer - Co -op a multiplayer režimy nejsou k dispozici při spuštění

Slime Rancher 2 Multiplayer - Co -op a multiplayer režimy nejsou k dispozici při spuštění

Bohužel to nevypadá, že bude k dispozici multiplayer Slime Rancher 2, alespoň při spuštění. Poskytnutí parní stránky hry vzhled odhaluje pouze značku pro jednoho hráče.

To znamená, že podobně jako jeho předchůdce nebude pokračování uvolněno s podporou kooperace a budeme muset pomoci Beatrix.

  • Stav multiplayeru Slime Rancher 2: Při spuštění není k dispozici

Jak již bylo řečeno, stále existuje šance, že by kooperační kooperaci Slime Rancher 2 mohl dorazit do aktualizace po spuštění. Bohužel v současné době neexistuje žádné potvrzení, že tomu tak je.

Dáme pozor a aktualizujeme tento článek, jakmile se dozvíme více o multiplayeru Slime Rancher 2. Očekává se, že hra bude spuštěna v určitém okamžiku na podzim 2022.

Aktualizujte se o nejnovějších novinách PC herními sledováním GameWatcher na Twitteru, zkontrolujte naše videa na YouTube, dávejte nám jako na Facebooku a připojte se k nám na Discordu . Můžeme také zahrnout odkazy na affiliate obchody, což nám dává malou provizi, pokud si něco zakoupíte. Děkuji.

O Bogdan Robert Mateș

Když nevaří kávu nebo debatuje o vážných tématech s mojí kočkou, najdete mě buď hrát videohry nebo o nich psát.