Fortnite Kapitola 4: Vánoce 2022 Skins, které pravděpodobně dorazí brzy, všechny vánoční kůže Fortnite z každého roku – dot eSports

Všechny vánoční kůže Fortnite z každého roku

Contents

Krisabelle je další kůže s chlebem a máslem. Je to postava na sobě outfit Christmassy sestávající z červeného a bílého horního a červeného, ​​bílého a zelené sukně s ponožkami s vysokou kolenní.

Fortnite Kapitola 4: Vánoce 2022 Skins, které pravděpodobně dorazí brzy

Kapitola 4 Fortnite je hned za rohem a přinese spoustu nového obsahu. Vzhledem k tomu, že nová kapitola bude vydána v prosinci, Epic Games vydá novou vánoční akci, včetně Vánoc 2022 Skins.

Díky nejnovějšímu průzkumu Fortnite víme, jak budou vypadat nadcházející vánoční kůže. Pokud vše půjde podle plánu, bude příští dva týdny nové kapitoly vydána další událost WinterFest.

Fortnite Kapitola 4 brzy přinese nové vánoční kůže

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

AID, populární tvůrce obsahu Fortnite, zveřejnil video odhalující některé z nadcházejících vánočních kůží Fortnite. Jak je uvedeno ve výše uvedeném videu, epické hry přidají pro tuto událost nejméně pět různých kůží.

Je důležité si uvědomit, že to nebylo 100% potvrzeno. Tým Fortnite Development však tyto kůže odhalil prostřednictvím průzkumů, a proto existuje velká šance, že budou vydány velmi brzy.

Únik Fortnite odhaluje pět potenciálních kůží, které budou vydány během příští akce WinterFest. Zde je jejich seznam:

  • Winterfest Jonesy
  • Perbread Assault Trooper
  • Louskáček z ryb
  • Zimní Skye
  • Vánoční strom Guff

Všechny tyto postavy již byly ve hře vydány. Mají však nové kůže odhaleny ve Fortnite průzkumech zveřejněných v průběhu roku 2022.

Obrázek výše ukazuje všechny kůže v nejnovějším průzkumu Fortnite, který byl vydán v září 2022. Toto byl třetí průzkum vydaný v roce 2022.

Zatímco některé z kůží již byly vydány, jiné pravděpodobně budou součástí Battle Pass 1. sezóny Fortnite kapitoly 4. Kromě toho očekáváme, že vánoční kůže budou vydány do konce roku.

Will Epic Games uvolní vánoční kůže zdarma ve Fortnite?

Epické hry byly během vánočních akcí vždy velkorysé. V posledních několika letech byli hráči schopni odemknout několik bezplatných kůží Fortnite a očekáváme, že tomu tak bude během akce Winterfest 2022.

Během Winterfestu 2021 mohli hráči získat polární peely a Krisabelle zdarma. Ty byly získány rozbalením jedinečných dárků Fortnite každý den a tyto dárky zahrnovaly mnoho dalších kosmetik.

I když to ještě nebylo potvrzeno, očekáváme, že Fortnite kapitola 4 přinese více bezplatných vánočních kůží. Kromě toho existuje velká šance, že jedna z kůže odhalených v průzkumu bude také vydána zdarma.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!

Všechny vánoční kůže Fortnite z každého roku

Fortnite Nyní žije pět Vánoc a v té době Epic Games představily 55 různých vánočních kůží, které hráči mohou sportovat na oslavu této příležitosti ve stylu.

Viděli jsme všechno od útulného Jonesyho po plnohodnotné postavy, jako je Guff Gringle, Snowmando, Kane a Crackshot-z nichž některé se staly ikonickými a velmi vyhledávanými.

Zde je seznam všech, počínaje nejstaršími v roce 2017 a končící nejnovější dávkou v roce 2022.

Fortnite Vánoce 2017 Skins

Codename e.L.F.

Codename e.L.F. je jedním z nejstarších Fortnite Vánoční kůže. Je to podobnost s Will Ferellovou postavou ve vánočním komediálním filmu z roku 2003, elf, a má dva další styly: zlý vypadající zvaný Minty a modrý zbarvený s názvem Codename H.E.L.Str.E.R.

Crackshot

Crackshot je ikonický. Je to v podstatě šíleně vypadající hračkový voják, který nosí červený vánoční oblečení a korunu. Má čtyři další styly: modrá, růžová, zlatá a crackskull – z nichž druhá je ještě strašidelnější než standardní.

