FF14 Gunbreaker Průvodce úlohou: Shadowbringers odemknutí, tipy a schopnosti, Gunbreaker – Final Fantasy XIV online Wiki – FFXIV / FF14 Online komunitní wiki a průvodce

Gunbreaker ffxiv

=> => = Obnoví HP a zároveň uděluje sebe sama a přidává kazetu do kazety.

FF14 Gunbreaker Job Průvodce: Shadowbringers odemknutí, tipy a schopnosti

Final Fantasy 14 Právě získala svou první novou třídu tanků v letech! Gunbreaker je výbušná nová práce inspirovaná Squallem Leonhartem a jeho ikonickou Gunblade. Ale navzdory smrtící nové třídě zbraně je to stále obranná třída. A The Gunbreaker je ideálním místem pro začátek, pokud jste nikdy předtím nehráli tank. Pojďme se tedy ponořit přímo do našeho Shadowbringers Průvodce po střelbě FF14. Není čas jako současnost!

Mohlo by se vám také líbit:

 • F14 Průvodce prací Red Mage: Shadowbringers se změní, přepracování a dovednosti
 • Průvodce prací machinisty: FF14 Shadowbringers se mění, přepracovávají a dovednosti
 • Průvodce práce Dark Knight: FF14 Shadowbringers se změní, přepracovává a dovednosti

FF14 Všichni pracovní místa procházejí některými hlavními změnami v Shadowbringers. Nová rozšíření zahrnuje hlavní přepracování napříč deskou a také dvě zcela nové třídy: tanečnice a střelce. Mezi těmito dodatky a dalším masivním užitečným zatížením obsahu příběhu, Shadowbringers téměř dělá FF14 Cítíte se jako zcela nová hra. A to je přesně důvod, proč možná budete potřebovat pomoc s výběrem vaší nové hlavní práce nebo práce tentokrát. Jsme tu, abychom pomohli s jiným FF14 Průvodce práce – tentokrát pro odvážný zbraň.

Gunbreaker FF14 Shadowbringers Guide

Role Gunbreaker – průvodce Shadowbringers FF14

Přestože má doslovnou Gunblade – která zahrnuje jak slova „zbraň“, tak „čepel“ – The Gunbreaker je Není to práce DPS v FF14. Jsou to tanky! A získají všechny výhody, v nichž každý tank FF14 ano. To znamená, že nosí těžší brnění, získají přístup k poškození zadržující dovednosti a mohou být dočasně neporazitelný.

Méně přímo těží také z relativní vzácnosti přehrávačů tanků v FF14. Gunbreakers mohou často získat bonusy „hrdiny v nouzi“ a bonusy Gil účastí na denních ruletách. Díky tomu je střelci (a jakýkoli jiný tank na to přijde) poněkud snazší se vyrovnat než DPS Jobs a dokonce i léčitelé Final Fantasy. Hrají však také docela komplikované, protože většina dungeonů, nájezdů a pokusů má jedinečnou (a komplikovanou) mechaniku exkluzivní pro přehrávače tanku. Na vašich širokých ramenou je velká odpovědnost!

Tanky obdržely některé napříč palubní změny v Shadowbringers, také. Zatímco role dříve měla dva postoje – jeden, který zvýšil výstup poškození a druhá, která snížila poškození, které způsobíte – každý nádrž má nyní pouze defenzivní postoj. Přepracované režimy také nesnižují poškození. Ony pouze zvýšit generování nepřátel. Vzhůru je, že obranné postoje již nesnižují poškození, které způsobíte,.

Schopnosti a pracovní akce Gunbreaker – Průvodce FF14 Shadowbringers

Gunbreaker je více či méně platonický ideál tanku FF14. Mají kombo poškození tří zasažení, kombo aoe a některé silné cooldowns. Obě komba poté vytvořily poplatky, které jim umožňují používat ještě silnější jedno cílové údery. To je v podstatě to! Dokonce i na vyšších úrovních jen odemknete silnější přírůstky do vašich stávajících komba.

