Fortnite: FortByte 88 Umístění – Nalezeno někde v místě mapy J3 – Dot eSports, kde najít FortByte #88 někde v místě mapy J3? Fortnite Intel

Kde najít FortByte #88 „Někde v místě MAP J3“

Jak název napovídá, musíte se vydat do části J3 na mapě, což je obrovská oblast poblíž Sunny Steps. Všimnete si osamělé dřevěné struktury v oblasti. Tam bude Fortbyte.

Jak najít a odemknout Fortbyte 88 v sezóně Fortnite 9

Bude hledat Fortbytes Fortnite: Battle Royale Sezóna devět? Nakonec to bude. A s dnešním FortByte jsme o krok blíže k získání všech 100.

FortBytes, nová sběratelská položka přidaná v sezóně devět, hráči úkolů s řadou misí, aby je vyzkoušeli a odemkli všechny. Poté, co dostanete 90, odemknete tajný kostým této sezóny.

Další mise z Epic Games je o něco nejasnější a žádá fanoušky, aby odemkli FortByte 88, což je „nalezeno někde v místě mapy J3.”Naštěstí však nebudete muset hledat dlouho, protože jsme to již našli.”.

https: // www.Youtube.com/hodinky?v = -jrmgcl1s10 & funkce = youtu.být

Jak název napovídá, musíte se vydat do části J3 na mapě, což je obrovská oblast poblíž Sunny Steps. Všimnete si osamělé dřevěné struktury v oblasti. Tam bude Fortbyte.

Najdete to na západ od struktury v travnaté planině pod osamělým mezníkem. Jakmile najdete FortByte, komunikujte s ním jako obvykle a váš úkol bude dokončen.

Pokud to má něco společného s šancemi Nintendo a Pokémon, uvidíte mě o tom mluvit, zakrývat a pravděpodobně nespí při hraní.

Kde najít FortByte #88 „Někde v místě MAP J3“?

Mapa Fortnite je velké místo, když nevíte, kam míříte. Průvodci vám mohou pomoci rychle dokončit výzvy FortByte bez potíží.

Každý den jsme vydávali nový průvodce pro nově vydané FortByte z dnešního dne. Doufáme, že s jejich pomocí se můžete vrátit k hraní hry pro skutečné. Pojďme do toho naskočit.

Fortbyte #88 Umístění

Chcete -li najít číslo 88, budete se muset podívat na mapu a najít dlaždici J3. Nachází se na východním pobřeží ostrovní oblasti džungle, jižně od Sunny Stects.

Tentokrát neexistuje žádná budova ani jiná struktura, která by označila místo Fortbyte. Nalezení tohoto samotného může být složitý úkol. Přesně poloha je uprostřed velké trávy.

Pokud máte potíže s nalezením umístění, zkuste si všimnout ostatních hráčů, kteří se otočí směrem k vyzvednutí. Dobrá věc na Fortbytes je, že je můžete vidět z dálky.

Zde je video ukazující přesné umístění a sestup na vyzvednutí:

Battle Royale

Netěsnosti Fortnite Potvrzují pierus, goku a vegeta skiny pro Dragon Ball Z crossover v kapitole 3

Anime fanoušci v komunitě Fortnite čekají na crossover Dragon Ball Z a úniky potvrdily, že přinese Beerus.

Fortnite Goku a Beerus Skins

Fortnite v21.30 Aktualizace představila tunu nového obsahu a soubory mají nyní více prvků Dragon Ball Z. Od kůží pro Beerus, Goku a Vegetu až po odkaz na Bulmu, tady je vše, co víme zatím.

Hráči Fortnite byli určitě šokováni, když narazili na úniky týkající se crossoveru Dragon Ball Z. Obě vlny kosmetiky Naruto byly obrovským hitem v obchodě s položkami a je zřejmé, že vývojáři si nyní přejí vydělávat na jiných populárních anime sériích.

Netěsnost dříve odhalila, že do prvního Dragon Ball Z X Fortnite crossover dorazí čtyři kůže a jedním z nich bude Beerus.

