Fortnite Kapitola 3, sezóna 5 – Datum vydání, úniky a další, největší změny v kapitole Fortnite 4 | Gamesradar

Největší změny v kapitole Fortnite 4

Říkám to pořád, ale nikdy není příliš brzy na to, abych se začal dívat na to, co je dál pro Fortnite, a mysleli jsme si, že sezóna 5 se v kalendáři velmi neustále plazila. Epic pak šel a vyhodil každý mysl tím, že uvedl, že kapitola 3 se chystá skončit!

Fortnite Kapitola 3, sezóna 5 se nestane

Fortnite původ

Říkám to pořád, ale nikdy není příliš brzy na to, abych se začal dívat na to, co je dál pro Fortnite, a mysleli jsme si, že sezóna 5 se v kalendáři velmi neustále plazila. Epic pak šel a vyhodil každý mysl tím, že uvedl, že kapitola 3 se chystá skončit!

Pojďme se podívat na nejnovější zprávy a proč se Fortnite kapitola 3, sezóna 5 nestane.

Nejnovější – kapitola 4 příchozí!
Fortnite sezóna 5 Datum vydání
Fortnite sezóna 5 úniky

Nejnovější – kapitola 4 příchozí!

Nebudeme dostávat Fortnite Kapitola 3, sezóna 5, protože nyní bylo potvrzeno, že kapitola 4 je místo toho na cestě! V návaznosti na událost Fracture budeme po jednom roce mířit do jiné nové kapitoly!

Fortnite sezóna 5 Datum vydání

Začínáme s jednou relevantní jistotou, Fortnite Season 5 má datum vydání Neděle 4. prosince. To pokračuje v současném trendu nových ročních období, které končí v sobotu večer a začíná následující den.

Probíhá prostoje a pokud je to něco v souladu s jinými ročními obdobími, může to trvat nahoru o 8 hodin. Velkým faktorem přispívajícím k tomu je, zda bude existovat událost na konci sezóny.

Pokud dojde k události, o které určitě doufám, že to bude, servery půjdou o něco dříve než obvykle, což povede k celkovému delším prostojům.

Fortnite sezóna 5 úniky

Úniky jsou doposud na zemi velmi tenké pro sezónu 5, aniž by byla naznačena ani jediná kůže bitevního průchodu, ale existuje jeden předpoklad, který můžeme udělat vzhledem k ročnímu ročnímu.

Winterfest by měl začít krátce po začátku sezóny Fortnite 5 a očekáváme, že to bude stejně obrovské, jako tomu bylo v loňském roce. Ať už je třeba vidět útulné výnosy z kabiny, ale jít přímo od začátku nové sezóny do velké události, jako je Winterfest, je pro fanoušky během prázdnin skvělé.

Držte se nás pro všechny nejnovější zprávy a úniky obklopující Fortnite Season 5.

Pro více podobných článků se podívejte na naši Fortnite a další stránku.

RealSport101 je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Největší změny v kapitole Fortnite 4

Fortnite kapitola 4

Kapitola 4 Fortnite dorazila, poněkud dříve, než se očekávalo, protože předchozí kapitola probíhala pouze na čtyři sezóny než obvyklé osm nebo deset, ale v bitvě Royale existuje spousta velkých změn. Fortnite nyní běží na Unreal Engine 5.1, takže pokud hrajete na nových generách konzolách nebo PC, pak je zvýšení vizuální kvality docela ohromující. K dispozici je také čerstvá mapa k prozkoumání, nová mechanika, se kterou se můžete vyrovnat, a další vozidlo, které můžete závodit kolem, takže pokud chcete dohnat nejnovější vývoj, pojďme vás provést všemi největšími změnami v kapitole Fortnite 4.

Kapitola 4 Fortnite má zbrusu nový ostrov

Nová kapitola znamená zbrusu nový ostrov, který má prozkoumat, a to poskytuje směs nastavení od středověkých lesů a hradů po zasněžené vrcholy a travnaté pastviny. Hráči, kteří byli od začátku bitvy Royale, ocení návratnost zemědělské půdy, která dříve tvořila několik klíčových míst, ale nebyla od kapitoly 2 viděna, ale nebyla vidět.

Fortnite nyní běží na Unreal Engine 5.1

Fortnite Kapitola 4 vidí přepínání hry na Unreal Engine 5.1 na PS5, Xbox Series X a PC, což znamená, že Battle Royale nyní vypadá mnohem hezčí! Nyní jsou k dispozici funkce nové generace, jako jsou Nanite, Lumen, Virtual Shadow Maps a Temporal Super Resolution.

Můžete použít rozšiřování reality pro podporu

V pravidelných intervalech během zápasu budete vyzváni, abyste si vybrali mezi dvěma náhodnými augmenty Fortnite k aktivaci, které vám poskytují určitá výhoda, jako je například nekonzumace paliva při řízení vozidel nebo pingování nedalekých nepřátelských míst, kdykoli se bouře pohybují. Můžete naskládat až čtyři z nich, a pokud si vyberete moudře (a získejte trochu štěstí s vašimi možnostmi), mohou být skutečným měničem her.

Dirt Bikes jsou nejnovější vozidla přidaná

Pokud se chcete rychle dostat kolem ostrova, pak je ideálním řešení. Při jízdě můžete zamířit a vystřelit a vystřelit vybranou zbraň, takže nemusíte přecházet na sedadlo spolujezdce, abyste mohli vzít žádné blízké nepřátele, a můžete také provádět kaskadérské kousky při skoku vzduchem.

Existuje spousta nových zbraní

Jako vždy s čerstvou sezónou existuje spousta nových zbraní Fortnite, která zvládne, včetně návratu útočné pušky s červeným okem s první osobou zaměřenou na větší přesnost. Puška bývalého kalibru vystřelí balistickou čepel, která se drží cílů, pak exploduje, aby způsobila dvojí poškození, a Fortnite Shockwave Hammer poskytuje obrovské hity na melee a zároveň vám nechává odrazit na velké vzdálenosti. Podívejte se na hrudi Fortnite Oathbound pro vaši nejlepší šanci najít tyto nové výzbroje.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.