To však nemusí nutně špatná věc. Tanking in FF14 může být zatraceně tvrdá – možná nejtěžší role celkově. Je tak skličující, že Square Enix rozdává odměny za hraní za hraní jako tyto náročné práce. Vzhledem k tomu, že Gunbreaker nevyžaduje velkou pozornost, můžete se místo toho zaměřit na mechaniku Raid, Trial a Dungeon. Hraje se v dolním rozpadu FF14: Shadowbringers Vypadá to jako fantastický způsob, jak se do role poprvé dostat.

Gunbreaker FF14 Shadowbringers Guide

Tipy pro zbraně – průvodce FF14 Shadowbringers

 • Glosh, než praskneš. Když začnou na úrovni 60, má Gunbreaker pouze přístup ke dvěma pohybům, které vynakládají jejich měřidlo:. Obě schopnosti jsou téměř identické; způsobují 450 nebo 500 účinnosti poškození jediného cíle. To by vás mohlo přimět k tomu, že by se Fang Gloshing Fang horší než úder. Mýlíš se! Gloshing Fang také kombinuje do dvou dalších tahů, které způsobují stále vyšší poškození – aniž by vyžadovaly kazety. Gnashing Fang má také svůj vlastní cooldown, takže jej můžete vždy používat, jakmile bude k dispozici. Udělejte to a použijte úder výbuchu pouze tehdy, když nemáte k dispozici další dovednost.
 • Zachraňte srdce světla pro útoky AOE. Tanky mají spoustu schopností, které zmírňují poškození. Mnohem méně z nich chrání celou stranu. Srdce světla je jednou takovou dovedností. Neztrácejte to jen na sobě, když Rampart nebo mlhovina udělá dobře! Vaši spojenci mají mnohem méně brnění a HP než vy. Místo toho se ujistěte, že vždy používáte srdce světla, když šéf zasáhne útoky AOE – například jejich nevyhnutelné Ultimate. Je odpovědností tanku znát mechaniku lépe než kdokoli jiný, a chránit méně informované hráče, kdykoli je to možné.
 • Ušetřete srdce kamene hned po brutální skořápce. Když už mluvíme o ochraně spojenců, Heart of Stone vám pomůže bránit jediný přátelský cíl. A je to dokonce silnější Když jej používáte hned po brutálním skořápce. Nejen, že to sníží přicházející poškození proti vašemu příteli, ale brutální bonus s skořápkou také použije bariéru, která ji zcela blokuje. To je zvláště užitečné, pokud jeden léčitel klesne na celou párty. Často musíte udržovat posledního léčitele, který stojí dostatečně dlouho, aby omezil přestávku nebo vzkřísil svého méně šťastnýho partnera.

Jak odemknout práci Gunbreaker – FF14 Shadowbringers Guide

Na rozdíl od většiny pracovních míst v FF14, Gunbreaker není na začátku přístupný. Místo toho musíte hrát na hru jako jakákoli normální bojová práce na chvíli. Jakmile se však dosáhnete úrovně 60, je v New Gridania (hlavní město Black Shroud) k dispozici zbraň. Stačí přijmout quest “.„Dokončení„ The Makings of a Gunbreaker “odemkne zbraň FF14. A na rozdíl od tříd základních her začíná Gunbreaker na úrovni 60. Nemusíte začít Shadowbringers obsah pro zahájení tohoto úkolu, ale musíte vlastnit expanzi.

To je prozatím vše, lidi! Děkujeme, že jste si udělali čas na přečtení našeho průvodce po střelbě FF14: Shadowbringers. Doufáme, že vám to pomůže zvládnout tento nervózní tank podle vašich nejlepších schopností. Do té doby se hodně štěstí naučí nové přepracování, schopnosti a složitosti Gunbreaker do budoucna.

