Fortnite: Euro Soccer Players Harry Kane & Marco Reus Series Icon Series, všechna umístění fotbalového hráče ve Fortnite Season 6 – Charlie Intel

Všechna umístění fotbalových hráčů ve Fortnite Season 6

Interakce s těmito hráči odemkne emotu fotbalového míče, který lze použít k postupu prostřednictvím některých výzev, které vám nabízejí. Kůže Fortnite Neymar bude odemčena po dokončení pěti z těchto úkolů.

Fortnite: Euro Soccer Players Harry Kane & Marco Reus Series Icon Series

Fortnite: Euro Soccer Players Harry Kane & Marco Reus Series Icon Series

Evropské fotbalové hvězdy Harry Kane a Marco Reus jsou nejnovějšími přírůstky do série ikon Fortnite.

Spolupráce pokračují v epických hrách a ikonické hře Fortnite Battle Royale. Pouhé dny po vydání kapitoly 2 – sezóny 7 vývojáři oficiálně oznámili další krok v sérii ikon Fortnite. Evropští profesionální fotbaloví hráči Harry Kane a Marco Reus obdrží vlastní kosmetiku ve hře. Patří mezi ně outfit postavy, emoce a zpět bling. Připojí se k působivému obsazení profesionálních sportovců, celebrit a osobností ve stále se rozvíjející sérii ikon.

Soccer Superstars, aby se připojili k seriálu ikon 11. června

Fortniteův účet Twitter oznámil zprávy brzy ráno spolu s blogovým příspěvkem s dalšími informacemi.

„Série ikony se letos v létě zakopne do plné výbavy se dvěma nejlepšími fotbalovými-kapitán národního týmu v Anglii Harry Kane a dvojnásobným německým hráčem roku Marco Reus-připojí se k novému týmu: The Icon Series.“

Harry Kane a Marco Reus, respektive anglického Tottenham Hotspur a německého Borussia Dortmund, se objeví ve Fortniteově obchodě s položkami ve 20:00 ET 11. června 11. června ET. Každý hráč je vybaven emotem zad bling a podpisem. Přidají se do rozsáhlého seznamu osobností, jako je Tyler „Ninja“ Blevins, rapový umělec Travis Scott a brazilský fotbalový hráč Neymar Jr, kteří se v kapitole 2 – sezóna 6 objevili jako bitevní průsmyk – sezóna 6.

Všechna umístění fotbalových hráčů ve Fortnite Season 6

Umístění fotbalového hráče Fortnite

Fotbaloví hráči jsou nejnovější NPC, kteří se připojí k Fortnite v kapitole 2, sezóny 6 a tyto postavy vám poskytnou různé úkoly, které můžete dokončit pro odměny, takže zde je to, jak můžete najít všechna místa Fortnite Soccer Player.

Epické hry přidaly fotbalové hráče jako NPC ve Fortnite Season 6 v rámci aktualizace 30. března. Všechny tyto postavy jsou součástí Neymar JR. Výzvy, které můžete dokončit k odemčení populárního hráče jako kůže.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud narazíte na jednoho z těchto fotbalových hráčů, můžete s nimi mluvit a získat mise. Dokončení vás odmění bonusem XP a zlatými tyčinky. Zde je místo, kde je najdete všechny na mapě.

Článek pokračuje po reklamě

Všechna umístění fotbalových hráčů ve Fortnite Season 6

Jak jsme již uvedli, můžete s těmito fotbalovými hráči na těchto místech komunikovat, abyste získali nějaké úhledné mise. Mohou být také napadeni v soubojích a vy budete moci vydělat epickou zbraň, pokud se objeví vítězně.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

  • Přečtěte si více:Úniky Fortnite odhalují více modů vozidel sezóny 6

Interakce s těmito hráči odemkne emotu fotbalového míče, který lze použít k postupu prostřednictvím některých výzev, které vám nabízejí. Kůže Fortnite Neymar bude odemčena po dokončení pěti z těchto úkolů.

To pokrývá všechna známá místa fotbalových hráčů ve Fortnite Season 6, a budeme aktualizovat tuto příručku, jakmile zjistíme více.

Kredity obrázků: Epické hry

Nejlepší fotbalové kůže Fortnite

Napsáno

Dozvíte se o nejlepších fotbalových kůžích Fortnite dostupných v roce 2023. Hrajte dnes jako Neymar Jr, Harry Kane nebo Marco Reus.

Aktualizováno 27. srpna 2023

Nejlepší fotbalové kůže Fortnite

Hráči jako Neymar Jr a Harry Kane se začali zajímat o hratelnými postavami. Pro zájemce o prožívání Fortnite jako svých oblíbených fotbalistů, přečtěte si dále, aby se dozvěděli o svých virtuálních protějšcích.

Neymar Jr

Staňte se druhým nejvyšším bodovacím fotbalistou v Brazílii a překonáte kohokoli přes bojiště tím, že získáte kůži Neymar Jr ve Fortnite. Tato superstar se stala hratelnou postavou během 16. sezóny a vyžadovalo, aby hráči utratili 950 V-bucks. Odemčení Neymar Jr však bylo navíc povoleno v Battle Pass.

