Fortnite – Ferrari 296 GTB Umístění: Jak dokončit časové zkoušky Ferrari 296 GTB vysvětleno |, Ferrari 296 GTB umístění ve Fortnite – Kompletní Ferrari 296 GTB Časové zkoušky | PCGamesn

Ferrari 296 GTB umístění ve Fortnite – Kompletní Ferrari 296 GTB Časové zkoušky

Ano, ve Fortnite je Ferrari as ním přicházejí nové výzvy. Zde je návod, jak dokončit časové zkoušky Ferrari 296 GTB.

Fortnite – Ferrari 296 GTB Umístění: Jak dokončit Ferrari 296 GTB Časové zkoušky vysvětleny

Ano, ve Fortnite je Ferrari as ním přicházejí nové výzvy. Zde je návod, jak dokončit časové zkoušky Ferrari 296 GTB.

Dokončete časové zkoušky Ferrari 296 GTB je jedním z epických úkolů Fortnite kapitola 2 sezóna 7.

Tato výzva je k dispozici pouze během 7. týdne této sezóny a připojuje se k epickým úkolům, které zahrnují úkol porazit Riot.

Abyste to dokončili, budete se muset ve hře zmocnit Ferrariho a dokončit spíše závodní okruh za omezenou dobu. Existují tři možná místa, kde to můžete nastavit, ale jak se očekávalo, žonglování tohoto úkolu s ostatními hráči v Battle Royale není tak snadné.

Dokončení této výzvy Fortnite vám pomůže vyrovnat se a odemknout další bitevní hvězdy pro sezónu 7 Battle Pass Skins.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

Budete vědět, že jste na správném místě, když uvidíte plovoucí modrou šipku. To ukazuje, kde začíná časová zkouška. Můžete si vybrat jakoukoli ze tří míst, protože potřebujete dokončit pouze pokus.

Ale co auto? Ferrari najdete na mapě, ale body Spawn nejsou zaručeny. Kde jsou skutečně zaručeny, je však blízké časové zkoušce.

V Lazy Lake se auto nachází uvnitř oblasti, vedle garáže nacházející se poblíž severozápadního rohu.

Je tu další jižně od pláče lesů, právě na křižovatce silnice vedle čerpací stanice.

Doporučujeme se zaměřit především na druhé místo – Lazy Lake bylo dobrou alternativou, ale třetí místo poblíž holly líhně je trvale přeplněné ostatními hráči.

Samozřejmě vám velmi doporučujeme přistát na těchto místech z bitevního autobusu. Nezapomeňte se podívat na oblast, zatímco sestoupíte a přistávejte na straně automobilu, abyste vstoupili co nejrychleji.

Nyní uvnitř vše, co musíte udělat, je vzít auto na modrou plovoucí ikonu a časová zkouška začne.

Podobné ikony se objeví před vámi, z nichž každý označuje časovač. Úkolem je projít je všechny předtím, než dojde časovač. Trať není úplně dlouhá a vzhledem k tomu, jak rychle je auto, nemělo by být problém dokončit to.

I když je to všechno pro tuto výzvu, existují další dva epické úkoly související s Ferrari 296 GTB, které byste měli po soudním řízení absolutně dokončit.

Jedno úkoly, které vás řídí plnou rychlostí, což tak můžete udělat pouhým řízením, aniž byste na pár sekund zasáhli cokoli. Druhý vás bude nechat jet přes bouři, což znamená jen být uvnitř auta, když se k vám přiblíží bouře.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o Fortnite Season 7, podívejte se na naše průvodce na bitevním průsmyku, legendárních úkolech, mimozemských artefaktech, io zbraních, kosmických truhly a cestování mezi porta-potties.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Fortnite následovat
 • iOS následujte
 • MAC následovat
 • MMO následovat
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata vidět 7 dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Diego je spisovatel na volné noze z Argentiny, který se naučil angličtinu díky videohrám. Zmeškal většinu klasiků, ale může se několik hodin chovat o zkázu, persona, temnotu a pinballs. Pravděpodobně na Twitteru právě teď.

Ferrari 296 GTB umístění ve Fortnite – Kompletní Ferrari 296 GTB Časové zkoušky

Červený Ferrari 296 GTB, který jezdí po silnici ve Fortnite

Pro epické výzvy tohoto týdne musíte vyrazit na cestu ve Fortnite nejrychlejší jízdě – Ferrari 296 GTB. Tento týden mají tři výzvy, které se spojují s používáním Ferrari 296 GTB: dosahujte nejvyšší rychlosti ve Ferrari 296 GTB, proveďte Ferrari 296 GTB skrz bouři a dokončete Ferrari 296 GTB Time Trials.

Chcete -li dokončit tři výzvy Ferrari, musíte nejprve najít auta, která lze nalézt tečkované kolem mapy Fortnite v garážích. Není zaručeno, že se objeví v každé garáži, takže pravděpodobně budete muset několik prohledat, dokud ji nenajdete.

Jakmile budete mít Ferrari 296 GTB, musíte jednoduše vydat do bouře, abyste dokončili Storm Challenge. Pro výzvu s nejvyšší rychlostí najděte přímý kousek silnice – pak zasáhněte pedál k kovu a získejte nejvyšší rychlost, která je obvykle kolem 88. Naštěstí můžete opakovat výzvu časové zkoušky, pokud ji selžete, a musíte ji dokončit pouze jednou úspěšně, abyste mohli tento týden zaškrtnout výzvu. Zde je mapa toho, kde najít Ferrari 296 GTB Time Trials ve Fortnite.

Fortnite Ferrari 296 GTB Time Trials Místa

Umístění časové zkoušky Fortnite Ferrari 296 GTB jsou:

 • Východně od líného jezera – Vedle značky „hodně o„ auto “na straně budovy vlevo je šipka se symbolem stopky.
 • Severně od kašpavé bažiny – Vedle garáže
 • Západně od pláče lesů – Vedle Durrr Burger

Mapa zobrazující umístění časového zkoušky Ferrari ve Fortnite

Mezi další výzvy patří porážka Riot, jeden z Fortnite NPC, kteří se potulují na mapě, jakož i legendární výzvy Fortnite, všechny spojené s mimozemskou sezónou-postavte dřevěné líhni, označte mimozemské vejce, shromažďujete záznamy a shromažďují knihy rodičovských knih.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.