Gunbreaker

Koncepce Gunbreaker Art.JPG

Hrothgar of Northern Ilsabard prošel uměním Gunblade z jedné generace na druhou. Samotná zbraň kombinuje meč s mechanismem střelby a vyzařuje řadu magických efektů pomocí éetricky naplněných kazet. Původně zaměstnaní osobní stráž královny Gunnhildra, kdysi byli známí jako „Gunnhildr’s Blades“ a velmi se liší od podobně pojmenovaných zbraní používaných v Garlean Empire.

Gunbreaker je tanková práce vydaná v Shadowbringers (5.0) Expanze. Je odemknutelný na úrovni 60 a nemá základní třídu.

Obsah

 • 1. Úvod
 • 2 Obecné informace
  • 2.1 odemknutí
  • 2.2 zařízení
  • 4.1 akce PVE
  • 4.2 akce PVP
  • 4.3 běžné akce (PVP)
  • 4.4 Limit Break (PVP)
  • 4.5 tankových akcí
  • 5.1 PVE vlastnosti
  • 7.1 měřič prášku

  Obecná informace

  Odemknout

  Gunbreaker je práce představená v Shadowbringers, která představuje nádrž na ovládání Gunblade. Má několik požadavků, aby bylo možné odemknout:

  • Předpoklad: Hráč musí zakoupit expanzi Shadowbringers a být válečným nebo magickým učedníkem nebo vyšší úrovni
  • Hledání: Promluvte si s Bohsův chvěními se v New Gridania (x: 11.5 y: 11.9) Získat pátrání po provedení zbraní.

  Zařízení

  The Gunbreaker je válečným žákem a nosí brnění „fanding“. Používají zbraně jako zbraně. Následující třídy craftingu mohou vytvářet položky, které jsou užitečné pro zbraň:

  • Kovář – Gunblades.
  • Armorer – Fersing Armor.
  • Goldsmith – náušnice, náramky, náhrdelníky a prsteny.

  Úkoly

  Hledání Typ Úroveň Givery Quest Odemkne Odměny
  Tvorba zbraně 60 Bohův chvění se Gunbreaker 1 Soul of the Gunbreaker
  1 vysoká ocelová zbraň
  1 Outsider’s Attire Coffer (IL 255)
  Najaté Gunblades 60 Radovan
  Pro lepší nebo horší 63 Radovan
  Přiznání planoucího mongrelu 65 Radovan
  Defektů a obránců 68 Radovan
  Ocel proti oceli 70 Sophie Pokračování
  Gunnhildr’s Blade I
  Gunblades Patriots 80 Radovan Blade II Gunnhildr 1 Battledance Materia VII
  1 Savage Aim Materia VII
  1 Savage by mohl materia VII