Beerus Goku

Fortnite pracuje na kůži piva pro Crossover Dragon Ball Z

Podle prominentního úniku Hypex, Epic Games pracuje na fialovém kožešinu „kočka“. Pro každého, kdo sledoval Dragon Ball Z, to není těžké prasknout. Beerus, Bůh ničení vesmíru 7, dokonale vyhovuje tomuto popisu.

Díky tomu byly pro nadcházející crossover DBZ potvrzeny tři kůže:

Čtvrtá kůže bude podle úniků ženskou postavou a lze ji s jistotou předpokládat, že to bude Bulma.

Po V21.30 Aktualizace, Hypex zjistil, že jeden z úkolů Fortnite X DBZ bude mít plážový deštník nastavení. To by mohl být odkaz na mnoho věcí, jako je Kame House, Bulma nebo Beerus.

 • Přečtěte si více:Fortnite Update V21.30 poznámek o záplatě: Žádná letní událost potu, hlavní brokovnice, více

Na mapě bude k dispozici také kreativní položka Stamina, která začala všechny zvěsti o přechodu. Může to být součást některých úkolů nebo vývojáři by mohli jen dráždit křížení.

V neposlední řadě útok z Dragonball dorazí jako kluzáky ve Fortnite. 21.30 Patch přidala texturu kluzáku s nápadní podobností s těmito lusky a dokonce i jeho kódové jméno Staminavigor naznačuje, že souvisí s DBZ.

Fortnite x Dragon Ball Z Crossover, aby měl speciální obrazovku, úkoly a odměny

Vypadá to, že crossover DBZ bude docela podobný Naruto. Hráči se mohou těšit na účast na výzvách, které jim poskytne bezplatné kůže s tématem DBZ. Je zřejmé, že to bude doprovázet Goku, Vegeta a Beerus oblečení v obchodě s položkami.

Oficiální web pro crossover DBZ je v dílech. Měl by se stát funkční do srpna, což je také, když epické hry oficiálně oznámí spolupráci.

 • Přečtěte si více:Jak odemknout zdarma Xander Skin in Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

Od nynějška je to všechno, co víme o nadcházejícím crossoveru DBZ X Fortnite. Další aktualizace pro kapitolu 3 sezóny 3 bude venku po čtyřech týdnech a do té doby si hráči mohou užít nový obsah s tématem letního tématu.

Battle Royale

Fortnite Update V21.30 poznámek o záplatě: Žádná letní událost potu, hlavní brokovnice, více

Fortnite v21.30 je konečně tady. Od akce bez potu po nových poisu až po zbraně, tady je všechno, co s tím dorazilo.

Před letní přestávkou vývojářů vydal Fortnite V21.30 Aktualizace. Dorazila s událostí bez potu, změny mapy, jako je Daily Bloomgle, New Prime Shotgun a další.

Humbuk pro Fortnite v21.30 bylo rozřezávání oblohy, protože epické hry brzy přestávají do druhého srpna. To znamená, že titul Battle Royale nezažije žádné živé změny za nadcházející týdny a nejnovější aktualizace by se měla zajistit, aby se komunita nenudila.

Fortnite v21.30 přináší NPC bez pojištění bez potu, letní s tématem Poi a nové questy bez potu letní akce

Hráči Fortnite tentokrát zoufale chtěli oslavit léto v bitvě Royale. Naštěstí je tu akce bez potu s V21.30 Aktualizace.

 • Přečtěte si více:Fortnite Indiana Jones Quests: Jak najít tajné dveře v zamíchaných svatyních

Žádné úkoly pojištění potu nenahrazují questy Vibin na další čtyři týdny, protože výzkum vědce týkajícího se stromu reality bude dočasně zastaven.

