Fortnite: Jak zkazit pokus o sabotáž krtků | Nerd Stash, Fortnite – Jak zkazit pokus o sabotáž krtek vysvětlil |

Fortnite – Jak zkazit pokus o sabotáž krtek vysvětlil

Jakmile najdete bomby a deaktivujete je, zkazíte plán krtek, výzva bude dokončena a budete odměněni 30 000 xp za vyrovnání vašeho Fortnite Battle Pass. Budete také moci přejít na další legendární úkol na 14. týden: Konfrontujte krtko. Toto je poslední výzva pro 14. týden, sezóna 7 jako celek a nastavení pro operaci Sky Fire. Doufám, že jste připraveni ..

Fortnite: Jak zkazit pokus o sabotáž krtek

Fortnite mateřská loď

Útok na mimozemské útočníky je hned za rohem Fortnite Kapitola 2: Sezóna 7 jako operace Sky Fire bude bojovat do jejich mateřské lodi. S událostí končící sezónou 7 to znamená, že tato sada legendárních výzev je pro tuto sezónu poslední, takže se ujistěte, že je probíhá pro provoz. Pátou výzvou pro 14. týden je zkazit pokus o sabotáž krtek. To je důležité, protože celá operace k boji proti mimozemšťanům na něm bude muset vědět, jak to udělat. Tato příručka vám ukáže, jak zkazit pokus o sabotáž krtek Fortnite.

Jak zkazit pokus o sabotáž krtek Fortnite

Budete muset jít do komplexu Corny Complex, abyste ukončili pokus o sabotáž krtek. Když dorazíte do komplexu, přejděte na kousky plovoucí půdy na východní části místa. Na horní části plovoucího ostrova je bílá budova, kterou hledáte. Dostat se na vrchol a jděte do podzemní části plovoucího ostrova. Najdete velké mechanické koule přilepené na boku zdi a vyzařují modrou auru. Projděte se k nim a komunikujte s nimi, abyste je vypnuli a dokončili výzvu.

Fortnite, jak zkazit krtek

Jakmile najdete bomby a deaktivujete je, zkazíte plán krtek, výzva bude dokončena a budete odměněni 30 000 xp za vyrovnání vašeho Fortnite Battle Pass. Budete také moci přejít na další legendární úkol na 14. týden: Konfrontujte krtko. Toto je poslední výzva pro 14. týden, sezóna 7 jako celek a nastavení pro operaci Sky Fire. Doufám, že jste připraveni ..

Fortnite Kapitola 2: Sezóna 7 je k dispozici na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch, PC, iOS a Android.

Fortnite – Jak zkazit pokus o sabotáž krtek vysvětlil

Zkazení pokusu o sabotáž krtek je jedním z legendárních úkolů pro 14. týden Fortnite kapitola 2 sezóna 7.

Chcete -li dosáhnout této výzvy, musíte nejprve shromažďovat pokyny tím, že mluvíme se Slone pomocí zařízení.

Dokončení této výzvy vás odmění 30K XP, což vám pomůže shromáždit tyto poslední bitevní hvězdy pro Battle Pass Season 7 a odemknout poslední legendární úkol sezóny – konfrontujte krtko.

Všimněte si této konkrétní výzvy již není možné dokončit. Co je nového? Kapitola 4 dorazila sezóna 2! Mezi nové přírůstky patří The Grind Rails a Kinetic Blades, spolu s novou bitevním průsmykem, sběrnou postavou a Eren Jaeger Skin. Je dobrý nápad vědět, jak rychle získat XP ve Fortnite.

Jakmile jste bezpečně na římse, najdete protiopatření připojené k části zdi připevněné. Nyní vše, co musíte udělat, je komunikovat s tím, abyste dokončili výzvu!

Pokud byste se chtěli dozvědět více o Fortnite Season 7, než to skončí, podívejte se na naše průvodce na bitevním průsmyku, legendárních úkolech, mimozemských artefaktech, kosmických hrudnících a io zbraních.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Fortnite následovat
 • iOS následujte
 • MAC následovat
 • MMO následovat
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata vidět 7 dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Lottie Lynn je editor Eurogamer’s Guides. Má ráda zkoumání nových her a stále má noční můry o Měsíci z Majorovy masky.