1

Zabezpečení tohoto kosmetického oblečení umožňuje účastníkům odhalit nástroj pro sklizeň leteckých a akrobat a jaguar stáv. Navíc, Neymar Jr je odemčen ve dvou samostatných outfitách. Mezi tyto oblečení patří zčernalý dres, jak je vidět výše, a brazilský s tématem dresu navržený po národní vlajce. Spotřebitelé proto mohou reprezentovat svou národní hrdost na pobyt v Brazílii.

Mistryně středního pole

Domijte do žebříčku a vedení svých spoluhráčů k vítězství jako mistr středního pole. Tento kosmetický produkt je přizpůsobitelný nad očekáváním, s 20+ týmem Jersey je podporováno v tomto balíčku. Budou existovat možnosti cUstomizujte mistra středního pole do Manchester City FC z Premier League nebo La Galaxy z Major League Soccer v Americe. Hráči jsou k dispozici mnoho možností poté, co si zakoupili tuto kosmetickou postavu pro 1500 V-bucks.

2

Mistr středního pole byl spuštěn 24. ledna 2021. Vydal by se spolu s 5. sezónou Fortnite Kapitola druhá a stal se okamžitým úspěchem mezi mezinárodními herními komunitami. To je nepřekvapivé, když si všimnou, které fotbalové kluby jsou začleněny, jako je Inter Milan nebo Juventus.

Finesie finišer

Kanadští hráči mohou získat vlastnictví Finesse Finister, kosmetického produktu spuštěného vedle mistrovství světa v roce 2018 pro kanadský národní tým. Jednotlivci využívající tuto postavu musí Kupte si branku na 1200 V-bucks. Poté získají přístup k osmi znakům, včetně finifikátoru Finesse. Navíc se odemkne nástroj pro sklizeň brankových a elitních kolébů. Hráči jako takové udržují vynikající schopnosti při porážce sestřelených nepřátel tím, že zasáhnou jejich těla elitními přívahami.

3

Finišer Finesse byl propuštěn na 1. kapitole Fortnite během 4. sezóny. Požádal o hráče utratit 1200 V-bucks pro účely akvizice. Po dokončení tohoto cíle dostanou tuto postavu mezi několika dalšími. Rozdíl mezi nimi a finišerem Finesse je její blond vlasy a porcelánová kůže. Bude to cítit připomínající jejich vzhled. Hráči v Kanadě proto upřednostňovali tento kosmetický outfit.

Poised Playmaker

Strategie a taktika na poli, která překročí schopnosti soupeřů, jsou zabaveny při nákupu připravované pleti Playmaker pro 1200 V-bucks. Na oplátku vám bude uděleno kosmetické oblečení odpovídající modré a fialové saturace v různých vzorcích. Všimněte si návrhů, které jsou totožné s adidas a nacházejí se v šortkách, košile a botách hráčů, košile a boty.

4

Napravený hráč spustil během 4. sezóny první kapitoly ve Fortnite 15. června 2021. Uvolnila jako brazilská postava mezi několika dalšími jednotlivci. To znamená, že hráči načítají osm kosmetických oblečení při nákupu brankového nastavení pro 1200 V-bucks. navíc, Napravený hráč může využít gólově kluzák a nástroj pro sklizeň Vuvuzela. To pomůže hráčům pracovat na Battle Royale Victory.

Marco Reus

Udělejte si pozici největšího fotbalového hráče Německa, Marco Reus, ve Fortnite’s Battle Royale. Při spuštění pod sadou Marcinho 12. července 2021 se stal hratelnou postavou při spuštění pod sadou Marcinho. Od tohoto data, tisíce pořídily tento kosmetický outfit pro 1600 V-bucks. Těmto jednotlivcům byla udělena Marco Reus Skin, která zahrnuje přizpůsobený fotbalový dres s bílými podtóny a černé obložení.

5

Podobně jako Harry Kane, nebudete schopni při nákupu kožního kožešiny Marcos Reus přijímat nástroje pro sklizeň nebo kluzáky. Místo toho obdržíte, je souprava na přežití zpět bling a tři přání opice emote. Hráči se proto mohou přizpůsobit jako Marco Reus na kosmetické a virtuální úrovni.

Harry Kane

Anglický národní fotbalový tým vzkvétal pod talenty Henryho Kane. Proto je Kane milován tisíci po celém světě. To přimělo Epic Games k představení sady Hurrikane 12. června 2021. Oznámením a vydáním tohoto kosmetického produktu se Henry Kane stal hratelnou postavou v Battle Royale Fortnite. Při vydávání na druhé kapitole 7 by stál spotřebitele 1600 V-bucks. Tato platba se nezměnila, protože Hurrikane Back Bling je poskytován hráčům.

6

Harry Kane není vybaven sklizeňskými nástroji nebo kluzáky. Hráči jsou proto povinni vybavit bývalé položky do svého zásoby. naštěstí, Harry Kane zdobí svůj národní outfit pro anglický fotbalový tým. Při nošení tohoto oblečení budete cítit atletický a příjemný pocit. Navíc se angličtí příznivci budou snažit odstranit stejně smýšlející fanoušky Kane. Tato kombinace umožnila Harrymu Kanemu stát se nejlepší fotbalovou kůží Fortnite v letech 2021/22.

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny . Pokud chytíte cokoli, co zmiňujeme pomocí našich odkazů na doporučení, můžeme získat malou provizi. Neexistují však žádné další náklady. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na naši stránku s přidružením.