  Akce

  Akce PVE

  Akce Získané Úroveň Typ MP Obsazení Přepracování Popis
  Keen Edge GNB 1 Zbraně Okamžitý 2.5s Poskytuje útok s účinností 200.
  Bez milosti GNB 2 Schopnost Okamžitý 60 let Zvýšení poškození způsobilo 20%.
  Brutální skořápka GNB 4 Zbraně Okamžitý 2.5s Přináší útok s účinností 160.
  Maskovat GNB 6 Schopnost Okamžitý 90s Zvyšuje míru parry o 50% při snižování poškození způsobeného o 10%.
  Démonový řez GNB 10 Zbraně Okamžitý 2.5s Přináší útok s účinností 100 všem nedalekým nepřátelům.
  královská garda GNB 10 Schopnost Okamžitý 2s Významně zvyšuje generování nepřátelství.
  Účinek končí při opětovném použití.
  Uvolněte Royal Guard GNB 10 Schopnost Okamžitý 1s Ruší účinek královské stráže.
  Blesk Shot GNB 15 Zbraně Okamžitý 2.5s Poskytuje útok na dálku s účinností 150.
  Nebezpečná zóna GNB 18 Schopnost Okamžitý 30s Přináší útok s účinností 250.
  Pevný barel GNB 26 Zbraně Okamžitý 2.5s Přináší útok s účinností 140.
  Prasknutí GNB 30 Zbraně Okamžitý 2.5s Přináší útok s účinností 380.
  Mlhovina GNB 38 Schopnost Okamžitý 120s Snižuje poškození o 30%.
  Démon zabíjení GNB 40 Zbraně Okamžitý 2.5s Proveďte útok s účinností 100 všem nepřátelům v okolí.
  Aurora GNB 45 Schopnost Okamžitý 60 let Granty Regen na cíl.
  Superbolid GNB 50 Schopnost Okamžitý 360s Snižuje HP na 1 a činí vás pro většinu útoků nepropustné.
  Sonic Break GNB 54 Zbraně Okamžitý 60 let Přináší útok s účinností 300.
  Drsné rozdělení GNB 56 Schopnost Okamžitý 30s Poskytuje skákání s účinností 150.
  Gloshing Fang GNB 60 Zbraně Okamžitý 30s Přináší útok s účinností 380.
  Savage Claw GNB 60 Zbraně Okamžitý 2.5s Přináší útok s účinností 460.
  Zlý Talon GNB 60 Zbraně Okamžitý 2.5s Přináší útok s účinností 540.
  Luk šok GNB 62 Schopnost Okamžitý 60 let Přináší útok s účinností 150 všem nedalekým nepřátelům.
  Srdce světla GNB 64 Schopnost Okamžitý 90s Snižuje magické poškození způsobené členy sebe a nedalekých stran o 10%.
  Srdce z kamene GNB 68 Schopnost Okamžitý 25s Snižuje škody způsobené členem strany nebo já o 15%.
  Pokračování GNB 1 70 Schopnost Okamžitý 1s Umožňuje vypálení po sobě jdoucích kol s vaší Gunblade.
  Jugulární rip GNB 70 Schopnost Okamžitý 1s Přináší útok s účinností 200.
  Břicho slzy GNB 70 Schopnost Okamžitý 1s Přináší útok s účinností 240.
  Oční drážky GNB 70 Schopnost Okamžitý 1s Přináší útok s účinností 280.
  Osudový kruh GNB 72 Zbraně Okamžitý 2.5s Přináší útok s účinností 300 všem nedalekým nepřátelům.
  BloodFest GNB 76 Schopnost Okamžitý 120s Vytáhne éterickou energii z cíle a přidává 3 kazety do vašeho prášku.
  Tryská zóna GNB 80 Schopnost Okamžitý 30s Přináší útok s účinností 720.
  Srdce Corundum GNB 82 Schopnost Okamžitý 25s Snižuje škody způsobené členem strany nebo já o 15%.
  Hypervelocita GNB 86 Schopnost Okamžitý 1s Přináší útok s účinností 180.
  Zdvojnásobit GNB 90 Zbraně Okamžitý 60 let Poskytuje útok na všechny nepřátele v okolí s účinností 1 200 pro prvního nepřítele a o 15% méně pro všechny zbývající nepřátele.