Ginger Gunner

Ginger Gunner je v podstatě perníková žena, která má dva styly, jeden s rozzlobenou tváří a druhou s šťastnou tváří, stejně jako pár červených rukavic a bílý holenní stráž.

Merry Marauder

Merry Marauder je mužský ekvivalent zázvorového střelce. Je to perník, který má také dvě varianty, jeden s rozzlobenou tváří a druhou se šťastnou tváří a stejnými rukavicemi a holeně.

Nog ops

Nog Ops je docela standardní vánoční kůže. Je to žena, která má na sobě vánoční klobouk a vlněný dekorativní svetr s džíny, pásem a rukavicemi. Jméno je odkazem na EggNog, nápoj spojený s Vánocemi v některých kulturách.

Raider s červeným nosem

Raider s červeným nosem je podobný nog ops v tom smyslu, že má vánoční vlněný svetr. Rozdíl však spočívá v červeném nosu, jelenových rohách a červených džínách, které měly napodobovat Rudolpha, Red-Nosed Sob.

Yuletide Ranger

Yuletide Ranger je mužský ekvivalent nog ops. Má stejný oděv, přičemž jediným rozdílem je vánoční klobouk je nahrazen kloboukem na lov, často spojený se zimou.

Fortnite Vánoce 2018 kůže

Crackabella

Crackabella je kůže podobná crackshot, ale vypadá více roztomile než jeho šílený protějšek. Má estetiku dřevěné hračky, kompletní s bílým, královským oblečením a korunou.

Záblesk

Glimmer je a Fortnite kůže, která vypadá hodně jako elsa ze zmrazeného. Vypadá jako ledová princezna druhů, s šedozelenou a bílou šaty a kaskádové zimní ozdoby, aby přidala nějaký vkus. Je součástí zimního divů divů.

Zamlňovací

Grimbles je vzácná kůže, která napodobuje vzhled typického zahradního gnome. Má ikonický červený špičatý klobouk, obličej vypadající porcelán a burgundsko, modrá a šedozelená vstup, aby zakončila vzhled.

Krampus

Krampus je legendární kůže uvolněná jako součást sady Krampus. Zlavě vypadající postava má jazyk podobný ještěr, gholish fialové oči a červené, bílé a šedozelené oděvy, které se hodí pro válečník.

Red-nosed Ranger

Ranger s červeným nosem je Jonesy oblečený v červených kalhotách, hnědý top a hnědá čepice s rohy jelenů nahoře, aby napodobovala Rudolph the Red-Nosed, s rekvizitou červeného nosu, která se má zavádět.

Sgt. Zima

Na rozdíl od většiny vánočních kůží, které mají tendenci být pozitivní a veselý, Sgt. Zima vypadá jako totální badass. Je to něco podobného hlavě Santa Clause s tělem Arnolda Schwarzeneggera a kmenové tetování na náručí. Byla to součást sezóny Seven Battle Pass a SGT. Zimní set.

Slushy Soldier

Slushy Soldier je epická kůže založená na vzhledu sněhuláka. Má zlatý zub, červený a modrý vánoční svetr a nosí popruh zbraní, které vypadají jako kulky.

Cukrováplum

Sugarplum je kůže založená na charakteru cukrové švestky v Louskáček, pohádkové balet na Štědrý den. Má modrá a fialová víla křídla, vánoční oblečení a modrý klobouk s kaskádovými pompomy.

Tinseltos

Tinseltos je elfská kůže, která má druh oblečení, které byste očekávali od elfů-red a bílé pruhované legíny, červený kus hrudníku pokrytý zeleným a bílým oděvem a odpovídající klobouk.

Fortnite Vánoce 2019 Skins

Útulný velitel

2019 měl spoustu fantastických vánočních kůží, ale útulný velitel byl možná nejzákladnější. Je to žena, která má na sobě vánoční klobouk s odpovídajícím slavnostním svetrem, který má na sobě zelenou lamu a punčocháče.

Cutiepie

Rozkošný nebo strašidelný. Vyberte si. Cutiepie byla propuštěna v první sezóně kapitoly 2. jako součást sady Nightmare Yule, a je to děsivě vypadající ženská gnome, i když maska ​​může být odebrána, odhaluje punky lidskou postavu.

