Fortnite: Kam umístit uvítací dárky do holly líhně | PC Gamer, Fortnite Welcome Gifts Locations – Místo v holly líhně | Gamesradar

Uvítací dárky Fortnite – kde umístit uvítací dárky v holly líhně

Joseph Knoop je spisovatel na volné noze specializující se na všechny věci Fortnite v PC Gamer. Master of Creative Codes a Fortnite’s Weekly Missions, Joe je vždy připraven s lopatkou na Boba Fett nebo John Wick nebo kohokoli, kdo sakra přichází do Fortnite tento týden. Je to se kombinací úlevy a zklamání, že se ještě sám nestal Fortnite Skin. Vždy je tu příští sezóna.

Fortnite: Kam umístit uvítací dárky do holly líhně

Vítejte dárky Holly Hatchery Fortnite

Fortnite sezóna 7. týdne 5 je zde as tím přichází nová dávka výzev. Mimozemská invaze stále probíhá, ale Epic chce, abychom pobíhali po mapě, abychom dokončili některé úkoly, abychom pomohli pokroku v ději.

Po získání objednávek od Sloane na telefonní telefon a interakce s CB rádiem vám bude nařízeno, abyste uvěřili vítané dárky v Holly Hatchery aka Holly Hedges. Dlouhodobé umístění Fortnite nebylo tak důkladně změněno tak, aby se stalo mimozemským vejcem. farma? Alespoň to nejsou druhy mimozemských vajec, která se vylíhnou a pak se chytí na obličej. Myslím.

Holly Hatchery je každopádně docela značné místo, takže může být obtížné vědět, kam umístit uvítací dárky. Udělali jsme pro vás práci, takže nemusíte ztrácet čas hledáním. Čtěte dále pro našeho úplného průvodce, kam umístit uvítací dárky v holly líhně.

Umístěte uvítací dárky: holly líhně

Vítejte dárek 1: Před domem v severovýchodním rohu holly líhně. Stačí hledat modrý obrys u předních dveří.

Vítejte dárek 2: Téměř přímo dolů od prvního uvítacího dárku najdete druhý modrý obrys před domem na jižním konci města.

Vše, co musíte udělat pro buď uvítací dárek, je jednoduše interakce s modrým obrysem a vaše postava umístí vkusný koš plný. Ať už je to cokoli, tyto mimozemšťany volají večeři, myslím.

A je to! Naštěstí je to krátká výzva, ale pokud potřebujete více pomoci, podívejte se na naši stránku Fortnite, kde najdete další průvodce a zprávy o výzvě. Pokud jste to zmeškali, vypadá to, že LeBron bude další série ikon Fortnite.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Joseph Knoop

Joseph Knoop je spisovatel na volné noze specializující se na všechny věci Fortnite v PC Gamer. Master of Creative Codes a Fortnite’s Weekly Missions, Joe je vždy připraven s lopatkou na Boba Fett nebo John Wick nebo kohokoli, kdo sakra přichází do Fortnite tento týden. Je to se kombinací úlevy a zklamání, že se ještě sám nestal Fortnite Skin. Vždy je tu příští sezóna.

Cyberpunk 2077 Cheaty ještě neexistují pro 2.0 Aktualizace nebo Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 Tipy: 12 věcí, které byste měli vědět pro Cyberpunk 2.0 a Phantom Liberty

Uvítací dárky Fortnite – kde umístit uvítací dárky v holly líhně

Fortnite vítané dárky v lokalitách holly líhně

Umístění vítaných dárků Fortnite do holly líhně je perfektní způsob, jak se seznámit s touto čerstvou oblastí, a představit se novým obyvatelům, abyste mohli udělat dobrý první dojem. Tato sousedská terénní mise tvoří jeden z legendárních příspěvků ve Fortnite Week 5 quests, takže věděl, kam jít a co dělat, jakmile dorazíte, je nezbytné. Může to zahrnovat návštěvu nového zájmu o Fortnite, ale pokud si to myslíte, nemělo by se vám zdálo, že je těžké zjistit, kde je, a když tam dorazíte, jsou to všechny vítané dárky Fortnite v lokalitách Holly Hatchery musíš vědět.

Umístění líhně Fortnite Holly

Najdete Fortnite Holly Hatchery, možná nepřekvapivě, na místě, které bylo dříve Holly Hedges na západní straně ostrova. Dávejte pozor, protože v oblasti může být zvýšená přítomnost mimozemšťanů.

Uvítací dárky Fortnite v holly líhně

V Holly Hatchery je celkem deset různých umístění dárků Fortnite, kde můžete komunikovat s zářícím obrysem brzdy, abyste uložili nějaké dárky do nového sousedství. Pro tento úkol musíte umístit pouze dva vítané dárky Fortnite v Holly Hatchery, což vám dává spoustu svobody, kam skutečně dokončíte, ale máme zde úplný seznam míst:

  1. Pod stromem na obrat v severozápadním rohu
  2. V malém parku na severní straně
  3. Za domem v severovýchodním rohu poblíž zadních dveří
  4. U předních dveří domu v severovýchodním rohu
  5. Na palubě vedle domu na západní straně
  6. Vedle předních dveří domu na západní straně
  7. Uvnitř zahradního centra fontána a plameňáky
  8. U brány vedoucí do venkovního prostoru zahradního centra
  9. Vedle předních dveří domu na jižní straně
  10. Vedle zadních dveří domu na jižní straně