  Akce PVP

  Akce Získané Úroveň Typ MP Obsazení Přepracování Popis
  Keen Edge (PVP) GNB 30 Zbraně Okamžitý 2.4s Poskytuje útok s účinností 3 000.
  Brutální shell (PvP) GNB 30 Zbraně Okamžitý 2.4s Přináší útok s účinností 4 000.
  Pevná hlaveň (PvP) GNB 30 Zbraně Okamžitý 2.4s Přináší útok s účinností 5 000.
  Gnashing Fang (PVP) GNB 30 Zbraně Okamžitý 15s Přináší útok s účinností 5 000.
  Double Down (PVP) GNB 30 Zbraně Okamžitý 20s Přináší útok s účinností 12 000 pro všechny nedaleké nepřátele.
  Pokračování (PVP) GNB 30 Schopnost Okamžitý 1s Umožňuje vypálení po sobě jdoucích kol s vaší Gunblade.
  Hrubá rozdělení (PvP) GNB 30 Schopnost Okamžitý 15s Spěchá cíl a poskytuje útok s účinností 2 000.
  Draw and Junction (PvP) GNB 30 Schopnost Okamžitý 30s Poskytuje samostatný účinek založený na vybraném členu nebo nepříteli.
  Spojené obsazení (PVP) GNB 30 Schopnost Okamžitý 20s Provádí akci v závislosti na vaší aktuální křižovatce.
  Burst Strike (PvP) GNB 30 Zbraně Okamžitý 2.4s Přináší útok s účinností 7 000.
  Savage Claw (PVP) GNB 30 Zbraně Okamžitý 2.4s Poskytuje útok s účinností 6 000.
  Wicked Talon (PvP) GNB 30 Zbraně Okamžitý 2.4s Přináší útok s účinností 7 000.
  Hypervelocity (PVP) GNB 30 Schopnost Okamžitý 1s Poskytuje útok s účinností 3 000.
  Jugular RIP (PVP) GNB 30 Schopnost Okamžitý 1s Přináší útok s účinností 1 000.
  Slza břicha (PvP) GNB 30 Schopnost Okamžitý 1s Přináší útok s účinností 2 000.
  Eye Gouge (PVP) GNB 30 Schopnost Okamžitý 1s Poskytuje útok s účinností 3 000.
  Mlhovina (PvP) GNB 30 Schopnost Okamžitý 20s Snižuje poškození způsobené o 20% a pokaždé, když utrpíte, přináší útok s účinností 4 000.
  Tryská zóna (PVP) GNB 30 Schopnost Okamžitý 20s Přináší útok s účinností 10 000.
  Aurora (PVP) GNB 30 Schopnost Okamžitý 20s Obnovuje HP.

  Společné akce (PVP)

  Akce Získané Úroveň Typ MP Obsazení Přepracování Popis
  Standardní elixír (PVP) ŽÁDNÝ 30 Schopnost 4.5s 5s Obnoví váš HP a MP na maximum. Obsazení bude přerušeno, když bude způsobeno poškození.
  Rekultace (PVP) ŽÁDNÝ 30 Schopnost 2 500 Okamžitý 1s Obnoví vlastní HP.
  Očistit ŽÁDNÝ 30 Schopnost Okamžitý 30s Odstraňuje omráčení, těžké, vázání, ticho, napůl spánek, spánek a hluboké zmrazení.
  Stráž (PvP) ŽÁDNÝ 30 Schopnost Okamžitý 30s Snižuje poškození způsobené o 90% a uděluje imunitu omráčení, těžkých, vážných, ticho, napůl spánku, spánku, hluboké zmrazení a knockback a čerpací účinky.
  Sprint (PvP) ŽÁDNÝ 30 Schopnost Okamžitý 1.5s Zvyšuje rychlost pohybu. Účinek končí při opětovném použití nebo provedení jiné akce.

  Limit Break (PVP)

  Akce Získané Úroveň Typ MP Obsazení Přepracování Popis
  Neúprosný spěch (PvP) GNB 30 Omezení zlomu Okamžitý 10s Uvolněte nával úderů čepele na nepřátele v okolí, v průběhu času způsobuje škodu s účinností 4 000 a snížení poškození způsobeného o 25%, dokud nevyprší efekt.
  Terminální spoušť (PVP) GNB 30 Omezení zlomu Okamžitý 1s Přináší útok s účinností 12 000 pro všechny nedaleké nepřátele.