Dolph

Někdy se chtěli oblékat jako bipedální soby na sobě sluneční brýle, vánoční svetr a nákladní kalhoty? To je delph v kostce a byl to docela hit, když byl vydán v kapitole 2: Sezóna jedna.

Frosted Flurry

Další kůže s jednoduchým designem, Frosted Flurry je punky vypadající žena s mrazivými bílými vlasy, růžový top s na ní vyleptaný sněhovou vločkou a třpytivé modré punčocháče, aby se vzhled zaokrouhlilo.

Zmrazený rybář

Frozen Fishstick vydaná v kapitole 2: Sezóna jedna jako součást sady Polar Legends, a vidí, že náš rybářský přítel sportuje ledově chladný zmrazený vzhled místo jeho obvyklého oranžového, odtud jméno.

Zmrazený nog ops

Modrý zimní svetr s bílými a modrými vzory, který se na něj připíchl, je vrcholem zmrazené kůže Ops Skin, i když bílá čepice s logem sněhové vločky a bílé džíny a boty to dobře doplňuje.

Globe Shaker

Globe Shaker je jednou z hlukových kůží na seznamu. Má uvnitř hlavu sněhovou kouli. Drží také podobný a má jasně oranžový svetr a modré kalhoty. Přichází ve stylu máty, který je zelený a fialový, pro jiný vzhled.

Holly Jammer

Holly Jammer vypadá podobně jako útulný velitel. Svetr je stejný – je to červené, vlněné a má design zeleného lama. Má také červený klobouk, červené punčocháče s bílými sněhovými vločkami a hnědé boty Ugg.

Jolly Jammer

Jolly Jammer je z hlediska get-up stejný jako Holly Jammer, ale je to úplně jiná postava.

Kane

Zapomeňte na Grinch. Kane je nejrůznější vánoční darebák ze všech. Vydáno jako součást sady Nightmare Yule, je to ďábelská bonbóna s kovovými drápy a železnou maskou pokrývající polovinu obličeje.

Lt. Evergreen

V jednom okamžiku, LT. Evergreen byl považován za pleť výplatu, protože je to v podstatě Jonesy oblečený jako vánoční strom, který hráči míchali do životního prostředí. Vypadá to také docela elegantní.

PJ Patroller

PJ Patroller má stejný outfit jako útulný velitel, Holly Jammer a Jolly Jammer, ale přichází ve třech dalších stylech – CAMO, Pattern a Festive, které mají různé vzory a barvy.

Polar Patroller

Pravděpodobně jedna z nejlepších vánočních kůží vydaných v roce 2019, Polar Patroller je statný, drsný lední medvěd, který má na sobě vestu odolnou proti neprůstřelnému, bojové kalhoty, průřchody a oční náplast.

Zachvění

Chvění byla perfektní vánoční kůže pro Fortnite Hráči, kteří chtěli sportovat jiný vzhled od všech pozitivních vlněných skokanů. Je to ledový démon, kompletní s matnými rohy a křídly.

Pohlcující

Pohlcení má být něčím podobným ohavnému sněhulákovi, přičemž hlavním rozdílem je jedno oko jako Cyclops. Opravdu jedna z nejděsivějších vánočních kůží.

Wooly Warrior

Epic nikdy nevydala na Vánoce plnohodnotnou mamutí kůži, ale uvolnili Wooly Warrior, což je další nejlepší věc. Je to žena oblečená jako jedna, s trochou mrazu na vrchol.

Yule Trooper

Vzhledem k tomu, jak populární byl Skull Trooper od svého založení ve Fortnitemares 2017, byl Yule Trooper propuštěn v roce 2019 jako vánoční varianta. Má stejný vzhled, ale místo toho sportuje červené a bílé vánoční oblečení.

Fortnite Vánoce 2020 kůže

Blinky

The Fortnite Vánoční kůže, která měla nejvíce glitz a kouzlo v roce 2020, byla bezpochyby blinky. Vydáno v kapitole dvě sezóny pět jako součást sady týmu Twinkle, je to v podstatě lesklý strašák s hvězdnou blingem a několika vánočními rekvizity jako klobouk, šátek a pouzdro.

Útulný Jonesy

Útulný Jonesy je kůže, která má fanoušky oblíbenou postavu na sobě nejvíce otcovský slavnostní svetr se šedým kloboukem a kalhoty khaki. Byl propuštěn v kapitole dvě sezóny pět jako součást sady Cocoa Commando.