Žádné pocení letní questy

Nejnovější letní questy bez potu ve Fortnite jsou:

 • Přistát po skákání z bitevního autobusu během bezpokového letního akce
 • Vezměte značku bez potu a umístěte jej na místo sponzorství
 • Po zahájení odpočítávání dokončete kolo kolem závodu lodního závodu
 • Vytvořte postavu tančit na boogie
 • Emoce na různých místech propagačního tanečního parketu
 • Zazvonivé zvonky, dokud se nerozbijí
 • Chyťte 3 sekundy vzduchu při řízení motorového člunu
 • Odstraňte žádné značky potu z stažených produktů
 • Umístěte znaky bez potu do oficiálního koše
 • Pop bez potu letní nafukovací předměty
 • Skočte na deštníky podél pláže
 • Nakopněte plážový míč a nakopněte obří plážovou míč
 • Vypálíte ohňostrojovou zbraň na Mighty Monument nebo nakloněné věže
 • Porazit dveře v různých čtvrtích
 • Zničte velké mořské bóje raketami motorového člunu

Tyto úkoly udělí každý 15k XP a nový kluzák Spedy Paint Sailer bude bezplatnou odměnou za jejich dokončení. Úkoly také naznačují, že bomby Boogie se brzy vrátí. Plošená položka byla pro věky oblíbeným fanouškem a dává to dokonalý smysl, aby se vrátil během sezóny Vibin ‘Tématicky.

Nové NPC s tématem letních s tématem se nyní potulují po ostrově. Tyto zahrnují:

 • Neopatrně
 • Plážový bombardér
 • Letní drift
 • Upisovatel
 • Boardwalk Ruby

Upisovatel je nejnovější NPC ve Fortnite a zastupuje novou budovu pojištění potu od nakloněných věží. Naproti tomu neopaly, plážový bombardér a Boardwalk Ruby jsou slavné postavy, které se v létě vždy vracejí.

Komunita Fortnite, která má hlasovat pro budovy nakloněných věží prostřednictvím přestavby blokových úkolů

Obnovení nakloněných věží začalo v kapitole 3 sezóny 3. Fortnite požádal stavitele mapy, aby přišli s jejich nejlepšími návrhy budov a devět budov provedla řez.

 • Přečtěte si více:Jak odemknout zdarma Xander Skin in Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

V nadcházejících týdnech hráči darují bary na stavební projekty v nakloněných věžích. Design budovy s nejvíce hlasů se oficiálně stane součástí POI. To také pomůže hráčům při dokončení přestavby blokových úkolů:

 • Darujte bary hlasování pro stavební projekty na bloku
 • Přežijte bouřkové fáze během přestavby blokové události
 • Eliminujte nepřátelské hráče během přestavby blokové události
 • Kompletní přestavba fází blokových úkolů (3/7/12).

Je zřejmé, že budeme svědky nových přestavby blokových úkolů každý týden a vývojáři musí ještě odhalit následující fáze.

Abychom byli spravedliví, krize XP v kapitole 3 Sezóna 3 by se mohla skončit, protože každá přestavba blokovacího úkolu odmění hráče 14 000 XP.

Nové návrhy budov nakloněné věže Fortnite

Nová hlavní brokovnice a spotřební položka zmrzliny zadejte kořist s Fortnite V21.30

Zcela nová hlavní brokovnice bude k dispozici v hrudnících, kapkách a podlahové kořisti s V21.30. Statistiky této zbraně ve vzácné vzácnosti jsou:

Úniky odhalily, že hlavní brokovnice je výbušná zbraň s překvapivě dlouhým doletem pro brokovnici. Jeho výstup poškození je skvělý a pomalá rychlost požáru se zdá být jedinou nevýhodou.

 • Přečtěte si více:Vzácný klip Fortnite ukazuje, že šéf Darth Vader zabíjí kořist lamu

Ve formě ledových kuželů byly přidány nové spotřební předměty. Tyto zahrnují:

 • Zvláštní služba Lil Whip Pro zdraví a štít
 • GuzzlingZmrzlinaKužel který pomalu uzdravuje zdraví
 • Zmrazený kužel Iceream pro zdraví a dělá věci kluzké
 • Zmrzlinový kornout pro zdraví
 • Pikantní kužel zmrzliny Pro zdraví a štít

Zajímavé je, že soubory burst SMG byly také aktualizovány a mohly by se brzy vrátit.

Denní změny bugle na denní květy ve Fortnite V21.30 a další změny mapy

Epic Games pokračovalo v úžasných změnách mapy v kapitole 3 sezóny 3 s nejnovější aktualizací. Daily Bugle, pod účinkem stromu reality, se nyní nazývá Daily Bloomgle. Jako obvykle se nyní přepíná mezi tématy založenými na Neo nakloněném, korálovém hradu, kolosálním koloseu a dalším.