  Akce tanku

  Akce Získané Úroveň Typ MP Obsazení Přepracování Popis
  Hradba Nádrž 8 Schopnost Okamžitý 90s Snižuje poškození o 20%.
  Rána pod pás Nádrž 12 Schopnost Okamžitý 25s Omračující cíl.
  Provokovat Nádrž 15 Schopnost Okamžitý 30s Gesto ohromně, umístěte se na vrchol seznamu nepřátelských cílů a získáte další nepřátelství.
  Prohodit Nádrž 18 Schopnost Okamžitý 30s Přeruší použití akce cíle.
  Odveta Nádrž 22 Schopnost Okamžitý 60 let Snižuje poškození způsobené nedalekými nepřáteli o 10%.
  Délka ruky Melee DPS
  Fyzické rozsah DPS
  Nádrž
  32 Schopnost Okamžitý 120s Vytváří bariéru anulizující většinu efektů knockbacku a čerpání.
  Shirk Nádrž 48 Schopnost Okamžitý 120s Přerušuje 25% nepřátelství cílovému členu.

  Rysy

  PVE rysy

  Vlastnost Získané Úroveň Účinek
  Tank Mastery Gla
  Pd
  Mrd
  VÁLKA
  Dr
  GNB
  1 Snižuje poškození o 20%. Kromě toho se na základě vašeho atributu vitality uděluje bonus k maximálnímu HP.
  Nabití kazety GNB 30 Po úspěšném dokončení kombo s pevným barelem uloží kazetu ve vašem práškovém měřiči.
  Maximální kazety: 2
  Vylepšená brutální skořápka GNB 52 Poskytuje účinek brutální skořápky po úspěšném dokončení kombo s brutálním pláštěm
  Mastery nebezpečné zóny GNB 80 Upgraduje zónu nebezpečí na tryskání zóna
  Srdce kamenného mistrovství GNB 82 Upgraduje srdce kamene na srdce korundu.
  Vylepšená aurora GNB 84 Umožňuje hromadění poplatků za po sobě jdoucí použití aurory.
  Melee mistrovství GNB 84 Zvyšuje účinnost horké hrany na 200, brutální skořápku na 160 a pevný hlaveň na 140.
  Zvýšené pokračování GNB 86 Po provedení prasknutí úder.
  Nabití kazety ii GNB 88 Zvyšuje kapacitu prášku na 3 kazety.

  Komba

  Provádění akcí v určitém pořadí zvyšuje účinnost a používá bonusy combo.

  => => = Obnoví HP a zároveň uděluje sebe sama a přidává kazetu do kazety.

  => = Zasáhne více nepřátel a zároveň přidává kazetu do vašeho práškového rozchodu.

  => => => => => = Vynaloží kazetu, aby způsobila vysoké poškození. Po učení se pokračování akce hledání úlohy lze s tímto kombinací použít další akce.

  Mechanika práce

  Rozchod prášku

  Po učení akční královské stráže se na obrazovce objeví symbol, který by naznačoval. Royal Guard zvyšuje nepřátelství získané z používání jiných akcí.

  Rozchod s práškem PVE1.PNG

  Když se naučíte náboj rysů vlastností, symbol, který označuje použití Royal Guard.

  Rozchod s práškem zobrazuje počet kazet ve vaší Gunblade, které jsou získány pomocí kombo akcí, jako je pevná hlaveň a porážku démonu (získané na úrovni 40). Poté lze kazety použít k provedení několika akcí, jako je úprava burst (získané na úrovni 30) a Gloshing Fang (získané na úrovni 60).

  Rozchod prášku PVE3.PNG

  Jednoduchý režim

  Práškový rozchod Pve Simple Mode1.png

  Royal Guard (aktivní)

  • Rozchod nelze zobrazit v jednoduchém režimu, dokud se nenaučí nabíjení vlastností na úrovni 30.

  Úspěchy

  Tato práce je spojena s následujícími úspěchy:

  ※ Každá ruleta se počítá pouze s denním bonusem.

  ※ Každá ruleta se počítá pouze s denním bonusem.

  ※ Každá ruleta se počítá pouze s denním bonusem.

  ※ Každá ruleta se počítá pouze s denním bonusem.

  ※ Každá ruleta se počítá pouze s denním bonusem.