Perník Raider

Neexistuje nic takového jako příliš mnoho kůží a perník byl další populární. Místo toho, aby byla plně foukaná perníková žena, je to lidská postava oblečená, aby se podívala na část.

Holly Striker

Holly Striker je jednoduchá kůže. Je to atleticky vypadající postava na sobě červené punčocháče s odpovídajícím vrcholem plodiny s vánočním vzorem, pokrytým šikovnou zelenou a červenou bundou a drží sněhovou kouli. Bylo to také spojeno s holly Jolly Hatchet Back Bling.

Karve

Karve může být nejúžasnější Vánoce Fortnite k dnešnímu dni. Vydáno v kapitole dvě sezóny pět jako součást sady Fresh Powder, je to v podstatě pouliční charakter nosí černé stopy a odpovídající mikinu pokrytou červenou vánoční puffer bundu s chlupatým kapucí.

pan. Dappermint

pan. Dappermint je nejvíce vyhlížející cukroví cane, jakou kdy uvidíte. Je to doslova bonbónná třtina s botami zlaté lodě, černá a zlatá fedora s odpovídající motýlek a epický knír.

Snowbell

Snowbell je další elfská kůže. Má zelené a zlaté outfit sestávající z špičatého klobouku, jednodílného vrcholu a sukně, legín a bot, ale má také modré a mátové styly-z nichž druhé vypadá zlý.

Snowmando

Snowmando je další kůže založená na sněhulákovi. Hlavním rozdílem je však to, že je to posílená varianta s vojenským oblečením a spoustou svalové hmoty na jeho zasněžených pažích.

Frost Squad

Frost Squad byla perfektní vánoční kůže pro ty, kteří chtěli ten, který zdůraznil městský styl nad slavnostním vkusem. Skládá se z bílého a modrého oblečení vhodného pro procházení sněhu, s modrými žilami podobnými graffiti.

FA-La-La-La-Fishstick

FA-La-La-La-Fishstick je, dobře-uhodl jsi to-humanoidní ryba. Vzácná kůže je sdružena se zpětným blingem a vazby na vánoční téma díky zelenému a bílému oblečení, které je navrženo tak, aby vypadalo jako tradiční vánoční strom, doplněné ozdobou nahoře.

Fortnite Vánoce 2021 kůže

Polar Peely

Jo, uhodl jsi to. Polar Peely je založen na banánové peely pleti, kterou všichni známe a milujeme, ale s vánočním twistem s tematikou Vánoc. Vypadá to jako zmrazený banán, kompletní s ledovou modrou barvou.

Krisabelle

Krisabelle je další kůže s chlebem a máslem. Je to postava na sobě outfit Christmassy sestávající z červeného a bílého horního a červeného, ​​bílého a zelené sukně s ponožkami s vysokou kolenní.

Blizabelle

Blizzabelle je kůže, která je velmi podobná Krisabelle, přičemž hlavním rozdílem je vrchol, sukně a ponožky jsou modré a bílé-zasazují do zasněženého, ​​vánice podobného tématu než červené a bílé.

Útulný pletený Jonesy

Útulný pletený Jonesy je v podstatě Jonesy ekvivalent Blizabelle. Spíše než oblékat svůj obvyklý vstup, postava základního na sobě outfit vlněné modré a bílé zimy.

Fortnite Christmas 2022 Skins

Arktická adeline

Arktická Adeline je skvěle vypadající vánoční kůže ve stylu hip-hopu, která má perfektní rovnováhu vkusu a stylu. Zahrnuje sluneční brýle, mikinu, trackpants, které se všechny vázají do vánočního ducha.

Guff Gringle

Guff Gringle může být nejchladnější kůží ze všech. Je to v podstatě Santa Claus, ale s jedním klíčovým rozdílem – opeřeným červeným a bílým tělem, které se podobá něčemu podobnému vánočnímu kohoutku.

Sled Ready Guff

Sled Ready Guff je podobný Guff Gringle, ale spíše než připomínat Santa Claus, vypadá to spíš jako yeti. Má spíše bílé a hnědé peří než bílé a červené, stejně jako jelenové rohy.

Snowdancer

Snowdancer vypadá jako něco mezi popovou divou a andělem, což dává smysl vzhledem k jménu. Je popisována jako zimní víla severních podnebí a je součástí baletu Fae.