Strom reality bude i nadále růst a po každodenní bugle se dostane do bytového kaňonu.

V neposlední řadě bude na ostrově zřízena letní scéna na léto bez potu. To je místo, kde hráči mohou očekávat, že dokončí své úkoly založené na událostech a vydělat tunu XP.

Aktualizace HotFix budou vydány každý týden, ale žádné hlavní aktualizace Fortnite dorazí téměř za měsíc. Vývojáři již přidali týdenní úkoly do 10. týdne a po přestávce bude vydán crossover Dragon Ball Z.

Battle Royale

Fortnite Indiana Jones Quests: Jak najít tajné dveře v zamíchaných svatyních

Hráči Fortnite mohou konečně odemknout Indianu Jones s V21.20. Musí najít tajné dveře v zamíchaných svatyních a tady je průvodce.

Úkoly Indiana Jones jsou konečně tady ve Fortnite Kapitole 3 sezóna 3. Takto najdete tajné dveře kolem hlavní komory v zamíchaných svatyních.

Zatímco hráči očekávali Fortnite v21.20 To se točí kolem bez potu v létě, ukázalo se, že jde o Indianu Jones. Tajná kůže pro bitevní průkaz této sezóny je nyní odemknutelná prostřednictvím výzev a do mapy byla přidána zbrusu nová Poi s názvem Shuffled Svatyně.

Zamíchané svatyně ve Fortnite umožňuje hráčům vstoupit do tajných dveří

V první řadě musíte navštívit zbrusu nové zamíchané svatyně Poi na ostrově Fortnite Chapter 3 Season 3. Nachází se jižně od svatyně a byl označen na obrázku níže:

Zamíchané svatyně ve Fortnite

Po přistání musíte hledat místo pro stopy a najít čtyři runy na každém okraji zamíchaných svatyní. Zobrazují jeden z těchto červených, modrých a žlutých symbolů:

Runy (stopy) budou rozptýleny přes zamíchané svatyně a jejich symbol resetuje každou hru. Proto byste se neměli snažit zkopírovat vzory, které fungovaly pro ostatní.

Je důležité najít runy Fure a poté zamířit do středu zamíchaných svatyní, kde najdete před dveřmi čtyři interaktivní runy.

 • Přečtěte si více:Fortnite x Dragon Ball z Collab přichází v kapitole 3 sezóna 3 podle úniků

Řešení hádanky je v podstatě hra hit-and-miss. Musíte otočit runy podle stop. Pro otevření dveří by symboly na runách před dveřmi měly být totožné s těmi, které jsou rozptýleny kolem zamíchaných svatyní.

Symbol run vlevo by zřejmě měl shodovat s runou umístěnou v jihozápadním rohu zamíchané svatyně. Podobně, ten, který se umístil na druhém místě zleva, by se měl shodovat s runou umístěnou v pravém horním rohu (severozápad).

Po správném řešení hádanky by se měla otevřít hlavní komora. Buďte však opatrní, protože cesta je plná pastí.

Kde jsou tajné dveře kolem hlavní komory v zamíchané svatyni

Je důležité si uvědomit, že výzva není dokončena, když vyřešíte hádanku a vstoupíte do hlavní komory. Uvnitř je artefakt, který poskytuje 250 zlatých tyčí, ale co je důležitější, jsou tu tajné dveře napravo od tohoto artefaktu. Vchod je skrytý zelenými keři.

 • Přečtěte si více:Jak odemknout zdarma Xander Skin in Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

Hráči mohou vstoupit do této oblasti a najít dvě truhly, které by měly dokončit Indiana Jones Challenge. Tento úkol poskytne nejen XP, ale pomůže při odemknutí oblečení postavy a volitelnému stylu.

Nalezení tajných dveří kolem hlavní komory je zjevně složitější než kterákoli z výzev, které jsme kdy viděli ve Fortnite. Hádanky a pasti jsou již příliš drsné, ale předtím musí hráči bojovat s tunou soupeřů, kteří přistanou, aby dokončili stejný úkol.