Fortnite Dragon Ball Super Crossover doba uvolnění, datum ukončení a svazky vysvětleny, Goku Black Fortnite Skin Datum vydání odhaleného únikem |

Goku Black Fortnite Skin Datum vydání odhalení úniku

Super crossover Dragon Ball je živý Fortnite Nyní.

Všechno, o čem víme FortniteJe Dragon Ball Super Crossover

Fortnite má jen Gone Super Saiyan . ještě jednou. To je pravda, Epic Games oznámily a Fortnite Dragon Ball Super Crossover a teď je to živé. Zpočátku společnost nevylila (Senzu) fazole o tom, co od akce očekávat, a později zveřejnila zdlouhavý blogový příspěvek vedle debutu crossoveru. Jaké jsou však časy crossoveru a co od něj můžeme očekávat? Zde je to, co potřebujete vědět o Dragon Ball Super crossover in Fortnite.

Fortnite Dragon Ball Super Čas zahájení crossoveru

Akce je živá k 31. lednu 2023. To je samozřejmě zdarma Fortnite Aktualizace na všech platformách.

Epické hry překvapily komunitu Fortnite tím, že oznámily nový přechod Dragon Ball Super Crossover, který je vyřízen 31. ledna 2023.

Fortnite Dragon Ball Super Spuštění a konce

Podle reklamy ve hře na akci musí hráči do 13. února 2023 dokončit super quests Dragon Ball, což je pravděpodobné, až skončí přechod.

Fortnite Dragon Ball Super Crossover funkce

Událost Dragon Ball Super přichází se dvěma novými kosmetickými kůži včetně Son Gohan a Piccolo.

Níže jsou uvedeny podrobnosti o dvou svazcích dostupných z obchodu s položkou:

Syn Gohan Bundle: 2 200 V-Bucks

Bundle Piccolo: 2 200 V-Bucks

  • Pikola: Výstroj
  • Piccolo’s Cape a Turban: Zpět bling
  • Symbol démonu Piccolo: Zpět bling
  • Piccoloův ruční dům: Nástroj sklizně
  • Letadlo armády červené stuhy: Kluzák
  • Piccolo se nabíjí: Emoce

Syn Gohan a Piccolo se připojili k seznamu Fortnite.

Kromě toho Dragon Ball Super Crossover znovu zavede Kamehameha a Nimbus Cloud – který se bude vynořit z kapslí – stejně jako předchozí událost Dragon Ball.

Hráči mohou také navštívit ostrov Dragon Ball Adventure Island pomocí ostrovního kódu 5642-8525-5429. Zde budete navštívit různá místa s tématem Dragon Ball, včetně domu Goku.

Ale Adventure Island však také dává hráčům přístup k novému týdennímu úkolu, který je nyní k dispozici, s více přichází 7. února 2023. Dokončení prvního quest sítí vám oranžový piccolo sprej, zatímco druhý úkol vám poskytne přístup k Spray Gohan Beast.

Super crossover Dragon Ball je živý Fortnite Nyní.

Goku Black Fortnite Skin Datum vydání odhalení úniku

Goku Black Fortnite Skin Datum vydání Skin odhaleno únikovými krytovými obrazovkami

Goku Black je nejnovější postava Dragon Ball, která se očekává, že se stane hratelnou ve Fortnite.

Spolupráce Fortnite X Dragon Ball probíhá od srpna 2022 a je to jedna z nejúspěšnějších v historii hry. Ještě to ještě není úplně, protože nedávné úniky na scéně naznačují, že jiná verze Goku, dabovaná Goku Black, míří do Fortnite.

Četné renomované zdroje potvrdily, že v dílech je kůže Goku Black Fortnite. Tady je vše, co zatím víme.

Únik PlayStation a aktualizované datum vydání pro Goku Black

Zpočátku nahlášené datum vydání 9. května neposkytlo žádné známky Goku Black v obchodě s položkami. Nedávný únik PlayStation však potvrzuje, že postava míří do Fortnite. Jak uvádí uživatel Twitteru Pokketofficial, v obchodě PlayStation se objevil v obchodě PlayStation 11. května a Goku Black Teaser se objevil.

Tato aktualizace vyvolala sledování úniku Fortnite Shiinabra, který odhalil, že Goku Black by se měl objevit v obchodě Fortnite Item Shop 12. května nebo 13. května. Přesné datum je nejasné, ale můžete očekávat, že si na tuto kůži dostanete ruce relativně brzy. Hypex oznámil, že outfit nese růžovou variantu pro Dragon Ball Super Villain.

Kdy Goku Black přichází do Fortnite?

Zatímco Epic neohlásil oficiální datum vydání, GMatrixGames byl první, kdo nahlásil outfit Goku Black Fortnite. Vzhledem k tomu, že se zprávy rozbily, kolega úniku Hypex naznačil, že kůže může dorazit 9. května nebo Goku Day.

Goku z populární série Dragon Ball Anime se poprvé objevil minulé léto ve Fortnite. Počáteční spolupráce Dragon Ball zahrnovala Goku jako nákupní pokožku spolu s Vegetou, Bulmou a Veerusem.

Fortnite x Dragon Ball znovu se znovu objevil v lednu 2023 se synem Gohanem a Piccolo. Tento probíhající vztah připravil cestu pro kůži Goku Black Fortnite, ke kterému se údajně stane „brzy“, podle různých zdrojů. Jak již bylo zmíněno, úniku se domnívají, že postava může klesnout do Fortnite 12. května nebo 13. května.

Co se liší na této verzi Goku?

Gokū Burakku, neboli Goku Black, je alternativní verzí milované anime postavy. Objevil se zejména v Dragon Ball Super; První spolupráce Fortnite byla založena.

Na rozdíl od Goku Mnoho znát a lásky je Goku Black darebák v Dragon Ball Super. Goku Black se dokonce setkává v seriálu, něco, co brzy budete moci znovu vytvořit ve Fortnite.

Není jasné, zda bude mít Goku Black samostatnou pokožku nebo bude to alternativní styl. Očekáváme, že se v příštích několika dnech dozvíme více, ale mnozí věří, že 9. května bude datem vydání.

Držte se esportů.GG pro další zprávy Fortnite a ESPORTS!