Hrob

Graveheart vypadá mnohem andělnější než Snowdancer, se stopou chrliče. Je to honosné a třpytivé, se stopami barvy, které doplňují odstíny šedé, bílé a modré, které zakrývají její kůži a oblečení.

Spisovatel štábu pro dot eSports. Jsem vášnivý hráč s dlouholetými zkušenostmi pokrývajícími všechny věci, esports a streamování. Mám zvláštní lásku k Dota 2, Pokémonovi a Apex Legends.

Fortnite Christmas Skins (2023) – všechny roky a úplný seznam!

Nejlepší z vánočních kůží na oslavu svátků!

Obrázek prostřednictvím epických her

V roce 2023 by Epic a Fortnite měli během Vánoc přidávat do hry úžasnou tematickou kosmetiku. Tento příspěvek představí všechny vánoční kůže Fortnite, včetně ikonických oblečení, které byly vydány v předchozích zimních měsících. Pokud máte zájem o získání těchto kůží, budou pravděpodobně k dispozici v prosinci, protože Epic má tendenci přinést do obchodu zpět sváteční kůží.

Všechny seznam vánočních kůží Fortnite

Zde je náš pohled na všechny vánoční oblečení za rok!

Fortnite Christmas 2022 Skins

Šarže vánočního oblečení pro rok 2022 vypadá elegantně s hrobem a Snowdancerem, letošním hostitelem Winterfestu v chatě. Sled Ready Guff a Guff Gringle přinášejí tuto dovolenou vibraci spolu s Arctic Adeline. Podle našeho názoru velmi vysoce kvalitní sada kůží.

Fortnite Christmas 2021 Skins

Thie Batch of Christmas Outfits for 2021 jsou některé z nejchladnějších, doslova doslova! Polární peely vám umožní houpat chladný modrý banán vzhled. Slavnostní Krisabelle Skin a její modrý protějšek pocházejí ze školy „Oakwitch Academy.„Útulný pletený Jonesy doplňuje modré téma svým velmi útulným svetrem!

Skins Fortnite Christmas 2020

Tato dávka vánočních oblečení pro rok 2020 je smíšená parta? Proč? Protože mnoho z nich ještě nebylo propuštěno. Stále máme několik dní až do veselého dne, takže zbytek oblečení může nebo nemusí být propuštěn předem. Doufáme, že jsou. Ačkoli zejména jeden outfit, krade show ze všech předchozích let, mluvíme o MR. Dappermint, protože tento outfit je úžasný.

Stejně jako v loňském roce je letos dalším skvělým rokem pro bezplatné kůže, protože můžete získat SnowMando a Frost Squad pro dokončení provozních výzev Snowdown.

Pokud hledáte všechny kůže ve hře, nezapomeňte se podívat na naši galerii Fortnite Skins.

Blinky
Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 3.4/5. Od 726 hlasů.

Útulný Jonesy
Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 3.4/5. Od 513 hlasů.

FA-La-La-La-Fishstick
Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 3.8/5. Od 646 hlasů.

Perník Raider
Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 3.9/5. Od 787 hlasů.

Holly Striker
Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 3.7/5. Ze 430 hlasů.

Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 3.7/5. Z 326 hlasů.

pan. Dappermint
Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 3.7/5. Ze 440 hlasů.

Snowbell
Ohodnoťte tuto položku: Odeslat hodnocení
Hodnocení: 3.9/5. Od 647 hlasů.

Skins Fortnite Christmas 2019

Dávka vánočních oblečení pro rok 2019 byla podle mého názoru mnohem lepší než předchozí rok. Útulná sada příkazů je skvělá skupina kůží, zejména hodnota, kterou získáte za nejnižší cenu za outfit. Získáte čtyři styly s jednou kůží a většina lidí bude mít dostatek V-bucks, aby si ji získali! Globe Shaker je opravdu skvělá a jedinečná volba kůže a samotná glóbus je opravdu zřetelný. Yule Trooper je skvělý koncept, který vám před vánoční vibrací dává trochu noční můry. Chvění, i když ne přímo související s Vánocemi, je zábavná zimní možnost, která vyniká z jiných kůží. Je to dobré, pokud se vám sezóna líbí, ale nechcete něco přímo souvisejícího s dovolenou.

Byl to také skvělý rok, protože hráči dostali šanci získat dvě kůže zdarma! Pokud jste otevřeli své dary během Winterfestu 2019, nakonec byste dostali LT. Evergreen a Wooly Warrior zdarma!